Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

The Economist - Tarot - Prognoza na 2017

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Beata Jeske - 14.12.2016

 

W studio NTV Beata Jeske z Wrocławia, od lat profesjonalnie zajmującą się pracą z Tarotem. Do jej rąk trafiła okładka magazynu "The Economist The World in 2017" z układem ośmiu kart ze zmodyfikowanymi Arkanami Wielkimi. Jest to iluminacka układanka zapowiadająca wydarzenia w roku 2017. Pani Beata z racji swoich zainteresowań pokusiła się o rozszyfrowanie tego układu i interpretację przesłania Iluminatów dla świata.

 

https://www.youtube.com/watch?v=H1Q6xql2Zao

KOMENTARZE

 • dałem *5 ....
  ...mimo ,że notka składa się jedynie z linku yt i opisu pod tym linkiem..
  to audycja warta obejrzenia...
 • George Soros w SS
  To jest George Soros. Pamiętaj o tym, kiedy następnym razem finansowani przez Sorosa liberałowie nazwą cię rasistą, faszystą lub nazistą (napis na fotografii poniżej).

  https://treborok.files.wordpress.com/2016/12/01-egs.jpg?w=570&h=480

  Ciekawy fakt o miliarderze, który nie tylko finansuje wiele organizacji związanych z prawami człowieka ale także podręczniki w szkołach rosyjskich, które wydano w swoim czasie z jego funduszy.

  Tak to rozumiem, jest to pozdrowienie od drużyny Trampa za masowe zamieszki po wyborach, anglojęzyczny demotywator.

  Zacząłem powoli szukać.

  Ojciec Georga Sorosa, Tiwadar Soros: zgłosił się na ochotnika do armii austrowęgierskiej podczas I wojny światowej. Dostał się do niewoli rosyjskiej i został wysłany do obozu na Syberii, uciekł i wrócił do Budapesztu. W 1923 napisał powieść „Współcześni Robinsonowie” (org. Modernaj Robinzonoj). Żona – Erzebet Szucz, dwaj synowie – Paweł (Paul) i Gyorgy (George). W latach 1944-1945 w czasie deportacji węgierskich Żydów aktywnie pomagał wielu z tym, którzy ukrywali się przed prześladowaniami, załatwiając im podrobione dokumenty.

  A oto fragment wywiadu z Georgem Sorosem, którego udzielił on dziennikarzowi Steve Croftowi z CBS w programie „60 minut” w 1998 roku.
  http://sweetness-light.com/archive/george-soros-on-helping-the-nazis-during-the-holocaust

  Kroft: Jest pan węgierskim Żydem …
  Soros: tak.
  K: … który uniknął Holocaustu …
  S: tak.
  K: … uważający się za chrześcijanina …
  S: To prawda.
  K: Widział pan na własne oczy, jak wielu ludzi wysyłano do obozów śmierci.
  S: To prawda. Miałem 14 lat. Muszę stwierdzić, że właśnie wtedy uformował się mój charakter.
  K: W jakim sensie?
  S: Trzeba kalkulować z wyprzedzeniem. Rozumieć i przewidywać zdarzenia gdy grozi niebezpieczeństwo. To było kolosalne zagrożenie. Jest to dla mnie bardzo osobiste, osobiste poczucie nieszczęścia.
  K: Jak rozumiem udało się panu uratować dzięki szwagrowi, który przysiągł, że jest pan jego chrześniakiem.
  S: Tak, tak.
  K: Uratował się pan i następnie pomagał odbierać mienie Żydom.
  S: Tak. To prawda. Tak.
  K: Według mnie, podobne doświadczenie mogłoby doprowadzić wielu ludzi do kliniki psychiatrycznej na wiele lata. To było trudne?
  S: Nie. Wcale nie. Prawdopodobnie, ja jako dziecko nie zdawałem sobie sprawy z czym to jest związane. Żadnych problemów to nie stworzyło.
  K: Żadnego poczucia winy?
  S: Nie.
  K: No na przykład, „jestem Żydem i widzę jak ludzi zabierają. Mógł bym łatwo znaleźć się na ich miejscu, mógłbym tam być”. Nic takiego?
  S: Oczywiście, że mogłem być po drugiej stronie lub być jednym z tych, których rzeczy konfiskują. Nie było sensu rozważać czy powinienem być tam (na ich miejscu), dlatego że to było z grubsza rzecz biorąc, jak na rynku – gdyby mnie tam nie było oczywiście bym tego nie robił, ale wtedy robiłby to ktoś inny, w każdym przypadku te rzeczy zostałyby odebrane. To było niezależne od tego czy byłbym tam czy nie; byłem po prostu widzem tego jak zabierano rzeczy. Tak więc nic ode mnie nie zależało w tym przypadku. I dlatego nie mam poczucia winy z tego powodu.

  Wyznanie George’a Sorosa na filmie

  Przekaz oparty na wywiadzie Georga Sorosa w programie „60 minut” z 1998 roku. Przedstawiono tu wypowiedzi o współpracy z nazistami, związku z finansowymi i gospodarczymi krachami w różnych krajach i motywami jego działania.

  Film w linku
  https://treborok.wordpress.com/george-soros-w-ss/?preview=true
 • Dogłębna interpretacja
  Widziałam kilka w jęz. angielskim, aczkolwiek całkiem sensownych, ale to była wielka amatorszczyzna w porównaniu do interpretacji Beaty Jeske.

  Szkoda tylko, że nie wspomniano na końcu programu o Bogu, wymieniono świadomość (i słusznie) i miłość (?) jako czynniki, które mogą zniweczyć plany Illuminatow. Oni sami, wierząc w potęgę szatana - wielkiego architekta, zdają sobie sprawę z potęgi Boga ( nie religii!!!) i że wybór właściwej drogi przez ludzi jest zgubą iluminatów - o czym mówi ich przekaz, natomiast zwykły Kowalski chowa Boga wstydliwie za parawan słów i udaje że Go nie ma.
 • @Paulus.Aquarius 16:49:33
  https://zapodaj.net/images/3ea92dfd030f3.jpg
 • @Lotna 17:50:00
  // Oni sami, wierząc w potęgę szatana - wielkiego architekta, zdają sobie sprawę z potęgi Boga ( nie religii!!!)//

  Sa tak oswieceni przy jednoczesnej nadludzkiej organizacji iz 'zdajac sobie sprawe z potegi boga' wybieraja z gory przegrana opcje?

  Moze jednak naprzyklad twoj sposob rozumienia rzeczywistosci jest jednak archaiczny, nie przystajacy do zaawansowanego procesu jaki jest przeprowadzany, przez co w prymitywny sposob upraszczasz sobie swiat ktorego poprostu nie rozumiesz nie tylko w pelni, bo to zaden wstyd, ale nie rozumiesz go nawet w stopniu podstawowym?

  //..wymieniono świadomość (i słusznie) i miłość (?) jako czynniki, które mogą zniweczyć plany Illuminatow.//

  Owe 'czynniki' sa inspirowane dzieki 'dzialalnosci' owych oswieconych.
  Nie ma bohatera bez zloczyncy.
  Nie ma 'przeciwnika' bez boga.
  : )
 • @eonmark 01:29:30
  Powiem ci krótko:

  Wypraszam sobie twoje osobiste wycieczki. Odczep się ode mnie raz na zawsze. Czy mam powiedzieć bardziej dosadnie, żebyś zrozumiał?
 • @Lotna 14:40:10
  Pisze jak jest.
  Dla Twojego dobra.
  : )
 • @Talbot 21:13:12
  jaki to ma związek z notką ?
 • @Paulus.Aquarius 15:17:28
  "jaki to ma związek z notką ??

  Chciałem tobie sprawić przyjemność - tylko Niemka jest przydka.
  Dałeś mi "5" więc byłem w szoku...
 • @Talbot 18:47:11
  Russia is a multinational country so everyone got it to their needs, like vodka targeted to Russian jewish population

  https://pbs.twimg.com/media/CzyjPEfXgAEAJBs.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY