Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

„Zrównoważony rozwój” i „chińskie NWO”.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Państwo środka chce przejąć władzę nad światem

 

 

W Pekinie utworzono wyższą szkołę, której zadaniem będzie kształcenie nowych komunistycznych elit, mających pełnić w niedalekiej przyszłości najwyższe stanowiska w ONZ i innych instytucjach międzynarodowych. Pozwoli to „sprawniej realizować program zrównoważonego rozwoju”.

 

Szkoła Globalnego Zarządzania została włączona w struktury Pekińskiego Uniwersytetu Studiów Zagranicznych (BFSU). Będzie kształciła większą liczbę specjalistów, znających wiele języków i posiadających wiedzę „w zakresie wizji globalnej i komunikacji międzykulturowej”, poinformowały władze w Pekinie.

 

- Poprzez innowacyjny model szkoleniowy, szkoła powinna rozwijać talenty studentów, aby byli biegli w przepisach międzynarodowych i władali przynajmniej dwoma „językami roboczymi” Narodów Zjednoczonych – mówił rektor BFSU Peng Long.

 

Chińscy komuniści chcą być jeszcze bardziej aktywni w międzynarodowych organizacjach i w polityce międzynarodowej. Ich zdaniem zapewnią to oferowane przez szkołę studia licencjackie oraz doktoranckie, na których realizowane będą założenia programu pilotażowego rozpoczętego w roku 2010.

 

Warto podkreślić, że wielu absolwentów BFSU znalazło dotychczas zatrudnienie w agendach ONZ ds. oświaty, nauki i kultury, w Pan American Health Organisation oraz Biurze Narodów Zjednoczonych w Genewie.

 

Uniwersytet BFSU powołany do życia w 1941 roku jest znany jako „kolebka dyplomatów” w Chinach.

 

W nowo powstałej „Szkole Globalnego Zarządzania”, w jednej z najbardziej brutalnych i morderczych dyktatur na świecie, będą kształceni menadżerowie zdolni do skutecznego wdrażania oenzetowskiego programu zrównoważonego rozwoju, którego celem jest ograniczenie liczby ludności na świecie pod pretekstem ochrony planety, a także daleko posunięta inwigilacja obywateli i upowszechnienie socjalistycznej gospodarki.

  

Obecnie chińscy komuniści kierują pracami Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju Przemysłowego (UNIDO), która pomaga w transferze technologii zachodnich do opresyjnych sojuszników Pekinu; w Międzynarodowym  Związku Telekomunikacyjnym ONZ (ITU), który chce wprowadzić globalną cenzurę internetu; w Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Zdrowia (WHO), upowszechniającej m.in. aborcję, sterylizację, wczesną edukację seksualną; w Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Lotnictwa Cywilnego (ICAO) i w Departamencie ONZ ds. Gospodarczych i Społecznych (UN DESA).

 

Dodatkowo chińscy przedstawiciele zajmują wysokie stanowiska w MFW i innych organizacjach międzynarodowych. Wielu z nich otwarcie naciska na upowszechnienie doktryny marksistowsko-leninowskiej na świecie. 

 

Pekin jako stały członek Rady Bezpieczeństwa ONZ ma możliwość blokowania ważnych decyzji. Ma także swojego stałego przedstawiciela w zdegradowanej Radzie ONZ ds. Praw Człowieka.

 

Chińscy komuniści mają ogromny wpływ na teksty traktatów, porozumień i dokumentów ONZ, np. niedawno chwalili się za pośrednictwem swoich organów propagandowych, że odgrywali „kluczową rolę” w opracowaniu Agendy Zrównoważonego Rozwoju 2030, opisanej przez ówczesnego szefa ONZ - Ban Ki-moona jako „wizji zintegrowanego i przekształconego świata, powszechnego i lepszego dla wszystkich”.

 

W 2013 r. we wspólnej deklaracji chińscy komuniści wraz z przedstawicielami krajów BRICS - Brazylii, Rosji, Indii i RPA – zobowiązali się do zmiany światowego porządku w oparciu o instytucje ONZ. Rok później, na szczycie w Boliwii, grupa G77, obejmująca kraje rozwijające się, zobowiązała się do budowania struktur „Nowego Rządu Światowego w celu osiągnięcia dobrobytu”. Ówczesny Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-moon wezwał zgromadzonych liderów do dalszego nacisku na „zrównoważony rozwój” i walkę z rzekomym globalnym ociepleniem powodowanym przez człowieka.

 

Źródło: xinhuanet.com.,

 
 

KOMENTARZE

 • Zgadnij, kto prowadzi bank BRICS
  https://i1.wp.com/www.vocfm.co.za/wp-content/uploads/2015/07/BRICS.jpg


  https://uderzwfalsz.files.wordpress.com/2015/07/batistacv.png


  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/07/27/zgadnij-kto-prowadzi-bank-brics/
 • Towarzystwo Białego Smoka - azjatycka masoneria
  https://1.bp.blogspot.com/-QnbrB47jpnc/TrU6u-mAaXI/AAAAAAAAAQ4/wYtfGyeHIIk/s200/505px-BoxerSoldiers.jpg


  http://orwellsky.blogspot.com/2011/11/towarzystwo-biaego-smoka-azjatycka.html
 • BRICS narzędziem do stworzenia NWO?
  https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2014/08/capture-28-150x115.jpg

  Ciekawa rozmowa Maurice Hermana (kanał 108Morris108 na YouTube) z Anthonym Migchelsem, który prowadzi blog http://realcurrencies.wordpress.com. Czy Putin faktycznie jest narzędziem Rotszyldów? Czy kraje BRICS mają tworzyć podstawy NWO, a ich wyłącznym celem jest obalenie USA i dolara?
  Jeśli tak jest, to przyznam nieładnie, ale szczerze … jesteśmy w dupie.

  BRICs Bank to Falicitate A NWO Without The USA – Anthony

  Maurice Herman: Czy mógłbyś wyjaśnić czym jest obecnie bank BRICS?

  AntonyAnthony Migchels: W mediach alternatywnych jest debata na temat Putina, czy jest on rzeczywiście przeciwko NWO. Ja już od lat twierdzę, że Rosja jest całkowicie w Matriksie – Bank Rosji jest bankiem centralnym kontrolowanym przez Rotszyldów (…) a Putin jest ważnym czynnikiem w tworzeniu tam kapitalizmu, a banki i kapitalizm to przecież jedno i to samo. Znamy słynna wypowiedź Rotszylda – „dajcie mi kontrolę nad pieniądzem w państwie i nie będzie miało znaczenia kto tam tworzy prawo”. A przecież pieniądze Rosji są pod kontrolą Rotszyldów. Bank BRICS nie jest przeciwko lichwie i systemowi bankowemu, jest przeciwko amerykańskiemu dolarowi.

  Sądzę, że to co się obecnie dzieje jest niszczeniem amerykańskiego imperium, które to w mediach alternatywnych jest synonimem NWO. Tak więc ludzie sądzą, że jeśli Ameryka padnie, to będzie to oznaczało koniec NWO. A tak nie jest.

  Oni chcą upadku amerykańskiego imperium, które choć bardzo wiernie służyło plutokracji. Chcą upadku dolara i by poziom życia spadł do tego jaki jest w Brazylii. Ich celem jest stworzenie kilku konkurujących z sobą imperiów – USA, Rosji, Brazylii, Chin i kilku innych mniejszych państw, ale na mniej więcej równym poziomie. Potem te bloki mają ma przekształcić w rząd światowy ze światową walutą.

  Putin robi dokładnie to co bankierzy chcą by robił, chcą kontrolowanego konfliktu pomiędzy USA i Shanghai Cooperation Organization, a celem BRICS jest tylko zniszczenie dolara i ustanowienie nowego standardu złota, co od lat było celem bankierów jako ta „koszerna reforma monetarna” po tym okropnym kryzysie. Twierdzą, że złoto ograniczy pożyczki rządów, ale naprawdę nie zakończy braku pieniędzy i nie wpłynie na lichwę. W najmniejszy nawet sposób nie ograniczy też kontroli bankierów. BRICS moim zdaniem jest kompletną operacją sił bankowych.

  M.H.: Jest wystarczająco dużo wrogości wobec Ameryki, jesteśmy niemal gotowi witać NWO bez Ameryki, co jest prawdopodobnie dużym błędem (…) Z innej beczki – jak wiele naszych pieniędzy jest fałszywych?

  A.M.: To zależy od kraju, w USA jest bardzo duża ilość fałszywych dolarów w cyrkulacji, w Europie nie sądzę by było tak źle gdyż banknoty Euro są bardzo trudne do skopiowania, ale oczywiście bankierzy są w stanie wydrukować tyle pieniędzy ile chcą. Tylko, że to oni kontrolują system bankowy i ilość pieniędzy w cyrkulacji.

  M.H.: Sądzę, że fałszywe pieniądze są im po to potrzebne by opłacać kryminalistów, muszę cię też skorygować w jednym miejscu – w Anglii w niektórych bankach nie chcą rozmieniać banknotów 500 Euro, gdyż ponoć tak wiele jest sfałszowanych. Widziałem takie napisy na drzwiach.

  A.M.: Interesujące. Z drugiej strony są setki miliardów banknotów 500 Euro w obrocie, a twierdzi się, że zbliża się koniec gotówki. Jest tylko jeden powód dlaczego tak dużo jest ich w obrocie – chodzi o finansowanie międzynarodowych karteli narkotykowych, kryminalistów, czarne pieniądze itd.

  M.H.: Zauważę, że w prawie szariatu ekonomia jest o wiele sensowniejsza, zakazuje też hazardu, gdyż jest to forma kultu pieniądza. Zakazuje też o dziwo kompanii ubezpieczeniowych, a wiemy, że na zachodzie kompanie ubezpieczeniowe są niezależnymi funduszami, potrafią zniszczyć całe państwa (…) jest to totalna mafia z siłami policyjnymi – ludzie sobie nie zdają sprawy jak są diabelskie. (…)
  Iran na przykład musi ubezpieczać swoje statki pod groźbą sankcji. Zachodnie kraje by je zatopiły gdyby nie były ubezpieczone! W taki sposób rządzony jest świat…

  A.M.: Ubezpieczenie to wynik niedoboru pieniądza i kapitału. Każdemu się wydaje, że ubezpieczenie jest rozwiązaniem mniej kosztownym, ale problemem jest to, że ludzie nie mają gotówki i gdy przychodzi kryzys, to nie mają wystarczająco dużo funduszy by sobie z tym poradzić. Dlatego też są zmuszani brać ubezpieczenie, które tak naprawdę kosztuje więcej z uwagi na profit, który muszą mieć kompanie ubezpieczeniowe.

  Gdyby nie było problemu z ilością pieniędzy na rynku i było by wystarczająco dużo kredytu bez lichwy, która wszystko wysysa. Ryzyko np. spalenia się domu jest zbyt małe by było przeszkodą – ludzie mając wystarczająco dużo pieniędzy powinni sobie poradzić w takich przypadkach, a kompanie ubezpieczeniowe były by niepotrzebne.

  M.H.: W społeczeństwie bez ubezpieczeń ufalibyśmy sobie znacznie bardziej.

  A.M.: Tak, to jest główna przeszkoda, zmuszało by to nas do lepszej współpracy. Moglibyśmy robić to co uważamy za stosowne, ale brak gotówki, lichwa i te sztuczne ograniczenia we wszystkim co mamy, kreują głupie stosunki międzyludzkie. Te stres zagrożenia przetrwania jest wywołany sztucznie, jest fundamentalny w niszczeniu porządku społecznego, relacji międzyludzkich, walce pomiędzy mężczyzną i kobietą. Zmusza każdego do zajmowania się własnymi sprawami, zamiast współpracy międzyludzkiej.

  M.H.: Następuje przegrzanie, to jest „koniec czasów”, jesteśmy zajęci samymi sobą, niewrażliwi na innych – właśnie przez lichwę, która jest symbolem pewnej mentalności i materializmu.

  https://www.monitor-polski.pl/brics-narzedziem-do-stworzenia-nwo/
 • @Talbot 16:27:20
  WOLNOMULARSTWO W CHINACH

  https://www.salon24.pl/u/ankang55/784814,wolnomularstwo-w-chinach
 • @Talbot 16:51:48
  Rosja na Dnie. Chiny nad Przepaścią.

  KONFLIKT USA kontra państwa BRICs (czyli Brazylia, Rosja, Indie i Chiny) nabiera rozmachu. Chiny i spółka powoli ale konsekwentnie próbują OBALIĆ światowy system dolarowy i tworzą podstawy pod nowy system monetarny oparty na metalach szlachetnych. Dlatego złoto jest i cały czas będzie w centrum uwagi. W tym celu jak wiemy Rosja, Chiny i reszta krajów BRICs gromadzą złoto oraz podpisują wzajemne umowy o współpracy i tworzą struktury w postaci konkurencji dla Banku Światowego i MFW, o czym co chwilę informują media.

  Ich cel jest oczywisty: ZEPCHNĄĆ USA w PRZEPAŚĆ i POGRĄŻYĆ ich największy atut czyli DOLARA. Złoty kruszec jest tzw. opozycją i przeciwwagą do niesprawiedliwego ekonomicznie systemu monetarnego z Bretton Woods faworyzującego USA i kilka bogatych krajów z tzw. Zachodu. Oś BRICs powoli zaczyna rozumieć, że dalszy ich rozwój jest hamowany przez ŁANCUCH POKARMOWY z USA na czele jako najbardziej ŻARŁACZNYM REKINEM, dlatego trzeba go POCIĄĆ NA STRZĘPY

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-dnie-chiny-nad-przepascia-kryzys-finansjera-w-kontrataku
 • @Talbot 16:21:16
  Państwa BRICS to Brazylia, Chiny, Indie, Rosja i RPA. Ich wspólny bank ma mieć do dyspozycji sto miliardów dolarów, nowy fundusz - tyle samo. Plany ogłosiła prezydent Brazylii, Dilma Rousseff podczas szczytu w brazylijskim mieście Fortaleza.
  BRICS tworzą własny bank. Ma być przeciwwagą dla Banku Światowego

  Według obserwatorów jest to próba uniezależnienia się od międzynarodowych finansów. Państwa BRICS skarżyły się na to, że mają zbyt ograniczone prawa głosu w dużych instytucjach finansowych. - To tak, jakby te kraje mówiły - jeśli nie dacie nam większej kontroli nad tym, co dzieje się w Banku Światowym i Międzynarodowym Funduszu Walutowym, to my pójdziemy własną drogą - wyjaśnia BBC ekonomista Jim O’Neill.
  Siedzibą banku będzie Szanghaj. Pierwszy prezes ma pochodzić z Indii.
  IAR,
 • @Husky 17:40:39
  A pan Jeznach dalej żyje marzeniami o wielkiej Rosji pod chińskim protektoratem.
  Dolar upadnie wtedy - gdy możni tego świata o tym zadecydują.
  Rosja to stacja benzynowa z kapiącym kurkiem.

  Na pewno tym Możnym nie będzie Putin.
 • @Talbot 18:25:17
  //Dolar upadnie //

  a w zamian Rubel ......transferowy
  Dolar już dawno upadł ale Rosja nadal trzyma w chamerykanskich bankach.....
  dolary
 • @Husky 18:34:31
  Miedwiediew jest właścicielem Rosji z korporacji City of London.
  Ludzie to durnie...
 • @Paulus Aquarius 19:01:51
  znów cię wypuścili czy tylko wi-fi naprawili
 • @Husky 19:05:41
  znów mam się zniżać do kseroboyowego rynsztokowego poziomu?
  Nie dzięki.
  Wpadłem tylko splunąć wam w wasze kserokopiarskie ryje ;)

  Chyba nie spodziewasz się, że ktoś czyta te wklejki i ma zamiar coś tu komentować?
  Wy piszecie dla 4 osób -siebie samych, ździcha i kuli..
  Wzajemne koło adoracji blogerów specjalnej troski :D
  hahaha..
 • @Husky 19:05:41
  oceny waszych postów pokazują skąd was wypuścili...
  a skąd nie powinni.. :D
 • @Paulus Aquarius 19:14:45
  Dla ciebie też bo czytasz
  Miłego wieczoru
  pa,pa
 • Paulus Aquarius
  Usunąłem twój komentarz, bo jest to trollng.
 • @Talbot 19:01:01
  8-)))
 • @Husky 19:18:03
  "Dla ciebie też bo czytasz"

  Żaden z was tego nie czytał a co dopiero normalni ludzie..
  :D

  Spójrz w lustro... i pomyśl sobie: ...czy akwariowy może być tak jebnięty jak gość na którego właśnie patrzę ... aby miał ochotę czytać nasze wklejki?
  HAHA...XD

  Przychodzę tu tylko potrollować bo chyba przecież nie podyskutować. Z wlepkowiczami jak wy nie ma dyskusji ;)
  Już tak wielu wam to powiedziało...

  dżizys, jakim trza być zerem bez honoru .. żeby zostać płatnym trollem?
  No jak wy z tym żyjecie kseroboye ?
  No jak ?
 • @Paulus Aquarius 20:02:34
  "Dla ciebie też bo czytasz"

  Żaden z was tego nie czytał a co dopiero normalni ludzie..
  :D

  Spójrz w lustro... i pomyśl sobie: ...czy akwariowy może być tak jebnięty jak gość na którego właśnie patrzę ... aby miał ochotę czytać nasze wklejki?
  HAHA...XD

  Przychodzę tu tylko potrollować bo chyba przecież nie podyskutować. Z wlepkowiczami jak wy nie ma dyskusji ;)
  Już tak wielu wam to powiedziało...

  dżizys, jakim trza być zerem bez honoru .. żeby zostać płatnym trollem?
  No jak wy z tym żyjecie kseroboye ?
  No jak ?
 • @Husky 19:18:03
  "Dla ciebie też bo czytasz"

  Żaden z was tego nie czytał a co dopiero normalni ludzie..
  :D

  Spójrz w lustro... i pomyśl sobie: ...czy akwariowy może być tak jebnięty jak gość na którego właśnie patrzę ... aby miał ochotę czytać nasze wklejki?
  HAHA...XD

  Przychodzę tu tylko potrollować bo chyba przecież nie podyskutować. Z wlepkowiczami jak wy nie ma dyskusji ;)
  Już tak wielu wam to powiedziało...

  dżizys, jakim trza być zerem bez honoru .. żeby zostać płatnym trollem?
  No jak wy z tym żyjecie kseroboye ?
  No jak ?
 • @Husky 19:18:03
  "Dla ciebie też bo czytasz"

  Żaden z was tego nie czytał a co dopiero normalni ludzie..
  :D

  Spójrz w lustro... i pomyśl sobie: ...czy akwariowy może być tak jebnięty jak gość na którego właśnie patrzę ... aby miał ochotę czytać nasze wklejki?
  HAHA...XD

  Przychodzę tu tylko potrollować bo chyba przecież nie podyskutować. Z wlepkowiczami jak wy nie ma dyskusji ;)
  Już tak wielu wam to powiedziało...

  dżizys, jakim trza być zerem bez honoru .. żeby zostać płatnym trollem?
  No jak wy z tym żyjecie kseroboye ?
  No jak ?
 • @Husky 19:05:41
  Chyba nie spodziewasz się, że ktoś czyta te wklejki i ma zamiar coś tu komentować?
  Wy piszecie dla 4 osób -siebie samych, ździcha i kuli..
  Wzajemne koło adoracji blogerów specjalnej troski :D
  hahaha..
 • @Talbot 19:19:39
  Przychodzę tu tylko potrollować bo chyba przecież nie podyskutować. Z wlepkowiczami jak wy nie ma dyskusji ;)
  Już tak wielu wam to powiedziało...
 • @Paulus Aquarius 19:14:45
  znów mam się zniżać do kseroboyowego rynsztokowego poziomu?
  Nie dzięki.
  Wpadłem tylko splunąć wam w wasze kserokopiarskie buźki :D
 • @Talbot 19:19:39
  to tak żebyś się nie nudził
  :)
 • @Paulus Aquarius 19:16:36
  Skąd Niemcy takich Trollolli biorą?
 • @Talbot 20:08:09
  nie ma większych "trollolli "

  niż wy kseromłotki
 • @Paulus Aquarius 20:02:34
  //Spójrz w lustro... i pomyśl sobie: ...czy akwariowy może być tak jebnięty//

  Może !!!!!!!

  jak się już wypróżniłes to masz tu za free
  i idź już dzieciaku spać
  Rano pogadamy
  i nie spamuj

  http://2.bp.blogspot.com/-2jazXSb3o34/UIdnghFoNtI/AAAAAAAAHZY/AjVazP7-RC4/s1600/_Pra+quem+n%C3%A3o+tem+amor+ao+seu+patrim%C3%B4nio3.jpg
 • @Nibiru 20:38:11
  Gospodarka to nie polityka 8-))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY