Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Antychryst ostatni dyktator świata

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Robert Stevenson powiedział kiedyś: ,,Gdyby ludzie mogli kierować własnym przeznaczeniem, mielibyśmy tylko świętych i bohaterów.’’

 

,,Największym problemem i bolączką tajnych organizacji takich jak właśnie Masoneria czy oświeceni a zatem zakon Illuminati jest groźba przebudzenia współczesnej cywilizacji, która wydaje się od bardzo dawna tkwi w szponach dziejowego letargu.’’

 

W samych stanach Zjednoczonych Ameryki w ostatnim czasie ukazało się bardzo wiele książek ilustrujących czasy ostateczne, ilustrujących fakt, że nadchodzi ostatni i najbardziej krwawy dyktator świata. Ludzie na całej planecie wypowiadają się w tej kwestii. Anglia, Niemcy, Francja, Polska czy Australia to miejsca, w których otwarcie mówi się o Antychryście. Przesłanie dotyczące ostatniego dyktatora świata jest skierowane do szerokiego wachlarza czytelników i odbiorców. Przesłanie to jest skierowane do osób kierujących się tradycją i nauczaniem Kościoła, do osób wierzących w Biblię oraz liczne proroctwa ponaglające do nawrócenia gdyż czasu pozostało nie wiele. I wreszcie przesłanie o Antychryście jest skierowane także i do tych ludzi, którzy podobnie jak Paweł z Tarsu nie mieli jeszcze okazji spotkać w swoim życiu Jezusa z Nazaretu i Jego nauczania.

Obecnie na świecie istnieją grupy myślicieli, wielkich filozofów i mędrców, ludzi nazywających siebie oświeconymi. Ci ludzie planują jak będzie wyglądać przyszłość, która czeka Ciebie i mnie. Oczywiście każdy odpowiada za swój los i kreuje swoje życie, nie mniej jednak żyjemy na tej samej planecie i podlegamy pewnym uwarunkowaniom, które ktoś może przeciw nam oraz naszemu Narodowi wykorzystać. Takie rzeczy dzieją się już dziś, ale nie będziemy podawać przykładów, napiszemy jedynie, że Unia Europejska stanowi bardzo solidne podwaliny dyktatury na Starym Kontynencie, dyktatury, która w ostatnich latach ujawniła swoje prawdziwe oblicze, a to dopiero początek.

Drodzy Czytelnicy wielkie idee i globalistyczne ruchy często używają konkretnych symboli, często symboli okultystycznych. Hitler w czasie zagłady Żydów używał haniebnej swastyki, z kolei Stalin w imię czerwonej chorągwi z sierpem i młotem zamordował około czterdziestu milionów chłopców w czasie sztucznej głodówki na Ukrainie. Masoneria posługuje się upiornym obrazem smoka, jest to symbol ukrywany i pilnie strzeżony, nie mniej jednak można dotrzeć to tego typu informacji. Dziś największym problemem i bolączką tajnych organizacji takich jak właśnie Masoneria czy oświeceni a zatem zakon Illuminati jest groźba przebudzenia współczesnej cywilizacji, która wydaje się od bardzo dawna tkwi w szponach dziejowego letargu. Groźba przebudzenia i samodzielnego myślenia, którego notabene przy pewnej dozie inteligencji można nauczyć się samemu.

Loże masońskie były zawsze wrogie chrześcijaństwu, były także otwarcie zwalczane przez Kościół, albo inaczej, nie tyle zwalczane, co przestrzegano przed ich destrukcyjnym działaniem. Z czasem doszło do pewnego upadku, wypaczenia, gdyż Kościół zaprzestał poruszania tematu masonerii jak gdyby się jej wystraszył, lub istnieje też druga opcja, która dziś wydaje się być bardzo realna. Otóż Watykan na tyle przesiąkł czy został z infiltrowany przez przedstawicieli masonerii, że to oni doprowadzili do pewnego rodzaju paraliżu informacyjnego. Masoneria jest uważana za kościół antychrysta, masoneria przejmuje coraz większą kontrolę nad Rzymem, czego dowodem mogą być słowa Jana Pawła II o dymie, który wdarł się do świątyni Boga.

 

Robert Stevenson powiedział kiedyś: ,,Gdyby ludzie mogli kierować własnym przeznaczeniem, mielibyśmy tylko świętych i bohaterów.’’ Jak to często bywa w każdym pięknym zdaniu można doszukać się i prawdy i szczypty idealizmu, nie mniej jednak tej wypowiedzi nie można zbyt wiele odejmować. Natomiast, jeżeli chodzi o samą kwestię ostatecznego dyktatora świata, który nadchodzi i lepiej byśmy zdali sobie z tego sprawę to ów dyktator Antychryst naznaczy czasy wielkim uciskiem i grozą, naznaczy je brzemieniem i okropnością, jakich do tej pory ta ziemia jeszcze nie wiedziała i już widzieć więcej nie będzie.

 

http://www.koniec-swiata.org/antychryst-ostatni-dyktator-swiata/

KOMENTARZE

 • @@@
  ,, Robert Stevenson powiedział kiedyś: ,,Gdyby ludzie mogli kierować własnym przeznaczeniem ........... .’’


  Talbot , jako pierwszy straciłbyś pracę.
 • Samolot z rosyjskim wicepremierem Rogozinem bez zgody na przelot nad Rumunią. "Poczekajcie na odpowiedź, gady"
  Samolot, którym leciał w piątek do Mołdawii wicepremier Rosji Dmitrij Rogozin, zawrócił w kierunku Moskwy po tym, jak dotarł do granicy węgiersko-rumuńskiej. Ambasador Rosji w Mołdawii oświadczył, że władze Rumunii nie zgodziły się na przelot nad terytorium tego kraju.

  Należąca do rosyjskich linii lotniczych S7 maszyna, na pokładzie której leciała rosyjska delegacja, wylądowała w Mińsku.

  Poinformowano nas, że władze Rumunii nie przepuściły samolotu z Dmitrijem Rogozinem do Mołdawii - powiadomił rosyjską państwową agencję TASS ambasador Rosji w Mołdawii Farit Muchametszyn, który czekał na Rogozina na lotnisku w Kiszyniowie.

  Rumuńskie władze naraziły na niebezpieczeństwo życie pasażerów rejsowego samolotu S7, kobiety i dzieci. Paliwa wystarczyło do Mińska. Czekajcie na odpowiedź, gady - napisał na Twitterze Rogozin.

  Дмитрий Рогозин ✔ @Rogozin
  Румынские власти подвергли опасности жизни пассажиров рейсового самолета S7, женщин и детей. Топлива хватило до Минска. Ждите ответа, гады https://twitter.com/vesti_news/status/890909792499363841 …
  14:02 - 28 Jul 2017

  Kiedy piloci połączyli się z Budapesztem i próbowali uzgodnić tranzytowe lądowanie na lotnisku w tym mieście, aby samolot mógł uzupełnić paliwo i następnie odlecieć do Kiszyniowa przez rumuńską przestrzeń powietrzną, (...) Węgry również odmówiły zgody na tranzyt przez swoją przestrzeń powietrzną i na lądowanie w Budapeszcie - powiedział wicepremier. Podkreślił, że ostatecznie podjęto decyzję o lądowaniu w Mińsku i uzupełnieniu tam zapasów paliwa.

  Kapitan samolotu oświadczył, że maszyna nie mogła wylądować w miejscu przeznaczenia "w związku z zamknięciem przestrzeni powietrznej nad terytorium Rumunii".

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/555129,rumunia-rosja-dmitrij-rogozin-przelot-samolot-moskwa.html
 • @Autor
  Coraz częściej nachodzi mnie myśl, że wszelkie przepowiednie tyczące zagrożeń należy "odwrócić".
  Czyli "antychryst" to zagrożenie, ale nie naszego systemu.
  Chrześcijaństwo jest personalistyczne, a więc egalitarne. Tymczasem tzw. Cywilizacja Zachodu z takimi instytucjami jak Kościół Katolicki, jest hierarchiczna. Zatem tu należy upatrywać zagrożenia.
  Wniosek?
  Dystans względem UE, ale i KRK.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY