Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
862 posty 7102 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Jak marksiści przejęli Holandię

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hippiesi u władzy?

 

Bardzo polecam poniższy materiał o tym jak marksiści opanowali Holandię. Plan towarzyszy z KGB "przewrotu ideologicznego" na polu akademickim i w mediach, oraz kontroli historii po to, by kontrolować przyszłość, tam już został zrealizowany...choć są pewne oznaki przebudzenia w Holandii (np. powstanie Forum dla Demokracji i jego zwycięstwo w ostatnich wyborach lokalnych) to jak mówi Bezmienow potrzeba kolejnego pokolenia patriotów by szkody wyrządzone przez marksistów naprawić......koniecznie obejrzyjcie

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • Za
  Często chodzą do coffee shop-ów. Powinni ograniczyć odwiedziny tylko do weekend-u.;-))
 • Guy Verhofstadt Calls For US "Intervention" In Hungary | The Authoritarian EU | George Soros
  https://www.youtube.com/watch?v=7R_tV1t9EyA
 • Marksiści?
  - czyli kto?
 • @Rzeczpospolita 19:41:45
  Eskimosi z NKWD-KGB
 • @Talbot 19:56:01
  A nie z zachodnich uniwersytetów? Szkoła frankfurcka nie wychodowała czasem tych wszystkich dziwolągów typu Adorno, Marcuse i inni?
 • Bzdura
  Już Lenin faktycznie odrzucił marksizm.SŁabe te neokońskie broszurki.
  Bo oczywiście popłuczyny marksizmu-engelsizzmu opanowały Europę, ale to raczej szkoła fraknkfurcka. Wszelkie zepsucie to USA i RFN.
 • Mamy tutaj do czynienia
  z etapami mądrości, które czarci pomiot funduje ludzkości zaczynając zawsze od białej rasy. Był etap mądrości, gdzie hołotą czarci pomiot mordował królów i arystokrację - rewolucja antyfrancuska a potem Lenin w Rosji. Następnie był etap - gdzie tzw. klasę robotniczą przeciwstawiano reszcie danego narodu - czyli tak naprawdę była to konserwacja pierwszego etapu mądrości. Obecnie mamy trzeci etap mądrości - gdzie czarci pomiot likwiduje białą rasę w ogóle przy użyciu pozostałych ras.
  Wniosek?
  Obecny stan białej rasy jest tak tragiczny, że aby uratować w ogóle jakąś część owej białej rasy - należałoby bardzo wielu białych resocjalizować drastycznymi metodami - na co nie pozwoli czarci pomiot. Czarci pomiot doprowadził cywilizację białego człowieka do takiego stanu, że tak naprawdę uzasadnił likwidacje białej rasy - wśród kolorowych.
 • Kiedy norma staje się dewiacją
  https://a1.warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/a8bf812678657e6e8831713e7b017736_L.jpg

  Społeczeństwo Zachodu jest „kompletnie wynaturzone”, dowodzi Amerykański bloger i autor Dariusz Valizadeh, Pers z pochodzenia.

  Na jego stronie Roosh V możemy przeczytać: Wszystko, co niegdyś było fałszywe, jest teraz prawdą, a wszystko, co niegdyś było niemoralne, jest teraz aprobowane. Ta zmiana została zapoczątkowana przez Baby Boomers, pokolenie wyżu demograficznego (1946−1964), następnie pogłębiona w ramach Generacji X (1965−1980), ugruntowana przez Pokolenie Y lub Pokolenie Milenialsów (1980−1995), a obecnie, wraz z Generacją Z (1996−), jest prawie na ukończeniu. W ciągu zaledwie czterech pokoleń widzieliśmy jak przeprogramowano ludzkie zachowania i wartości w celu promowania wszystkiego co jest zboczone i zdeprawowane.

  https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/6335-kiedy-norma-staje-sie-dewiacja
 • Notka żałośnie słaba
  i z taką ilością merytorycznych błędów że ze względów na ich ilość powinna być przez administrację usunięta.Bo niby co ten wpis sobą przedstawia? uchyla rąbka tajemnicy? w żadnym wypadku.Historia upadku Holandii zawiera się w jej dziejach,jest dość dobrze opisana wystarczy tylko chcieć sięgnąć do źródeł. https://pl.wikipedia.org/wiki/Holenderska_Kompania_Wschodnioindyjska

  A co nam przedstawia autor? fragment starego jak węgiel filmu propagandowego który w dalekich latach 70-tych XX w miał odwrócić uwagę zachodniej opinii od właśnie co ujawnionego Planu Dallesa. https://en.wikipedia.org/wiki/Dulles%27_Plan
  Obecnie o wszystkich aspektach panu Dalllesa opowiadają powszechnie znane i szanowane osoby https://www.youtube.com/watch?v=br7gYBvBHXs na tle których "Bezmienow" wypada po prostu żałośnie.
  Wstyd mi za Talbota.Znosić na portal taki internetowy śmieć i przedstawiać nam go jako "sensację" -oburzające!!!
  Oczywiście *1

  PS

  kto i kiedy powiedział :'MTV-to nasza broń"
 • @Arjanek 08:29:12
  Panu także 5* stawiam, choć nie zawsze.
 • @ikulalibal 10:06:37
  "Wstyd mi za Talbota."

  Wstydź się swojego faryzeizmu, bo woniejesz nim na kilometr!
 • @Arjanek 08:29:12 Jak już Arianek wywołuje moje nazwisko, to niech wskaże, które to punkty "Manifestu komunistycznego"
  zostały/s w Holandii zrealizowane.

  Z tego co ja widzę tylko ten ostatni, 10 ale i on nie w pełni, " Połączenie wychowania z produkcją materialną" - co jeszcze było praktykowane w PRL-u w ramach studenckich letnich obozów pracy w rolnictwie, już nie ma z przyczyn prosto technicznych: praca w rolnictwie nie potrzebuje już wielu ludzi do pomocy w zbiorach.  1. Wywłaszczenie własności ziemskiej i użycie renty gruntowej na wydatki państwowe.

  2. Wysoki podatek progresywny.

  3. Zniesienie prawa dziedziczenia.

  4. Konfiskata własności wszystkich emigrantów i buntowników.

  5. Centralizacja kredytów w rękach państwa za pomocą banku narodowego o kapitale państwowym i o wyłącznym monopolu.

  6. Centralizacja środków transportu w rękach państwa.

  7. Zwiększenie liczby fabryk państwowych, narzędzi produkcji, wzięcie pod uprawę i ulepszenie gruntów według jednolitego planu.

  8. Jednaki przymus pracy dla wszystkich, utworzenie armii przemysłowych, zwłaszcza w rolnictwie.

  9. Zespolenie rolnictwa z przemysłem, działanie w kierunku stopniowego usunięcia przeciwieństw2 pomiędzy miastem a wsią.

  1o. Społeczne bezpłatne wychowanie wszystkich dzieci. Zniesienie pracy fabrycznej dzieci w jej dzisiejszej postaci. Połączenie wychowania z produkcją materialną itd.

  I gdzie tu tacy "marksiści" jak ten Adorno i cala ta banda trzymana na pasku finansowym rządu USA pod nazwą-zmyłką "maksistowska Szkoła Frankfurcka"? Czy ta "szkoła frankfurcko-usracka" jakimkolwiek punktem programu Manifestu Komunistycznego się kiedykolwiek zainteresowała?

  https://www.marxists.org/polski/marks-engels/1848/manifest.htm

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY