Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Nadciąga Nibiru

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Posiadamy kolejny dowód, wskazujący na obecność dziewiątej planety w Układzie Słonecznym

 

 

W Pasie Kuipera, zlokalizowanym poza orbitą Neptuna, znajdują się liczne ciała niebieskie, w tym planety karłowate, takie jak Pluton. Naukowcy z Uniwersytetu w Arizonie zajęli się badaniami tych ciał niebieskich. Stwierdzono, że zachowania niektórych z nich mogą rzeczywiście wskazywać na obecność dziewiątej planety.

 

 

 

 

Główny autor badania, profesor nauk planetarnych Renu Malhotra, wraz ze swoim zespołem analizował dane, dotyczące tych najbardziej oddalonych ciał niebieskich w Pasie Kuipera. Obiekty te charakteryzują się bardzo ekscentryczną orbitą. Różnica w ich okresach orbitalnych jest stosunkowo niewielka co wskazuje na obecność masywnej planety. Jeden z badaczy oszacował, że może ona mieć masę dziesięciokrotnie większą od Ziemi.

 

Wyniki badań zostały zaprezentowane podczas 48. posiedzenia Division for Planetary Sciences oraz 11. Europejskiego Kongresu Nauk Planetarnych w Kalifornii. Praca profesora Renu Malhotra i jego zespołu jest kolejną cegiełką, dokładaną do poszukiwań dziewiątej planety. Posiadamy coraz więcej dowodów, wskazujących na obecność masywnego, tajemniczego ciała niebieskiego za orbitą Neptuna, lecz ostateczne potwierdzenie przyjdzie dopiero wtedy, gdy planeta ta zostanie bezpośrednio zaobserwowana przez nasze teleskopy.

 

Źródło: 

http://tylkoastronomia.pl/wiadomosc/posiadamy-kolejny-dowod-wskazujacy-na-obecnosc-dziewiatej-planety-w-ukladzie-slonecznym

 

Obama ostrzega przed "zjawiskiem kosmicznym" i każe gromadzić zapasy, Królowa

Angielska chce ewakuować się z okrętu, papież w zeszłym roku powiedział, że są to ostatnie święta Bożego Narodzenia - europejskie elity wybudowały sobie tunel w Szwajcarii....

KOMENTARZE

 • Były pracownik NASA ostrzega przed Nibiru
  W sieci pojawiło się nagranie przedstawiające garść informacji na temat planety Nibiru, Według tej alternatywnej wersji zdarzeń, przed opinia publiczną ukrywa się wiedzę o istnieniu dodatkowego towarzysza Słońca. Tym razem "prawdę" ujawnia niejaka Patti Brassard, która jest podobno byłym pracownikiem NASA.  Według jej słów nasze Słońce ma towarzysza, to brązowy karzeł, który ma własne siedem planet. Brassard twierdzi, że rząd i NASA są tego świadomi i że faktycznie istnieje ciało niebieskie, które nazywamy Nibiru lub Planetą X. Jak twierdzi, elity wiedza o tych trudnych czasach już od jakiegoś czasu i się na to przygotowują, ale każdy zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy przeżyją i każdy powinien dbać o siebie.  Jak wynika z ostrzeżenia Patti Brassard, będziemy musieli przetrwać chłód zimy i najgorętsze miesiące letnie, ze względu na wpływ tego systemu. Według niej wszystkie sieci energetyczne zostaną zniszczone. Potem nastąpi zatrzymanie się ich i w wielu przypadkach może się to skończyć podobnie jak w Fukushimie.  Według słów Brassard, ci, którzy przetrwają i będą na terytorium USA zostaną wtedy umieszczeni w słynnych obozach FEMA. Zbliżenie się tak znacznych obiektów, jakie zapowiada ta katastroficzna informacja oznaczałaby poważne reperkusje na Ziemi z wielkimi trzęsieniami ziemi włącznie.  Jak wynika z tego przekazu do wielkich wstrząsów ma dojść między 17 a 26 sierpniem. Szczególnie zagrożona ma być Kalifornia, gdzie spodziewane jest trzęsienie o magnitudzie nawet przekraczającej 10 stopni w skali Richtera. Oczywiście nie ma wystarczających dowodów na to rzekome zbliżenie się brązowego karła, dlatego zanim ktoś zacznie lamentować ze względu na nadciągająca apokalipsę lepiej spokojnie poczekać do wspomnianych dat, aby się przekonać, czy będzie to kolejne fałszywe proroctwo, czy wręcz przeciwnie.
 • Dr Aleksander Woźny: tajne badania Rosjan - prawda o budowie Układu Słonecznego.
  https://www.youtube.com/watch?v=ZK7ns_m6Zm4
 • 3*
  dość ubogi ,słaby art ale temat ciekawy..
  Moim zdaniem "coś tam" może być tyle ,że niekoniecznie planeta, np Nibiru...
  ...lecz zbliżający się do Słońca brązowy karzeł , będący bliźniakiem naszej gwiazdy dziennej. Nasz układ słoneczny z dużym prawdopodobieństwem jest układem binarnym tyle ( około 50% gwiazd w drodze mlecznej jest w układach binarnych ),że drugi obiekt jest bardzo słabo widoczny ( brązowy karzeł) i niewielki ( np. 2, 3 x masa Jowisza) ...przynajmniej do czasu kiedy nie znajdzie się on w peryhelium do Słońca...Wtedy jego jasność może się zwiększyć. To właśnie oddziaływanie grawitacyjne tego obiektu może powodować zaburzenia na obrzeżach układu słonecznego..
 • @Paulus.Aquarius 20:07:48
  nie zauważyłem że sam przytoczyłeś hipoteze o bliźniaku słońca...w komentarzu...
 • @Paulus.Aquarius 20:07:48
  http://innemedium.pl/wiadomosc/nieznana-planeta-w-poblizu-slonca-spowoduje-wstrzasy-calym-swiecie

  W amerykańskim i nternecie jest już szum.
  Kataklizm ma nastąpić w okolicy świąt. Pożyjemy, zobaczymy - albo nie zobaczymy.
  W każdym razie jest coś na rzeczy. Niedawno czytałem, że Rosjanie też ostrzegli Obamę, dlatego gadał do Amerykanów o kosmicznym zdarzeniu. Przy otwarciu szwajcarskiego tunelu, też Nibiru się pojawiło.
 • @Paulus.Aquarius 20:07:48
  Od jakieoś czasu na Słońcu nie ma wybuchów, tylko cizęsto jest sztorm w ziemskiej magnetosferze tak, jakby Słońce reagowało na jakieś obce ciało obok niego.
 • @Talbot 20:26:03
  http://www.n3kl.org/sun/noaa.html
 • @Paulus.Aquarius 20:09:22
  Jak myślisz, dlaczego Niemcy ostrzegali i kazali gromadzić żywność i wodę, zrobił to Obama, a Putin schrony szykuje?
  To nie będzie żadna wojna, tylko kataklizm spowodowany bliską odległością Nibiru od Ziemi.
  Może to nie Nibiru, tylko jakiś potężny statek obcych jest przy Słońcu?
 • @Talbot 20:43:13
  ----- hm..... i jeszcze ci żydzi ze swoim bogiem .

  https://treborok.wordpress.com/kim-jest-jahwe/?preview=true
 • @Talbot 20:21:20
  nie dajmy się też zwariować...żadnego kataklizmu nie będzie, tak jak nie było w 2012 .. końca świata...
 • @Talbot 20:43:13
  szczerze ?
  Wydaje mi się ,że to stopniowe przygotowywanie ludzi do "stanu zagrożenia"
  W nagłaśnianiu takich akcji jak w Niemczech czy w usa chodzi wyłącznie o mentalne przygotowanie ludzi do nagłych zmian systemowych, zmian w organizacji społecznej i trybie życia.

  Cała wieloletnia kampania kreowania globalnych zagrożeń z kosmosu ma za zadanie zminimalizować szok związany z czekającymi nas wszystkich na Ziemi jak najbardziej przyziemnymi wydarzeniami- zamachami , zamordyzmem, eksplodującym kryzysem i nową globalną pandemią.
 • Trzeba było pytać Bolka Wałęsę, a nie kosmitów....
  https://pbs.twimg.com/media/CwImr2KXEAAz0sa.jpg
 • @Paulus.Aquarius 21:04:15
  poczytaj muki.salon24.pl
 • @zadziwiony 08:00:51
  a co konkretnie bo pod muki.salon24 jest sporo artów. Rozwiń co miałeś konkretnie na myśli pisząc do mnie..
  Pozdrawiam
 • @Paulus.Aquarius 09:40:00
  Wiem, że temat Nibiru jest ośmieszany, ale: Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.
 • Patti Brassard sciemnia....
  Wymieniona przez talbota osoba konfubuluje ,skad ten wniosek w sytuacji takiej katastrofy o takim zasiegu wszyscy beda starali sie przezyc bo sytuacja mogla by byc teoretyczne trudna gdyba cos takiego sie stalo,a tu mamy ze wszystkie struktury przetrwaly w idealnym stanie i jeszcze sa na tyle zorganizowani i dyspoduja sila wykonawcza [a przeciez straty w administracji ,policji wojsku beda podobne statystycznie] by tych niedobitkow osdzac w obozach FEMA panie talbot nie sciemniaj za ta pania.....
 • @talbot
  mamy juz listopad a serpien dawno minol,podal bys date kiedy to cos [nibiru]sie pojawi przynajmnie w jakim tysiacleciu to przynajmniej twoje prprawnuki w ramach wycieczki zdarza sie ewakuaowac na marsa.......
 • @jan 12:35:49
  "Wymieniona przez talbota osoba konfubuluje ,skad ten wniosek w sytuacji takiej katastrofy o takim zasiegu wszyscy beda starali sie przezyc?

  A co stało się z cywilizacjami starożytnymi, które znikły jak kamfora, pozostały po nich tylko ruiny i Piramidy?
  Obecna cywilizacja zaczynała od epoki kamienia łupanego?
  Znowu musieli wynajdywać koło?
 • Nibiru: Planeta przejścia
  http://infra.org.pl/wiat-tajemnic/2012-i-teorie-spiskowe/644-planeta-przejcia

  To nie jest teoria spiskowa, to zostało odczytane z tabliczek sumeryjskich. Na przekazach sumeryjskich oparta w części jest Biblia.
 • @Paulus.Aquarius 09:40:00
  Prawie cały blog, jest o naszej przeszłości i tym co nas czeka w związku z nadejściem NIBIRU. TRudno wyrwać z kontekstu jakis temat albowiem nie jest to typowy podręcznik historyczny. Warto jednak poznać jak autor widzi naszą zamierzchłą historię i ściśle powiązaną z nią naszą najbliższą przyszłość. Jest to bardzo oryginalne widzenie, dla wielu wręcz nie do zaakceptowania. Autor zresztą obiecał, że wyjawi dane do obliczenia sobie pojawienia się tej planety. Tyle tylko, że niezbyt dużo będzie po niej do zbierania na naszej Ziemi.
 • @zadziwiony 16:28:25
  dla jasności autor od lat twierdził, że rok 2012 to ściema.
 • @zadziwiony 16:29:34
  https://stereodata.nascom.nasa.gov/browse/2016/11/03/ahead/euvi/195/2048/thumbnail.shtml

  Kliknij w obrazek i zobacz ile UFO tam jest - to nie są błędy kliszy.
  Obrazy są przesyłane co kilka minut, z satelity SOHO-Stereo

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY