Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7131 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miller coś wie? Zapowiada krwawą wojnę domową sprowokowaną przez opozycję!

 

 

Polska jest jedna i od tej myśli chcieliśmy rozpocząć dzisiejszy artykuł. Jest to fundamentalne przesłanie zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie za wszelką cenę próbuje się podzielić Polaków, próbuje się dokonać podziału przy użyciu kłamstw, manipulacji, socjotechniki  i ciągłego zakłamywania rzeczywistości. Nie drodzy Czytelnicy, Polska jest jedna, mimo wielu różnić i poglądów, jednak jako naród stanowimy monolit, całość, pewnego rodzaju pełnię, która wielokrotnie ratowała Europę i kraje Zachodu. Dziś już się o tym zapomina, często zakłamuje się historię, jak chociażby w przypadku tak zwanych Polskich obozów koncentracyjnych. Jest to bezczelność nieznająca granic. Ale na samym wstępie należy zauważyć jasno.

 

 

NASZ KRAJ STANĄŁ W OBLICZU WIELKICH PRZEMIAN, PRZEMIANY TE ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNOLEGLE Z GLOBALNYMI PRZEMIANAMI. RÓŻNICA JEST JEDNAK TAKA, ŻE PRZEMIANY W POLSCE IDĄ KU LEPSZEJ I JAŚNIEJSZE PRZYSZŁOŚCI, NATOMIAST PRZEMIANY GLOBALNE ZMIERZAJĄ KU UPADKOWI. PEWNE ŚWIATOWE SIŁY CHCĄ ZA WSZELKĄ CENĘ POCIĄGNĄĆ NA DNO TAKŻE I POLSKĘ, TAK BY MÓC ZREALIZOWAĆ SWOJE UTOPIJNE PLANY DOTYCZĄCE WPROWADZENIA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATOWEGO.

A teraz, dlaczego akurat dziś poruszamy tego typu temat? Otóż część naszej redakcji miała okazję uczestniczyć wczoraj w kolejnej miesięcznicy upamiętniającej katastrofę Smoleńską. To, z czym mieliśmy okazję się tam spotkać wywołało w nas bardzo skrajne odczucia. Droczy czytelnicy, wyobraźcie sobie pokojowy przemarsz wielu setek ludzi, którzy mają na ustach modlitwę i szczere intencje w sercu, by pod adresem tych właśnie ludzi inne osoby, w tym przypadku tak zwani ‘‘Obywatele RP’’, rzucali skrajne sformułowania, których tutaj nie będziemy przytaczać, bo po prostu uwłaczają one ludzkiej godność. Otóż zetknęliśmy się z ogromna nienawiścią. Tak, nie można tego inaczej nazwać, powstaje jednak pytanie, po co ta tak zwana kontr manifestacja i dlaczego?

Manifestacje i kontr manifestacje to przywilej demokracji i tutaj nie ma, co do tego wątpliwości. Jednak, jeżeli ktoś organizuje kontr manifestację w tym samym dniu, o tej samej porze i w tym samym miejscu to już powstaje znak zapytania, czy to spontaniczna akcja czy może już zaplanowane działanie, mające na celu wywołanie chociażby takich scen jak te nie dawne w Hamburgu. Następnie owe sceny okrasi się specjalnym komentarzem i puści w świat, ukazując nieludzkie warunki bytowania w Polsce, pokazując, że Polacy to dziki kraj i należy go wziąć pod nogę, ponieważ sami Polacy sobie nie poradzą. No tak to wyglądało, nie można takiego wrażenia nie odnieść, że taki był cel owej kontr manifestacji.

Drodzy czytelnicy, dziś mamy moment zwrotny w naszym kraju. Pan Schetyna w swoim niedawnym wystąpieniu na zjeździe partii powiedział, że nasz kraj znajduje się na zakręcie. Nie można mu odmówić w tym przypadku racji, tak rzeczywiście tak jest, ale nie w takim pojęciu jak uważa Schetyna, ale innym. Otóż Polska, dziś zrywa, albo inaczej, stara się zerwać z układami, jakie zostały zawarte przez część przywódców Solidarności, którzy dosłownie dogadali się w Komunistami. Tak zwana nocna zmiana trwa po dziś dzień a jej macki oplatają wielu polityków, biznesmenów, działaczy, dziennikarzy i wielu innych wpływowych ludzi. Dawne układy, nie chcą oddać władzy i jak widzimy za wszelką cenę próbują rozpętać jakąś wojnę domowa w Polsce.

Powstał KOD, po ujawnieniu wielu żenujących kwestii związanych z panem Kijowskim, a w konsekwencji, czego jego ustąpieniu z przewodniczenia tej organizacji, KOD praktycznie nie istnieje i co się dzieje? Nagle w maju powstaje organizacja ‘‘Obywatele RP’’ czy to przypadek? Oczywiście nie. Jest to celowe i przemyślane działanie, którego celem będzie destabilizowanie kraju i doprowadzenie do eskalacji skrajnych zachować w społeczeństwie.

Ci ludzie, są niczym pasożyty, oni żerują na ludzkiej słabości, naiwności, wykorzystują pseudo wzniosłe hasła i idee w celu osiągnięcia własnych prywatnych zamiarów. Nie dajmy się zmanipulować, nie dajmy się oszukać.

 

http://www.koniec-swiata.org/potezne-sily-daza-wywolania-wojny-domowej-polsce/

 

 

Miller coś wie? Zapowiada krwawą wojnę domową sprowokowaną przez opozycję!

KOMENTARZE

 • Talbot
  Zła wiadomość dla Demokratów. Mam nadzieje, że nie jesteś Demokratą, Talbot.
  Przedstawiciele Partii Demokratycznej Stanów Zjednoczonych korzystało z pomocy ukraińskiej ambasady w Waszyngtonie podczas amerykańskiej kampanii wyborczej w 2016 roku w celu zebrania informacji na temat swoich przeciwników politycznych wśród Republikanów, powiedziała zastępca sekretarza prasowego Białego Domu Sarah Sanders.
  Również podkreśliła, że ten fakt jest przykładem porozumienia z innym państwem w prowadzeniu kampanii wyborczej.
  Wcześniej szef frakcji parlamentarnej, „blok opozycji” Jurij Bojko nazwał zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach w Stanach Zjednoczonych całkowita klęską linii politycznej prowadzonej przez władze ukraińskie, którzy „próbowali ingerować w amerykańską kampanie wyborczą''
  Przypomnijmy również jak dyrektor ukraińskiego Instytutu analizy i polityki zarządzania Ruslan Bortnik w sprawie ingerencji administracji prezydenta Ukrainy w USA w wybory na stronie Hillary Rodham Clinton powiedział, że ''Trump zdecydowanie ukarze tych ludzi, którzy próbowali go utopić’’
  http://www.washingtontimes.com/news/2017/jul/10/white-house-points-collusion-seeking-reporters-dnc/
 • Co to za idiotyzmy i kto jest ich autorem?
  Jeśli będą się bić głupi

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/07/rb9ktkqturbxy9imjqynzrhnwuxngmyzjy0oddknjzjognmndvinjq2mc5qcgvnkpudanvnfmznc7ktbc0dfm0bva.jpg

  z jeszcze głupszymi (tymi od Frasyniuka, Petru i Schetyny)

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/07/aa19668a910f08b0d8a291a1f9878fdf780000.jpg

  to jestem za. Jednym i drugim donosił będę kamienie - oczywiście za opłatą.

  Na szczęście głupich i głupszych było w sumie ok. 4 tys.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/07/10/polacy-w-iiirp-za-pancerna-szyba/
 • Porozumienie „Chamów” z „Żydami” w Magdalence
  https://warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/34a484259407eaebc0e23d9b1fa61d26_L.jpg

  Czyli jak potomkowie czerwonego motłochu, którego przodkowie przywędrowali do Polski na sowieckich czołgach, odziani w kufajki i obuci w walonki, zostali autorytetami III RP.

  https://warszawskagazeta.pl/felietony/miroslaw-kokoszkiewicz/item/4952-porozumienie-chamow-z-zydami-w-magdalence
 • @fretka 12:08:13
  "Zła wiadomość dla Demokratów. Mam nadzieje, że nie jesteś Demokratą, Talbot."

  Nie, nie jestem Demokratą - jestem zwykłym Polakiem.
 • Towarzysz Mazguła już czuje się w stanie wojny z faszystami
  https://pbs.twimg.com/media/DEm7u4yXoAAhoWH.jpg
 • @Talbot 12:25:57
  I czy jako zwykły Polak nie współpracuje Pan z tym szczerym Polakiem (zdjęcie poniżej), on także jest rusfobem -?

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/05/marcin-c5bcydc582ak-rey.jpg
 • @Talbot 12:25:57
  Gazeta Wyborcza dzisiaj .
  Nawet nie chcę myśleć, co dziś dzieje się przy Czerskiej.
  Żurnalisto, powinieneś! 8-)))))

  https://pbs.twimg.com/media/DEmYV9TXoAQdNfB.jpg
 • W KOD już nie mają pomysłów na dalsze działania
  pozostały im te najbardziej absurdalne

  https://pbs.twimg.com/media/DEnDg69XsAA8P-q.jpg
 • @Husky
  Przyda Ci się
  https://twitter.com/IgorVitalievich/status/884818703866621952
 • @fretka 13:51:54
  Popatrz jak po Polakach jedziemy - totalna krytyka.
  A co by się działo, gdyby podobnie napisać o Rosjanach i Putinie?
  Łatka rusofoba, Żyda i agenta CIA murowana.
 • Tymczasem na Czerskiej
  https://pbs.twimg.com/media/DEnglsrXkAIa413.jpg
 • @fretka 13:51:54
  Jest i długo wyczekiwana odezwa pana Stanisława z KOD - obrońcy Polski demokratycznej, obrońcy państwa prawa! 8-)))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DEnfLajXsAAn9tZ.jpg
 • @Talbot 12:20:41
  Przejście pod WSW to awans, przecież współpraca Bolka z WSW po incydencie z SB jest oczywista dla wszystkich. Skok przez stoczniowy płot wykonany był motorówką wojskową i to fakt powszechnie znany od ponad 20 lat. SB to cywile, WSW to wojsko, a walka Bolca już jako "prezydęta" Polski o zachowanie jakieś formy obecności wojsk rosyjskich w bazach Czerwonej Armii po 1993 przecież stąd wynikła, realizacji długoterminowych interesów szajki WSW. Bolkowi zawdzięczamy stracone szanse dla Polski. Gdyby nie on, PKB mogłoby już sięgać 18tys $ a nie 13tys $ jak teraz.Armia byłaby już silna a miliony Polaków nie musiałoby poniewierać się za granicą. Byli SB-cy, WSW-oki i WSI-oki, którzy oddadzą dokumentację i wiedzę tych służb do IPN poprzez m.in. Gargas, mają chyba szansę zachować dotychczasowe emerytury. Jestem za!!! Tylko oczyszczenie życiorysów, lustracja wielopokoleniowa, powrót do prawdziwych nazwisk i transparentność. Dekomunizacja również w Kościele i żyć w prawdzie.
 • @Rzeczpospolita 12:12:46
  Popieram i podeślę jeszcze kilka banerów z odpowiednią treścią, niech się katują !
 • @Rzeczpospolita 12:51:35
  "I czy jako zwykły Polak nie współpracuje Pan z tym szczerym Polakiem (zdjęcie poniżej), on także jest rusfobem -?"

  Chodźmy razem powspółpracować - będziemy oblewać czerwoną farbą - ruskie i ukraińskie pamiątki na cokołach.
  Od prawdziwych patriotów wymaga tego Ojczyzna.
 • @Rzeczpospolita 12:51:35
  Panie Kosiur, Putin zdradził Słowian - zadał się z Iluminatami.

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/524/45/5244536.jpg

  https://pl.sputniknews.com/polityka/201707135868241-Sputnik-Rosja-NATO-rada/

  Wiedziałem, że Putinowi nie należy ufać.

  Może jakiś protest pod Ambasadami WNP i USA?
 • @kula Lis 67 16:03:40
  Popołudniowa historia - od pana Pawla z KOD 8-))))

  https://pbs.twimg.com/media/DEnwMJlW0AAEtzA.jpg
 • @kula Lis 67 16:03:40
  Dramat pana Sławomira z KOD - obudziły się w nim niespotykane dotąd instynkty 8-)))))
  Szpitale psychiatryczne powinny być w gotowości, serio...

  https://pbs.twimg.com/media/DEnm4_UWsAE7ojr.jpg
 • @kula Lis 67 16:03:40
  To co się od rana dzieje w grupach KOD to szaleństwo!
  List otwarty pani Magdaleny do TVN24

  https://pbs.twimg.com/media/DEnjLVhXUAE5W64.jpg
 • @Talbot 16:53:34
  Wywieszają białą flagę, czy co?

  https://pbs.twimg.com/media/DEoAKG6WsAAvlWg.jpg
 • @Talbot 12:20:41
  Przypominam że twój umiłowany lech kaczyński też tam był...
 • @Husky 15:17:38
  Ha, ha, ha!

  Młodsi pewnie muszą nadrabiać, bo ci z pokolenia Michnika nie dają rady ze względu na wiek.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY