Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
871 postów 7125 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Anatomia strachu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

US Navy przywraca Drugą Flotę na Atlantyku, by „powstrzymywać Rosję”

 

Marynarka USA oświadczyła, że ​​przywróci swoją Drugą Flotę, ponieważ trzeba na Atlantyku „powstrzymywać Rosję”

Szef Departamentu Marynarki Wojennej admirał John Richardson powiedział, że flota rozwiązana w 2011 r., będzie nadzorować wody u wschodniego wybrzeża USA i na północnym Atlantyku. Powiedział, że strategia Obrony Narodowej, opublikowana na początku tego roku, jasno pokazała że ​​powróciła „era wielkiej konkurencji”. Strategia ta stawia jako priorytet obronę przed Rosją i Chinami. Flota, która została rozwiązana ze względów oszczędnościowych i strukturalnych, będzie bazować w swojej poprzedniej bazie – Norfolk w stanie Wirginia.

II Flota została utworzona w 1947 r. jako „Second Task Fleet” celem prowadzenia operacji na obszarze Północnego Atlantyku, obecną zaś nazwę nosi od 1950 roku. Operacyjnie podlega dowództwu komponentu morskiego United States Fleet Forces Command, dawniej Flocie Atlantyku. Był to związek operacyjny amerykańskiej marynarki wojennej, operujący na obszarze Oceanu Atlantyckiego, pełniący rolę związku uderzeniowego Sojuszu Północnoatlantyckiego (NATO), odpowiedzialny za operacje przeciwpodwodne na Atlantyku, prowadząca także operacje w rejonie Karaibów oraz Ameryki Środkowej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ByKXvrmGm9Q

 

http://dzienniknarodowy.pl/us-navy-przywraca-druga-flote-atlantyku-by-powstrzymywac-rosje-wideo/

KOMENTARZE

 • Jest gorąco jak nigdy! Rosja grozi: Skierujemy na Polskę rakiety
  http://newsweb.pl/wp-content/uploads/2018/02/TRUMP-PUTIN-POLSKA-696x366.png

  Możemy stwierdzić z całą odpowiedzialnością: tak groźnie jeszcze w XXI wieku nie było! Nawet w szczytowym momencie konfliktu na Ukrainie nasz kraj nie miał takich powodów do obaw o swoje bezpieczeństwo. Rosja przyjmuje bowiem narrację superagresywną.

  Wszyscy żyliśmy nadzieją, że gdy Donald Trump obejmie władzę w Stanach Zjednoczonych, spuścizna po zimnej wojnie toczącej się nad naszymi głowami, odejdzie w zapomnienie.

  Tak się jednak nie stało, a Moskwa grozi tak bezpośrednio jak nigdy, odkąd jest federacją. Rosjanie kierują groźby do Amerykanów, ale zagrożenie dotyczy głównie Polski, bardzo aktywnie pomagającej w NATO, a także krajów sąsiednich.

  Jeżeli Stany Zjednoczone nie ustąpią, nasz kraj znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie i narazi się na liczne prowokacje ze strony Federacji Rosyjskiej. Znajdziemy się bowiem na muszce Moskwy.

  Rosyjska Rada Federacji skierowała do Stanów Zjednoczonych ostrzeżenie w związku z nową doktryną jądrową. Chodzi o rozmieszczenie amerykańskiej broni nuklearnej w państwach nadbałtyckich.

  – Rosja jest w stanie szybko reagować na ewentualne rozmieszczenie broni jądrowej w bazach USA i NATO w Europie Wschodniej i krajach bałtyckich, jej wojsko i rozwój technologiczny czynią to możliwym – zapewnił w rozmowie z RIA Novosti pierwszy zastępca przewodniczącego Komitetu Rady Federacji ds. Obrony i Bezpieczeństwa, Franc Klincewicz.

  Amerykanie zamierzają rozmieścić w wielu krajach świata samoloty mające możliwość przenoszenia ładunków nuklearnych. Wśród nich są samoloty F-35. Wynika to z opublikowanej niedawno, nowej doktryny jądrowej USA.

  – Z wojskowo-technicznego punktu widzenia, dla Rosji to jest łatwa lokalizacja. Jeśli lotnictwo USA z głowicami nuklearnymi zostanie umieszczone w ich bazach w Europie Wschodniej i bazach NATO w krajach bałtyckich, w dawnych lotniskach radzieckich i lotniskach państw byłego Układu Warszawskiego, to oczywiście, Rosja natychmiast wszystko znów skieruje na te cele – powiedział Klincewicz.

  http://newsweb.pl/2018/02/04/jest-goraco-jak-nigdy-rosja-grozi-skierujemy-na-polske-rakiety/
 • USA oceniły skutki ataku jądrowego ze strony Rosji
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/250/87/2508762.jpg

  Procesor Georgetown University Matthew Kroenig w swojej książce „Logika amerykańskiej strategii: dlaczego jest ważna przewaga strategiczna" przypuścił, jakie skutki będą miały dwa zmasowane ataki jądrowe Rosji na USA.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805087919278-USA-atak-jadrowy-Rosja/
 • NI: USA pokonają jednocześnie Rosję i Chiny
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/268/06/2680638.jpg

  Amerykańscy eksperci przedstawili prognozę konfliktu, w razie jeśli USA będą walczyć przeciwko Chinom i Rosji jednocześnie.

  Zdaniem ekspertów pisma „National Interest”, winą za ewentualne działania bojowe należy obciążyć nie USA, bowiem z inicjatywą rozpoczęcia wojny wystąpiłyby Chiny lub Rosja.

  https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201708056023638-USA-ROsja-Chiny/
 • @Talbot 11:23:41
  Izrael pokazuje Rosji jak nalezy postepowac gdy wrog umacnia sie w kraju blisko granicy.Skoro dzialania te spotyka sie z neutralnoscia ,a moze i przychylnoscia mediow swiatowych mozna spodziewac sie gradu inteligentnych rakiet na bazy natowskie w Polsce i pri-baltyce.Nasi politycy ,uciekajac do Brukseli,NY czy Londynu beda ujadac na Rosje i szczuc Nato.
 • @mac 12:08:26
  NATO w obecnej chwili - nie jest zdolne do walki.
  W NATO obowiązuje demokracja i poprawność polityczna.


  https://img4.dmty.pl//uploads/201507/1437867203_vyb8xy_600.jpg
 • @Talbot 12:21:01
  https://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/1259791148_by_kiku90_600.jpg
 • @Talbot 12:21:01
  To wtedy mielibyśmy liczne postania zbrojne na najróżniejszych tle.
  od walki kibiców, poprzez walkę z pomnikami , aborcję, krzyże na urzędach,
  marsze rożnych patriotów (prawdziwych czy tęczowych)...
  aż ruchy separacyjne na tle politycznym ..(Wrocław nie uznaje zwierzchności PIS ale uznaje zwierzchność Merkel...Opole, Gdańsk podobnie)

  Szkolenia tak ale broń do ręki nie... kto by pilnował tych magazynów ?
  Chyba że wojsko.
 • @Oscar 12:41:57
  Na Democie napisali, że należy wprowadzić kurs strzelania - dobrowolny dla każdej kobiety.
  A to już podpada pod dyskryminację płci.
 • @Talbot 12:21:01
  Talbot, zastanów się co wklejasz! Toż to czystej wody debilizm. Pospolite ruszenie mieliśmy już w naszej historii. Spieprzało z pola walki zanim na dobre zetknęło się z wrogiem. Tak na marginesie, kto te miliony partyzantów wyżywi, zaopatrzy amunicję skoro okupant zajmie terytorium. Wszelkie ruchy partyzanckie mogą się utrzymać, jeżeli mają zasilanie z zewnątrz. Tak było z talibami w Afganistanie, viet-kongiem w Wietnamie, Isis itd. itp. Kiedy nie ma zasilania z zewnątrz, to mamy sytuację jak w Powstaniu Warszawskim- co dziesiąty powstaniec miał czym strzelać. Szwajcarii nie zaatakowano dlatego, że taka była silna, tylko dlatego, że nikomu nie było to na rękę. Przepływy finansowe gdzieś trzeba było przeprowadzać.
 • Donald Trump ogłosił,
  że USA wycofują się z porozumienia nuklearnego z Iranem. Prezydent USA ogłosił też, że Iran zostanie objęty sankcjami.

  Za chwilę podpiszę memorandum o przywróceniu amerykańskich sankcji na reżim w Teheranie – mówił w Białym Domu. - Wprowadzimy najwyższy poziom sankcji ekonomicznych – dodał Donald Trump.

  Donald Trump w swoim przemówienie stwierdził, że porozumienie nuklearne z Iranem miało chronić Stany Zjednoczone i sojuszników, ale pozwoliło Iranowi na dalsze wzbogacanie uranu.
 • @Jabo-L, ty nie martw się o partyzantkę! Martw się czym obronisz rodzinę jak WSI, czy inne UB zapuka do twoich drzw!! Jak tanio
  chcesz sprzedać swoją skórę??


  Uważasz, że Szwajcarzy i Amerykanie, by móc się samemu bronić przed napastnikiem, popełnili staszliwy błąd zaopatrując się w BROŃ osobistą ?

  Czy uważasz, że rządowa armia i policja stawi się natychmiast u twoich wrót by stanąc w twojej obronie, lub w obronie każdego obywatela z osobna ??  Różnica między Szwajcarami, a Amerykanami jest taka, że każdy obywatel Szwajcarzy jest zbrojeny przez PAŃSTWO na wypadek ATAKU WROGA ZEWNĘTRZNEGO !

  - A więc zbroją się, by w przypadku napadu OBCEGO narodu, OBCEGO rządu (OBCEGO państwa), móc indywidualnie bronić się w razie OSOBISTEGO ZAGROŻENIA - A nie czekać bezbronnie i bezradnie na świętego Mikołaja z Alej JEROZOLIMskich.


  Natomias Obywatele Amerykańscy zbroją się SAMI na wypadek ATAKU WROGA WEWNĘTRZNEGO !


  - A więc zbroją się, by w przypadku napadu przez ORGANY RZĄDOWE ICH WŁASNEGO PAŃSTWA, usiłującego odebrać im ustalone prawa obywatelskie - Wolność Osobistą, byli w stanie INDYWIDUALNIE bronić się w razie OSOBISTEGO ZAGROŻENIA - A nie czekać bezbronnie i bezradnie na świętego Mikołaja z Alej JEROZOLIMskich.


  DRUGA POPRAWKA do KONSTYTUCJI, daje prawo do zbrojenia się i prawo do organizowania obywatelskich odziałów milicji, na wypadek gdyby rząd próbował odebrać jedno z 10-ciu Praw Obywatelskich. To znaczy, gdyby krajem zawładnęła DYKTATURA której nie dało by się w stanie zmienić/usunąć procesami administracyjnymi, ustalonym przez Amerykańską Konstytucję,


  Nie zastanawia was, jak wyglądała by historia Kresów, gdyby rząd Polski, tak samo jak Szwajcarski, uzbroił by swoich wszystkich obywateli w broń ręczną i wyszkolił w dziedzinie samobrony i konspiracjii????


  Jaki był by bilans, jaka była by cena, jaką by musiał zapłacić bandzior z UPA, UB, SS, czy KGB ???


  Chcecie być zarzynani jak ŚWINIE, czy inne BARANY bez możliwości SAMOOBRONY ?!

  Chcecie być pozbawieni możliwości OBRONY, przez siebie, WŁASNYCH DZIECI, ŻON, MATEK, SIÓSTR, DZADKÓW ?!


  Powstanie Warszawskie coś was Nauczyło ??


  Kto pragnie być ROZBROJONY, ten ZASŁUGUJE na NOWY OŚWIĘCIM !!!


  Na NIEWOLNIKÓW SZKODA ŚŁOW - Będą stali w kolejkach za zatrutym jedzeniem i powietrzem i będą UMIERALI NA KLĘCZĄCO !~!!  Umie, któryś z niewolników sobie przetłumaczyc i przeczytać??

  Jest w stanie któryś z niewolników to zrozumieć??


  Jeśli tak, to może się zastanowi zanim zacznie swoim bezmyślnym szprechaniem/kłapaniem, odbierać możliwość godnej samoobrony przed wrogiem, wpędzjąc wszystkich w zniewolenie.


  Są na jeszcze świecie Mądrzy i Odważni Ludzie!!


  https://pointofview.net/wp-content/uploads/2018/04/The-2nd-Amendment.jpg
  https://pics.me.me/you-think-its-too-late-to-stand-up-for-our-28179806.png
  https://pics.me.me/you-dontneed-guns-they-said-get-on-the-train-they-28160589.png
  https://pics.me.me/when-your-government-has-all-the-guns-you-this-will-29117471.png
  http://cdn0.thetruthaboutguns.com/wp-content/uploads/2017/11/dd6937fa6ad9210cbd0c15c266f081e2-molon-labe-gun-rights.jpg
  .
 • @Oscar, Ci EXPERCI też się z tobą ZGADZAJĄ. Zakaz Posiadania Broni PRACUJE - DZIAŁA !!
  .


  https://danieljmitchell.files.wordpress.com/2010/04/gun-control-experts-agree.jpg
  https://s-i.huffpost.com/gen/978839/images/o-GUN-CONTROL-HOLOCAUST-facebook.jpg
  https://i.pinimg.com/736x/f5/47/cd/f547cdbacf50ba3e796e61d445c3185c--repeat-gun-rights.jpg


  http://www.firebreathingchristian.com/wp-content/uploads/2018/02/GunControlInAction.jpg

  .
 • Faces Of The American Militia Soldiers
  .


  http://americannationalmilitia.com/wp-content/uploads/2012/07/militia-banner-2.png
  https://images.fineartamerica.com/images-medium-large/faces-of-the-american-revolution-militia-soldiers---randy-steele.jpg
  https://images.fineartamerica.com/images-medium-large/faces-of-the-french-and-indian-war-morning-scout-randy-steele.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/fb/ee/77/fbee77ed8832ce8beb64ed9a52c260bb.jpg  .
 • "Rightful liberty is unobstructed action according to our will within limits drawn around us by the equal rights of others."
  ~ Thomas Jefferson
  Ochotnicza Obywatelska Milicja

  Ohio Valley Minutemen - Citizen's Volunteer Militia

  http://ovm-cvm.blogspot.com/p/unit-photo-album.html

  http://2.bp.blogspot.com/-kmy0rTMnWQw/VpKLpNzBcBI/AAAAAAAAA7I/muMUjAExtwc/s640/OVM-CVM%2BUnit.PNG
  http://4.bp.blogspot.com/-N9Wr6KSZwug/U2BdX-7w_TI/AAAAAAAAAd0/E0x45mFbYBA/s1600/OVM-CVM+FTX+071611.JPG
  http://www.vigrid.net/bilder/jewsa911/militia.jpg
  https://www.commondreams.org/sites/default/files/styles/cd_large/public/headlines/oregon-militia-member.jpg  .
 • ANTIFA pussies are no match for a well regulated American militia!
  .

  Czy Polscy mężczyźni maj choć tyle odwagi, co kobiety z małych miast i wsi w Ameryce?


  Oni wybrali przygotować się walczyć o SWOJĄ WOLNOŚĆ Z DESPOTYCZNĄ DYKTATURĄ RZĄDZONCYCH ICH OJCZYZNĄ !!!!!!!


  https://i2.wp.com/deplorablesrepublic.com/wp-content/uploads/2017/06/montana-militia-ftx.jpg
  https://cbsnews1.cbsistatic.com/hub/i/r/2015/08/18/0f53e31e-888d-4421-8690-11a9e5989683/thumbnail/620x350/ee2afc873d3a0eec8be4319fff7ded70/deatheridge8545316g.jpg
  https://ncache.ilbe.com/files/attach/new/20130413/377678/205043479/1067067658/a3e1cb47343c5c58463dde3ca068ad0e.jpg  .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY