Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7133 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Powracający temat...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NASA przekazała Polsce zdjęcia satelitarne z 10 kwietnia 2010! „To zmieni obraz tej katastrofy”

 

Prawo i Sprawiedliwość – zgodnie z zapowiedziami – chce rzetelnie wyjaśnić przyczyny i okoliczności tragedii pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010. Pomóc Polsce chce Łotwa i NASA. Jak się okazuje, Łotysze przekazali naszemu rządowi dobrej jakości materiał audio, a Amerykanie zdjęcia z satelity.

 

 

– Służby amerykańskie przekazały podkomisji smoleńskiej zdjęcia, które dowodzą, że Rosjanie przenosili po katastrofie części wraku Tu-154 – zasugerował w programie „W punkt” w TV Republika prof. Wiesław Binienda, naukowiec i członek podkomisji smoleńskiej.

 

 

Naukowiec zdradził, że mogą one zmienić dotychczasowy obraz katastrofy znany z oficjalnych raportów. Zasugerował, że pozyskane fotografie będą dowodem na celowe przemieszczenie części wraku Tu-154 przez Rosjan.

 

 

Przypomnijmy, że autorzy raportu Millera – po publikacjach m.in. w „Gazecie Polskiej” – przyznali jak dotąd, że Rosjanie przenieśli jeden element samolotu. Chodzi o lewy statecznik samolotu, który przemieszczono o 50 m w kierunku centrum miejsca katastrofy, co widać przy porównaniu zdjęć satelitarnych z 11 i 12 kwietnia 2010 r. Przeniesienia dokonali eksperci MAK. Dlaczego?

 

 

Jak dodaje prof. Binienda, poprzedni rząd (PO-PSL) też mógł pozyskać te materiały, ale – jak mówi – „nawet się nie pofatygował”. Czy prawda o Smoleńsku okaże się szokująca?

 

https://www.koniec-swiata.org/nasa-przekazala-polsce-zdjecia-satelitarne-z-10-kwietnia-2010-to-zmieni-obraz-tej-katastrofy/

KOMENTARZE

 • Wieści od Trumpa...
  USA: Prezydent Trump ogłosił 11 października 2018 Dniem Pamięci generała Kazimierza Pułaskiego

  http://media.dziennikzwiazkowy.com/wp-content/uploads/2017/03/2-2-697x1024.jpg


  Donald Trump ogłosił, że 11 października 2018 został Dniem Pamięci gen. Kazimierza Pułaskiego. Prezydent USA wezwał Amerykanów do uczczenia pamięci tych, którzy "przyczynili się do umocnienia amerykańskiego narodu", nawiązał do jego "szczególnych więzi" z Polakami.

  We wczorajszej proklamacji prezydenta przesłanej dziś przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie czytamy, że Amerykanie wspominają dziedzictwo Pułaskiego, "czerpiąc zarazem inspirację z (jego - red.) bezprzykładnego oddania sprawie wolności, praworządności i suwerenności narodu".

  Pułaski zmarł 11 października 1779 roku z ran odniesionych dwa dni wcześniej w bitwie pod Savannah.

  W tekście proklamacji prezydent przypomniał, że "już w młodości hrabia Kazimierz Pułaski zasłynął niezwykłą odwagą, walcząc u boku ojca o wyzwolenie ojczystej Polski spod rosyjskiej władzy". Później, "szczęśliwie dla Ameryki, poznał Benjamina Franklina, ten zaś namówił go do przyłączenia się do amerykańskiej walki o niepodległość". W jej trakcie, już jako generał brygady, wykazywał się "niespotykaną odwagą na polu walki i był przykładem dla innych". Pułaski w bitwie pod Brandywine ocalił życie generałowi Jerzemu Waszyngtonowi".

  Według prezydenta Trumpa, polski generał stał się uosobieniem "szczególnych więzi, jakie po dziś dzień łączą naród amerykański i polski". Jak w tym kontekście podkreślił, "zaiste, ponad dwieście lat po bohaterskiej śmierci generała, a sto lat po odzyskaniu przez Polskę niepodległości, Stany Zjednoczone i Polska nadal wykazują podobne oddanie dla sprawy wolności i umacniania łączących oba kraje dwustronnych relacji".

  Prezydent podpisał proklamację wczoraj, "dziesiątego października 2018 Roku Pańskiego dwa tysiące osiemnastego, w dwieście czterdziestym trzecim roku niepodległości Stanów Zjednoczonych".
 • W Ameryce posiadanie tytułów szlachesckich jest zabronione przez konstytucję USA... ale kogo to dziś obchodzi
  .
  Kazimierz Michał Władysław Wiktor Pułaski herbu Ślepowron -


  Jeden z dowódców i marszałek konfederacji barskiej, generał i bohater

  wojny o niepodległość USA, wolnomularz. !!!!!!!

  W 2009 roku amerykański kongres przyznał mu honorowe obywatelstwo USA. (dopiero ??? !!!!)  W 1762 został paziem księcia kurlandzkiego Karola Krystiana Wettyna.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Karol_Krystian_Wettyn (mason)


  Wettynowie
  - dynastia niemiecka wywodząca się z dzisiejszej Saksonii-Anhaltu.

  Panowała w Miśni, Saksonii i księstwach Turyngii.

  Jej przedstawiciele zasiadali także na tronie w Warszawie (elektorowie August II Mocny, August III Sas jako królowie Polski i wielcy książęta Litwy oraz król Saksonii Fryderyk August I jako książę warszawski).


  W 1423 r. Wettinowie uzyskali wraz z księstwem sasko-wittenberskim godność elektora Rzeszy, a całość ich posiadłości zaczęto określać historyczną nazwą Saksonia.


  W roku 1485 nastąpił podział dynastii na dwie linie: ernestyńską (starszą), elektorską panującą w Wittenberdze i w znacznej części Turyngii oraz albertyńską (młodszą), panującą w Miśni i płn. Turyngii.

  Boczną linią dynastii jest rodzina Koburgów (Coburg), znana także jako dynastia sasko-koburska.

  Nazwa wzięła się od nazwy księstwa Saksonii-Coburg-Gotha (Sachsen-Coburg-Gotha), gdzie panowali.


  ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! !! !
  Koburgowie rządzili w Wielkiej Brytanii (od 1917 r. pod nazwiskiem Windsor), Belgii, Bułgarii i Portugalii (pod nazwiskiem poprzedniej dynastii – Bragança).

  Początki dynastii - Protoplastą rodu był żyjący w XI wieku Thimo, hrabia Wettinu. Jego synem był Konrad Wielki.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wettynowie
  Niektóre loże masońskie w USA:

  Pulaski Masonic Lodge #415
  Adres Pulaski Masonic Temple 28 Broad Street Pulaski, NY 13142

  Officers:
  Master - Marvin H. Blachman
  Senior Warden - Timothy J. O'Hare
  Junior Warden - Joshua A. Kruth
  Treasurer - James R. Johnson
  Secretary - Shawn P. Doyle

  Pulaski Lodge No.101 - Pulaski, TN
  Pulaski Lodge No. 216 Pottsville, Pennsylvania 17901
  Pulaski Heights Lodge No. 673 Little Rock, AR 72217-7809
  Pulaski Lodge No. 87 - Mt. Pulaski, Illinois


  http://1.bp.blogspot.com/-zUPLHhkM__4/UrwyyarHMFI/AAAAAAAAARs/AyEkv6BYxCQ/w1200-h630-p-k-no-nu/Kostawska+Kazimierz+Pu%C5%82aski.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/36/93/60/369360a05692333affbb9c8ab71e8fb6.jpg
  .
 • Masoni w Ameryce & Wielka Loża Masońska w NY
  .
  http://www.littletownshoes.com/2014/12/14/wycieczka-po-wielkiej-lozy-masonskiej-w-ny/


  Są i takie brednie

  Prawdziwe oblicze masonerii - Wiedza Polaków o masonerii opiera się na mitach. Według nich masoneria to tajna organizacja dzierżąca władzę nad światem. A przecież to właśnie wolnomularstwu Polska zawdzięcza wiele największych osiągnięć:


  https://culture.pl/pl/artykul/prawdziwe-oblicze-masonerii

  https://www.google.com/search?q=pulaski+masonic+lodges&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZ25jSgv_dAhVJ7IMKHTdOD2QQ_AUIECgD&biw=1680&bih=994#imgrc=_&spf=1539282630415

  .
 • @Krystyna Trzcińska 20:31:25
  Tag artykułu:
  „masoneria pro publico bono”
  koń by się uśmiał
  socjalizm, komunizm - też, pomiędzy wieloma innymi ideologiami
  I mamy to, co mamy - faszyzm, korporacjonizm i globalizm...


  USA są systematycznie niszczone za pomocą zmilitaryzowanej pogody, sztucznych „pożarów lasów” i „wybuchów gazu”, ćwierć kraju leży w zgliszczach, każdego dnia ludzie giną albo tracą wszystko, często dorobek kilku pokoleń, a ten dureń każe Amerykanom celebrować jeszcze jednego masona. To się po prostu w głowie nie mieści.
 • @Lotna 23:25:20
  Cukrownie Polaków. Podejrzewam, że PiS-owcy mają orgazm, bo Borat Zaczeska Trump poklepał ich po ramieniu. Znów, jak 6 Lipca 2017. Nie ufam Grekom, nawet jak przynoszą dary.
 • @Krystyna Trzcińska 20:31:25
  "Masoni w Ameryce & Wielka Loża Masońska w NY"

  Czy masonerią steruje Moskwa?

  "Zdaniem Stanisław Krajskiego „głównym ośrodkiem masonerii rytu francuskiego stał się GRU (Główny Zarząd Wywiadu Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej)”. Według Aleksandra Dugina GRU to „tajny zakon okultystyczny”, który dąży do stworzenia rządu światowego. Na ziemiach polskich znajdujących się pod komunistyczną okupacją GRU podporządkowana była informacja wojskowa/WSW/WSI."

  http://www.fronda.pl/a/czy-masoneria-steruje-moskwa,113195.html
 • @Talbot 08:20:23
  46:0!

  Tak. Do zera bo nikt z PO nie raczył dziś głosować w Radzie Europy w sprawie zwrotu wraku.

  Żadne z 46 państw nie zagłosowało przeciwko Polsce!

  Symboliczne.


  "Przełomowy moment w historii badania sprawy smoleńskiej". Macierewicz o rezolucji RE
  - Rezolucja Rady Europy ma fundamentalne znaczenie - powiedział Antoni Macierewicz, komentując przyjęcia rezolucji ws. zwrotu przez Rosjan wraku tupolewa w ciągu roku.


  Na posiedzeniu Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy w Strasburgu odbyła się w piątek debata na temat katastrofy smoleńskiej. Przegłosowano rezolucję, która wzywa Rosję do zwrotu wraku samolotu. Antoni Macierewicz na antenie Polskiego Radia 24 mówi o przełomowym momencie w historii badania sprawy smoleńskiej.

  - Rezolucja pokazuje jaki jest stosunek Zachodu do dramatu smoleńskiego. Żądając zwrotu wraku podkreśla, że strona rosyjska manipuluje materiałem dowodowym - mówił były szef MON. Dodał także, że "rząd PO nie dopuszczał, by międzynarodowa opinia zapoznała się z prawdziwymi faktami, blokował jakąkolwiek reakcję świata pozbawiając nas naturalnych narzędzi presji na Rosję".

  Mówi także, że jest to kontynuacja decyzji Komisji Praw Człowieka, która 2 miesiące temu przyjęła raport. - Treść tego raportu dzisiaj został potwierdzona wraz z wnioskiem o konieczności zwrotu wraku - podkreślił.
 • Szwajcarscy masoni (BANKIERZY) stoją po wszystkich stronach konfliktów jako CZERWONY i CZARNY KRZYŻ (najemni kapusie i SSmani,
  jako UPA-wcy, USTASZE,...., - WERWOLF


  http://www.label56.com/wp-content/uploads/WolfPack.jpg  Youtube "MAX-Window" symbol.

  Wszystko bez zmian - wszystko pod obserwacją !

  https://starecat.com/content/wp-content/uploads/breaking-news-youtube-demonetizes-youtube-due-to-nazi-symbols-appearing-in-video.jpg


  .
 • Co było pierwsze: GRU, WSW/WSI czy RZYMSKA MASONERIA? - Kto stworzył ZSRR: czy europejskie ARYSTOKRSTYCZNE (masońskie) BANKI
  Szwajcarii, Francji, Anglii, Prus, Rosjii, Holandii, Belgii, Szwecjii..., oraz Kanady i USA?

  Z wywodów Krajskiego wynika, że to GRU stworzyło wszystkie te BANKI jak również.


  RU powstało w 1918 pod przewodnictwem Trockiego, a następnie Lenina i Stalina.

  W roku 1942 Stalin podwyższył rangę organizacji i dodano literę "G", co dało skrót dzisiejszy GRU.


  W kwietniu 1943 zarządowi Wywiadu podporządkowano cały wywiad taktyczny, łącznie z dywersją i partyzantką. GRU zajmowało się odtąd wyłącznie wywiadem zagranicznym.  Wszyscy najwyżsi oficorowie w armi Radizeckiej byli oficerami armii carskiej Rosjii i wszyscy oni, tak samo jak cała rodzina CARSKA, byli FRANCYJSKO-Szwajcarskiego (niemieckiego) pochodzenia!!


  - i TAK JEST DO DZIŚ w Rosji i w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  .
 • Masońscy AGENCI #1 w Polsce - Wszyscy wyszkoleni przez jezuitów na RYCERZY MALTAŃSKICH (T-emplars)32
  .


  Stanisław Krajski

  Michał Krajski

  Witold Gadowski

  Mariusz MAX KOLANKO - maksymalny kątownik

  Stanisław Michalkiewicz

  Aleksander Jabłonowski - vel Wojciech Olszański

  Grzegorz Braun

  Wojciech Cejrowski

  Tadeusz Rydzyk

  Jerzy Robert Nowak

  Bogusław Wolniewicz

  Marek Jan Chodakiewicz

  RAFAŁ ZIEMKIEWICZ

  Dr Jerzy Jaśkowski

  ks. P. Natanek

  Aleksander Haretski

  Jan Zbigniew hrabia Potocki

  Dariusz Doliński

  Dr. Jerzy Zięba

  Piotr Korczarowski


  Janusz Zagórski − Z wykształcenia magister nauk politycznych za komuny (PZPR) OFICER POLITYCZNY (politruk i SS-Służby Specjalne).

  Specjalista od kapowania i urabiania mózgów:
  ufolog, badacz zjawisk niewyjaśnionych, założyciel oraz prezenter niezaleznatelewizja.pl.

  I taką ma robotę (zadanie) do dziś !!!!!


  niektóre AGENTURALNE rozgłośnie z symbolami masońskimi:

  "T" ; "V" ; "Z" odwrócone "N" ; "M" ' "X" ; odwrócone V to "A"


  Są to agencje propagandowe kontrolowane przez propagandowe polsko-miedzynarodowe agencje rządowe.  Prowadzacy masoni w tych audycjach zapraszaja masońskich "gości" !!


  Majdaniarze w akcji....

  TAGEN.TV
  NIEZALEŻNA NTVI
  emisja.tv
  TV TRWAM
  GADOWSKI TV
  Porozmawiajmy.TV
  D.O.M.
  Telewizja Republika
  wSensie.tv
  Magna Polonia
  wRealuTV
  MalzenstwoRodzina
  radiochrystusakrola.pl
  Christianity Vlog
  RCS TV
  Media Narodowe
  Polskie Sprawy
  MAX TV - Ameryka ................
  ...........................  .
 • @Lotna - Puławskiego uhonorowali masoni za to, że jako polecony, poleconym wtracił polecone (nieswoje) 2 CENTY -
  .


  Na zdjęciach powyżej Pułaski przyosdobiony w kwadratową czapę masońską z symbolem watykańskich ZAKONÓW RYCERZY MALTAŃSKICH (zakonników, KSIĘŻY/KSIĄŻĄT= TEMPLARS)


  Koń jego jest UDEKOROWANY "GWIAZDĄ" PIECZĘCIĄ SALO-MONA
  (Słońca (dusza Ra) i Księżya (IsIs)


  "GRU to „tajny zakon okultystyczny” = rycerstwo = arystokracja niemiecka = FRANCY(e)jska.


  Zakony to jak sama nazwa wskazuje są MILITARNYMI organizacjami

  RELIGIJNYMI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ !!!!!!!!!!!!!!!!  I są POWOŁYWANE i PROWADZONE przez papieża - POPA ~~~~ !!!!


  Służą one interesom HANDLOWYM PAŃSTWA WATYKAŃSKIEGO ~~~!!  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4e/General_Pulaski_1931_Issue-2c.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 17:55:30
  Fajny ten spis masonöw.
  Najfajniejsza pozycja to "dr.Jerzy Zieba".
  Odlot kosmiczny.
 • @morgan - Największym wrogiem Prawdy są AUTORYTETY i ZWARTA jednolita WIĘKSZOŚĆ ~~~ !!
  .  Zleceniodawcy niejakiego "dr. Jerzy Zięby" mieszkają w Szwajcarii, między innymi dla tego oferuje on produkowane tam przez NAZISTOWSKIE FIRMY FARM-OLOGICZNE trujące suplementy chemiczne.  - Szwajcaria nie sprzedaje nic zdrowego ani dobrego, ani dla ludzi, ani dla zwierząt, ani dla roślin.

  Jedynie co sprzedaje to zmodyfikowane produkty biologiczne, chemiczne trucizny oraz dług (pożyczki) w opakowany w „pomoc" finansową oraz MILITARNE NARZĘDZIA do fizycznego MORDOWANIA ludzi i oczywiście zbrodnicze REWOLUCJE, ... i WOJNY ~~~~~~ !!!!!!!!


  Szwajcaria ukrywa też i szkoli, zawodowych rewolucjonistów (terrorystów), oficerów generałów jak również liderów politycznych oraz za pieniądze wypożyczają też, zawodowe wojsko najemne i GENERAŁÓW.  Są cztery powody na istnienie i rozpowszechnianie się kłamstw -


  Ludzie kłamią, ponieważ:


  #4. Nigdy nie natknęli się na prawdę = Brak wiedzy.


  #3. Natknęli się na prawdę, ale nie są w stanie pojąć tego, co widzą (głupota) = Brak wiedzy.  #2. Natknęli się naprawdę, ale CELOWO ze STRACHU NIE CHCĄ jej widzieć i poznać = Brak wiedzy spowodowany TCHÓRZOSTWEM.  #1. Znają prawdę, ale dla swoich osobistych korzyści materialnych wszelkimi sposobami ją zafałszowują, eliminują źródła, zatajają, przekręcają, gmatwają wywodami lub zasypują niezliczoną ilością sprzecznych wiadomości, zatwardziale ŁŻĄ. Kneblują też wiedzę poprzez przekupywanie lub zastraszanie jej głosicieli, a często, jeśli wszystko inne nie skutkuje, albo prawda jest dla rządzących bardzo niebezpieczna, w tedy brutalnie i skrycie usuwają głoszących prawdę więżą ich lub bez skrupułów mordują.

  - Są nimi BOGACZE ich pachołki:

  a) FARYZEUSZE i KAPŁANI (dzisiejsi SĘDZIOWIE i PROFESOROWIE),

  b) Marionetki ZARZĄDZAJĄCE społeczeństwem i chi służalcze psy:

  ZOMO i WSI…, oraz zwykli, ale równie obrzydliwi wyżeracze okruchów z pańskiego stołu tacy jak:


  JUD-zący (JAD wstrzykujący) prowokatorzy i wszelkiego rodzaju zaplute kapusie - Juda-sze!  "Nie brak wiedzy jest kłopotem, ale chęć jej poznania"  "Cóż ślepcom po oczach?"
  .
 • @Krystyna Trzcińska 02:52:11
  eeeeee oooooooo niedługo ze strachem spojrzysz w lustro, ujrzawszy w nim masonkę. Głosy powiedzały o ich masońskości czy to głębokie mniemanie? A może wykradzone spisy członków lóż?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY