Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Jasnowidz, który przewidział zwycięstwo Trumpa jest pewny!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trzecia wojna światowa rozpocznie się 13 maja!

 

Trzecia wojna światowa rozpocznie się 13 maja w 100 rocznicę Objawień Fatimskich i potrwa do 13 października w dniu kiedy Matka Boża po raz ostatni pokazała się dzieciom z Fatimy.

Tak twierdzi znany jasnowidz Horacio Villegas, który trafnie przepowiedział wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA.

Villegas przepowiada, że w ciągu tych 5 miesięcy będzie "mnóstwo zniszczeń, szoku i śmierci". Ostateczną zapowiedzią ma być obalenie prezydenta Syrii Baszira al-Assada.

– Syria już wciągnęła Rosję do wojny, tak jak tego chcieli syjoniści, a Chiny zostaną wciągnięte do wojny przez Koreę Północną - cytuje wizjonera londyński dziennik bulwarowy Daily Star.

 

Według jasnowidza wojnę rozpocznie w maju "król oświeconych" - Donald Trump.

(rav)

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/11312-jasnowidz-ktory-przewidzial-zwyciestwo-trumpa-jest-pewny-trzecia-wojna-swiatowa-rozpocznie-sie-13-maja

KOMENTARZE

 • Objawienia Fatimskie - niezwykłe wydarzenia sprzed 100 lat - Janusz Zagórski
  https://www.youtube.com/watch?v=zJM4DscNpR4
 • @Talbot 11:12:46
  Demony nie objawiają.
  Demony ściemniają.
 • Autor
  Przewidzieć wygraną Trumpa nie było trudno - ja to zrobiłem na kilka miesięcy przed wyborami:
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/134305,czyj-diabel-wiekszy

  A III wojna nie będzie 13 maja, tylko zaczęła się 7 kwietnia od ustanowienia prawdy (bombardowanie syryjskiego lotniska to już skutek).
  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/138054,prawda-ustanowiona

  Ile więc razy miałaby się ta wojna zaczynać?
 • Jakie byłyby konsekwencje geopolityczne starcia konwencjonalnego NATO-Rosja?
  http://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2017/04/nato-odpowie-rosji-wojna_22373694-585x300.jpg

  Wiele mówi się o potędze NATO, opierającej się głównie na rzekomej sile wojsk amerykańskich, których w Europie prawie nie ma. Jeszcze więcej mamy informacji o potędze rosyjskiej, straszenie Rosją z jej armią na pierwszym planie jest swojego rodzaju standardem i jest prawie powszechne. Wyobraźmy sobie więc starcie konwencjonalne, bez użycia broni masowego rażenia pomiędzy NATO a Rosją, o co nie jest trudno w okresie, kiedy stale dochodzi do incydentów samolotów, czy też okrętów stron. Prawdopodobieństwo, że dojdzie do kolizji w powietrzu, albo dosłownie przez przypadek będzie zapoczątkowany większy ciąg zdarzeń, jest bardzo wysokie.

  http://www.koniec-swiata.org/bylyby-konsekwencje-geopolityczne-starcia-konwencjonalnego-nato-rosja/
 • @miarka 12:40:26
  Z reguły jest tak, że dopiero potomni potrafią uznać, że dane wydarzenie było początkiem wojny. Z chwilą zabójstwa w Sarajewie nieliczni tylko przypuszczali, że oto następuje początek wojny, jakiej świat nie znał, choć - faktycznie - np. w Niemczech i Austrowęgrzech wydarzenia wojenne (mobilizacja) potoczyły się b. szybko i było wiadome, że coś poważnego się święci.

  Niewykluczone, że albo mamy od ponad 20 lat do czynienia z pełzającą wojną.... Jugosławia, Ukraina, Krym, Kosowo, Syria, konflikty imigracyjne... pomniejsze spory pominąwszy - z tym że na razie to wciąż są tylko roszady (rozstawianie sił, zajmowanie pozycji, szykowanie się do starcia), albo też nastąpi jakieś jedno spektakularne zdarzenie, które zburzy ten kruchy i ułomny, ale jednak stabilny pokój pojałtański (oby nie, bo pokój zawsze w cenie).
 • @maharaja 13:53:11
  "...albo też nastąpi jakieś jedno spektakularne zdarzenie, które zburzy ten kruchy i ułomny, ale jednak stabilny pokój pojałtański (oby nie, bo pokój zawsze w cenie)".

  I takie mamy: "prawda stanowiona".

  Odtąd nie trzeba już nawet pretekstu do jakiejkolwiek zbrodni, bo jak decyzja opiera się o "ustanowioną prawdę", to i sprawiedliwośc jest automatycznie ustanowiona, a więc i trzeba tylko chętnego do wymierzenia tej sprawiedliwości.
  Teraz ma już sens tylko to, co ustanowią korporacjonistyczno-syjonistyczno-globalistyczni "nadludzie".
  Nie ma już zbrodni - jest "wymiar sprawieliwości"
  Nie ma już wojen - jest tylko walka o pokój taka, że kamień na kamieniu nie zostanie.
 • @miarka 14:42:59
  Wojny jądrowej nie będzie, bo to by zakłóciło kosmiczny porządek.

  Żyjemy w świecie, który ma 10 wymiarów!
  http://odkrywcy.pl/kat,111408,title,Zyjemy-w-swiecie-ktory-ma-10-wymiarow,wid,13482553,wiadomosc.html?smg4sticaid=619017
 • @Talbot 15:22:16
  Nooo? A jak ustanowią, że cztery i ani dygu więcej?

  Teraz już mogą każdą naukę i kiedy chcą obalać i nawet sześć razy na dzień ustanawiać nową "prawdę stanowioną" i nową "prawdziwą naukę".
 • @miarka 17:19:52
  Prawdziwą naukę znali Starożytni, miała ona wiele wspólnego z ezoteryką.
 • Putin nakazał wezwać rezerwistów do wojska
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/529/35/5293593.jpg

  Prezydent Rosji Władimir Putin podpisał dekret w sprawie poboru do służby wojskowej żołnierzy w rezerwie na dwumiesięczne szkolenia wojskowe.

  Dekret wchodzi w życie z dniem publikacji.

  Od 1 kwietnia w Rosji rozpoczął się nabór do pilnej służby wojskowej. Siły zbrojne muszą uzupełnić 142 tysiące poborowych.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201704205291191-sputnik-rosja-wojsko-pobor/
 • fox
  Jasnowidz.
  Prawdopodobieństwo zwycięstwa Trumpa 1/2.
 • "Jasnowidz, który przewidział zwycięstwo Trumpa jest pewny! -Trzecia wojna światowa rozpocznie się 13 maja!"
  =Zwycięstwa Trumpa byłem pewny. http://wentylator.neon24.pl/post/134699,juz-niedlugo-donald-trump-bedzie-prezydentem -To, że wojna nie wybuchnie 13 maja gwarantuję. -Ciekawe, czy 14 maja uznasz mnie za większego jasnowidza od tego Horacia? :))) -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Korea Północna deklaruje gotowość ataku na amerykański lotniskowiec
  Korea Północna zadeklarowała dziś gotowość ataku na amerykański lotniskowiec atomowy USS Carl Vinson, który został skierowany przez prezydenta Donalda Trumpa na wody koreańskie w związku z groźbą nowego północnokoreańskiego testu nuklearnego.

  PAP

  No i ten pajac Kim jest w kropce.
  Bo jakikolwiek atak na amerykańskie okręty to pretekst jaki potrzebny jest Trumpowi. Musi albo ten pretekst dać (co równa się unicestwieniu jego rządów) albo (co bardziej prawdopodobne) spuścić uszy po sobie
  Co by się jednak nie wydarzyło to szkoda tych ludzi którzy żyją w biedzie,głodzie(nawet umierają z głodu) lub będą ginąć w skutek wojny.
  A dla USA usunąć problem Korei teraz jest wygodny, bo choć Kim ma bombę atomowa to nie ma nosicieli by zaatakować terytorium USA.
  Tak czy siak, to amerykanie mogą robić to co robią od ponad 100 lat
  Czyli walczyć i umacniać się nie naruszając własnego terytorium.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY