Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Czasy Ostateczne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

– Putin i Trump działają zgodnie z instrukcją

 

Badacz David Livingstone wierzy, że plan Iluminatów polega na wypełnieniu instrukcji z Objawień św. Jana, ponieważ doskonale wiedzą oni, że jest to księga kabalistyczna. Mówił tak też Albert Pike, również o tym, że jej wypełnienie jest w istocie ich własną Wielką Pracą.


Livingstone: „Ponieważ chaos poprzedza Czasy Ostateczne, muszą chaos sprowadzić, aby przyśpieszyć nadejście Mesjasza.„

Zarówno Trump jak i Putin otoczeni są przez członków Chabadu, kryminalistycznej, żydowskiej sekty apokaliptycznej. Jak mówił Herzl, antysemici są najlepszymi przyjaciółmi syjonistów, dlatego aby osiągnąć swoje cele zajmują się również rekrutowaniem ludzi ze skrajnej prawicy. Putina po to, by zmniejszać wpływ NATO w Europie, zaś Trumpa aby uzyskać za jego pomocą głosy i poparcie białych wyborców.

To rosyjska mafia, ściśle powiązana z Chabad-Lubawiczerami, była zaangażowana w rozpowszechnianie fałszywych wiadomości wśród społeczności teorii spiskowych i środowiska alt-prawicowego stojącego za Trumpem. Jedyną rzeczą na której im zależało, nie była to biała tożsamość, Ameryka czy Rosja, ale Izrael.

Chabad wychwala teraz zarówno Putina jak Trumpa, uważając jednego z nich za potencjalnego mesjasza.”

Livingstone objaśnia scenariusz czasów ostatecznych:

 

„Wszystko kręci się wokół Trzeciej Świątyni. Świątynia Salomona została zniszczona przez Babilończyków, później odbudowana, nastepnie zniszczona przez Rzymian w 70 n.e. Tak więc celem od samego początku było odbudowanie Świątyni. Dlatego jest ona głównym symbolem masonerii. Masoni-murarze mają odbudować Świątynię. Zarówno symbolicznie, jak i dosłownie.

Gdy powróci mesjasz, ma on odbudować Trzecią Świątynię. Żydzi ortodoksyjni nie wierzą w możliwość przyśpieszenia tego procesu, wierzą natomiast, że mesjasz musi być obecny aby wszystko mogło się wypełnić. Chabad oraz inni radykalni i religijni syjoniści wierzą natomiast, że trzeba to zrobić teraz. Problem polega na tym, że Trzecią Świątynię trzeba postawić na Wzgórzu Świątynnym, gdzie stoi obecnie meczet Al-Aksa.

Dlatego planują wykorzystać ewangelicznych „chrześcijańskich syjonistów”, oraz radykalnych muzułmanów w rodzaju np. ISIS, czyli grupy o diametralnie różnych interpretacjach wydarzeń Czasów Ostatecznych. Obie grupy wierzą jednak w to, że zakończą się one ich wzajemną konfrontacją na terenie Izraela, i będzie to adwent Mesjasza. Obie grupy wierzą, że Mesjasz stanie po ich stronie.

Ci ludzie są kabalistami. Są kabalistami, ponieważ podążają za Ks. Objawienia jak za instrukcją. Ponieważ Objawienia „przewidują” chaos poprzedzający pojawienie się Mesjasza, wierzą że sprowadzając chaos mogą przyśpieszyć jego przybycie.”

[Komentarz Makowa: Zgadzam się z pozycją Putina co do Syrii, oraz jego podejściem do moralnie zbankrutowanego Zachodu, ale musimy wziąść pod uwagę możliwość, że jest on częścią większego, okultystycznego scenariusza. Chociaż nie zgadzam się z Davidem co do afery Pedogate, o której mówi, że jest to przykład fake news (fałszywych wiadomości),  jestem mu wdzięczny za przekazywanie tych ważnych informacji. Jest coś bardzo dziwnego w tym, jak mocno błądzi świat zachodni. Nasza destrukcja wygląda niczym boska kara. 
Dalej, Izrael oraz Iran są podobno śmiertelnymi wrogami, ale Putin przyjaźni się z oboma krajami. O co w tym chodzi?]Ordo ab Chao: Mad Philosophers, Conspiracy and the End of the World (Szaleni Filozofowie, Spisek oraz Koniec Świata)

David Livingstone
(fragmenty dla henrymakow.com)

Zeszłego listopada Maria Zakharova, oficjalny rzecznik rządu rosyjskiego powiedziała , że aby wyjaśnić zwycięstwo Trumpa „musicie porozmawiać z Żydami w Brighton Beach NY”, gdzie znajduje się centrum rosyjskiej mafii oraz sekty Chabad Lubavitch, grup wzajemnie się przenikających.

Rabin Chabad Lubavitch,  Berel Lazar, jest głównym rabinem Rosji. Nazywany „rabinem Putina” często pojawia się u boku Putina podczas publicznych uroczystości, jest również liderem Federacji Żydowskich Społeczności (rosyjski akronim FEOR). Członkowie Chabadu stanowią małą część niewielkiej rosyjskiej społeczności Żydów.  Adolf Shayevech, ważna postać wśród rosyjskiej diaspory Żydów od czasów późnego imperium sowieckiego, był uważany za głownego rabina do roku 2000 i wciąż uważa, że ta pozycja jest należna jemu. Uważa tak również Rosyjski Kongres Żydowski, największa w kraju żydowska organizacja sekularna.

To jednak FEOR otrzymuje wsparcie od rządu, dzięki czemu odnowili tuziny synagog oraz zbudowali żydowskie centra społeczności w całym kraju. „80% wszystkich synagog ma rabina z Chabadu” powiedział rabbi Alexander Boroda, rzecznik organizacji. Jason Greenblatt, były prawnik Trump Organization, obecnie specjalny reprezentant Białego Domu przy negocjacjach międzynarodowych, spotkał się z Lazarem latem 2016 r.

Na Międzynarodowej Konferencji Szluchim w roku 2006, na której gościł Alan Dershowitz, Lazar opowiedział historię którą miał podzielić się z nim Putin, że kiedy był małym chłopcem, dorastał w biednej rodzinie, lecz jego bliscy sąsiedzi, chasydzcy Żydzi byli dla niego niezwykle mili. „Zrozumiał wtedy” mówił Lazar, „że nie tylko byli mili dla nie-żydowskiego dziecka, lecz byli dla niego mili w czasach i miejscu które były bardzo niebezpieczne dla tego rodzaju zachowań.”

W roku 2014 podczas spotkania z Lazarem i głownymi rabinami z Izraela, Europy i Rosji, Putin powiedział, że będzie wspierał Izrael w ich walce, został nazwany „prawdziwym przyjacielem” oraz sojusznikiem Benjamina Netanyahu, zobowiązał się również do zwalczania antysemityzmu oraz „negujących Holokaust” w Rosji. Podczas spotkania z głownym sefardyjskim rabinem Izraela,  Yitzhakiem Yosefem, usłyszał od niego o swojej roli w Rosji: „wg żydowskiej tradycji, twoje przywództwo jest wynikiem decyzji królestwa B-ga, Króla świata, dlatego błogosławimy ci: Błogosławiony jest Ten który dał Swoją chwałę ciału i krwi”

źródło: radtrap wordpress

 

KOMENTARZE

 • Wielki Izrael a eksodus Syryjczyków
  Syryjski autor sugeruje, że okrucieństwa ISIS mają na celu oczyszczenie terenu ze wszystkich niechcianych obywateli Syrii, sekt i społeczności, które mogą stanąć na drodze planu iluminackich Żydów dla Wielkiego Izraela.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/04/a70.jpg

  Wielki Izrael

  „obszar żydowskiego państwa rozciąga się od strumyka Egiptu do Eufratu”

  – Theodore Herzl, ojciec założyciel syjonizmu

  To dlatego ich marionetkowi politycy na zachodzie ich akceptują.

  Zastanawiam się czy zobaczymy falę antysemityzmu na zachodzie, łącznie z atakami fałszywej flagi [ false flag attacks] zorganizowanymi po to by Żydzi wypełnili tę próżnię.

  Syrian Free Press

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielki-izrael-a-eksodus-syryjczykow-2-2017-04
 • Przeczytalem pare pierwszych zdan...
  Dokladnie o to chodzi.
  O wypelnienie planow z ksiegi objawienia.
  To rzeczywiscie nie jest zwykla ksiega, ale nie kabalisci sa jej autorami.
  Przez 18 stuleci realizuja wielkie zamierzenie ale znowu, tak naprawde cala historia ludzkosci jest ustawiona od poczatku.
  Naset takie wydarzenia jak 'wypadek' jamesa deana i wielu innych 'ikon' sa lementem ich operacyjnego planu, tak by stworzyc cywilizacyjny swiat kultury ktory przemawia niczym zapisane karty ksiegi, przepychem przykladow.

  Onic ciagna ta epopeje cywilizacyjna w jednym celu.
  Najpierw siejesz, w skali planetarnej, a pozniej zbierasz....co zostalo zakodowane pod nazwa 'dzien sadu'.
  Transformacja energi, na jednym poziomie, na innm przeklada sie to na stan swiadomosci - ducha.

  Caly przemysl rozrywki z muzyka i filmem jest uzupelnieniem proroczej funkcji ksiag starozytnych ze wskazaniem na biblie w szczegolnosci apokalipse.
  To samo dotyczy literatury, architektury czy rzezby.
  Zakodowali proste prawdy i ostrzezenia.
 • @eonmark 18:29:12
  Az dziwne, że Wrzodak się jeszcze nie odezwał z protestem, że publikuję antyrosyjskie teksty.
  Niektórzy nijak nie mogą wyrwać się z Matrixa.
 • @Talbot 19:14:19 -"Niektórzy nijak nie mogą wyrwać się z Matrixa._"
  -To wszystko przez te tajemnicze, a prymitywne Orcusy których "Nikt" nie widzi! -Odyseusz.
  http://ziut.neon24.pl/post/138034,sensacja-naukowa-orcus-nieznany-gatunek-czlowieka
 • @Talbot 19:14:19
  "Az dziwne, że Wrzodak się jeszcze nie odezwał z protestem..."

  A mogę ja? ;-)

  A tak na serio, to muszę się nie zgodzić z tą teorią jaką przedstawiłeś. Owszem, istnieją (tylko mnie nie kasuj za wulgaryzmy, proszę) zjeby, które wierzą na opak i starają się wywołać apokalipsę zamiast pamiętać o "Co uczyniliście najmniejszemu...."
  Ale akurat Putin i Trump mi tu zupełnie nie pasują - jakby chcieli to mogliby już we dwóch wywołać taki kataklizm, że nie zostałby kamień na kamieniu - a tu przy tym dziwnym ataku na Syrię USA wysłało ostrzeżenie zamiast rozpętać konflikt.

  Nie myślisz czasem podobnie?

  Ukłony

  5* za wywołanie ciekawego tematu.
 • @ All
  "Dalej, Izrael oraz Iran są podobno śmiertelnymi wrogami, ale Putin przyjaźni się z oboma krajami. O co w tym chodzi?"

  Po prostu to są różne płaszczyzny stosunków między państwami - ciekawe dlaczego Makow o tym nie wie. Lub wie, a tylko manipuluje.
 • @Jasiek 22:05:25
  Czytales chociaz ksiege objawienia, czy nawet tego nie kojarzysz?
  : )
  Zawsze mozna wcisnac swoje piec groszy.
  Tak przy okazji, znasz moze sposob funkcjonowania systemu prezydenckiego w stanach, bo zdaje sie tobie ze prezydent tego kraju jest jednoosobowo, reprezentujac swoj 'block' wywolac do spolki z inna marionetka globalny kataklizm od tak dla 'widzimisie'...

  : )))

  Syria?

  Ze jakby chcial to by juz zaczal?
  A jak nie zaczeli tylko blefuja, prowokuja albo wysylaja wiadomosci to znaczy ze czegos nie zamierzaja...bo tobie sie tak wydaje?

  Jak cywilizacja bedzie plonela, to przypomnij sobie swoja ignorancje.
  Tak to czesto jest ze im kto mniej rozumie, tym mniej wie, a im mniej wie, tym wiecej mu 'nie pasuje' lub 'pasuje'.

  Pasuje do czego?

  'mglistych odczuc' czy do wiary w propagandy?
 • @eonmark 22:52:42
  "bo tobie sie tak wydaje?"

  Moje wydawanie się nie jest dla nikogo wiążące - trochę szkoda ;-)
  Po prostu podzieliłem się odczuciami, "wydawaniami"- nie można?

  Ale żeś mnie zjechał... ;-)

  Za co?

  Księgę Objawienia czytałem, ale na wyrywki się nie naumiałem. Myślisz, że jest to obowiązująca wykładnia otaczającej nas rzeczywistości?

  3m siem.
 • @eonmark 22:52:42
  "Czytales chociaz ksiege objawienia, czy nawet tego nie kojarzysz?
  : )"

  Zapytałem się kiedyś znajomego czy Adam i Ewa to Stary czy Nowy Testament. Powiedział, że chyba Nowy.....

  Widzisz, nie jest ze mną tak źle ;-)))))
 • @eonmark 22:52:42
  "Pasuje do czego?"

  "Komunizm nie umarł, on mutuje"

  Właśnie do tego stwierdzenia Rymkiewicza ostatnio wszystko mi pasuje. Nawet odnajdywanie dowodów osobistych rzekomych zamachowców.
  Ale muszę o tym zrobić wpis.

  Ps,

  Kurde, ale żeś mnie natchnął na komentowanie ;-)
 • @Jasiek 23:16:06
  //Po prostu podzieliłem się odczuciami, "wydawaniami"- nie można?//

  Uslyszales moja opinie o swojej, mozna czy nie?

  : )))

  Takie prawidla publicznego forum, ludzie zderzaja swoje opinie ze zdaniem innych.

  Piszesz ze tobie sie nie wydaje...

  Znasz znaczenie symbolicznie opisanych regionow z czasow obecnych w ksiedze objawienia?
  Rozumiesz zaleznosci miedzy nimi?
  Znasz historie powsrawania tych politycznych, ekonomicznych, religijnych tworow, kontekst w jakim sa przedstawione w ksiegach?
  Znalazles powody dla ktorych opisywane zdarzenia maja miec miejsce?
  Rozumiesz lokalizacje w czasie opisywanych wydarzen?
  Znasz znaczenie symboliki ktora posluguja sie ksiegi oraz tej ktora posluguje sie, przyjmijmy w ramach uproszczenia - 'oswieceni'?
  Rozumesz kompleksowosc przemyslu przekazu nieodzownego przemyslowi rozrywki?
  Itd, itp...Odpowiem za ciebie...nie masz pojecia na jaki temat sie wypowiadasz, a to co sie tobie wydaje, zostanie wysmiane przez bliska historie.
  Jeszcze jedno...
  Wsparles swoja opinie gdzies powyzej cytatem z biblii mowiacym o tym ze co czynimy najmniejszemu z moich braci...
  Jak ma sie tak prezentowana postawa, do np. putina, wszystkim dobrze czynil czy po drodze rozdeptywal zycie?
 • Bądž tu mądry, żołnierzu...
  Polityka skomlikowaną jest dziedziną, bo odkąd rzydzi demokrację parlamentarną wymyślili, nic nie jest już przewidywalne, wszelka kauzalność w działaniu obywatelskim ustała. Od przypadku do przypadku wszystko się toczy, bez sensu i ładu. Nie masz męża bogobojnego, który by kręgosłup moralny posiadał i wizję, same szmaty pośród politykierów.

  A potem jeszcze niejaki Mekkinder politykę z geografią połączył i wymyślił geopolitykę. Od tego czasu nic już nie jest oczywiste, astrologia z czasów wczesnych wieków średnich jawi się dzisiaj wobec tej całej geopolityki jako oaza ścisłego rozumowania i przejrzyetego ładu myślowego.

  A teraz teraz autor Talbot wpada na pomysł, by geopolitykę o teologię wzbogacić. My tutaj, na naszej jednostce pogranicznej, nawet nie próbujemy tej nowej dyscypliny naukowej ogrnąć. A wam, cywilom, życzymy w tem dziele serdeczne, poświąteczne good luck...
 • @eonmark 00:54:39
  "a to co sie tobie wydaje, zostanie wysmiane przez bliska historie."

  Jak bliską? Odsłonisz się "znafco"? ;-)
  No, jedziemy śmiało z odpowiedzią ;-)

  Tylko proszę, nie przesadź - żeby chłopaki na jednostce wiedzieli kiedy się ogarnąć na alarm bojowy ;-)

  Ciekawe jak z tego wybrniesz... na wspak? ;-)

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY