Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Kto stworzył McDonalds?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Praktyki okultystyczne rodu sięgają wstecz do celtyckich druidów i chronionych pózniej przez McDonaldów Templariuszy.

Kiedy ktoś usłyszy nazwisko McDonald od razu kojarzy mu się ono z siecią fastfood która rozprzestrzeniła się na całym świecie. The McDonald’s Corp od lat jest kojarzona również z satanizmem. Jedną z książek podejmujących temat związku firmy z satanistami jest „Satan Wants You” gdzie relacjonuje się udział właściciela sieci Raya Croc w spotkaniach Kościoła Szatana (patrz Satan Wants You, strona 140). Ray Kroc spędza wiele czasu z ludzmi określanymi jako elita NWO oraz jest członkiem Bohemian Grove.

2ede90b3bba66531c401ab355561c2ed

Nie mam wątpliwości że firma McDonald ma powiązania z Illuminati gdyż rząd USA przeznaczył 40 milionów dolarów z podatków obywateli by wspomóc McDonalds w założeniu nowych restauracji za granicą. Wszystko pod przykrywką wydania tych pieniędzy na polityke zagraniczną USA. W 1991 roku było już 956 restauracji w samej tylko W.Brytanii, Francji i zachodnich Niemczech.

Mimo wydania tych wszystkich pieniedzy na firme McDonald wydaje się że nie wspomogły one bezpośrednio samej rodziny McDonald (Richard i Maurice McDonald znani jako „Dick” i „Mac”) która założyła restauracje w 1937 a następnie sprzedała ją Rayowi Kroc około roku 1954. W czasie gdy Kroc wykupywał ich firme mieli one spore sukcesy biznesowe. Bracia McDonald mieszkali wtedy w zamożnej dzielnicy San Bernadino i posiadali 11 restauracji, zarabiali na nich około $100,000 rocznie i ogólnie wiodło im się bardzo dobrze. To oni zaprojektowali złote logo firmy, model sprzedaży licencji na restauracje. McDonaldowie nie chcieli jednak rozwijać biznesu w przeciwieństwie do Raya Kroca który po tym jak sformował McDonald’s System. Inc. drugiego marca 1955 roku i odkupił biznes od braci McDonald za pożyczone pieniądze, rozpoczął przemiane sieci restauracji do międzynarodowego modelu. Ray Kroc poświęcił wiele lat na budowe potęgi McDonald’s. To on rozwinął sukces restauracji który osiągnęła w Hollywood i San Bernadino. Potrafił rozpoznać dobry pomysł i rozwinął z powodzeniem wiele z nich.

James A. Collins, prezes Collins Foods International, największej placówki Kentucky Fried Chicken i menadżer Sizzler Restaurants opowiadał o czasie gdy pracował w McDonalds w 1952. „Było nas wielu i każdy z nas widział McDonalda w San Bernadino a potem skopiowaliśmy ten model od nich. Bracia McDonalds zrobili nam małe tournee, wszyscy się od nich uczyliśmy”.

Glen Bell który zajmował się główną restauracją McDonald w San Bernadino stworzył pózniej Taco Bell, firme którą oparł na pomysłach zastosowanych właśnie w McDonalds.

Sami bracia McDonald stali się cześcią lokalnej elity San Bernadino, stawiając się obok takich rodzin jak Guthrie, Stater czy Harrisów. Czytelnicy którzy już wcześniej czytali moje artykuły o San Bernadino mogą pamiętać że rejon ten jest ważny dla Illuminatów oraz różnych satanistycznych bractw dzięki tysiącom ludzi praktykującym tu czarną magie. Rodzina McDonaldów również ma częśc swoich ludzi w szeregach Illuminati, wiem to bezpośrednio od ludzi związanych kiedyś z kultem. Jak długo klan siedzi w okultyzmie? Ich rodzina była szkockim klanem związanym z druidyzmem, wielu z nich zostało z czasem ochrzszczonych. Jednakże częśc rodziny ciągle zajmuje się praktykowaniem pogańskich wierzeń i jednocześnie należy do Illuminati. Każdy z większych klanów Szkocji kontrolował wybraną częśc kraju. McDonaldowie kontrolowali wybrzeża i wyspy wokół zachodniego brzegu Szkocji. Kiedy wydano wyrok na Templariuszy wielu z nich uciekło właśnie do zachodniej Szkocji. W czasach Filipa IV Pięknego McDonaldowie byli już związani z zakonem. Templariusze przejęli wiele praktyk z gnozy i satanizmu w czasie gdy przez kilka wieków chronili pielgrzymów na Bliskim Wschodzie. Zakon stał się także międzynarodowym bankiem Europy i nabył na własnośc wiele ziem na kontynencie. Król Francji zmusił Papieża by wsparł go w kampanii mającej na celu wyeliminowanie Templariuszy. Ostatecznie udało mu się ale niektórzy Templariusze uciekli do Szkocji gdzie przyjął ich, w dużej mierze ciągle pogański, klan McDonaldów.

335ccba4d84b3f0f4eccb663a6aadcea

Zakon nie był jedyną grupą bankierów która uciekła na północ. Pózniej, w XVI i XVII wieku rodziny bankierskie przeniosły swoje siedziby z południa Europy do Antwerpii a pózniej do Amsterdamu. W tym czasie wielu Templariuszy przebywało już w Szkocji gdzie wspomagali jej króla, Bruce’a. Gdy Anglicy zaatakowali Szkocje zostali pokonani przez niego w 1314-tym pod Bannockburn. Te wydarzenie pozwoliło utrzymać Szkocje wolną od Anglii przez kolejne 289 lat. Templariusze walczyli wtedy pod komendą Angusa Og McDonalda który był wtedy wielkim posiadaczem ziemskim i przyjacielem króla. Sam Angus Og McDonald dał członkom zakonu schronienie w 1308 roku. Przywiezli oni ze sobą wielkie bogactwa.

Następnie częśc z nich przeniosła się na wyspe Orkeney a pozostali zostali by stać się ważnymi postaciami w świecie okultystów. Ich potomkowie ciągle tam są i chronią ważne artefakty.
Rodzina Sinclairów była częścią Zakonu Syjonu, masonerii i Illuminati. Wiceprezesem Sinclair Oil & Gas Co w Tulsie, stan Oklahoma, w latach 59-61 był Marshall McDonald, który był również aktywnym masonem wżenionym w rodzine Collinsów (z której wywodzi się James A. Collins, prezes Collins Foods International, ten od KFC). Zauważ że miasta Tulsa, Wagoneer, Muskogee, Broken Arrow, wszystkie w Oklahomie, są pod pełną kontrolą Illuminati. Atmosfera która panuje w Tulsie jest opisywana przez jej mieszkańców jako bardzo nieprzyjemna i niebezpieczna. Jedna z loży tam założonych nazywa się Jacobin Club (wcześniej Club Breton). Przypomnijmy że Jakobini byli ważnym ogniwem w Rewolucji Francuskiej i mieli finansowe wsparcie od Illuminatów. Jakobini odgrywali również role we wczesnej historii USA i w czasie wojny o niepodległośc. Wielu z ich przywódców było arystokratami i satanistami jednocześnie. Posiadają swoją loże w Rzymie. Jedną ze szkockich Jakobinek była Flora MacDonald która znana jest z uratowania życia księciowi Charles Edwardowi. Inny ze szkockich MacDonaldów, Etienne Jacques Joseph Alexandre MacDonald, był masonem 33 stopnia oraz oficerem walczącym po stronie francuskich rewolucjonistów. Był pózniej Marszałkiem francuskiej armii a w 1805 roku został Wielkim Mistrzem Wielkiej Loży Symboli (Grand Lodge Symbolique).

PRZYKŁADOWI CZŁONKOWIE RODU MCDONALD:

Ramsay McDonald–British Prime Minister W 1920, zwolennik współpracy z komunistyczną Rosją. Był członkiem Fabianów którzy pracują nad stworzeniem socialistycznego rządu światowego. Przyjaznił się z Anne Besant, feministką, następczynią Blawatskiej w Towarzystwie Teozoficznym, marksistką, masonką oraz wielbicielką Illuminata Mazziniego (dlatego tak nie lubię feministek…).

Alexander McDonald (?-1910)- Prezes Standard Oil, urodzony w Szkocji, zamieszkały w Clifton, OH.

Alonzo Lowry McDonald– U.S Marine (’50-’52), członek CFR, Illuminati, żyjący pokolei w Londynie, Zurichu i Paryżu. Związany z prasą, U.S. White House Staff Director w latach 79-81.

Angus Daniel McDonald (1878-1941)- wieloletni prezes kolei, członek Kongregacji Św. Krzyża w Notre Dame, Rycerz Malty, członek Bohemian Grove.

David George McDonald–uczestniczył w sekretnych badaniach medycznych i psychologicznych w Neuropsychiatrical Research Unit w San Diego dla armii USA w latach 62-63.

Donald S. McDonald–komitet przewodniczący Bilderberger(jest to grupa ludzi wyznaczonych przez Illuminati do faktycznego zarządzania klubem Bilderberger), Minister Obrony Kanady, członek Komisji Trójstronnej, Kanadyjski Instytut Stosunków Międzynarodowych (odpowiednik amerykańskiej CFR) oraz dyrektor: DuPont of Canada, Shell Can Ltd., McDonald Douglas Corp., itd. itp.

Christopher W. MacDonald – członek Bohemian Grove.

Edmund B. MacDonald— członek Bohemian Grove.

Frank Bethume McDonald–naukowiec NASA uczestniczący w projekcie wysłania sondy Pioneer 10 i 11 na Jupiter.

George G. McDonald–członek Bohemian Grove

Graeme L. MacDonald–członek Bohemian Grove

Dr. Gordon McDonald— astrofizyk który napisał kiedyś że wzmocnione elektryczne oscylacje w ziemskiej atmosferze mogą być użyte do upośledzania ludzkich umysłów.

Harold D. Macdonald–wysoki rangą okultysta w SRICF która jest placówką SRIA, która z kolei stworzyła wiele z satanistycznych/kabalistycznych grup takich jak OTO, Złoty Świt itp. Zamieszkały w Massachusetts.

Ian Bruce McDonald–członek Bohemian Grove

Prof. Dr. James E. McDonald–zlikwidowany przez CIA po odkryciu ich zaangażowania w problematyke UFO, McDonald wysłał swoje odkrycia dotyczące UFO do Outer Space Affairs Group przy ONZ, 7 lipca 1967 roku. Co takiego odkrył że został przez nich zabity?

Jeffry R. McDonald–lekarz którego rodzina została zamordowana przez satanistyczny kult do którego należała Alinea Stockley. Próbował mu wtedy pomóc były szef FBI w Los Angeles, a obecnie znany z tropienia zbrodni Illuminatów, Ted Gunderson. Morderstwo miało pomóc w zatuszowaniu operacji narkotykowych prowadzonyc przez armie i CIA.

Sir John A. McDonald (1815 -1891) – pierwszy premier Kanady, mason, rycerz Zakonu Bath, Templariusz oraz członek Lafayette Royal Arch Chapter w Washington D.C.

John Bartholomew McDonald (1844-1911)–Dzięki powiązaniom jego ojca z Tammany Hall w Nowym Jorku, ten inżynier koleji dostawał wiele interesujących prac. John zbudował nowojorskie metro a gdy zmarł w ramach uczczenia jego pamięci elektrycznośc w całym metrze została odłączona na 2 minuty. Zbudował również kilka tuneli dla pociągów.

John Cecil McDonald (1924-) –mason 32 stopnia, republikanin. Delegat na narodowe konwenty republikańskie w 64, ‘72, ’76, ’80, ‘84.

John Warlick McDonald, Jr. (1922-) –członek Illuminati, żyjący w Arlington, Vancouver. Pracował w amerykańskim Sądzie Najwyższym w 1951 roku, zarządzał razem z amerykańską armią okupowanymi Niemcami po drugiej wojnie światowej. Pracował dla NATO, CENTO, CA, National War College,ONZ, Departamentu Stanu. Uczestniczył w ogromnej ilości konferencji ONZ z ramienia USA. Był amerykańskim koordynatorem w programie ONZ dotyczącym problemów z wodą pitną. Jest członkiem Klubu Kosmicznego oraz Klubu Rzymskiego.

Lovatt McDonald– prezydent Draycott który współpracował z masonerią przy nielegalnych sprzedażach broni armii amerykańskiej.

Linda McDonald— ofiara programu kontroli umysłu Monarch, programowana przez Dr. Ewena Camerona (Biały Doktor z Illuminati)w Allan Memorial Hospital. Linda McDonald w wieku 58 lat żyjąc wtedy w Vancouver dowiodła iż Cameron programował ją wtedy przy użyciu narkotyków, elektrowstrząsów, tortur itd. Nie pamięta swojego dzieciństwa ale dowiodła że była programowana w 1963, w wieku 26 lat. Ponieważ Cameron był finansowany przez CIA, amerykański rząd proponował jej poprzez rząd kanadyjski ugodę na 100.000 dolarów pod warunkiem że będzie milczała w tej sprawie.

Robert A. McDonald–członek Bohemian Grove

W. Patrick McDonald–członek Bohemian Grove

Walter Joseph McDonald– wpływowy oficer CIA.

McDonaldowie wydają również książki o tematyce okultystycznej na terytorium Wielkiej Brytanii.

MCDONALDOWIE PISZĄCY KSIĄŻKI OKULTYSYCZNE:

Douglas R. MacDonald–The Scot’s Book of Lore and Folklore

George McDonald–Wise Woman & Other Fantasy Stories (częśc serii historii fantasy Georga McDonalda)

John McDonald–The Magic Story Message of a Master

John Warlick McDonald, Jr.–The North-South Dialogue & the United Nations wydany przez Georgetown Univ.

Michael MacDonald–Mystical Bedlam, wydany przez Cambridge Univ. Press

Reby E. MacDonald–The Ghosts of Austwick Manor oraz A Contemporary Collection on Loan from the Rothschild Bank AG, Zurich

McDonalds i MacDonalds (czasem Donaldowie) są potomkami króla Somerleda. Król Somerled pomógł wygnać Wikingów ze Szkocji. Miał syna Ranalda który z kolei miał syna imieniem Donald. Syn Donalda nazywał się Argus Mor MacDonald („mac” oznacza „syn”, eng. „son of”). Wnuk Argusa ożenił się z kobietą z rodu MacRorie i został lordem Isles, jego ród zarządzał od tego momentu regionem. Rodziny które szukały u nich protekcji czasami przyjmowały też ich nazwisko. Niewykluczone więc że częśc Templariuszy z czasem również przyjęła nazwiska swych protektorów. Potężny MacDonald z Glencoe żył w Glencoe do roku 1692 kiedy to Anglicy dokonali masakry na tamtejszych sympatykach Francisa Stewarta. Stewart był Wielkim Mistrzem konwentu czarnoksiężników w tym regionie Szkocji wspieranym przez ród McDonaldów. Dodatkowo ród ich był zmuszony do piractwa razem z innymi szkockimi klanami w XVII wieku.

Obecnie w szeregach Illuminati znajdują się również przedstawiciele rodu Stewartów (czasem Stuartowie) którzy są przyjaciółmi Rockefellerów. Wiem że przynajmniej jeden ze Stewartów jest wżeniony w rodzine Rockefellerów. Inny Stewart posiada członków rodziny posiadających dużą liczbe teatrów w Kalifornii o których mówi się że posiadają sekretne tunele które umożliwiają proceder porywania dzieci do celów rytualnych i programowania umysłów. Ten Stewart posiada również satanistycznego mentora związanego z węgierskim pałacem. James C. Stewart, członek Illuminati, zbudował główną siedzibe Mormonów w Salt Like City, 60 Wall Tower w Nowym Jorku i Savoy Hotel w Londynie który Illuminaci wykorzystują jako baze dla swego stowarzyszenia Pielgrzymów. James również należał do tego stowarzyszenia. Teraz kiedy już wiesz te rzeczy czytelniku, zrozumiesz dlaczego przejde teraz do Stewarta McDonalda byłego dyrektora Savoy Plaza Hotel w Nowym Jorku, miejsca wykorzystywanego przez elity. Stewart McDonald był prezydentem Army War Shows w 1942-43. Był również komisarzem policji w skorumpowanym St. Louis, Federalnym Administratorem Mieszkaniowym w Waszyngtonie a także producentem samochodów. Jest Stuart który ma większe prawa do tronu Anglii niż królowa Elżbieta. Jest 11ty w kolejce podczas gdy ona tylko 13ta, fakt ten jest skutecznie przemilczany przez media. Królowa Elżbieta należy do dynastii Hannoverskiej która jest częścią trzynastu głównych linii krwii Illuminati. Ten Stuart pytany był jakiś czas temu czy chciałby objąć tron nowo sformowanego rodu estonii ale odmówił. Ród Stuart był ważnym elementem przywództwa całej masonerii w poprzednich wiekach.

Szkockie klany Stewartów oraz Cameronów, Douglasów, Hamiltonów i Montgomerych były w przeszłości potężnymi rodzinami przybyłymi z rejonów Flandrii (obecnie Belgia i północna Francja) która jest dzisiaj ważną bazą Illuminatów. Rodziny te wyemigrowały do Szkocji w XII wieku i były ogniwem łączącym Szkocje z okultystami z Flandrii która póżniej stała się centrum międzynarodowych bankierów. Okultystyczny światek Węgier jest również złączony ze Szkocją dzięki takim historycznym figurom jak Św. Margaret(węgierska arystokratka) której mąż Malcolm Ceanmor w rzeczywistości zamordował znanego wszystkim Macbetha.

Jej syn Dawid niejako przedstawił system feudalny w Szkocji a ona sama poświęciła się służbie Kościołowi Katolickiemu. Jest wiele okultystycznych więzów łączących Szkocje, Flandrie, Węgry i Rzym. Częśc McDonaldów kontynnuje praktyki druidyzmu. Ich przodkami były ludy Piktyjskie i Gaelickie. Niektórzy McDonaldowie związali się z Watykanem. Znam pięciu McDonaldów którzy zostali marszałkami lotnictwa w brytyjskim RAFie. Są to: Someried Douglas McDonald, Thomas McDonald, Sir William McDonald, komandor John C. McDonald i generał John Frederick Matheson McDonald. Idea NWO (new world order) jest czasem nazywana Powietrzną Dyktaturą ponieważ lotnictwo jest ważną siłą w jej zaprowadzeniu, dlatego nie jest dziwne że w RAFie mamy tylu McDonaldów. Jednym z przykładów tych powiązań z elitami stojącymi za NWO to brytyjski minister lotnictwa Roy Jenkins (64-65) członek Komisji Trójstronnej. Thomas Conchar MacDonald robił tajne badania dla ministerstwa lotnictwa po drugiej wojnie światowej. Następnie ulokowano go na Uniwersytecie Glasgow. Inny marszałek Sir William Laurence Niary MacDonald pracował dla wywiadu brytyjskich sił powietrznych. Wielu innych McDonaldów pracowało dla wywiadu jak np. David George McDonald, James Nlichael McDonald. William McDonald był lekarzem pracującym dla FDR w 1925.

Henry Ford spędzał wiele czasu z lekarzem o identycznym imieniu William McDonald. Pewna liczba McDonaldów była bankierami i wymienie kilku z nich: Andrew Jewett McDonald (Yale, USAF), Archibald MacDonald, Allen Colfax McDonald, Angus Daniel McDonald, John Garwin McDonald, William Henry McDonald (Can.) i Witten McDonald. Archibald MacDonald jest dyrektorem Joseph Freeman, Sons & Co. Rodzina Freeman jest jedną z głównych trzynastu głównych rodów Illuminati i powiązana jest z Zakonem Syjonu. Sir Peter MacDonald był dyrektorem Guardian Assurance Co. Ltd. która powiązana jest właśnie z rodziną Freeman i Zakonem Syjonu. Nazwisko McDonald powiązane jest również z wieloma rządami na całym świecie. Danny lee McDonald z Tulsy pracował w skorumpowanej Federalnej Komisji Elekcylnej (82-83) jako wice-prezes a od 83 roku już jako prezes. William C. McDonald był pierwszym gubernatorem Nowego Meksyku w latach 1911-17. W tym czasie stan był w pełni kontrolowany przez wolną masonerie.

Policjant który znalazł Lee Harveya Oswalda po tym jak postrzelono prezydenta Kennedyego miał na nazwisko McDonald. Ten sam policjant został przydzielony do ochrony wdowy po Oswaldzie, Marinny Oswald. Ten wielozadaniowy gliniarz (praktykujący w Oakridge Christian Church) był niedawno w telewizji na Channel 32, w „Top Cops” o 19:25 gdzie omawiał teorie spiskowe związane z zamachem na JFK. Całe te zatrzymanie Oswalda przez M.N.McDonalda jest podejrzane i pełne niewyjaśnionych kwestii. Jack Ruby był w tym samym budynku. Oswald próbował zastrzelić policjanta McDonalda niezaładowanym pistoletem. Pewien nieznany świadek powiązał McDonalda z Oswaldem w budynku gdzie podobno policjant miał powiedzieć do niego „Kill the President, will you.” Mimo to na początku komisja Warrena nie uznała Oswalda jako podejrzanego. To jest tylko jeden przykład na powiązanie nazwiska McDonald z większą, satanistyczną konspiracją. Jack Ruby posiadał klub nocny w Dallas, Carousel Club który powiązany byl z programem Monarch.

https://www.youtube.com/watch?v=dDO8ml-H94U

 

Zabójstwo JFK zostało dokonane przez organizacje Permindex założona przez Louisa Mortimera Bloomfielda który pracował wcześniej dla Illuminati w SOE (British Special Operations Executive) i wywiadu armii amerykańskiej. Dowodził 5tym Oddziałem Kontrwywiadu w FBI w tym samym czasie gdy pracował dla SOE i Illuminatów. George DeMohrenschildt, najlepszy przyjaciel Oswalda był byłym nazistowskim szpiegiem pracującym dla CIA. Powiązania mafii z 13 rodami Illuminati są wyjaśnione w artykule o rodzinie Van Duyn. Zauważ że mafia również odwróciła się przeciwko Kennedyemu.

Konkluzja: wielu McDonaldów posiada wysokie pozycje wśród Illuminati. Wielu z nich działa wśród protestantów i katolików. Praktyki okultystyczne rodu sięgają wstecz do celtyckich druidów i chronionych pózniej przez McDonaldów Templariuszy. Dzisiaj wielu McDonaldów jest baronami, bankierami i czołowymi postaciami w armii i wywiadzie.

Tłumaczenie: radtrap

Źródło: http://www.thewatcherfiles.com/bloodlines/mcdonald.htm

https://www.nwo.report/nwo/kto-stworzyl-mcdonalds.html

KOMENTARZE

  • Widzę Aquarius, że
    ...lubisz bułki z Mc Donalds"a dlatego postawiłeś Pałę.
    Ja wolę Kiełbasę Polską i Krakowską suchą, a ty sobie jedz amerykańskie wynalazki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY