Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Ostatnie Święta Bożego Narodzenia?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bergoglio ostrzegł, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia mogą być ostatnie

 

 

Bergoglio,  „papież Franciszek”, oznajmił zgromadzonemu tłumowi na Placu Świętego Piotra, że to Święto Bożego Narodzenia może być ostatnie. W ponurym przemówieniu Bergoglio powiedział, że obecne, chaotyczne położenie świata oznacza początek „czasów ostatecznych” i że tym razem w następnym roku świat będzie już nie do poznania.

Wcześniej Bergoglio oznajmił o rozpoczęciu III Wojny Światowej. Bergoglio rozwinął swoje poglądy mówiąc zgromadzonemu tłumowi, że: „w czasie kiedy świat głoduje, płonie i popada w chaos, powinniśmy rozumieć, że w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia dla tych, którzy zdecydowali się świętować, może być ich ostatnim świętowaniem Bożego Narodzenia”.

Źródło: http://yournewswire.com/pope-says-this-may-be-our-last-christmas/

Za: http://3rm.info/main/60758-papa-zayavil-chto-v-etom-godu-mozhet-byt-poslednee-prazdnovanie-rozhdestva-hristova.html

 

Rosja i FEMA ćwiczą przed spotkaniem z Nibiru

Russian Alert NIBIRU PLANET X Space Event Imminent! The preparation has begun 2016 Please share

 

https://www.youtube.com/watch?v=Qxw8HKnZEm4

 

Nov 25 Australian NIBIRU CRISES Affecting AMERICA? Decepit Full ahead

https://www.youtube.com/watch?v=gpdMkxwibQQ


 

KOMENTARZE

 • Przepowiednie Nostradamusa i innych – Wielka Polska, III wojna światowa, IV wojna światowa, bunt maszyn a potem koniec świata
  Wybuch III wojny światowej, walka cywilizacyjna, kataklizm z nieba i pokój pod patronatem Wielkiej Polski czyli ziszczenie planu Międzymorza i koncepcji identytaryzmu – są to elementy wspólne dla licznych przepowiedni. Nostradamus, ojciec Klimuszko, siostra Łucja, wielu współczesnych i minionych mistyków są zgodni – Polska będzie miała kluczową rolę na dalszy los Europy. Wprowadzi nowe prawa i zjednoczy ziemie Słowian, w tym podbitą przez Chiny Rosję, a Niemcy znikną z powierzchni ziemi. Uhonorowana przez wszystkie narody Polska stanie się źródłem nowego prawa na świecie. Nostradamus przewidział też IV Wojnę Światową i bunt maszyn a potem koniec świata. Co czeka nas w przyszłości i czemu od Polski ma zależeć przyszłość Europy? Czemu świat miałby się skończyć i jak wyglądałby jego kres lub przeistoczenie? Które z proroctw już się wypełniły i jakie są geopolityczne przesłanki wskazujące na możliwość spełnienia kolejnych przepowiedni?

  http://www.koniec-swiata.org/przepowiednie-nostradamusa-innych-wielka-polska-iii-wojna-swiatowa-iv-wojna-swiatowa-bunt-maszyn-a-potem-koniec-swiata/
 • @Talbot 12:57:27
  "Pas od Niemiec do Morza Czarnego zostanie skażony i niezamieszkany,................ Polska ma być wolna od bezpośredniej okupacji, ale też ma być pod islamskim wpływem. ???!!!

  Chiny zaatakują Rosję uderzając bombami jądrowymi na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświadczalne broni atomowej Rosjan. Zwycięstwo Chin przerazi USA. Niemcy zwerbują Stany Zjednoczone do wojny jako sojusznika atlantyckiego. Rosja i Niemcy zaatakują Europę Centralną. ???!!!"

  Przecież to się kupy nie trzyma :)
 • @czerwony baron 16:11:34
  "Przecież to się kupy nie trzyma :)"

  A to niby dlaczego?
  Polska będzie miała granicę z Chinami, a Rosja będzie rozczłonkowana na kawałki i pod chińską okupacją. Putin sprowadził do Rosji Chińczyków a jak mądrzy ludzie mówią: Chińczycy nawet zagranicą są lojalni wobec swojego rządu.
 • WPS
  Czemu Talbot, klient psychiatryka, dopuszczany jest na ten portal ????
 • @stanislav 19:21:36
  No właśnie. Dobre pytanie.
  W tym temacie Liaszko, deputowany Wierchownej Rady.
  Nie rozumiem co on tam gada, poniżej wkleję wideo, starałem sie wsłuchać w Liaszki słowa aby coś zrozumieć, jednak moją uwagę przykuła świecąca kropka na łysinie Liaszki.
  https://youtu.be/WFOhHYxR-tI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY