Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7131 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

как ты мне нравишься -Stanislav

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dotyczy notki słowianina - o" psełdonimie " Stanislav

 

 

 

"

Według rosyjskich mediów, najważniejszym wydarzeniem nowego roku, był moskiewski szczyt Putina i Merkel w tą sobotę 11 stycznia. Państwa te od dawna ze sobą współpracują na przekór trudnościom, ale do tej pory starały się one nie reklamować nadmiernie tej aktywności.

Według oficjalnych doniesień, ta powtórka z Paktu Ribbentrop-Mołotow tyczyła spraw ukraińskich, planowanej konferencji w Berlinie odnoszącej się do kryzysu bliskowschodniego, zacieśnienia współpracy rosyjsko-niemieckiej i przeciwdziałaniu amerykańskim sankcjom, które obie strony skrytykowały.

Treść tajnego protokołu pozostanie słodką tajemnicą układających się stron przynajmniej do momentu post factum."

 

"

W nowym świetle ukazuje to antypolską kampanię kłamstw i oszczerstw, którą rosyjskie media publiczne kontynuują i nasilają, starając się uodpornić sumienia Rosjan, przed kolejną zbrodnią szykowaną przez IV Rzeszę Niemiecką i II Żydokomunę (Federację Rosyjską) w stosunku do Polaków i Polski.

Obecnie Towarzysz Kiseielow z RTR ubolewa nad „niewdzięcznością Polaków”, którzy zaraz po oswobodzeniu zniszczonej do szczętu Warszawy, otrzymali sowiecką pomoc. Zapomina przy tym, że na rozkaz Stalina, jego wojska stały na linii Wisły cierpliwie czekając, aż Hitler stłamsi Powstanie Warszawskie, wymorduje powstańców i 200 tysięcy cywilnych jej mieszkańców, oraz doszczętnie zniszczy samo miasto. Przy czym fakt zbiorowego obłędu Polaków wyrażający się absurdem zainicjowania tego powstańczego szaleństwa, nie tylko nie zmniejsza moralnej winy obu zbrodniarzy, ale wręcz przeciwnie, zwiększa ją!

W tym kontekście sytuacja III RP nie może być gorsza, bo jakby mogła, to już by była. „Sukcesem” tym mogą poszczycić się wszystkie zaprzańskie władze Polski od 1945 roku do dziś.

Jak w pamiętnym 1939 roku Polska otoczona jest ze wszystkich stron wrogami, a na dodatek:

*administrowana przez żydobanderowską klikę;

*okupowana przez grupkę najemnych żołdaków amerykańskich, których trzeba będzie chronić i utrzymywać do końca istnienia III RP;

*dokumentnie rozbrojona;

* pozbawiona źródeł energii, której kurki znajdują się w rękach Rosji i Niemiec;

*totalnie zdeindustrializowana;

*całkowicie zdepopulowana, zaludniona jedynie przez starsze pokolenie oraz ukraińskich „przyjaciół”;

* nie tylko pozbawiona resztek patriotyzmu, ale i wynarodowiona, tak że większość polskojęzycznej populacji nawet nie odróżnia wierności do III RP od unijnej lojalności.

Wyliczankę można by dalej ciągnąć, ale wystarczy tu konkluzja, że nasza Ojczyzna jest jedynie cieniem Polski, czekającym na Jej ostateczną likwidację.

Dr Ignacy Nowopolski

Źródło: https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/2020/01/12/ekspresowe-deja-vu-z-bliskiej-historii/

 
 
Na podstawie materiałów rusofobicznych

KOMENTARZE

 • Rosja to stan umysłu
  http://s.spynet.ru/tru/pics5/20130521/gifs_11.gif
 • @Rocky 17:33:27
  Spoko - jestem Polak Mały.
  Muszę mierzyć się z Niedzwiedziem - czy jestem na straconej pozycji w tej walce?
  https://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20120711/SWIAT/307119932/AR/0/AR-307119932.jpg
 • @Diagnoza jest
  Teraz warto podać jakieś wyjście z tej sytuacji na zasadzie "Krytykuj ale podawaj rozwiązania".

  Akurat gospodarka jest najłatwiejsza do naprawienia bo wystarczy kilka lat dobrego zarządzania i będzie energia, przemysł (w tym wojskowy).

  W starszych ludziach zaś trzeba zmienić mentalność parobka. I to jest dopiero wyzwanie.

  P.S. nie z takich kryzysów wychodzili Polacy (np. podnieśliśmy się po najazdach tatarskich XIII w., Potopie, rozbiorach czy 2 WŚ).

  "Lance do boju szable w dłoń
  Bolszewika goń goń goń!" :)
 • barbarzyńcy się uśmiechają do siebie;
  Ta rzekoma wspólpraca Rosji i Niemiec to nic innego jak doraźnie sklecona przez sanhedryn zaraza w celu zaifekowania chorego pacjenta jakim jest Europa. Zwyki Niemcy i Rosjanie bowiem tradycyjnie boją się i nienawidzą na wzajem i nigdy nie zapomną doznanych krzywd. Po rozpętaniu zadymy i sprowokowaniu sąsiadów tradycyjnie zostaną zwróceni przeciwko sobie i będzie to bardzo łatwe.
 • @Talbot 19:15:46
  Przypominamy Putinowi

  https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/przypominamy-putinowi
  https://www.wykop.pl/link/5294391/przypominamy-putinowi/#voters
 • @Nibiru 22:15:31
  Dlaczego Armia Czerwona zakonnice gwałciła ? Wyzwoliciele czy kaci ?

  https://niepoprawni.pl/sites/default/files/styles/ilustracja_pe_ny/public/ilustracje-publiczny/zakonnice.jpg?itok=2C1Vvciz

  https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/dlaczego-armia-czerwona-zakonnice-gwalcila-wyzwoliciele-czy-kaci
 • @Talbot 19:15:46
  Dr Jerzy Targalski komentował w Radiu Wnet poddanie do dymisji rządu Rosji przez premiera Dmitrija Miedwiediewa. Odniósł się także do sytuacji na Bliskim Wschodzie i zbliżającej się konferencji w Jerozolimie. Zabicie przez Amerykanów gen. Kasema Sulejmaniego porównał do likwidacji bin Ladena. „Gdyby go nie zabito, to groziłoby całkowite podporządkowanie Iraku Iranowi”.
  Dr Jerzy Targalski odniósł się do spotkania kanclerz Niemiec Angelą Merkel i prezydenta Rosji Władimira Putina 11 stycznia w Moskwie.

  – Według mnie na spotkaniu doszło do ustaleń, że sankcje nie będą przestrzegane. Nie zostaną zniesione, pozostaną na papierze. Ewidentnie widać, że Niemcy nie dadzą się wyprzedzić Francji we współpracy z Rosją – ocenił historyk.

  Na pytanie, dlaczego Rosja przeprowadza atak na Polskę właśnie teraz, ekspert odpowiedział: „To jest właśnie element gry z Europą. Obciążanie Polski złem II wojny światowej, ma na celu zdjęcie odpowiedzialności z Niemiec. Polska dla lewactwa europejskiego jest krajem faszystowskim, to jest także wyciągnięcie ręki do lewicy europejskiej, kompletnie zbzikowanej i oderwanej od rzeczywistości”.

  Według dr. Targalskiego „oskarżanie Polaków o antysemityzm, jest to jasne wyciągnięcie ręki, propozycja sojuszu ze środowiskami przemysłu Holokaustu”.

  Targalski odniósł się także do najbliższej konferencji, która odbędzie się w Jerozolimie. – To będzie hucpa propagandowa skierowana przeciwko Polsce, uzasadniająca mocarstwową rolę Rosji, jako sojusznika sił postępowych – dodał gość Popołudnia WNET. Politolog ocenił, że przywiązujemy zbyt dużą uwagę do tego wydarzenia. Poparł decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o nieobecności na niej. – Po co ma tam jechać – spytał.

  W trakcie rozmowy z Magdaleną Uchaniuk-Gadowską, historyk odniósł się także do zabójstwa gen. Kasema Sulejmaniego. Akcję USA porównał do likwidacji Osamy bin Ladena. – Gdyby go nie zabito, to groziłoby całkowite podporządkowanie Iraku Iranowi – powiedział.

  Historyk odniósł się do obecności wojsk amerykańskich na Bliskim Wschodzie. – Oni zaprowadzają tam pewną równowagę. Bez Amerykanów na Bliskim Wschodzie skutkiem tej wojny wszystkich ze wszystkimi byłyby miliony uchodźców szturmujących Europę – ocenił. – Przyznaję przy tym, iż błędem Waszyngtonu była interwencja w Iraku, rządzonym przez opresyjny, ale stabilny reżim Saddam Husajna i próba zaszczepienia w tym kraju demokracji – dodał ekspert.


  https://www.tvp.info/46231924/targalski-propagandowy-atak-rosji-na-polske-ma-na-celu-zdjecie-odpowiedzialnosci-z-niemiec
 • @Husky 17:57:48
  "Rosja to stan umysłu"

  A usrael?
 • @ Autor
  Talbot, Ty żyjesz? :-)

  1*

  Pozdrawiam.
 • @Jasiek 06:56:14
  Pewnie, że żyję.
  Założyłem swój prywatny kontrwywiad obywatelski i mam pełne ręce roboty.
 • @Husky 17:57:48
  Amerykanie są jak Rosjanki. Im bardziej ich tłuczesz, tym bardziej cię kochają. (J. Stalin)
 • @Husky 23:54:53
  Ciekawe, BŁĄD jeśli idzie o interwencję w Iraku. Ten BŁĄD kosztował około miliona istnień ludzkich. Gdyby Amerykanie i zachodnią Europa nie mieszała na BW, to nie byłoby tam takiego burdelu.
 • @zbig71 13:46:05
  "Ten BŁĄD kosztował około miliona istnień ludzkich."

  Taka drobna, niewinna pomyłka.
 • @Jasiek 06:54:37
  A Londonistan? Mieszkać wśród Kozojebców? Kto z kim przestaje. Londyn to stan umysłu
 • @Wican 15:20:46
  Mają chłopcy skoordynowane ataki.
 • @Jozio z Londynu 16:19:42
  Lepiej nie, bo kolega poczuje się jak Alicja w Krainie Czarów.
 • Rosja odtajnia dokumenty ws. Polski.
  Dokumenty dotyczą m.in. działań Armii Czerwonej w Warszawie 17 stycznia 1945 r.Dokumenty te świadczą o tym, że oddziały Armii Krajowej unicestwiły Ukraińców i Żydów w mieście" - napisali przedstawiciele rosyjskiego Ministerstwa Obrony Narodowej w oświadczeniu w mediach społecznościowych. Agencja AFP wprost stwierdza, że tym samym Rosja oskarżył polskie podziemie o wymordowanie Żydów i Ukraińców.
 • @Jozio z Londynu 18:17:30
  Pewnie gdzieś to może być prawda. Jeśli idzie o Ukraińców, to pamiętajmy, kto dokonał rzezi Woli. Ukraińcy właśnie. A Żydzi? Może chodzić o jakieś naczalstwo NKWD, które nasi dorwali.
 • tego nie kumam ?
  Obecnie Towarzysz Kiseielow z RTR ubolewa nad „niewdzięcznością Polaków”, którzy zaraz po oswobodzeniu zniszczonej do szczętu Warszawy, otrzymali sowiecką pomoc. Zapomina przy tym, że na rozkaz Stalina, jego wojska stały na linii Wisły cierpliwie czekając, aż Hitler stłamsi Powstanie Warszawskie, wymorduje powstańców i 200 tysięcy cywilnych jej mieszkańców, oraz doszczętnie zniszczy samo miasto. Przy czym fakt zbiorowego obłędu Polaków wyrażający się absurdem zainicjowania tego powstańczego szaleństwa, nie tylko nie zmniejsza moralnej winy obu zbrodniarzy, ale wręcz przeciwnie, zwiększa ją!

  A co mieli ruskie robić ? W Wawie tłukło się ich dwu wrogó, gdzie dwu się bije, tam trzeci korzysta.

  Jak wiadomo, z punktu widzenia powstańców warszawskich LWP to najeźdźcy. Dlaczego ci najeźdźcy mieliby im pomóc? Tym bardziej, czemu ruskie mieliby im pomóc? Mieli pomóc powstańcom na swoją szkodę?

  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Polacy są coraz bardziej obłąkani. Czy to zwiększa winę innych narodów, które nie udzielają pomocy?

  Może komisja wenecka i KE właśnie chcą uleczyć z obłędu, tylko polskie władze idą w zaparte.

  Oczywiście, domiar niesprawiedliwości należy zlikwidować, ale nie w ten sposób, jak sobie to władze wyobrażają.
 • @kowalskijan584 20:01:26
  co to jest dobre zarządzanie ?

  Bez przemiany cywilizacyjnej i rangi własności w systemie wartości, nie da się.
 • @Husky 22:59:55
  a co. zakonnice nie mogą mieć przyjemności?

  Ta obsceniczna uwaga odpowiada celowości i sensowności zapodawanej informacji.
 • @Husky 23:54:53
  Jeśli relacja jest prawdziwa, to Targalski nie jest człowiekiem, z którym warto zamienić choćby słowo.
 • @interesariusz z PL 19:28:42
  Trzeba pamiętać o bitwie pod Wołominem, gdzie Sowieci dostali mocno po dupie od pancernych jednostek SS. to też mogło mieć wpływ na PW.
 • Autor
  Dziś Dzień Wzwolenia Warszawy przez Armie Czerwona. Załóżmy na rękę po dwa zegarki dla upamiętnienia tej rocznicy.
  Ciężkie czasy powiedział żołnierz radziecki zdejmując zegar z wieży ratuszowej.

  ps.
  A może w ramach rocznicy jakieś zbiorowe gwałty kobiet i dzieci? I grabież prywatnych mieszkań?
 • @Husky 23:33:22
  To do Londonistany też dotarli? Wcale się nie podszkoliłeś, nawet w dowcipie. Kto kradł zegarki. Twoi szefowie Anglicy. ale skąd miałbyś o tym wiedzieć/ Wątpię, aby tę książeczkę Mackiewicza wydano w jidisz.
 • @Husky 23:33:22
  "A może w ramach rocznicy jakieś zbiorowe gwałty kobiet i dzieci? I grabież prywatnych mieszkań?"

  O tym Huski marzy?
 • Talbotowi
  polecam korzystanie ze slownika ortograficznego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY