Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7131 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Kulczyk żyje?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Jan Kulczyk wciąż steruje swoim imperium z egzotycznych krajów? Przedstawiciele służb specjalnych nie wierzą w jego śmierć

 

– Jak to się dzieje, że najbogatszy Polak jedzie na operację serca w zwykłym miejskim szpitalu w Wiedniu, a nie w jakiejś bardzo ekskluzywnej klinice, gdzie byłby otoczony wyjątkowo dobrą opieką? – odpowiedział pytaniem na pytania dziennikarza TVP Info Jarosław Gowin. Sprawdzając szczegóły oraz wypowiedzi pracowników ABW proszących o anonimowość, jak również podpierając się zwykłym zdrowym rozsądkiem, można mieć jak najbardziej przypuszczenia, że miliarder wciąż żyje.

Czy największy polski biznesmen, udziałowiec w największych koncernach, dobroczyńca żydowskiego muzeum Polin i „oficjalnie” (jak powiedział niegdyś Gowin) nieżyjący Jan Kulczyk może żyć? Wypowiedzi anonimowych pracowników Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego dają do myślenia.

 

Jeszcze dwa lata temu ABW sprawdzało dosłownie każdą informacje na temat możliwego pobytu Jana Kulczyka w krajach bliższych i dalszych. „Gazeta Finansowa” podała jako jeden z przykładów Cypr. Ze źródeł gazety wynika, że najczęściej padają informacje o egzotycznych krajach.

– Kulczyk jest kluczem do wszystkiego. Prywatyzacje, Bronek, Platfusy, Ruskie. Jakby on zaczął gadać, mielibyśmy wszystkich – mówił w 2016 jeden z niedawnych nominatów na wysokie stanowisko w ABW.

Jak mówią bliscy miliardera i jego wieloletni wspólnicy, dr Jan Kulczyk „był zbyt próżny, by zmieniać swój wygląd”. Ponadto wielu wspólników Kulczyka zakładało, że – w atmosferze przekonania, że PiS wygra wybory i zniszczy „układ III RP”, którego Kulczyk był symbolem – ten pójdzie na wojnę z aparatem państwa, by uchronić swoje imperium. Oprócz wielkiego majątku miał za sobą szerokie kontakty sięgające nawet polityków z USA.

– Jednak Kulczyk nie szykował się do wojny. Według naszych informacji na jego decyzję wpłynęła wizyta dwóch „smutnych panów” z Agencji Wywiadu. Oficerowie przekazali mu, że nie będą w stanie dłużej go chronić. I dziękują za lata wzajemnej owocnej współpracy. Tydzień po tej rozmowie największy z polskich oligarchów zaczął oficjalnie przedstawić swojego syna jako następcę i dziedzica. Po miesiącu poleciał do publicznego szpitala w Wiedniu na nieplanowaną wcześniej operację. 29 lipca 2015 r. media podały, że najbogatszy Polak zmarł. Czy jednak na pewno? – czytamy w gf24.pl.

Co również niezwykle ciekawe wcześniej Jan Kulczyk poddał się eksperymentalnej terapii w USA. Prowadził ją urodzony w Teheranie prof. Shahrokh Shariat, szef kliniki urologii przy wiedeńskiej Allgemeines Krankenhaus der Stadt. Metoda ta polegała na niszczeniu komórek nowotworowych prądem z ładunkiem do 3 tys. woltów. Metoda ta jest zakazana w Austrii. Informacje o tym fakcie opublikowali dziennikarze z redakcji „Heute”.

Rok później biznesmen udał się na zabieg usunięcia węzłów chłonnych z okolic biodra i uda. Według „Heute”, „prosty zabieg wydłużył się do sześciu godzin, a podczas jego trwania pojawiły się komplikacje. Doszło do uszkodzenia jednej z tętnic udowych”. Do zespołu dołączył chirurg naczyniowy. Kulczyk pozostał na sali pooperacyjnej aż sześć dni.

– Przyczyna jego śmierci nie ma nic wspólnego z operacją. Poszło dobrze i skutecznie, pacjent był zadowolony. To smutne, że próbuje się fałszywymi pogłoskami zdyskredytować mój zespół, bez szacunku dla cierpień rodziny – powiedział „Heute” prof. Shariat. „Fakt” zauważa, że lekarze mieli uszkodzić mu tętnicę udową.

Pojawiają się wątpliwości, czy w trumnie rzeczywiście znajdowały się szczątki doczesne miliardera. Zgodnie z prawem, przed wyjazdem do Polski trumna ze zwłokami Jana Kulczyka musiała zostać zapieczętowana. Po opuszczeniu Austrii nie wolno jej było otwierać.

– Ciało jest składane do trumny z wkładem cynkowym. Wkład jest zalutowany, a wieko trumny zamknięte. Nie wolno – według prawa konsularnego – otwierać trumny po przywiezieniu jej na miejsce – wyjaśniał Adam Ragiel, balsamista z Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego.

Pomijając powyższe fakty, zastanawia fakt śmierci w wieku 65 lat najbogatszego człowieka w Polsce (nomen omen sytuacja idealna dla ZUS-u z powodu akurat rozpoczętego wówczas wieku emerytalnego), który udał się na nieplanowaną wcześniej prostą operację, podczas której pojawiły się powikłania i zmarł. Ciała w trumnie publika nie widziała. Natomiast służby bezpieczeństwa skrupulatnie sprawdzają każde doniesienie o rzekomej obecności miliardera gdziekolwiek na świecie…

Tak czy inaczej, sam Jan Kulczyk zniknął z życia publicznego. Majątek został zachowany i przejęty przez spadkobierców z rodziny. Imperium zostało ocalone. A czy dowiemy się w przyszłości czegoś nowego? Czas pokaże.

Źródła: gf24.pl/bezc.pl/se.pl/fakt.pl

 

https://nczas.com/2019/01/10/czy-jan-kulczyk-wciaz-steruje-swoim-imperium-z-egzotycznych-krajow-przedstawiciele-sluzb-specjalnych-nie-wierza-w-jego-smierc/

KOMENTARZE

 • Chyba ostatni naiwny wierzy w to, że....
  człowiek który ma tyle kasy, że mógłby sobie kupić na własność najporządniejszą klinikę we Wiedniu razem ze wszystkimi profesorami, idzie leczyć się do podrzędnego szpitala, ale który jest jednak w stanie... wystawić świadectwo zgonu.

  No, ale oglądacze telewizora to kupili.
 • Tajemnicze hałasy w Kwidzyniu, Grudziądzu. Ludziom pękały nawet szyby w domach. Co to było?
  http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/c074742a-f8a5-4123-ad52-bbdae2023dff.jpeg

  Samoloty, potężna eksplozja, a może coś jeszcze innego? We wtorek przed godz. 19 mieszkańcy Kwidzyna, Grudziądza i okolic słyszeli dwa przerażające, następujące po sobie huki. W wielu domach zatrzęsły się meblościanki i pękły szyby. Do władz miast docierały zgłoszenia przerażonych ludzi. Według najnowszych ustaleń za hałas odpowiadają myśliwce, choć to tylko informacja z Twittera.

  Mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, a dokładniej pow. świeckiego, Grudziądza i Kwidzyna naprawdę wystraszyli się mocnych i dziwnych odgłosów, jakie zapanowały nad ich domami pod wieczór.- Przy sonic boom samolot przekracza prędkością baterię dźwięku.. ten dźwięk trwa zazwyczaj kilka sekund. TEN dzisiejszy trwał ponad minute..może i nawet ok 2. To było jak niekończące się grzmoty burzy - czytamy wypowiedź pana Piotra na łamach "Dziennika Bałtyckiego" (pisownia oryginalna).

  Co naprawdę działo się tam wczoraj? Siła nieznanego uderzenia była tak potężna, że z wielu okien wypadły szyby. Ludzie wpadli w panikę. Zaczęli dzwonić pod numery alarmowe, aby czym prędzej dowiedzieć się, co tak naprawdę się wydarzyło. Co ciekawe, ani straż, ani policja nie odnotowały żadnego zdarzenia, które można by powiązać z potężnym hukiem. Jedną z teorii były przelatujące nad miastami

  http://telewizjarepublika.pl/tajemnicze-halasy-w-kwidzyniu-grudziadzu-ludziom-pekaly-nawet-szyby-w-domach-co-to-bylo,74787.html

  Tajemnicze ZJAWISKO w Polsce!

  https://www.youtube.com/watch?v=gLdvOtH-6yE
 • Mosbacher chce rządzić Polską. Wyciekł kolejny list. Tym razem poszło o PKP Energetyka
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/11/georgette_mosbacher_nczas.jpg

  Znana z ustawiania polskich polityków amerykańska ambasador Georgette Mosbacher nie omieszkała skrytykować rządu Mateusza Morawieckiego za próby odkupienia przez państwo spółki PKP Energetyka. Mosbacher wysłała 25 października 2018 roku list do ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka, w którym zażądała, żeby rząd porzucił ustawę zamykającą polski rynek dla Ubera. Amerykańska firma szybko rozprzestrzeniała się w krajach Europy. Część z nich zakazała już działalności Ubera. W listopadzie Mosbacher spotkała się z szefem resortu infrastruktury. Głównym tematem miała być kwestia powstałej w USA firmy. Ambasador jednak ostro zaatakowała Adamczyka, nie tylko w kwestii Ubera, lecz także spółki PKP Energetyka.
  Miała domagać się deklaracji, aby rząd nie próbował odzyskać firmy, która została sprzedana tuż przed wyborami w 2015 roku za niespełna 2 mld zł. Kupił ją międzynarodowy fundusz CVC Capital Partners. PKP Energetyka sprzedaje i dostarcza prąd. Jest także odpowiedzialna za utrzymanie urządzeń elektroenergetycznych, podstacji i sieci trakcyjnych. Prawo i Sprawiedliwość od początku krytykowało decyzję o przekazaniu tej strategicznej spółki w obce ręce oraz zapowiadało podjęcie starań o unieważnienie transakcji. To się jednak nie udało, więc rząd PiS-u chciał odkupić PKP Energetyka. Ostatnia publiczna deklaracja w tej sprawie padła pięć miesięcy temu z ust wiceministra Andrzeja Bittela. Mosbacher postanowiła pilnować interesów CVC Capital Partners. Bardzo jasno powiedziała, że mamy się od PKP Energetyka… odczepić powiedział „Faktowi” rozmówca znający przebieg spotkania Mosbacher w ministerstwie infrastruktury.

  Źródło: fakt.pl
  Ps...Tylko patrzeć, jak Georgette Mosbacher, nie omieszka wziąć za uszy Mateusza Morawieckiego i kazać mu robić patelnię. Wyciek kolejnego listu ambasador Mosbacher (tym razem w sprawie Ubera) pokazuje, że ktoś znowu przestawił wajchę. Z wielu urzędów i spółek SP zaczęły masowo wyciekać kompromitujące PiS informacje. W takiej sytuacji nie wróżę PiS wielkiego sukcesu jesienią. Inna sprawa jest taka, że te rządy ambasadorów wyglądają zupełnie jak w XVIII wieku. To jest kompromitacja rządu, że posłusznie wykonuje polecenia ambasadora.
 • @kula Lis 68 11:29:15
  Polska jest ziemią niczyją.
  Polska jest kordonem sanitarnym pomiędzy Rosją i krajami zachodnimi - stąd tyle różnorakiej agentury tutaj.
  Polsce dlatego nikt nie pozwoli na gospodarzą i niezależną politykę.
 • @kula Lis 68 11:29:15
  Makumba, Makumba, Makumba-ska
  Polska Afryka, Afryka Polska
  Makumba, Makumba, Makumba-ska

  https://www.youtube.com/watch?v=EAexp0w3H3c
 • Szukają go po całym świecie zamiast sprawdzić grobowiec
  Jaki problem sprawdzić, czyje ciało leży w rodzinnym grobowcu, na cmentarzu na Nowinie w Poznaniu, przecież nie został spalony. Czy w wypadku podejrzeń, że żyje, na takie sprawdzenie musi zgodzić się rodzina?
 • @Jeremi 13:03:51
  On był skremowany, tam tylko urna z nie wiadomo czyimi prochami.
 • @Jan Paweł 10:14:03
  Ale czy była to jego kasa? Może był słupem, a kasa należała do gości ze służbami?
 • @Jeremi 13:03:51
  Ja słyszałem, że ciało zostało skremowane.
 • @zbig71 14:06:31
  On jak ta reszta tych "byznesmenów" to słupy służb na procencie.
 • @kula Lis 68 14:21:24
  Dokładnie. Czy on żyje, czy nie, to i tak kasa zostanie w ,, rodzinie,,;-)
 • @zbig71 14:25:44
  Młody Kulczyk nic nie ma, jest także na procencie, całość majątku po "śmierci" dr Jana przejęli żydzi ze Szwajcarii, pisał o tym Balcerak.
 • @zbig71 14:11:20 i kula Lisie
  Piotr Bocian, grabarz z cmentarza na poznańskiej Nowinie powiedział w 2016r.:
  ---"Rok temu mieliśmy na naszym cmentarzu pogrzeb Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka. Cmentarz był zamknięty, mnóstwo ważnych osób, borowcy. Pochówkiem zajmowała się zewnętrzna firma, ale jak ochroniarze Kulczyka nieśli ciało z kaplicy do grobu, to pomogliśmy im nałożyć trumnę na ramiona"---- Trumnę, a nie urnę, wszyscy to widzieli.

  I dalej, ---" Ciało zostało złożone do trumny z wkładem cynkowym. Wkład jest zalutowany, a wieko trumny zamknięte. Nie wolno – według prawa konsularnego – otwierać trumny po przywiezieniu jej na miejsce – powiedział nam Adam Ragiel, znany balsamista i technik sekcyjny z Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego"---
  Czyli w dniu pogrzebu, ciało Kulczyka, lub kogoś innego nie było jeszcze skremowane, jest więc parę pytań, przede wszystkim, kogo złożono do trumny przed zalutowaniem w Wiedniu, czy dalej ta trumna, którą nieśli ochroniarze Kulczyka do grobu, dalej tam leży. Jeżeli go skremowali, to kto i kiedy?
 • @Jeremi 15:26:26
  Ciała nie ma, bo zostało skremowane. Jak jest napisane w artykule, trumny nie można było otworzyć przed kremacją, bo zabrania prawo. W tej sytuacji tylko znalezienie Kulczyka dałoby odpowiedź, ale nie sądzę, aby było to możliwe oczywiście zakładając, że wciąż żyje. Umarł czy nie umarł...oto jest pytanie ?
  https://naszeblogi.pl/56332-umarl-czy-nie-umarloto-jest-pytanie
 • @Jeremi 15:26:26 Jak do władzy dojdzie PO to Kulczyk nagle zmartwychwstanie (wróci z Bali) tak będzie
  Zapytajcie byłego pracownika SB właściciela firmy ochroniarskiej z Wrocławia w czasach komuny pan B zajmował siĘ inwigilacją
  znanych sportowców do dnia dzisiejszego jego ludzie BARDZO dbają o pana J K . i jego rodzinę rozwiązanie zagadki lONDYN.
 • Offtopic
  https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/1c495101-cfb6-41ae-8f37-5eb0c3757fae.png

  Polski żyd o Ustawie 447 - zdradza kulisy Deep State

  Żydzi - Polacy - Świat - Kontrowersje wokół roszczeń - Roman Nacht.

  https://www.youtube.com/watch?v=276SpH7WsjA
 • @Jeremi 15:26:26
  "– Jak to się dzieje, że najbogatszy Polak jedzie na operację serca w zwykłym miejskim szpitalu w Wiedniu"
  jedno zdanie i dwa kłamstwa:
  to był zwykły zabieg i to nie na sercu, a klinika nie była zwykłym szpitalem miejskim!!!!

  Ja jestem z Poznania i znam ludzi, którzy byli na pogrzebie, o kremacji nie było mowy, ŻYDA nie wolno kremować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Masz rację, a Kulawylisek znów kłamie i lawiruje..

  Pisałem po pogrzebie, że sam bym truchło wyciągnął z grobu dla dobra Polski, ale przywalili ten "grób" kilkoma masywnymi płytami i pomnik postawili, w 6 chłopa bez ciężkiego sprzętu nie da rady.

  Bardzo ciekawe pytania zadajesz: dla czego ekshumacji nie zażądał PIS?
  Mam odpowiedź: z tego samego powodu co Kulawylisek wmawia kremację.. MYŚLEĆ TRZEBA!!!

  Idąc za ciosem, zażądałbym ekshumacji Marii i Lecha.. podobne wnioski mi nasuwają się.

  Pozdrowił
 • @wk..ny 18:28:47
  Ja nie wmawiam jełopie lecz powtarzam to co pisała prasa i podawały media.
 • @wk..ny, Przez KOGO OPŁACANE są ekshumscje? - Przez KOGO OPŁACANI są LEKARZE przeprowadzający AUTOPSJE zwłok? - Kto kontroluje
  SĄDY, APARAT POLICJI i Służby Specjalne (SS) zajmujące się TYLKO zabezpieczANIEM BEZPIECZEŃSTWA RZĄDZĄCYCH ELit?!!!!!!!!!!!


  Kto kontroluje wydział PROPAGANDOWY i WSZYSTKIE jego OŚRODKI i ŚRODKI MASOWEGO przekazu do PRANIA MUZGÓW?


  Znając odpowiedzi na te pytania, jak można spodziewać się jakich kolwiek uczciwech dochodzeń i testów oraz jakiej kolwiek WIARYGODNYCH WYNIKÓW i ODPOWIEDZI?


  Jak skorumpowane KOMUNISTYCZNE SĄDY mogą przeprowadzić ucziwe dochodzenie i dać sprawiedliwe ożeczenia i wyroki?
  .
 • @wk..ny 18:28:47
  Przecież każdy wie, że do grobu wkłada się, albo trumnę z ciałem, albo urnę ze spopielonymi prochami, inaczej w Polsce być nie może. Z Wiednia przyjechała zalutowana trumna, podobno z ciałem Kulczyka, której nie wolno było otwierać. Wystawiona ona została w kościele i zaraz po uroczystościach pogrzebowych zaniesiona przez ochronę Kulczyka do rodzinnego grobowca:

  http://bi.gazeta.pl/im/0f/a6/11/z18507023V,Pogrzeb-Jana-Kulczyka.jpg

  Jeżeliby ciało zostało spopielone, to tylko z tą trumną, przed pogrzebem i wtedy do grobowca powinna zostać złożona urna, a nie trumna z ciałem.
 • @Talbot 17:53:21
  Lubisz p.Romka? Ja lubię. Mądry gość, zwłaszcza jak rozprawia o UFO.
 • @kula Lis 68 18:39:25
  Też pamiętam, że prasa podawała info o kremacji.
 • @zbig71 20:22:02
  Widzisz powyżej jak ochroniarze Kulczyka niosą trumnę, a nie urnę. Trumna ta zastała na cmentarzu na Nowinie złożona do rodzinnego grobowca, który jak pisze wk..ny, został przywalony (ten "grób") kilkoma masywnymi płytami, a następnie postawiono na nim pomnik. Kiedy mieli spopielić tę trumnę? Szukałem bezskutecznie informacji o takim zdarzeniu i nie znalazłem.
  Dobrze, że ten temat wrócił, wciąż jest zbyt wiele znaków zapytania. Pierwsza sprawa, to jak znowu pisze wk..ny przeprowadzić ekshumację.
 • @Jeremi 20:49:15
  Spokojnie, chłopie. Ja nie upieram się, że kremacja odbyła się na pewno. Piszę tylko, że była o kremacji taka informacja podawana w 2015, jak był pogrzeb. I tyle.
 • @zbig71 21:06:29
  A gdzie chłopie widzisz mój niepokój? Dwa razy piszesz o kremacji, więc dwa razy Ci odpowiadam. I tyle
 • @Jeremi 21:26:24
  W takiej trumnie też mogą być prochy. Ale jeśli nie pracy, a zwłoki, to badania DNA mogą wszystko wyjaśnić. Przy takim ,,trupie,, można sfingować w zasadzie wszystko. A i bloki kamienne z grobu podnieść.
 • @zbig71 22:12:11
  Jan Kulczyk żyje i ma się dobrze? Biznesmen zakpił z PiS-u?

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/10/23/jan-kulczyk-zyje-i-ma-sie-dobrze-biznesmen-zakpil-z-pis-u/
  Ps..Powikłania po operacjach się zdarzają. Zwłaszcza po operacjach służb specjalnych.
 • @zbig71 22:12:11
  Jan Kulczyk nie pojechał do Wiednia na zabieg kardiologiczny

  https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/885839,jan-kulczyk-nie-pojechal-do-wiednia-na-zabieg-kardiologiczny.html,komentarze-najnowsze,1


  Zniknęli spadkobiercy fortuny Jana Kulczyka

  http://46bah7dkfu-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017/05/sebastian-jan-dominika-kulczyk.jpg
  http://www.polishclub.org/2017/05/12/znikli-spadkobiercy-fortuny-jana-kulczyka/

  Ps..Pewnie z ojcem wyjechali? grubo musi być w papierach skoro stary swoją śmierć sfingował, a trumna jest pusta. Wypadało by zajrzeć do tej trumny, czy on tam jest czy tylko pusta trumna. Ciekawe kto z WSI teraz odbiera pieniądze?
  Kim pan jest, panie Kulczyk?

  http://www.aferyprawa.eu/Af...

  Jak to kim był złodziejem polskiego narodu, nikt nad taką hieną nie zapłacze i dobrze, niech PiS teraz rozliczy Millera, Kwaśniewskiego i Tuska za sprzedawanie Kulczykowi firm za 20 % wartości realnej a on sprzedawał je z wielomilionowym zyskiem. Od rządu Millera za sprzedaż Orlenu dostał 3 miliardy zł i to nieprzejęzyczenie, ostatnio Tusk sprzedał mu nasze akcje Ciechu za 300 milionów poniżej ceny i teraz CBA prowadzi śledztwo, oczywiście dostał hojną łapówkę od Kulczyka. Pod trybunał narodowy rządzących a rodzinie tego padalca Kulczyka, zarekwirować majątek, bo z kradzieży zwykłego człowieka dawno by już zamknęli, za dużo mniejszą kradzież. Przykład tego z Amber Gold, a on na pewno był tylko pionkiem tzw. słupem, ktoś bardziej wpływowy za nim stoi i zgarnął większość kasy, może ktoś z byłego WSI tak jak w Skoku Wołomin bo to już policja potwierdziła, byli koledzy Komorowskiego tak ustalono. To już wiem dlaczego wyszedł im ten przekręt bo mieli plecy u prezydenta Komorowskiego. Ci koledzy Komorowskiego byli zamieszani w aferę z Pro Civili i tam też zginęło 300 milionów ciekawe ile dali Komorowskiemu bo musieli odpalić mu działkę za milczenie.
  Proszę zapoznać się z materiałem autorstwa Wojciecha Sumlińskiego n/t WSI. Nie ma kontraktu, którego by nie wygrały firmy założone przez WSI”

  https://youtu.be/BztMSCFPexQ
 • @zbig71 22:12:11
  Koniec operacji „Kulczyk”?

  http://pressmania.pl/koniec-operacji-kulczyk/
 • @zbig71 22:12:11
  Dominika Kulczyk imprezuje po śmierci ojca? Jak twierdzi znany videobloger Ziemowit Piast Kossakowski, Dominika Kulczyk(lub jej brat) zorganizowała w swoim mieszkaniu imprezę z głośną muzyką i prominentnymi gośćmi już kilka dni po śmierci ojca.

  Kossakowskiemu – jak dodaje – ochrona Kulczyków zniszczyła kamerę.

  Według Kossakowskiego cała sytuacja miała miejsce na ul. Lądowej przy wejściu do Łazienek Królewskich, gdzie Dominika Kulczyk na zmianę z bratem Sebastianem wynajmują całe piętro nowego apartamentowca. Około godziny 23 grała tam bardzo głośna muzyka, a pod blok regularnie podjeżdżały taksówki z różnymi gośćmi.

  „Zadzwoniłem do jednego z moich znajomych, żeby podjechał samochodem w okolice i przeszedł się ze mną do ochrony Państwa Kulczyków, aby napomknąć ich, że nadszedł czas na uciszenie muzyki, Z racji, że od ponad roku jestem videoblogerem, wziąłem ze sobą kamerę, aby uwiecznić jak elity tego Państwa w bezczelny sposób zakłócają ciszę nocną na spokojnej ulicy.” – opisuje na swoim facebookowym profilu bloger.

  Próby nagrania całego zdarzenia skończyły się utratą karty pamięci i zniszczoną kamerą. „Ochroniarz od samego początku był bardzo agresywny i zaczął nas straszyć. „Nie wpierdalaj się w nie swoje sprawy, bo stracisz jedynki” – usłyszałem. „Dobra mistrzu nie strasz, nie strasz, tylko ściszcie muzykę, bo jestem sąsiadem i nie życzę sobie ryków pijanych celebrytów” – odpowiedziałem.

  Wszystko od 1 sekundy na wszelki wypadek nagrywałem na kamerę PIAST.TV. Gdy Szanowny „bysior” zorientował się, że go nagrywam i wiem, że imprezkę robią Państwo Kulczyk, uderzył w moją kamerę, wybijając mi ją z dłoni bardzo energicznym ruchem. W ułamek sekundy zagarnął ją nogą, podniósł i szybkim krokiem zaczął kierować się do samochodu. Ochroniarzy łącznie było 6-8, siedzieli w 3 czarnych BMW.

  „Oddawaj kamerę gościu, bo to nie Twoja własność” – warknąłem. „Gdzie jest kurwa karta pamięci” – odpowiedział. Mistrzunio zabrał mi kartę pamięci i baterię z kamery, z pogardą oddając nie działającą kamerę, następnie wyszło jeszcze dodatkowo 2 ochroniarzy i zaczęli robić zdjęcia iIPHONAMI mi i mojemu znajomemu. Na karcie pamięci miałem materiały nagrywane przez ponad 2 miesiące + plus prywatne nagrania.” – przedstawia zdarzenie.

  Jak deklaruje Kossakowski – cała ulica jest monitorowana, więc prawdopodobnie da się wyjaśnić jak wyglądało to zdarzenie. Całość oświadczenia można przeczytać tu:
  https://www.facebook.com/kossakowski.ziemowit/posts/522924617876856

  PS
  http://prostozmostu.net


  https://marucha.wordpress.com/2015/08/06/dominika-kulczyk-imprezuje-po-smierci-ojca/

  Ps..Ciekawe, że udupili Romana Kluskę (i wielu innych, mniej znanych) a Kulczykowi pozwolono się bogacić. Ok, niech tu ktoś wyraźnie napisze: Kulczyk dorobił się w kilkanaście lat tego, na co gdzie indziej pracowały całe pokolenia wyłącznie dzięki własnym zdolnościom. Niech pochwali jego sposób na bogacenie się kupowanie za bezcen państwowych przedsiębiorstw i sprzedawanie z zyskiem zagranicznym "inwestorom". Żydki się już rodzą z monetami zamiast źrenic, więc siłą rzeczy na resztę "myślenia" musi to również mieć wpływ …
 • @zbig71 22:12:11
  Telekomunikację kupili zupełnie za darmo. Przy sprzedaży Telekomunikacji wydali pieniądze z kredytu od państwa, który potem spłacili, natychmiast odsprzedając udziały Francuzom z grubym zyskiem. Tak się załatwiało interesy. Przy stoliku, lampce wina z najważniejszymi osobami w Państwie. Po załączonym zdjęciu widać, że nawet nie specjalnie się z tym kryli. Urban wspominał w którymś wywiadzie, że u Millera co drugi dzień gościł jakiś "przedsiębiorca".

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_8xjt3elnalPy4SYT5SPS6csJyLiPu3SA,w400.jpg
 • @zbig71 22:12:11
  Obrzezanie wykonane w odpowiednim momencie powoduje spustoszenie w psychice i zanik sumienia. Z ludzkich cech pozostawia jedynie pazerność na piniendze.
 • @kula Lis 68 18:39:25
  Kulawylisku, sam jesteś jełopem powtarzając za żłemediami. Po co propagujesz kłamstwa dalej? Nie masz świadomości jak to działa?
  Kolejny niepełnosprytny blagier powoła się na Twój wpis i będzie propagował kłamstwa..

  Zauważ, że minęło ledwie kilka lat, a w notce w pierwszym zadaniu są dwa kłamstwa!! Tak działa nowoczesny "głuchy telefon", zabawa dla przedszkolaków, ale uczy jak informacja zostaje zdeformowana, przeinaczona idąc z ust do ust, czy tam klawaiatury do klawiatury..

  Uderz się w pierś, pomyśl; kto tutaj jełopem jest??????????????

  P.S.
  pływasz na statkach, masz dużo czasu aby czytać i pisać, ale to nie znaczy, że jesteś mądry.. pobłądziłeś.. nie zrób z siebie kolejnego cwelebryty jak ten "ja z gdyni" - marynarz idiota, co ma za dużo czasu wolnego w przerwie między wachtami..


  MYŚL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @wk..ny 15:25:19
  Jak udowodnisz ty tutaj wszystkim, że widziałeś kto jest w trumnie to "odszczekam". Czekam.
 • @zbig71 22:12:11
  Kulczyk, w wiadomy sposób, załatwił sobie domniemaną gwarancję BGK (na minimalne użytkowanie autostrady), na bazie której pożyczył kasę na budowę autostrady, de facto nie wydając złotówki własnych pieniędzy, a teraz czerpiąc astronomiczne zyski poprzez ich opłaty na jego własne remonty itd.
 • Co tak naprawdę stało się z Janem Kulczykiem? Trwa „czarny serial”
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/10/zamek_jan_kulczyk_nczas.jpg
  Zamek Chateau de la Rochepot we francuskiej Burgundii, gdzie ukrywał się mający nie żyć ukraiński miliarder / Jan Kulczyk.
  Jak donosi portal Onet.pl Jan Kulczyk tuż przed śmiercią był szantażowany. Wynikać ma to z rozmów nagranych z najbardziej znanym polskim biznesmen. To jedynie wzmaga spekulacje i znów pojawiają się pytania: czy Jan Kulczyk sfingował swoją śmierć i ukrywa się w egzotycznych krajach? Dziennikarze Onetu dotarli do ustaleń prokuratury z 2015 roku. W kwietniu Jan Kulczyk był przesłuchiwany przez śledczych w sprawie szantażu, o którym była mowa na słynnych taśmach, które doprowadziły do wyborczej przegranej Platformy Obywatelskiej. Wg zeznań Kulczyka aż 24 osoby z jego otoczenia otrzymały SMS-y, z których wynikało, iż najbardziej znany polski biznesmen jest śledzony. M.in. były Prezydent Aleksander Kwaśniewski był ostrzegany przez udziałem w „czarnym serialu o Kulczyku”. Na taśmach z tzw. afery podsłuchowej uchwycono wiele rozmów Jana Kulczyka z politykami Platformy Obywatelskiej, z osobami ze świecznika na czele. Okazuje się, że podczas jednej z rozmów Kulczyk mówił o SMS-ach, które doznają jego znajomi. Jesteśmy tuż za Tobą. Non stop w podróży. Źle wychodzisz na zdjęciach. Pierwsze kompromitujące materiały wysłaliśmy dzisiaj na razie do twoich 3 wrogów. Sadzisz się na zbawcę świata, a zgubi cię naiwność i sekretarka. Stary pies stracił węch pisano w wiadomościach. Jan Kulczyk zmarł w 2015 roku trzy miesiące po wspomnianym przesłuchaniu. Pojawiają się jednak doniesienia o tym, że biznesmen „sfingował własną śmierć i ukrywa się w egzotycznych krajach”. Każde z nich jest skrupulatnie sprawdzane przez ABW.

  https://nczas.com/2019/01/14/co-tak-naprawde-stalo-sie-z-janem-kulczykiem-trwa-czarny-serial/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY