Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

ŚWIATOWA ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto

Od redakcji W-P:Dokładnie rok temu (28.11.2015 r.) ten tekst ukazał się na około 60 stronach Internetu rosyjskiego i na kilku portalach w Polsce (m.in. gloria.tv, Echo Chrystusa Króla -XII.2015) pod tytułem:ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO… Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto.W chwili obecnej – 24.11.2016 r. portal Moskwa Trzeci Rzym zamieścił ten artykuł w zasadzie bez zmian, zmieniając tylko początek tytułu z „Elita” na „Światowa elita” oraz dodając na końcu„Przewidywany scenariusz po 25 grudnia 2016 roku”oraz charakterystykę osobyAntychrysta.Redakcja rosyjskiego portalu „Moskwa Trzeci Rzym” scenariusz ten utożsamia z planem Sorosa. Ze względu na te dodatki warto przypomnieć wydarzenia sprzed roku, kiedy Soros sprzedał wszystkie swoje akcje banków i zakupił ogromne ilości złota. Za miesiąc już będzie wiadomo, czy spełni się plan Sorosa i jego kolegów- potentatów finansowych.

Elita przygotowuje się do czegoś wielkiego. Soros sprzedał akcje warte miliony dolarów poniżej ceny i zamienia je na złoto! Soros i „Stowarzyszenie”(ang. -‘Association’) planują spowodować chaos finansowy. Wielki strach w USA spowodowało otwarcie masowych obozów koncentracyjnych, otoczonych kilkoma rzędami drutów i zbudowanych we wszystkich częściach Stanów Zjednoczonych. Obozy te mogą pomieścić miliony ludzi.

a

Dlaczego miliarderzy Georg Soros i John Paulson skupują złoto?”

Artykuł z takim nagłówkiem i bardzo ciekawym tekstem opublikowany został kilka dni temu na niezależnym portalu informacyjnym (link), napisany przez dziennikarza Michaela Snudera w oparciu o zachowanie się multimilionera w ciągu ostatnich dni. Informację uzyskano od dobrze poinformowanego maklera giełdowego.

Coś wielkiego może się wydarzyć w najbliższej przyszłości! – znawcy z Wall Street oraz wiodący bankierzy w ostatnim czasie robią bardzo nietypowe ruchy, z których można wnioskować, że przygotowują się do czegoś „bardzo wielkiego”, co wkrótce może się wydarzyć, – mówi w przedmowie dziennikarz, a następnie dodaje, że według wszystkich wskaźników, można zrobić wniosek, że w Stanach Zjednoczonych i poza ich granicami, w niedługim czasie nastąpi wielki krach finansowy.

Jego wniosek opiera się między innymi na tym, że magnat finansowy i miliarder Georg Soros niedawno sprzedał wszystkie akcje z najbardziej znanych banków świata (JP Morgan, Goldman Sachs), a także inne akcje, i jednocześnie kupuje złoto w dużych ilościach. Dlaczego ktoś chciałby sprzedawać poniżej kosztów wszystkie akcje i kupować złoto, jeśli nie spodziewa zawalenia się?

Po co ktoś chciałby sprzedawać akcje wiodących banków na świecie na setki milionów dolarów, poniżej ceny, i w tym samym czasie kupować ogromne ilości złota. Tylko wtedy, gdy myślicie, że wkrótce nastanie prawdziwe załamanie światowego systemu finansowego – powiedział dziennikarz, powołując się na niektóre wcześniej ogłoszone oświadczenia Sorosa.

Nie mogę ucieszyć was dobrą wiadomością, ponieważ sytuacja jest bardzo poważna i ciężka. Czeka na nas bardzo trudny czas, coś w rodzaju kryzysu, jaki miał miejsce w latach trzydziestych ubiegłego wieku, tylko gorzej, a to może doprowadzić do całkowitego załamania się całego systemu finansowego.

Po tym mogą się rozpocząć poważne zamieszki na ulicach Ameryki, które mogą posłużyć jako uzasadnienie dla użycia broni przez władze oraz wprowadzenia restrykcyjnego systemu politycznego, w którym wolności indywidualne zostaną jeszcze bardziej ograniczone” – oświadczył Soros w niedawnym wywiadzie dla Newsweeka.

a

W Ameryce masowy zakup amunicji, nie przeznaczonej dla wojska!

Amerykańskie służby socjalne zbroją się, jak na wojnę! Nabywa się złoto w dużych ilościach przez Sorosa i innych miliarderów, takich jak John Paulson. Ponadto, w ostatnim czasie, dobrze informowani maklerzy giełdowi masowo sprzedają akcje firm za duże sumy (mowa o miliardach dolarów), podczas gdy w tym samym czasie zauważono, że oprócz złota, ostatnio w Ameryce aktywnie kupowana jest amunicja dla służb socjalnych.

>Ostatnio okazało się, że amerykańskie służby socjalne nabyły 174.000 sztuk amunicji, które zostaną podzielone wśród stanów w Ameryce. A nieco wcześniej w tym roku przez Departament Bezpieczeństwa Państwa Stanów Zjednoczonych zakupił ponad miliard naboi, i co ważne jest do podkreślenia, nie było to zamówienie dla armii Stanów Zjednoczonych!

Oczywistym jest, że makler giełdowy, rząd amerykański i bank centralny, przygotowują się do czegoś wielkiego, dlatego ani wy, ani ja, nie powinniśmy chować głowy w piasek – podsumowuje dziennikarz.

Miliarderzy stawiają na upadek euro? Jeśli do całej wyżej powiedzianej informacji dodać dziwne zachowanie Jacoba Rothschilda, Johna Paulsona i Sorosa, a także pogłoski o rychłym upadku euro, to możemy mówić o nieuchronnym finansowym krachu świata.

Kto tak naprawdę wywołuje ten najgorszy z możliwych wynik wydarzeń i kto w trybie rzeczywistym pociąga za sznurki, z powodu których USA i Europie grozi jeszcze większy kryzys lub katastrofa ekonomiczna, jakiej świat nie widział od lat trzydziestych ubiegłego wieku, a która poprzedziła największą wojnę w historii wojen?

P.S. Daniel Estulin, znawca światowej zakulisy, otrzymał od poufnego urządzenia pierwszego dostępu (ros.- инсайдера) jedno zdanie z rozmowy Sorosa z przedstawicielem najwyższego eszelonu władzy Iluminatów: „(C) – To rozpocznie się 25-go. Koniec grudnia, wszyscy zrelaksowani. Cukierki i zabawki na choinkach, lampki choinkowe i fajerwerki. To dobry czas, aby rozpocząć przemiany. Ameryka i świat zostaną wstrząśnięci i państwa zaczną się rozpadać (ros. dosł. – начнут сыпаться) jak kostki domino…”

https://www.youtube.com/watch?v=vdUaEE7mr2w

Źródło: http://beforeitsnews.com/self-sufficiency/2015/11/elite-is-preparing-for-something-big-soros-sold-shares-worth-millions-of-dollars-below-the-price-and-changes-them-for-the-gold-2497438.html

————————————————– ————————————————–

Przewidywany scenariusz po 25 grudnia 2016 roku:

* dywersja finansowa na dużą skalę i zawalenie się (upadek) walut,

* brak niezbędnych towarów, gwałtowny wzrost cen,

* bankructwo większości biznesmenów,

* głód,

* masowe strajki, zamieszki na całym świecie, grabieże,

* zmiany rządów,

* usuwanie, wyłapywanie zdrowo myślących, represje,

* zdrada przez hierarchię dogmatów Prawosławia, wzrost sekt, zniszczenia od wewnątrz Prawosławia (katolizacja), zjednoczenie wszystkich religii w jedną dla przyszłej religii Antychrysta,

* zniszczenie prawa (legalizacja prostytucji, narkomanii, eutanazji, zmiany płci i wszelkiego rodzaju zboczeń)

* likwidacja gotówki, przejście na bezdotykowe dokumenty elektroniczne, czipizacja ludzi w zamian za obietnicę wyżywienia,

* wojna naraz we wszystkich państwach (№1 – zetrzeć Rosję i wszystkie kraje prawosławne),

* wybór Antychrysta na władcę świata.

Antychryst:

* człowiek, któremu będzie pomagał szatan,

* silny polityk,

* bardzo inteligentny, utalentowany, prawdopodobnie piękny i być może podobny z wyglądu do Chrystusa,

* o wysoko rozwiniętych kompetencjach mówcy, finansisty, programisty, poprawnie odpowiadający na wszelkie pytania,

* z silnie rozwiniętym omamieniem i magicznym oddziaływaniem na świadomość wszystkich ludzi, którzy będą go widzieć i słyszeć,

* w pierwszym roku swoich światowych rządów rzeczywiście przerwie wszystkie wojny (które za pomocą światowego rządu finansowego sam rozpoczął), przywróci działalność ekonomiczną i finansową w świecie,

* dumny, ale maskujący się za skromnego,

* kłamca, maskujący się za uczciwego człowieka,

* chciwy, maskujący się za hojnego,

* morderca milionów ludzi, ale tak jak Chrystus będzie czynił cuda uzdrowienia i wskrzeszania ludzi,

* ogłosi siebie Mesjaszem, na którego czekają Żydzi,

* ogłosi siebie Chrystusem dla Prawosławnych,

* za pomocą holograficznej iluminacji Projektu Blue Beam zostanie przyjęty przez wszystkie religie, wszystkie narody jako oczekiwany Mesjasz (z wyjątkiem wyznawców Prawosławia, którzy będą prześladowani na całym świecie, ponieważ hierarchia prawosławnych odda pokłon Antychrystowi i zdradzi Chrystusa),

* ostatni władca na Ziemi przed przyjściem Pana Jezusa Chrystusa, zostanie zniszczony jednym tchnieniem Jezusa Chrystusa po tym, jak każdy żyjący na Ziemi człowiek dokona swego wyboru (3,5 roku rządów Antychrysta przed dniem Strasznego Sądu).

Daj Boże, aby planowany przez Sorosa scenariusz 25.12.2016 nie nastąpił, jednak ostrzeżony – jest uzbrojony.

Pożyjemy – zobaczymy.

Ratuj nas, Panie Boże!

Wczoraj, 7:06

Źródło:

МИРОВАЯ ЭЛИТА ГОТОВИТСЯ К ЧЕМУ-ТО КРУПНОМУ… Сорос продал все акции мировых банков ниже цены и закупает золото

http://3rm.info/main/65368-mirovaya-elita-gotovitsya-k-chemu-to-krupnomu-soros-prodal-vse-akcii-mirovyh-bankov-nizhe-ceny-i-zakupaet-zoloto.html”>http://3rm.info/main/65368-mirovaya-elita-gotovitsya-k-chemu-to-krupnomu-soros-prodal-vse-akcii-mirovyh-bankov-nizhe-ceny-i-zakupaet-zoloto.html

http://vseneobichnoe.livejournal.com/4117454.html

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiatowa-elita-przygotowuje-sie-do-czegos-wielkiego-soros-sprzedal-wszystkie-akcje-bankow-na-swiecie-ponizej-ceny-i-skupuje-zloto-2016-11

KOMENTARZE

 • *****
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/11/a015.jpg
 • Czerwony pasożyd
  Ten czerwony pasożyd finansuje antypolskie fundacje działające w Polsce.
  https://pbs.twimg.com/media/CyRX5TuXUAAq93J.png
 • @Husky 17:11:30
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/11/a262.jpg
 • WPS
  Czemu Talbot, klient psychiatryka, dopuszczany jest na ten portal ????
 • @stanislav 19:20:00
  O kim jest mowa?
 • @stanislav 19:20:00
  Czemu?

  Bo w przeciwieństwie do (np): GóWna, Wyj...Polski, łOnietu i innych jakoś CENZURA "tu" nie obowiązuje.

  Jeśli wolisz czytać TYLKO "zgodne z linią partii", masz WOLNY wybór portalu...
 • @laurentp 20:03:25
  Chyba WPS napisał to o sobie?
 • @Talbot 20:19:12
  często mu się to zdarza, często
  lata lecą 8-)))))
 • @Husky 20:30:59
  Chyba to rusofob, bo artykuł jest z rosyjskiego livejournal.com/
 • @stanislav 19:20:00
  Proste zasady komunikowania

  Kontakty na różnych stronach internetowych mają na celu wymianę światopoglądów, omówienie różnych idei lub wydarzeń albo swojej twórczości w stosunku do twórczości innych. Dlatego zaproponowałem kilka prostych zasad realizacji tego celu bez rozgrzewania wrogości i nienawiści do uczestników takich kontaktów.

  Wojna domowa zaczyna się od małych nieprzyjemności ze strony innych rodaków, potem nie liczą się idee i światopoglądy, a co najważniejsze ma to miejsce w formie kategorycznej. Kto nie z nami ten przeciwko nam. A potem pojawia się grupa bardzo mądrych towarzyszy, która zaczyna jechać po nas. A jeśli nie daj Bóg krew się poleje to powieje w naszej przestrzeni wichrem nienawiści i wrogości. I pójdzie brat na brata…

  Chcecie dalej dyskutować o ideach, naszym światopoglądzie, o zachodzących wokół i na świecie wydarzeniach, to należy UNIKAĆ w sporach:

  1. Omawiania wypowiedzi w grubiańskiej formie w stosunku do konkretnego autora. A osobom nadużywającym tego nadmiernie, możliwie jak najwięcej ograniczać dostępu do komentarzy, a przy nie możliwości tego, po prostu ich ignorować, nie wdawać się w przepychanki.

  2. W co i w kogo by się nie wierzyło, w żadnym wypadku nie można dopuścić do braku szacunku. Jeśli chodzi o wiarę wiele razy się już wypowiadałem ale jeszcze raz powiem, to bardzo delikatny temat i trzeba się do niego odnosić bardzo ostrożnie. Nie jest ważne dzisiaj, moim zdaniem, jaką kto ma Wiarę, czy będzie to starowierca, staroobrzędowiec, prawosławny, sunnita lub szyita, buddysta, jestem przekonany, że musimy szukać i omawiać tematy, które nas łączą szanując przekonania i wiarę innych.

  3. W żadnym wypadku nie można dopuścić do braku szacunku innych narodów i ich tradycji. I pamiętajmy, że nacjonalista to człowiek kochający swój naród, a ksenofob to człowiek bojący się lub nienawidzący inny naród. Jeżeli ksenofob podaje się za nacjonalistę to i tak to go nie zmieni, nadal pozostanie człowiekiem nienawidzącym innych ludzi, tu nawet nie chodzi kogo, ważne, że motywem jego postępowania jest nienawiść. I jeśli artykuł lub komentarz niesie w sobie otwartą albo ukrytą nienawiść i wrogość to jest to albo głupiec albo prowokator lub po prostu nasz wróg.

  4, Nie dopuścić w swoich artykułach i komentarzach do przejawu braku szacunku do naszej Ojczyzny, podobnie jak i braku szacunku do osiągnięć naszych przodków, zarówno wojennych, naukowych jak i spuścizny kulturalnej.

  Starajmy się o jedność:
  1. W miłości do Rodziny i naszej wspólnej Ojczyzny.
  2. Do naszych tradycji, kronik i podań dawnych czasów, naszych bajek i naszej ogólnej literatury.
  3. Dbać o naszą przyrodę i naszą ziemię.
  4. Duchowości nad materializmem, interes publiczny nad prywatnym, sprawiedliwością nad przepisami, obowiązek służby dla naszej Ojczyzny nad prawem własności.

  źródło
  http://www.kramola.info/blogs/rusy/prostye-pravila-obshcheniya
 • @Talbot
  Inni "dobrze poinformowani" obwieszczają śmierć Sorosa ...

  http://benjaminfulford.net/2016/11/20/i-just-received-this-from-my-white-hat-contact-in-dc-who-is-with-the-agency/

  Jaki ten internet jest pojemny...
  Wszystkie opcje dostępne...
 • 'ŚWIATOWA ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO…"
  "Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto"
 • Nic znów tak wielkiego!
  Po prostu przeczytał na neonie co trzeba, -(bo on lubi być dobrze poinformowany), i szykuje się do życia w nowym otoczeniu; -"Rosja i FEMA ćwiczą przed spotkaniem z Nibiru"-... -"Przepowiednie Nostradamusa i innych"-

  Russian Alert NIBIRU PLANET X Space Event Imminent! The preparation has begun 2016 Please share; http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/135281,ostatnie-swieta-bozego-narodzenia i cwana sztuka szykuje łapówkę by go przyjęto na Nibiru. -Wiadomo, w nowym miejscu pobytu nie wypada pojawić się z gołymi rękami, a ziemiańskie papiery wartościowe mogą się tam okazać... -bezwartościowe. -Będzie musiał biedak zaczynać od nowa. ...A może wcześniej zdąży uciec na Marsa? https://youtu.be/1gkSM1Lr9M8 -Sam bym się na to skusił, ale mnie niestety nie stać na takie podróże, -Nie pozostaję mi nic innego jak "FEMA" ;(((

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY