Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

CZAS JEST BLISKI - ZNAKI KOŃCA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żyjemy w czasach gdzie prawda jest towarem zakazanym, natomiast kłamstwo otacza nas z każdej strony,

 

CZAS JEST BLISKI cz.1 ZNAKI KOŃCA

 

‘’Jezu, jakie będą znaki Twojego ponownego przyjścia i końca czasów?’’

‘’ Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych, uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie, bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.’’

Biblia Nowy Testament.

 

To wszystko będzie początkiem końca.

Bóg ostatecznie nie stworzył ziemi na zawsze, nie takiej ziemi, jaką znamy dziś. Nasz czas ucieka, klepsydra została odwrócona dwa tysiące lat temu, kiedy pośród nas przyszedł Bóg- Człowiek Jezus. Ale czy Ty Go Znasz? Czy wierzymy w kogoś, kto jest ponad tym wszystkim, kto to wszystko stworzył i kiedyś powróci po to by od każdego z nas usłyszeć relację z naszego życia i z tego jak zarządzaliśmy naszą wolną wolą?

 

 

Przedwieczne proroctwa spełniają się na naszych oczach, tuż obok nas. Wystarczy włączyć telewizor by dostrzec wypełnianie się przepowiedni na całym świecie. Człowiek może nie wiedzieć, co się wydarzy za kilka czy kilkadziesiąt lat, a nawet kilkaset, nawet Szatan tego nie wie i dlatego walczy do końca. Tylko sam Bóg wie, ponieważ On wie wszystko, dla niego czas to teraźniejszość i dlatego daje nam znaki i proroctwa, by nas ostrzec i przygotować na to, co ma nadejść a co nadejść musi. Ponieważ ten świat jest światem żyjącego Boga, musimy to tylko dostrzec. Bóg daje nam znaki, by nas ostrzec przed tym, czego my sami możemy się nie spodziewać, a przed tym, co przepowiedział Jezus, a co zostało opisane w Ewangeliach. Jezus Powiedział, że właśnie po przez owe wydarzenia, będziemy mogli dostrzec to, że czas jest bliski. Ostatecznie nikt nie wie, kiedy nadejdzie dzień sądu, nikt nie zna godziny prócz samego Boga, ale dane pokolenie ludzkości może dostrzec, że to za ich czasów nastanie koniec. Bóg puka do drzwi, kiedy przekroczy próg?

 

W ostatnich dziesięcioleciach nastąpił znaczny wzrost występowania trzęsień ziemi, mało tego, owe trzęsienia są coraz to silniejsze i zdarzają się coraz częściej, czy to przypadek, czy coś zaczyna się dziać z naszą planetą? Ale to nie wszystko, nastąpił jednocześnie znaczny wzrost występowania skrajnych zjawisk pogodowych począwszy od huraganów, tornad, rozległych susz, po przez powodzie czy wybuchy wulkanów. Nasza planeta zdaje się popadać w konwulsje, których efektem jest wyzwolenie niszczycielskich sił na powierzchni globu.

 

25 kwietnia 2015         Nepal                                         7,9

11 kwietnia 2012         Północne wybrzeża Sumatry   8,6

11 marca 2011              Środkowa Japonia                   9,0

27 lutego 2010            Środkowe Chile                         8,8

12 września 2007        Indonezja                                   8,5

28 marca 2005            Ocean indyjski                          8,6

26 grudnia 2004         Północna Sumatra                   9,1

 

Czy to może być znak końca? Nie wspominając już o coraz to nowszych chorobach, niebezpiecznych wirusach, wojnach, terroryzmie, upadku zasad moralnych, kryzysie finansowym i ogólnym kryzysie człowieczeństwa. Czy to wszystko jest dziwnym zbiegiem okoliczności, czy może czymś więcej? Spójrzmy dziś za okno, i co widzimy? Kolejny rok z rzędu praktycznie nie ma zimy, pogoda zdaje się wariować i wykraczać po za pewne ramy, które ją przez setki lat trzymały w ryzach. Coś się ewidentnie dzieje i nie je;st to bynajmniej coś naturalnego. Ale o tym już w kolejnych częściach.

 

CZAS JEST BLISKI cz.2 WALCZMY O NASZE ŻYCIE

apocalyptic-374208_960_720
 

 

Życie się kiedyś kończy? Czy rzeczywiście każdy kiedyś umrze? Trudno jest w to uwierzyć zwłaszcza, gdy się jest młodym i w pełni sił, wówczas wierzymy, że całe życie jest przed nami, że zdobędziemy wszystkie szczyty i kiedyś będziemy dumni z tego, co osiągnęliśmy. Niestety, często tak nie jest, mało tego, od kilkudziesięciu lat, życie na ziemi przybrało dość skrajne formy, często jest to po prostu walka o przetrwanie na wszelkie możliwe sposoby, bogaci i biedni, dysproporcje są ogromne i nieustannie się powiększają. Gdyby ktoś dziś powiedział nam, że nie dożyjemy jutra, zapewne śmialibyśmy się ile tylko sił, była by to reakcja obrona organizmu na dramatyczną informację. Ja sam uznałbym to za ponury żart, ale z drugiej strony zastanówmy się nad tym, czy mamy świadomość tego, że wszystko umiera? Jakiś czas temu, zauważyłem na murze namalowane graffiti, napis głosił.

 

‘’Co by było, gdybyś jutro obudził się i posiadał to za co tej nocy podziękowałeś Bogu?’’

 

Wówczas zatrzymałem się i doznałem szoku, uświadomiłem sobie, że nie wiele bym posiadał, to smutne i biję się w pierś. Ale, do czego zmierzam, wcześniej czy później każdego czeka koniec świata. Czy to będzie naturalna śmierć, czy też masowa zagłada, ostatecznie rezultat będzie podobny, umrzemy i odejdziemy z tego świata. Odejdziemy, ale gdzie? A może powrócimy ponownie przybierając formę samochodu, innego człowieka lub trawy na Wembley. To już oddzielna kwestia, teraz powróćmy do sedna sprawy, do tego czy świat rzeczywiście zmierza ku końcowi. Różne religie mówią nam, że wszystko kiedyś dobiegnie końca, dla ludzkości została wyznaczona pewna pula czasu, gdy ów czas się wyczerpie, nadejdzie koniec. Różnie ów koniec jest opisywany, nie mniej jednak obiektywnie patrząc, najbardziej wyczerpujące informacje otrzymujemy z Biblii. Ale abstrahując od tego wszystkiego, ostatecznie nie każdy w to wierzy, czasem ludzie wierzą w swój rozum, a czasem wierzą, że w nic nie wierzą, taki paradoks. Wojny, coraz to krwawsze konflikty, bardziej wyrafinowana broń, wzrost zachorowań na nieuleczalne choroby, wirusy i bakterie atakujące ludzi i zwierzęta a najgorszy w tym wszystkim jest upadek człowieka. Ponieważ z zepsutego pokolenia wyrośnie dwa razy bardziej zepsute pokolenie, co za tym idzie, już niebawem, wielu ludzi będzie bało się wyjść z własnego domu, z resztą już dziś tak jest. Bardziej nieprzewidywalni ludzie to bardziej niebezpieczny świat, który może dosłownie ulec destrukcji po naciśnięciu przycisku.

 

Dziś w dwudziestym pierwszym wieku ludzkość dysponuje bronią mogącą zniszczyć naszą planetę. Czy w takich warunkach można zakładać rodziny i wychowywać dzieci, kolejne pokolenia? Jaka czeka nas przyszłość? Jedno jest pewne, na świecie wrze, wszystko się kotłuje, rośnie ciśnienie i w końcu coś pęknie, a wówczas czeka nas czas grozy. To nie są czcze gadaniny lub iluzje, to realia, w jakich żyjemy. Musimy też mieć świadomość, kolejnej kwestii, świat nie jest z destabilizowany w sposób naturalny, ktoś tym wszystkim kieruje. Jest to grupa ludzi, wielokrotnie nazywałem już ich Globalistami lub Iluminatami. Ci ludzie nie są tacy jak my, posiadają pewne dary nadprzyrodzone od sił z innego świata. Ponieważ ostatecznie jest to wojna między dobrem i złem, od zawsze tak było. Nie dajmy się zwieść. Wystarczy podać jeden przykład. Heinrich Himmler był wysokiej rangi oficerem SS, był także okultystą. W ogóle większość czołowych przedstawicieli zaplecza Hitlera było okultystami. Każdy z nich posiadał przewodnika ducha. Duch przewodnik powiedział Himmlerowi, że wymaga ofiary, jeżeli ją złoży wówczas Hitlerowi się powiedzie. Owa ofiara to morderstwa na Żydach. Hitler nie miał nic do Żydów, ale nagle postanowił wytępić ich ile tylko się da, o dziwo nikt o tym nie wspomina. To nie jest walka między nimi a nami, to walka między złem i dobrem a od nas zależy, po której ze stron staniemy. Zbliża się koniec, czy to za rok, za dwa czy za dwadzieścia, nie mniej jednak ucisk jest już dziś, nie dajmy się zakuć w niewidzialne kajdany, podnieśmy wysoko głowę i walczmy o nasze życie i życie naszych ukochanych.

 

CZAS JEST BLISKI cz.3 KONIEC I POCZĄTEK

apoo
 

 

…Obejrzyj się dookoła i bądź gotów…

…Odnajdź sam siebie, teraz i na zawsze…

…Nie poddawaj się, zawsze utrzymuj krok w prostej linii…

…Zatrzymaj swój czas, by rozpocząć go na nowo…

…Ostatecznie napisz list dla innych…

 

 

Nadszedł czas by w jakiś sposób podsumować rozważania nad końcem świata czy po prostu przemijalnością. Z rzeczy pewnych należy wspomnieć o tym, że wszystko umiera i co do tego nie ma wątpliwości, z dnia na dzień jesteśmy o 24 godziny bliżej naszego końca i czegoś nowego, ponieważ każdy koniec jest początkiem, czego innego. Wszystko przemija, a my przemijamy razem ze wszystkim, czasem bardziej świadomie a czasem mniej, wykorzystujemy swoje życie tak jak potrafimy, jedne osoby lepiej inne gorzej a jeszcze inne całkowicie zaprzepaszczają swój los. Powinniśmy mieć wiadomość, że życie jest jedno, oczywiście mówi się o reinkarnacji, ale to tylko hipoteza, coś jak twierdzenie, że chodzenie na czworaka może wpłynąć na skrzywienie kręgosłupa. Trzeba umieć dostrzegać to, co się ma i tylko to, bo nie wiemy czy jeszcze kiedyś coś będzie nam dodane. To też dziś mamy nasze życie, nie marnujmy go, ponieważ raz zmarnowane nie da się cofnąć. Zawsze jedno pewne dziś jest lepsze niż niepewne dwa jutra.

 

W odkrywaniu prawdy o świecie, ludziach i rzeczach związanych z czasami ostatecznymi, kierujemy się wiarą i rozumem, nie popadajmy w skrajności i nie dajmy sobie wmówić różnego rodzaju fantastycznych scenariuszy. Pamiętajmy o Biblii, a w szczególności o księdze Daniela ze Starego Testamentu i o Apokalipsie ostatniej księdze Biblii. Te dwie księgi to stronice prorocze, owe proroctwa są zapisane w tajemniczy sposób, nie mniej jednak można je w jakimś stopniu rozszyfrować, ale to jeden z elementów. Inne elementy to proroctwa dzisiejsze takich osób jak Ojciec Pio, Maria Valtorta, Jan Paweł II, nawet Benedykt XVI w czasie ostatniej drogi krzyżowej, jaką odprawił jeszcze jako kardynał, wspomina o wielu apokaliptycznych wizjach, o upadku Kościoła i zbliżającym się zagrożeniu dla całej ziemi. Smutne jest to, że media i świat przemilczały owe rozważania z tej dramatycznej drogi krzyżowej, nie mniej jednak, wielu uważa, że owe rozmyślania, które poczynił Ratzinger były elementami nieujawnionej części tajemnicy fatimskiej. Powinniśmy wiedzieć, że trzecia tajemnica Fatimska nie została ujawniona w całości, ale o tym opowiemy w innym artykule. Czasem prawda jest tak straszna, że uważa się, iż kłamstwo będzie lepsze, ale to nigdy nie jest dobre, ponieważ kłamstwo wypowiedziane nawet tysiąc razy pozostanie kłamstwem.

 

Żyjemy w czasach gdzie prawda jest towarem zakazanym, natomiast kłamstwo otacza nas z każdej strony, wdziera się do naszych serc i naszej duszy, wdziera się do naszego życia i naszej rodziny. Kłamstwo stoi u podstaw wielu systemów gospodarczych, politycznych, religijnych i ideowych. Ale nic, co stoi na kłamstwie nie ostanie się, ponieważ tylko prawda może wyzwolić człowieka, dlatego właśnie dziś tak bardzo atakuje się Jezusa i wiarę Chrześcijańską, atakuje się, ponieważ Biblia stawia człowieka na pierwszym miejscu, natomiast dziś człowiek jest traktowany często gorzej od zwierząt, dlatego lepiej zniszczyć wszystko to, co mogłoby w jakimś stopniu przypomnieć ludziom o ich człowieczeństwie. Dziś świat jest pchany w objęcia wojny, trzeciej wojny światowej, Globaliści uważają, że tego typu wojna będzie swoistym resetem, po którym zostanie wprowadzony nowy porządek świata a co za tym idzie całkowita niewola i kontrola społeczeństw. Świat stoi na granicy bankructwa, kilka miesięcy temu USA ledwo, ledwo uniknęły bankructwa, wprowadzając nowe ustawy i naginając prawo, śmieszne ludzkie prawo. Ale ile tak można, ostatecznie nastąpi krach, a właśnie taka sytuacja panowała chociażby przed pierwszą wojną światową z tą różnicą, że wtedy świat był inny a ludzie nie dysponowali bronią, którą dysponują dziś.

 

…Wcześniej czy później wszystko się skończy, przyzwyczajmy się do tego…

 

 

Autor:

Tomasz M „Pielgrzym”

KOMENTARZE

 • 5 powodów dla których praktycy konspiracji są bardziej popularni niż myślisz
  Od dzisiaj praktycy konspiracji powinni być opisywani jako społeczni analitycy wywiadu. Jesteśmy częścią społecznego wywiadu, którego kwaterą główną jest cały świat. Jesteśmy wierni prawdzie, wolności i pokojowi. Dociekamy prawdy, by służyć ludzkości, niesiemy sztandar pokoju i współpracy narodów.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2012/09/a55.jpg

  1. Sondaże opinii publicznej pokazują, że większość Amerykanów i ludzi Zachodu zgadza się z poglądami „praktyków konspiracji”; to mniejszość ufa rządom i propagandzie medialnej.

  Sondaże dowodzą, że zaufanie publiczne do mediów jest najmniejsze w historii. Ich rekordy kłamstwa są trudne do ukrycia. Nawet użycie największej machiny propagandowej nic nie pomaga. Wzrost wpływów i znaczenia globalnych mediów alternatywnych przełamał zły urok. Media głównego nurtu nie są już mainstreamem. The old fringe is the new mainstream.

  Praktycy konspiracji sprawdzili się przy wielu problemach i historycznych wydarzeniach, 11 IX jest z nich najważniejszy. Poglądy praktyków konspiracji są bardziej popularne niż kiedykolwiek, ponieważ mówią oni prawdę.

  https://www.youtube.com/watch?v=r51a2HnAXCQ

  Jesse Ventura, były gubernator Minnesoty, przetestował to na widowni programu w CNN w prowadzonym na żywo show Piersa Morgana 17 IX 2012 r. W 11 minucie, 45 sekundzie tego nagrania, Piers Morgan mówi do Ventury: „Myślę, że w kilku punktach masz rację, ale niektóre twoje poglądy są stuknięte”. Ventura odpowiedział: „To twoja opinia”, następnie zwrócił się do widowni w te słowa: „Ilu z was uważa, że mam walnięte poglądy?”. Jedna osoba podniosła rękę do góry. Ventura kontynuował: „Ilu uważa, że robię sensowne uwagi?” Widownia zaczęła wiwatować i klaskać. Ventura powiedział Morganowi: „Jesteś w mniejszości, mój drogi przyjacielu.”

  2. Etykietka „teorii spiskowych” doszczętnie się zużyła i w dyskursie publicznym nie jest już skuteczna w walce z krytykami poczynań rządów.

  Uczciwi intelektualiści zachodni zauważyli, że etykietka „teorii spiskowych” jest absurdalna; jest ona używana w dyskursie publicznym w celu zmarginalizowania „niewygodnych” poglądów. W obraźliwy sposób używają jej rządowi oficjele i dziennikarze w celu niszczenia woli narodu oraz wiarygodności dysydentów.

  Jest znakiem społecznego i intelektualnego postępu iż coraz więcej ludzi obawia się prawdziwych intencji ukrytych za tym nałogowym, totalitarnym etykietowaniem przez rząd i media.

  3. Media alternatywne zwiększają polityczną świadomość Ameryki i Zachodu, uwalniają miliony z propagandowych więzień, których kraty wykonano z rządowej nowomowy.

  Dzięki internetowi i mediom alternatywnym powody dla których ludzie odrzucają teorie spiskowe są dziś dobrze znane. Ta głęboka zmiana jest efektem wytworzenia się wśród ludzi samoświadomości. Dzięki temu nie jest już tak łatwo jak kiedyś ich wykiwać używając rządowych fałszywych flag i oszustw.

  Miliony rozważnych osób traktują poważnie antyrządowe wystąpienia, podczas gdy wcześniej nie traktowali ich – jako „teorii spiskowych” – serio. W nowym języku, sprzeciwiającym się rządowej opresji, termin „teoria konspiracji” nie przystaje do alternatywnych newsów, alternatywnej historii, alternatywnych interpretacji bieżących wydarzeń.

  4. Sprzecznościom oficjalnej narracji coraz trudniej jest nadawać wiarygodność.

  Niemożliwym jest trzymanie się jednej ścieżki wśród tylu oficjalnych kłamstw. Ostatnie rewelacje z Libii i Syrii postawiły narrację mainstreamu w sprzeczności. Po nieoficjalnym zbrojeniu i finansowaniu powiązanych z al‑Kaidą grup w obu krajach, pewni politycy zachodni oraz ich znajomi z Izraela i monarchii arabskich, kłamliwie argumentują, że wzrost radykalizmu islamskiego wymaga poważnej interwencji Zachodu.

  Jednak to ich zwodnicza polityka jest powodem wzrostu radykalnego islamu w świecie arabskim więc podawane przez nich powody interwencji i wojen są budowane na piasku.

  W nowym środowisku informacyjnym, praktycy konspiracji są w stanie rzeczowo interpretować przełomowe wydarzenia historyczne poprzez dostarczanie dowodów i historycznych analiz do poparcia swoich tez.

  5. Rozrost publicznej społeczności wywiadowczej w przeciągu ostatnich kilku lat jest przeciwwagą dla wzrostu potęgi tajnych służb oraz ich szpiegów w mediach korporacyjnych.

  Od dzisiaj praktycy konspiracji powinni być opisywani jako społeczni analitycy wywiadu. Jesteśmy częścią publicznego wywiadu, którego kwaterą główną jest cały świat. Wywiad społeczny znajduje się w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie, Chinach, Rosji i na Bliskim Wschodzie. Jesteśmy wierni prawdzie, wolności i pokojowi. Dociekamy prawdy, by służyć ludzkości, niesiemy sztandar pokoju i współpracy narodów.

  Prawda o 11 IX i ruch sprawiedliwości są owocami społecznego wywiadu. Będą szybko rosły – coraz więcej ludzi otwiera oczy i spogląda na bieżące wydarzenia krytycznym okiem.

  Konkluzja: propaganda załamuje się. Prawda o 11 IX przenika do powszechnej świadomości. Bądź optymistą. Odpowiedzi spoglądają nam prosto w twarz. Stoimy przed rozwiązaniem. Wystarczy obserwować.

  Autor: Saman Mohammadi

  [W oryginalnym tytule artykułu „conspiracy theorists” znaczy „teoretycy konspiracji”. Pozwoliłem sobie jednak przełożyć to na „praktyków konspiracji”. Ted Gunderson, agent FBI, mawiał: „Nie jestem teoretykiem konspiracji, jestem realistą konspiracji. Ona tam jest”. To wszystko nie są jedynie teorie; jest to prawda – praktyka. – Ussus]

  5 reasons why conspiracy theorists are more popular than you think

  Źródło: http://wariscrime.com/new/5-reasons-why-conspiracy-theorists-are-more-popular-than-you-think/

  Tłum. Ussus
 • Niesamowita cena butelki koniaku. Sprzedali ją za…
  http://reporters.pl/wp-content/uploads/2016/09/koniak1.jpg


  Koniak L’odyssee D’un Roi marki Louis XIII został sprzedany na aukcji Sotheby’s w Nowym Jorku za taką sumę, jaką dziennie wydaje na jedzenie łącznie kilkaset tysięcy ludzi w biednych krajach Afryki.

  Jak podaje „Luxury Launches”, za jedną butelkę tego koniaku nabywca zapłacił 134.700 USD. To jeden z najdroższych, jeśli nie najdroższy alkohol sprzedany dotychczas na świecie. Markę Louis XIII reprezentowały na aukcji trzy ekskluzywne butelki koniaku wyprodukowane przy współpracy z trzema innymi prestiżowymi firmami francuskimi.

  http://reporters.pl/wp-content/uploads/2016/09/koniak2.jpg

  Luksusowy skórzany futerał, w którym sprzedano koniak, został ręcznie wykonany przez dom mody „Hermes”, pipetkę do degustacji z białego złota zrobił jubiler ze słynnego warsztatu produkującego sztućce „Puiforcat”, a kryształową karafkę i eleganckie kieliszki – fabryka kryształów „Saint-Louis”.

  Luksusowy skórzany futerał, w którym sprzedano koniak, został ręcznie wykonany przez dom mody „Hermes”, pipetkę do degustacji z białego złota zrobił jubiler ze słynnego warsztatu produkującego sztućce „Puiforcat”, a kryształową karafkę i eleganckie kieliszki – fabryka kryształów „Saint-Louis”.
 • 1*
  Bełkot bez ładu i składu...

  Mieszanka truizmów i religijny koktajl z którego miały wyjść zapewne jakieś intelektualne fajerwerki...
  Tymczasem w poście ani nic ciekawego ani odkrywczego z mocnym (pseudo)religijnym przyprawiającym o mdłości akcentem...

  Świat i procesy duchowo-społeczno-polityczno- ekonomiczne nie są tak tendencyjnie ukształtowane jak wydaje się autorowi...
 • ps..
  bierz przykład ze mnie..
  Nie bądź frajer i jak wystawiasz pałe ... to zawsze uzasadniaj...
 • @Paulus.Aquarius 11:16:26
  pustka się rozgościła
  nawet butów nie zdjęła
  błoto z sobą niesie

  gdzieś rozbrzmiewa śpiew rozpaczy
  skomlenie niespokojne

  głos trwogi woła
  nie ma mnie
  nie słyszę
 • @Talbot 11:48:03
  ojej... wzruszenia mego łzy zalewają Świat...

  Nie pisz do szuflady !!! Taki talent nie może się marnować..
  Załóż kącik poetycki ,zaproś doń ratlerka i będzie git...:)
 • @Paulus.Aquarius 12:03:08
  Rosja – Mordując własne dzieci chcemy żyć lepiej ?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/09/a117.jpg


  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-mordujac-wlasne-dzieci-chcemy-zyc-lepiej-2016-09
 • "Żyjemy w czasach gdzie prawda jest towarem zakazanym,
  Ja jestem drogą i prawdą, i życiem.
  ἐγὼ εἰμι ἡ ὁδὸς καὶ ἡ ἀλήθεια καὶ ἡ ζωή
  Ego sum via et veritas et vita
  Źródło: Ewangelia wg św. Jana 14:6
 • "natomiast kłamstwo otacza nas z każdej strony,"
  44 [Vt-4,204] Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.41 [Vt-4,204] Wy pełnicie czyny ojca waszego».
 • @Paulus.Aquarius 11:14:35 "Świat i procesy duchowo-społeczno-polityczno- ekonomiczne "
  23 [Vt-4,204] A On rzekł do nich: «Wy jesteście z niskości, a Ja jestem z wysoka. Wy jesteście z tego świata, Ja nie jestem z tego świata.

  24 Powiedziałem wam, że pomrzecie w grzechach swoich. Tak, jeżeli nie uwierzycie, że JA JESTEM, pomrzecie w grzechach swoich».
 • Żydzi zadowoleni, że z ich pomocą w Rosji jest coraz więcej zażartych nienawistników Chrystusa
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/09/a58.jpg

  Moskwa, 8 września, agencja Interfax – Federacja Żydowskich Gmin Rosji 11 września otworzy nowy sezon oświatowego programu „Eurostars”, który obejmuje 44 regiony kraju.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-zadowoleni-ze-pomoca-rosji-coraz-wiecej-zazartych-nienawistnikow-chrystusa-2016-09
 • Gdzie znajdujemy się w strumieniu czasu?
  Biblia rzeczywiście zawiera zaszyfrowane informacje na temat przyszłości. Ostatnia wizja z Księgi Daniela pozwala nam zorientować się, gdzie faktycznie znajdujemy się w strumieniu czasu. Przypomnę tu krótką analizę tej wizji.

  Daniel 11:2 - Cambyses II, Bardiya (Greek: Smerdis), Darius I, Xerxes I.

  Daniel 11:3, 4 - Alexander the Great.

  Daniel 11:5 - The king of the south = Ptolemy I Soter. One of his princes = Seleucus I Nicator.

  Daniel 11:6 - The king of the north = Antiochus II Theos. The king of the south = Ptolemy II Philadelphus.

  Daniel 11:7-9 - The king of the north = Seleucus II Callinicus. The king of the south = Ptolemy III Euergetes.

  Daniel 11:10-19 - The king of the north = Antiochus III the Great. The king of the south = Ptolemy IV Philopator (11:10-12); Ptolemy V Epiphanes (11:13-17).

  Daniel 11:14b, (LITV) "And the sons of the violent ones of your people shall rise up to establish the vision [to fulfill the vision (KJ2000)], but they shall stumble." = The Maccabean revolt. (Compare Matthew 24:15; Daniel 10:14)

  Daniel 11:20 - The king of the north = Augustus.

  Daniel 11:20b - "and within a few days he will be broken, but not in anger and not in battle". Augustus died after a brief illness. Seleucus IV Philopator was assassinated!

  Daniel 11:21-23 - The king of the north = Tiberius. The Leader (chief) of the covenant = Jesus Christ. (Isaiah 55:4)

  Daniel 11:24 - The king of the north = Tiberius and the successive emperors.

  Daniel 11:25, 26a - Aurelian against Zenobia (queen of Palmyra).

  Daniel 11:26b = The twilight of the Roman Empire. (Compare Daniel 9:26b)

  Daniel 11:27 = Russia and England (from second half of the XIX Century).

  "And both these kings, their hearts (will be) to do mischief, and at one table (they) will speak a lie. But it will not succeed, for yet (the) limit to (the) appointed time." (literal translation) It certainly suggests that the verse does not relate to the ancient times. It describes the end of times right before the appointed time. (Compare Daniel 11:29a)

  In 1882 British troops occupied Egypt. Great Britain then took the role of "the king of the south". Around the same time, Russia expanded its influence in the region, which previously belonged to Seleucus I Nicator, and took the role of "the king of the north".


  Matthew 24:5 - "For many will come in the name of me, saying: 'I am the anointed'; and many they will mislead."

  Luke 21:8b - "for many will come in my name, saying, 'I am'; and 'The appointed time has approached' [The time is at hand, (ASV)]. Do not go after them." Among of these usurpers are Joseph Smith, Ellen Gould White, Charles Taze Russell.


  Daniel 11:28, 29a = Russia after the Second World War.

  "And [the king of the north] will go back (to) his land with great wealth [1945]; and his heart (will be) against the holy covenant [hostility towards Christians]; and will act [it means activity in the international arena]; and turned back to his own land [1991-1993. The collapse of the Soviet Union and the Warsaw Pact. Russian troops returned to their country]. At the appointed time [he] will return back." (Daniel 11:28, 29a, literal translation) The return of Russia in this context means breakup of the European Union and NATO. Many countries of the former Eastern block will return to Russia's zone of influence. Russian troops will be stationed here again.

  Daniel 11:29b,30a = The Third World War.
  "And [he] will enter into the south [this may be Georgia], but it will not be as the former [2008 - Georgia] or as the latter [now - Ukraine], for the dwellers of coastlands of Kittim [USA, in the beginning without Britain] will come against him, and he will be dejected, and will go back." (Daniel 11:28-30a, literal translation)

  This will be a nuclear war. (Revelation 6:4) "A great sword" = a nuclear sword. As Jesus foretold, it will be "the beginning of birth pains". (Matthew 24:7, 8)

  Daniel 11:30b - The king of the north against the holy covenant. The persecution of Christian minorities. (Compare Matthew 24:9)

  Daniel 11:31-35 = The great tribulation of the small Christian churches. (Matthew 24:15, 21, 22; Daniel 7:25; Revelation 6:9-11; 11:2, 7; 13:7)

  Daniel 11:31b - Designation of a world government. (Daniel 12:11) "The abomination of desolation"= "The beast"= The future world government.

  The king of the south = The Anglo-American Alliance. (Daniel 7:8, 21; 8:10-12) The United Kingdom and the United States will strengthen their cooperation. (Revelation 13:11)

  Daniel 11:36-39 - Russia before World War IV. Dictatorship and militarism.

  Daniel 11:40-43 = The Fourth World War.

  Daniel 11:44 - "News (reports) from the east and from the north"- Psalm 48:2; Job 37:22; Isaiah 41:25; Joel 3:16; Jeremiah 25:30.

  Daniel 11:45 = Ezekiel 38:8-23 = The attack of Gog of the land of Magog (a future dictator of Russia).

  Daniel 12:1 = The great tribulation of the enemies of God's people. (2 Thessalonians 1:6-9; Revelation 7:14)

  Daniel 12:2 = Resurrection. (John 5:28, 29; Acts 24:15)
 • @Talbot
  @Talbot Czy Ty może jesteś Robertem Brzozą?
 • @Jan Szczepanik 19:58:36
  Nie, nie jestem.
  Mieszkam w Polsce, a Robert Brzoza w USA
 • @Talbot 09:14:14
  Jakby ktoś chciał po polsku o WTC:
  9/11 - Nuklearne wyburzenie WTC - Dimitri Khalezov [napisy PL]
  https://www.youtube.com/watch?v=M0kHTKg0Ptc

  Co do dotychczas głównych mediów - racja, mały przykład:
  http://demotywatory.pl/4530724/Kwintesencja-wspolczesnego-dziennikarstwa
 • @Talbot 15:20:59
  Próbowałeś się leczyć ?
  Nie wiem -może rodzinę załóż...O kurwa co ja gadam ..jeszcze spłodzisz coś i będzie chryja...
  No ale może chociaż umów się z jakoś Panią. Poczujesz trochę normalności to może jakoś oduzależnisz się od komputera i od tego Putina..
  No chyba ,że taka praca etatowa...Od rana do wieczora produkcja tekstów anty rosyjskich na różnych portalach.
  Chciałbym zobaczyć kto się kryje za tym Talbotem..
  Ide o zakład ,że jesteś ciotą.. Jakaś ustawka? Skype może ? Masz jaja żeby się ujawnić, bo ja nie mam z tym żadnego problemu...
  Husky stchórzył swego czasu ..
  A Ty???
 • @Moher 15:52:21
  Sorki ale sekciarskie teksty nie oddziałują na mnie w żaden sposób... Tyle w nich prawdy co w mitologiach antycznych :)
 • @Paulus.Aquarius 21:29:25
  -Widzę, że jesteś odporny na Prawdę. -Smutne to...
 • @Moher 22:26:06
  Oporny na Prawdę jest ten kto wierzy w dogmaty...
  Mojego umysłu nie krępują skostniałe schematy myślowe więc stale się rozwijam. Można też przyjąć jakiś stały punkt myślenia - np wiarę w coś... i schować się w skorupie odpornej ...na każde argumenty..Pocieszające jest to że każda skorupa kiedyś pęka i świadomość może rozwijać się dalej.
  Zadaj sobie pytanie... Czy stwórca absolutnie wszystkiego- ogromniastego wszechświata (wszechświatów) ,począwszy od cząstek elementarnych ,poprzez prawa fizyki ,kończąc na obfitości życiu i palecie emocji ...
  ...mógłby być tak prymitywny w zachowaniu jak opisują to religie ?
  Oczywiście ,że nie bo jako absolut jest wolny od pragnień i stanów psychomentalnych i jest ponad wyobrażenie istot ...a tymczasem na Ziemi pełno jest świadectw jego działania, przeróżnych historii itd... Bullshit !!!!

  UWAGA PONIŻEJ WIELOKROTNIE ZŁOŻONE PRZYDŁUGAWE ZDANIE ;)

  Czy to naprawdę takie trudne aby zrozumieć , że lepiej ogarnięci od pozostałych przedstawicieli swego gatunku ludzie ,kierujący się jednak egoistycznymi interesami, ale rozumiejący ,że wszechświatem rządzą zasady utworzone przez UNIWERSALNA ŚWIADOMOŚĆ , zawsze starali się ukryć ten fakt poprzez implikowanie przeróżnych wierzeń i religii CELEM ODERWANIA NAS OD NATURALNEGO STANU ŚWIADOMOŚCI...??

  ..tak wiem...to niestety dla wielu trudne...

  PS. ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ że w nieodległej przyszłości ( obstawiam ok. 13 do 30 lat) kościół KK zostanie obalony a stanie się to najprawdopodobniej w wyniku propagandy antychrysta , którego jako wierzący uznasz za ...MESJASZA ? Najpierw pojawi się fałszywy antychryst... potem pojawi się KTOŚ kto go obali ... i będzie się podawał za MESJASZA...Cuda będzie czynił, zakończy chaos na Planecie i zapoczątkuje nowy ład duchowo- społeczno- ekonomiczny .. Pójdziesz za nim czy wybierzesz śmierć a w najlepszym wypadku ukrywanie się do końca życia ?


  Z POZDROWIENIAMI ...ALE ...
  BEZ ODBIORU...
 • @Paulus.Aquarius 21:27:07
  "Chciałbym zobaczyć kto się kryje za tym Talbotem..
  Ide o zakład ,że jesteś ciotą.. Jakaś ustawka? Skype może ? Masz jaja żeby się ujawnić, bo ja nie mam z tym żadnego problemu..."


  Jeżeli nie masz problemu ze swoim ujawnieniem - podaj swoje imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, wiek, płeć i krótki życiorys z dokonaniami na polu przyjaźni polsko-radzieckiej. Podaj do publicznej wiadomości, czy należałeś do PZPR i obecnie do komunistycznej partii Rosji.
  N o chyba, że masz problem z ujawnieniem tych danych, bo jesteś tchórzem..
 • @Talbot 09:16:35
  "Jeżeli nie masz problemu ze swoim ujawnieniem - podaj swoje imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania, wiek, płeć i krótki życiorys z dokonaniami na polu przyjaźni polsko-radzieckiej. Podaj do publicznej wiadomości, czy należałeś do PZPR i obecnie do komunistycznej partii Rosji.
  N o chyba, że masz problem z ujawnieniem tych danych, bo jesteś tchórzem.."

  WIEM ,ŻE TO CO NAPISAŁEŚ POWYŻEJ TO TYLKO TANI ZABIEG SOCJOTECHNICZNY..

  Odpowiadam jednak:
  W moim życiorysie nie ma dokonań na polu przyjaźni polsko-radzieckiej. ani przynależności... do PZPR i obecnie do komunistycznej partii Rosji.

  Co do moich danych osobowych to proponuje:
  PRZEPROWADZIĆ ROZMOWĘ NA SKYPE PODCZAS KTÓREJ UJAWNIMY SZCZEGÓŁOWE DANE OSOBOWE . NAGRAMY I POKAŻEMY NASZA ROZMOWĘ NA NEON24 . A MOŻE OSOBISTE SPOTKANIE ? CO TY NA TO ??
  Skąd jesteś ?
 • @Paulus.Aquarius 09:16:26
  Jeszcze jedno - nie publikuję artykułów antyrosyjskich z Gazety Polskiej i Gazety Wyborczej, tylko ze strony Wolna Polska, gdzie publikowane są tłumaczenia artykułów Ruskich patriotów, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z putinowską Rosją, ponieważ putinowska Rosja nie ma nic wspólnego z Rosją słowiańską.
 • @Paulus.Aquarius 09:31:37
  "Skąd jesteś ?"

  Możesz publicznie ogłosić, że z Tel Aviv - twoi sympatycy się nareszcie ucieszą, że Prawda Zwyciężyła.
 • @Talbot 09:33:12
  portal WOLNA POLSKA ma z Wolną Polską tyle wspólnego co Wałęsa z patriotyzmem a "Ruscy patrioci" z rosyjskim patriotyzmem tyle co ISIS z islamem...
  Ja nie mam zamiaru dyskutować z Tobą ponieważ przywdziałeś ideologiczny pancerz ( PUTIN JEST ZŁY ) i trzymasz się go jak pijany płotu a ewentualne drobiazgi jak miażdżącą jego rywali popularność w społeczeństwie tłumaczysz ,że "ruscy" są zmanipulowani
  No więc jak można z Tobą dyskutować ?

  TY MASZ SWOJĄ RELIGIĘ - ZŁY PUTIN...
  JA PRZYZNAJE UCZCIWIE...NIE WIEM KIM JEST !!! DOBRYM CZY ZŁYM CZŁOWIEKIEM, ODGRYWA ROLĘ W RAMACH NWO CZY NIE..., ITP, ITD.
  NIE WIEM TEGO. POZOSTAJE MI OCENA GO JEDYNIE PO...
  OWOCACH ... WIĘC NIE MA INNEGO WYJŚCIA JAK OCENIĆ GO POZYTYWNIE ( NA TLE INNYCH ŚWIATOWYCH POLITYKÓW)

  CO Z MOJĄ PROPOZYCJĄ CO DO SPOSOBU "AUTOLUSTRACJI" ???
 • @Paulus.Aquarius 09:50:31
  "TY MASZ SWOJĄ RELIGIĘ - ZŁY PUTIN..."

  Żydzi chwalą Putina - zajmij się jego życiorysem, bo ptaszki żydowskie ćwierkają, że to ich chazarski człowiek.
  Czy w słowiańskiej tradycji jest, aby Słowianin wstydził się pochodzenia swojej matki ?
 • @Talbot 09:50:31
  No ale czego się kurwa boisz...?
  kamerki w telefonie / laptopie ?
  Ludzie dzisiaj wrzucają filmiki , zdjęcia do sieci a Ty się kurwa cykasz takiego czegoś ?

  Ok, to może sama rozmowa bez danych osobowych .. hmm ?

  Coś się będzie działo na nocniku 24 ...pomyśl o tym.. taki filmik na Neonie... będziesz miał z 10000 odsłon :)
 • @Talbot 09:56:09
  powiedziałem,że nie wchodzę w przygłupawe polemiki.. Oceniam Putina po owocach czynów...a nie po jakiś historyjkach z sieci...

  więc nie pisz o Putinie tylko wypowiedz się wreszcie na temat

  NASZEJ WIDEO-ROZMOWY
 • @Paulus.Aquarius 10:08:28
  Masz może jakiś rosyjski komunikator głosowy, bo Skype jest inwigilowane przez imperium szatana - NSA.

  Może V Kontaktie jest jakaś bezpieczna aplikacja? Służby Władimira zapewnią bezpieczne połączenie...
 • @Talbot 10:17:16
  skype byłoby najwygodniej ..ale jestem otwarty na propozycje
 • @Paulus.Aquarius 11:03:50
  Nowa Rosja - Anielska ?

  https://1.bp.blogspot.com/-xUzX6bOpFKA/VYu0-hOXdXI/AAAAAAAAOYE/09s2SUJi_EY/s320/putin.jpg


  Co się dzieje w Rosji pod względem duchowym i anielskim po upadku komuny ? Czy nastąpiła lub następuje w nowej rzeczywistości, bardziej otwartej, ingerencja istot wyższych ? Wiadomo, że Rosja zablokowała GMO jak i opryski hemtrails, czy takie posunięcia mogą mieć znaczenie dla istot z innego wymiaru ? Możliwe... Oto trochę Rosji jakiej nie znamy:

  http://popotopie.blogspot.com/2015/01/nowa-rosja-anielska.html
 • @Talbot 11:59:01
  Wyjdź na świeże powietrze, poznaj ludzi, przygruchaj se jakąś rusałkę..
  nigdy nie jest za późno aby zdystansować się trochę od wirtualnego świata..

  bez odbioru.. chyba ,że jednak będziesz mieć ochotę pogadać przez komunikator - wtedy tak odzywaj się...
  Ale póki co nie traktuje Cię poważnie...bo nie lubię tchórzy...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY