Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
871 postów 7125 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Projekt ,,Trójmorze’’

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- wzmocnieniem Polski i całego regionu

 

"

Silna Polska to błogosławieństwo dla Europy a silna Europa to błogosławieństwo dla świata. Chylimy czoła przed Polską za jej decyzje (…) Najeźdźcy próbowali Was złamać, ale Polski nie da się złamać.’’

 

 

To zadziwiające jak w sprawie Polski, Unia Europejska może być troskliwa. Drodzy Czytelnicy w ostatnim czasie wydarzenia globalne a także krajowe sprawiły, że kurtyna opadła odsłaniając prawdę. Jaka jest prawda? Niestety wielu osobom owa prawda się nie spodoba, zostanie uznana za herezję bądź teorię spiskową, jednak czy się nam to podoba czy też nie, Unia Europejska nie potrzebuje i nie chce silnych krajów i narodów Europy Wschodniej i środkowej, włącznie z Polską.

Unia Europejska została skonstruowana na bardzo prostej zasadzie. Kraje tak zwanej starej unii mają żyć i rozwijać się kosztem państw, które później z czasem zostały członkami tego Europejskiego projektu. Historia Starego Kontynentu uwidacznia naszym oczom pewną bolesną prawdę. Naród Polski od zawsze stanowił problem dla Niemiec czy Rosjan. Dla tych dwóch mocarstw najlepiej byłoby gdyby Polska w ogóle nie istniała a po między Berlinem i Moskwą nie bytował żaden obcy naród.

Niestety dla Berlina i Moskwy, Polska istniała, istnieje i istnieć będzie. Liczne proroctwa i przepowiednie wskazują na rozkwit naszej Ojczyzny. Do Polski i Polaków będą się uciekać narody Europy, takie słowa możemy przeczytać w licznych objawieniach. Jednak skąd taki wstęp do dzisiejszego artykułu? Otóż dziś przyjrzymy się bliżej wielkiemu projektowi, jakim jest trójmorze, projektowi zainicjowanemu przez Polskę i w gruncie rzeczy dla dobra Polski i narodu Polskiego.

Projekt Trójmorza to wyraźny sygnał polityczny dla Unii Europejskiej, to rozszerzenie wspólnego rynku a także poprawa regionalnego bezpieczeństwa. Już po roku 1918 Józef Piłsudski przekonywał do swojego pomysłu, który określał międzymorzem. Ów idea zakładała stworzenie zamkniętego obszaru współpracy w obrębie morza Adriatyckiego, Bałtyckiego oraz morza Czarnego. Międzymorze według Piłsudskiego pozwalało stworzyć nową potęgę w Europie będącą skuteczną przeciwwagą dla Niemiec i Rosji.

Jest rzeczą, co najmniej interesującą fakt, że media w Polsce z kapitałem Niemieckim, tak wyraźnie i na wszelkie możliwe sposoby obśmiewają projekt Trójmorza, obśmiewają również wszelkie działania na rzecz odbudowy naszej Ojczyzny. To Polska we wszelkich sporach z Unią Europejską jest w owych mediach z założenia przedstawiana jako winna, jako strona stojącą z góry na przegranej pozycji. To tragiczna sytuacja, na szczęście coraz większa liczba Polaków dostrzega prawdę. Polacy dostrzegają, że Polska może być regionalną potęgą a wmawianie nam, iż nie możemy nic a jedynie słuchać posłusznie dyrektyw płynących z UE, jest całkowitą bzdurą.

,,A więc w realizację celów inicjatywy wpisuje się rozwój korytarzy do polskich portów, trasa Via Baltica, a także Via Carpatia, łącząca Bałtyk z Bałkanami. Wyzwaniem będzie też wzmocnienie infrastruktury cyfrowej w regionie, rozwój nowoczesnego przemysłu będzie wymagał nowych połączeń. To wszystko leży także w interesie zachodnioeuropejskiego biznesu, będzie służyć wzrostowi konkurencyjności naszego obszaru i jego atrakcyjności dla poważnych inwestorów.’’

Mateusz Gniazdowski. Wicedyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich.

Projekt Trójmorza to dwanaście państw Europy środkowo- wschodniej (Polska, Estonia, Łotwa, Litwa, Czechy, Słowacja, Austria, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Chorwacja i Słowenia), które już dziś wyraziły zdecydowaną wolę zacieśnienia połączeń infrastrukturalnych oraz gospodarczych biegnących z północy na południe naszego regionu. Owo działanie stanowi dopełnienie budowy wspólnego europejskiego rynku, który dotychczas był tworzony głównie na kierunku wschód- zachód.

,,Międzymorze jest mocnym symbolem dawnego geopolitycznego marzenia wielu Polaków. Państwa Międzymorza, łączy autorytarny styl rządzenia, nacjonalizm i izolacjonizm.’’

Stefan Kornelius. Szef działu zagranicznego niemieckiego dziennikaSueddeutsche Zeitung.

Jak widzimy nie po raz pierwszy w oczach naszych zachodnich sąsiadów jesteśmy nacjonalistami. Wystarczy wspomnieć Marsz Niepodległości, w którym brały udział całe rodziny a który został w Niemieckich mediach okrzyknięty marszem sześćdziesięciu tysięcy nacjonalistów. Drodzy Czytelnicy zawsze, gdy Polski Naród powstaje, wówczas zachodnie siły próbują za wszelką cenę zniszczyć wszystko, co dobre w Polsce, zniszczyć i skłócić między sobą samych Polaków, jak to ma miejsce i dziś, gdzie potężne siły i ogromne zasoby finansowe zostały rzucone do walki z polską racją stanu.

 https://www.koniec-swiata.org/projekt-trojmorze-wzmocnieniem-polski-i-calego-regionu/

źródło: globalne-archiwum.pl

KOMENTARZE

 • Jaki czy Trzaskowski? „Będzie sensacja!
  Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje kto wygra wybory w Warszawie. Ale dziennikarz nie chciał tego napisać

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/04/jaki_trzaskowski_wolnosc24.jpg

  Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski opowiedział bardzo ciekawą historię dotyczącą wyborów i cenzury w mediach. Przewiduje także kto wygra wybory w Warszawie.

  Jackowski opowiedział, że we wtorek zadzwonił do niego dziennikarz z bardzo poczytnej ogólnopolskiej gazety i zapytał o wybory w Warszawie – kto wygra Jaki czy Trzaskowski?

  Jackowski odpowiedział zgodnie ze swoimi odczuciami, ale bardzo apolitycznie, że największą porażką powyborcza będą sondaże, które teraz dają sporą przewagę Rafałowi Trzaskowskiemu. „To będzie porażka sondaży ponieważ wyniki okażą się inne i Patryk Jaki wygra te wybory.”

  Na koniec Jackowski powiedział dziennikarzowi śmiejąc się: „Zdaje sobie sprawę, że pan tego nie może napisać”. Dziennikarz też się zaśmiał a Jackowski powtórzył ostatnie zdanie.

  „- No niestety nie napiszę tego” – powiedział dziennikarz.

  Jackowski jest zszokowany, bo dla niego to jest forma cenzury. Dzwoni do niego dziennikarz żeby napisać artykuł, ale go nie napisze, bo Jackowski powiedział co innego niż redaktor chciał usłyszeć. Obstawiamy, że był to dziennikarz z „Gazety Wyborczej”. ;)

  https://nczas.com/2018/10/16/jaki-czy-trzaskowski-bedzie-sensacja-jasnowidz-krzysztof-jackowski-przewiduje-kto-wygra-wybory-w-warszawie-ale-dziennikarz-nie-chcial-tego-napisac/
 • kolejny nawiedzony koszerny turbolechita
  taka jest prawda, że to gówno prawda
 • @nieżyt 09:23:56
  Prawda jest taka, że Trójmorze jest krytykowane przez Kreml.


  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/842/53/8425396.jpg

  Trójmorze – instrument nacisku USA na Rosję

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201809078740075-USA-Rosja-Trojmorze-Sputnik/

  Niemcy też chcą się tam załapać - kolejny spisek rosyjsko-niemiecki, aby udupić Polskę?
 • Trójmorze
  Informacje i komentarze dotyczące projektu jak też roli Polski w przyszłej Europie - także ocena zaszłości i powodów niszczenia Polski przez Zachód, pomija najważniejszą kwestię: konfliktu cywilizacyjnego.

  Generalnie Zachód kształtuje cywilizację hierarchiczną wywodzącą się z judaizmu i traktującą Żydów jako elitę. To błędny kierunek rozwoju, aczkolwiek mający okresowe (zwykle krótkotrwałe ) osiągnięcia.

  Polska i sąsiadujące kraje słowiańskie (Polska zachowała najwięcej cech) tworzyła cywilizację egalitarną opartą na wartościach praktycznie tożsamych z chrześcijaństwem. (Chrześcijaństwo próbował implementować Żydom Chrystus - wiadomo z jakim skutkiem).

  Wszelka innowacyjność rozwojowa społeczeństw ma korzenie w cywilizacji egalitarnej. Ta hierarchiczna wykorzystuje ich część u siebie tworząc pozory prymusa rozwoju. Zazwyczaj kończy się to kolejnymi upadkami i trzeba na nowo budować chwiejne konstrukcje, które po czasie znowu padają.

  Bez Polski i nowych inicjatyw rozwojowych Europa Zachodnia popada w stagnację początkującą upadek. Niektórym (durniom) wydaje się, że zniszczenie Polski odsunie zagrożenie, gdy faktycznie jest ono wpisane w naturę Cywilizacji Zachodu.

  Ważne zatem, aby stworzyć strukturę, która może być szkieletem - wzorem dla innych państw po kolejnej zapaści Zachodu.

  To może być szybko.
 • @ Autor
  "Liczne proroctwa i przepowiednie wskazują na rozkwit naszej Ojczyzny."

  Talbot, pała.

  Już Ci pisałem, że o rozkwicie świadczą wskaźniki np demograficzne, a nie przepowiednie.
  Trzeba być debilem, żeby wierzyć w takie bzdury.

  A międzymorze, to będzie judeo-bandero-polonia - nazwa międzymorze będzie dla zmylenia ciemnoty, żeby lepiej zapier... na swoich nowych panów z miskę ryżu jak chciał młody kornelowitsch.

  1*
 • @Jasiek 10:13:55
  Też jestem za tym, aby Polska wystąpiła z UE i wstąpiła do WNP.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:11:02
  " wzorem dla innych państw po kolejnej zapaści Zachodu.

  To może być szybko."

  Kuźwa, Polska się zapada- kupa długów i katastrofa demograficzna. Zanim ten europejski tłuścioch schudnie, my możemy zniknąć :-(

  Ukłony
 • @Talbot 09:56:03
  "Prawda jest taka, że Trójmorze jest krytykowane przez Kreml."

  Bo prawda jest taka, że trójmorze to ściema dla debili.
  Chodzi o bazy USA i o nic więcej.
  Gdyby usrael rzeczywiście chciał wzmocnienia regionu, to sam zasugerowałby nam suwerenność monetarną i nie robił problemów z offsetem czy rurociągami od Ruskich.

  Bo prawda jest taka, że Ruscy mają w d... jaki będzie pieniądz w trójmorzu a usrael nie.
 • @Jasiek 10:13:55
  "Już Ci pisałem, że o rozkwicie świadczą wskaźniki np demograficzne, a nie przepowiednie. "

  A w przepowiedniach jest napisane, że - słowianie rosyjscy wymrą, a na ich miejsce wejdą muzułmanie i żydzi.
 • @Talbot 10:28:26
  Gdzie ja kuźwa pisałem o WNP - i po co robisz te swoje debilne uwagi? W przepowiedniach jakichś widziałeś, że tak trzeba?
 • @Talbot 10:34:53
  "A w przepowiedniach jest napisane, że - słowianie rosyjscy wymrą, a na ich miejsce wejdą muzułmanie i żydzi."

  A wierz sobie w jakiekolwiek przepowiednie. Może jeszcze i Ty prorokiem zostaniesz i będziesz miał "wizje", słyszał głosy itp. Ludzie początkowo mogą Cię mieć za pier...tego, ale nie zważaj na to, tylko im "przepowiadaj" ;-DDDD
 • @Jasiek 10:28:31
  A jak go nachodźcy kopną w dupę, to nie musi chudnąć; on nie będzie się mógł podnieść.
 • @Jasiek 10:38:26
  Połowa populacji rosyjskich słowian, to osobniki pokroju Szechtera.
  To Polska poza nielicznymi wyjątkami, tworzy jednolitą populację demograficzną -Słowiańską!
  I nie denerwuj się, że Putin podniósł wiek emerytalny - potrzebuje mięsa armatniego do podbojów ...
 • @Talbot 10:55:04
  "I nie denerwuj się, że Putin podniósł wiek emerytalny..."

  I co Talbot? Znów debilna uwaga? Tak samo debilna jak wpis czy bardziej? Jak myślisz?

  Przyznaj się skąd wziąłeś ten wątek w dyskusji?
  Ktoś Ci "pomógł" znaleźć? ;-DDD
  Słyszysz już głosy z jakiejś przepowiedni?
 • @ Autor, All
  " ,,Międzymorze jest mocnym symbolem dawnego geopolitycznego marzenia wielu Polaków. Państwa Międzymorza, łączy autorytarny styl rządzenia, nacjonalizm i izolacjonizm.’’

  Stefan Kornelius. Szef działu zagranicznego niemieckiego dziennikaSueddeutsche Zeitung. "

  1. Międzymorze nie jest tylko marzeniem Polaków.
  2. w-ŁAD-za - dobrze jeśli ma autorytet
  3. nacjonalizm jest czymś dobrym, także antykomunistycznym
  4. izolacjonizm - pewnie ziddojczungowego szkopa boli d.... że możemy mieć ich "gdzieś"

  Zatem Herr Kornelius coś kręci ;-)
 • @Jasiek 11:44:27
  Tematem jest Trójmorze, nie Międzymorze.
 • @Talbot 09:14:44
  "Trójmorze" sobie daruję, ile można opisywać żydowskie, syjonistyczne pomysły. - Dałem 1*

  A o Trzaskowskim i Jakim bez pomocy jasnowidzów tu:

  http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/145721,wybory-samorzadowe-zydowski-cyrk-w-warszawie
 • @Talbot 11:56:53
  "Tematem jest Trójmorze, nie Międzymorze."

  A o czym jest w przytoczonym przez Ciebie i przeze mnie cytacie niejakiego Korneliusa, który skopiowałem do swojego komentarza z TWOJEGO wpisu?
 • @Talbot 11:56:53
  "Tematem jest Trójmorze, nie Międzymorze."

  Napisz coś o Rosji ;-DDD

  Chociaż... może lepiej nie pisz ;-)
 • @Rzeczpospolita 12:09:41
  ""Trójmorze" sobie daruję, ile można opisywać żydowskie, syjonistyczne pomysły. - Dałem 1*"

  Jeżeli polska inicjatywa Trójmorza stanowi dla Rosji zagrożenie, to 1 należy się bezdyskusyjnie.
  Coś słaba ta Rosja, że boi się polskich inicjatyw zapewniających bezpieczeństwo regionowi.
 • Polska "Chrystusem narodów co ?
  ... "liczne objawienia..." to tekst dla idiotów dla pożytecznych idiotów.
  Takie brednie można wciskać dzieciom do lat 7 później już dzieci potrafią rozpoznać bełkot od logicznej wypowiedzi.

  Polska to dzisiaj kraje teoretycznie Polski, zaludniony przez Polaków ale rządzony przez żydów.(czapka, zarząd, doradcy solidaruchów)
  Polski jako kraju Polaków rządzonego przez Polaków nie ma od 89r.

  Kłótnie między PO i PIS to kłótnie w globalnej Żydowskiej "rodzinie" a raczej mafii. Mafia Europejska chce się dogadać z Rosją i stworzyć Euro Azjatycką przestrzeń gospodarczą.
  Mafia Amerykańska jest przeciwna ona sama chce podbić Rosję dla siebie.

  W sumie to walka globalnej mafii żydowskiej o nowe kolonie o nowe ofiary do ograbienia.
  "Polska" polityka zagraniczna wcale nie jest Polska a jest czysto żydowska ... za rządów PIS jest to polityka w interesie mafii Amerykańskiej.
  Ja PO wróci do władzy to "Polska" będzie prowadzić politykę zagraniczną w interesie żydostwa Europejskiego.

  W Polsce solidaruchy skutecznie zlikwidowały wszystkie prawdziwie Polskie partie polityczne. Polacy w Polsce nie maj`a swojej Narodowej reprezentacji politycznej. Mogą sobie tylko wybierać między żydami z PIS i żydami z PO.

  Można powiedzieć że jest trochę prawdy w zawołaniu "Polska Chrystusem narodów"... Chrystus był żydem .. czyli .. Polska "żydem" narodów.
  To duża przesada bo USA są znacznie ważniejszym od Polski "żydem" Narodów... UE zresztą też.
 • @Talbot 09:56:03
  Nie ma Polski jest Pollin.
  I tak powinno się pisać.
  O nazwie decyduje rządzący .. jak Polak to jest Polska a jak żyd to Pollin.
  Kto rządzi Polską od 89r (z małymi przerwami na Olszewskiego, Oleksego, Millera, .. Leppera..)...rządzą żydzi upudrowani na solidaruchów.

  Warto zauważyć że wszystkie wymienione Polskie opcje (Olszewski, Oleksy, Miller, Lepper) byli odsuwani od władzy przez solidaruchów w trybie zamachów stanu, prowokacji politycznych ... a w przypadku Leppera w trybie piątkowego samobójcy.

  Polska nie istniej w jej granicach jest Pollin.
 • @Talbot 12:31:26
  "Jeżeli polska inicjatywa Trójmorza stanowi dla Rosji..."

  Jeżeli inicjatywa jest polska, to Trójmorze nie stanowi zagrożenia dla nikogo.

  Jeżeli inicjatywa jest np usraelska to Trójmoże jest zagrożeniem dla wszystkich wokół i wewnątrz.

  Po czym poznać czyja jest inicjatywa?
  Np po tym którędy idą rurociągi.
  Np po istnieniu suwerenności monetarnej.
  Np po tym kto będzie miał z Trójmorza najwięcej korzyści.
  Np po tym czyje wojska stacjonują na obsz. Trójmorza.

  Jak myślisz Talbot, czyja jest inicjatywa Trójmorza?
  Adriana "Veto" Maliniakowskiego? A może Darji Kitarović?

  A może pytanie za trudne dla Ciebie?
 • @Talbot 12:31:26
  "Jeżeli polska inicjatywa Trójmorza stanowi dla Rosji zagrożenie ..."

  Mamy za mało łuków i dzid, a nawet nie każdy ma scyzoryk, żeby wojować z Rosją - panie Talbot, więcej powagi.
  Musimy najpierw zadbać o bezdomnych, o głodne dzieci, o demografię, a nie o żydowskie interesy.

  Rosji ta inicjatywa - pan się pomylił, ona nie jest polska tylko żydowska rodem z USA -, ma prawo się nie podobać. Rosja przy granicy z USA nie inicjuje podobnych pomysłów. A szkoda.
 • @Talbot 09:56:03
  "Trójmorze – instrument nacisku USA na Rosję" o i tu żeś prawdę napisał czyli to chore trójmorze jest w interesie nie Polski tylko usaela
 • @nieżyt 09:23:56
  Z twoim przewlekłym "nieżytem" nie obnoś się publicznie, tylko idź do lekarza, może ci pomoże?
 • Objawienia
  Cyt : "takie słowa możemy przeczytać w licznych objawieniach". kon.cyt.

  Powiem koledze na ucho. Jak będziemy opierać się na objawieniach, to nie daleko zajdziemy.

  P.S. A pewien Żyd w starej książce kłamców i złodziei miał zwidy, że będzie potop, a drugi objawienia, że piekło wszystko pochłonie, a trzeci .......
 • *****
  Ten projekt powiedzie się tylko wówczas gdy żadne z tych 12 państw nie będzie sobie rościć jakiejś przywódczej roli , stąd
  nie ma żadnych przesłanek by już tu przypominać o jakichś proroctwach dotyczących samej Polski i jej szczególnej roli
  bo to zdecydowanie nie sprzyja całej tej idei
 • @35stan 14:00:33
  Dlaczego robisz przytyk ad nickum Szanownemu Nieżytowi?
  Przecież prawdę napisał.

  Pozdro!
 • @Talbot
  Brawo autor
  Znakomity wpis
  Dałbym więcej niż 5*

  ps.
  i nie daj się unym
 • @Talbot 09:14:44
  Kompromitacja opozycji i „autorytetów” elit sędziowskich!
  Niemiecki trybunał rozstrzygnął, że TSUE nie może wtrącać się w sądownictwo krajów UE
 • Proroctwa to bzdury - Rosja zawojuje Świat!
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/542/79/5427919.jpg

  Lekarz Wangi ujawnia jej ostatnie proroctwo dla Rosji

  W ostatnich dniach życia słynna bułgarska jasnowidząca Wanga spędziła dużo czasu ze swoim lekarzem. Zapisał on przepowiednie mistyczki o przyszłości Rosji, które zdecydował się ujawnić właśnie teraz.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201803287644639-sputnik-rosja-wanga-przepowiednia-proroctwa-jasnowidz-putin/

  Oczywiście proroctwa dotyczące Rosji to poważna sprawa - dotyczące Polski to propaganda syjonistyczna.
 • Prawosławni Starcy o Trzeciej Wojnie Światowej. Chiny zaatakują Rosję …
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/10/a127.jpg

  „Będzie wojna i gdzie ona przejdzie, tam ludzi nie będzie. A przed tym Pan Bóg ześle słabym ludziom małe choroby i oni umrą. A przy Antychryście żadnych chorób nie będzie. I Trzecia Wojna Światowa będzie nie dla nawrócenia, ale dla zniszczenia”. Siostra zapytała: „A więc wszyscy zginą?” „Nie, jeśli wierzący i obmyją się krwią, to zostaną zaliczeni do grona męczenników, a jeśli niewierzący, to pójdą do piekła” – odpowiedział Ojciec „(prepodobny (pol.-bogobojny Ławrientij Czernihowskij / 4 /, str. 99).

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawoslawni-starcy-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-chiny-zaatakuja-rosje-2016-10
 • @Husky 15:04:08
  "ps.
  i nie daj się unym"

  Oni po prostu bardzo się boją - aby Polska nie podniosła się z kolan.
  To stronnictwo prusko-ruskie - to nie UNE, tylko na nich wszystko zwalają - typowe w NKWD.
 • @Talbot 15:53:55
  masz racje
  pzdr.
 • @Talbot 15:53:55
  W Parku Skaryszewskim w Warszawie rozpoczął się demontaż pomnika Wdzięczności Żołnierzom Armii Radzieckiej
 • @Husky 16:38:04
  Zbrodnie w Katyniu zwalali na Niemców, gdy nie wyszło, zwalali na żydów z NKWD. Teraz gdy stronnictwo prusko-ruskie się dogadało - zwalają swoje zbrodnie na Polskę.
 • @Husky 16:38:04
  Skoro NKWD było żydowskie, to jak wytłumaczyć słowa Putina, że jego ojciec całe życie służył w NKWD.
  Czy przystoi to Słowianinowi?
 • @Talbot 16:47:22
  Za kilka lat obwinią Aborygenów z Alaski
  8-)))
 • @Talbot 16:53:31
  BINGO
  pzdr
 • @Talbot 09:14:44
  Powiem ci jedną rzecz.

  Ja im strasznie współczuję. Oni w strasznie chu****m rządzie pracują – powiedział o rządzie PO-PSL marszałek województwa zachodniopomorskiego z PO Olgierd Geblewicz

  https://pbs.twimg.com/card_img/1052523821717176320/xOPiQeGd?format=jpg&name=600x314

  https://t.co/79OtnDzMK0
 • @ Autor Talbot i Husky
  Chłopaki, Wy się nie zajmujcie Rosją i Polską. Dzwońcie lepiej do wróżki Salomei po nowe przepowiednie na dziś, jutro i wtedy gdy Was zaswędzi niepokój o przyszłość:

  https://i.wpimg.pl/O/644x364/d.wpimg.pl/2032804096--395506634/wrozka-salomea.jpg
 • @Jasiek 18:16:05
  Polskę czeka świetlana przyszłość.
  A Ty nie strasz, nie strasz, bo się...wykończysz nerwowo.
 • @Talbot 18:54:22
  Pod żydowsko-amerykańskim zarządem - z pewnością tak. Niedługo wzorem Statutu Kaliskiego dostaną w Polin podobne przywileje. Ale Ty się nie martw. Należysz do grupy "specjalnego przeznaczenia" więc godziwą przyszłość masz zapewnioną. Zapracowujesz na nią sumiennie.
 • @Talbot 18:54:22
  "Polskę czeka świetlana przyszłość.
  A Ty nie strasz, nie strasz, bo się...wykończysz nerwowo."

  Ja się nie denerwuję. Ja patrzę na demografię i się dziwię jak można się podpierać w tej sytuacji przepowiedniami. Już tylko to nam zostało?
  Czy może coś nie tak z intelektem?
 • @zadziwiony 19:33:39
  "Pod żydowsko-amerykańskim zarządem - z pewnością tak."

  Nie potrafię sobie wyobrazić Polski pod rosyjskim nadzorem.
  Nawet Łukaszenka ma dosyć putinowskiej gospodarki. Gdyby nie jego strach przed rosyjską aneksją Białorusi, to już dawno jego kraj byłby w UE i NATO.
  A polska gospodarka pod "żydowskim nadzorem" rozkwita i ma się dobrze.
 • @Talbot 20:06:08
  Ponoć dochód narodowy stoi od 25 lat w miejscu, a przyrost PKP wywożony jest za granicę, ale faktycznie, polskie miasta wyglądają lepiej jak rosyjskie. Za żydowski kredyt, ale zawsze oko to cieszy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY