Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Biały Dom i Mroczne Wrota

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiele rzeczy przed nami się ukrywa...

 

Jerzy Waszyngton, Thomas Jefferson i Pierre L’Enfant to pierwotna trójka, która w roku 1791 zaprojektowała mapę Waszyngtonu, a konkretnie miejsca okalającego Biały Dom. Dlaczego takie osobistości zajęły się projektowaniem tego miejsca z Prezydentem USA na czele? Nim odpowiemy na to pytanie wcześniej zastanówmy się chwilę nad bardzo popularnym symbolem, a mianowicie gwiazdą wpisaną w okrąg. Pięcioramienna gwiazda nosząca również nazwę pentagram, jest najczęściej stosowanym symbolem religijnym w historii. Możemy ją znaleźć u podstaw wierzeń Majów, Egipcjan i Chińczyków. Co ciekawe owa gwiazda okala biały dom, może brzmieć to dość dziwnie, ponieważ jeżeli spojrzymy na ów Biały Dom to raczej żadnych pentagramów tam nie ma, ale to tylko złudzenie, początkowe złudzenie, ponieważ czasem trzeba wiedzieć jak patrzeć by móc coś dojrzeć, takie sztuczki preferowali wolnomularze czyli masoni. Jerzy Waszyngton był wolnomularzem, Thomas Jefferson również to też powstaje zasadnicze pytane, czy przez przypadek tak zaprojektowali plan wokół Białego Domu, że powstał tam pentagram? Oczywiście, że nie, ponieważ tego zostali nauczeni i takie też mieli zadanie do wykonania. Dodam jeszcze, że w starożytnej Grecji pięcioramienna gwiazda symbolizowała ogień, wodę, powietrze, ziemię i piąty żywioł, czyli duszę. To też widzimy, że raczej to nie był przypadek, iż ów symbol jest tak rozpowszechniony, ma on pewną moc, realną moc. Teraz, jeżeli odwrócimy ów pentagram to otrzymamy coś przeciwnego, otrzymamy symbol, który został zaadoptowany przez czarownice, przez siły nadprzyrodzone i co ciekawe także przez wolnomularzy, czyli masonerię, czy to przypadek? Raczej nie, zawsze mogli wybrać chociażby okrąg lub kreskę, ale oni woleli odwrócony pentagram. Przy okazji odsyłam do serii artykułów, które zamieściliśmy wcześniej na stronie Tajemnice Świata, artykułów poświęconych Iluminatom, ponieważ dowodzimy w nich tego, że masoneria jest organizacją stojącą u podstaw tajnego bractwa oświeconych.

 

Teraz idąc dalej, ów symbol, czyli odwrócony pentagram był często używany przez Masonerię, odwoływano się do niego na licznych budynkach wzniesionych na terenie stolicy USA. Mało tego, dziwnym sposobem ów symbol był również odnajdowany także na różnych fortecach w Hiszpanii, zamkach w Irlandii, a nawet na starych kamiennych kościołach w Chicago. Dlaczego ktoś w tak obsesyjny sposób nieustannie przez setki lat odwoływał się właśnie do tego symbolu? Ponieważ uważa się, że symbol ten jest potrzebny do otworzenia wrót, jest elementem wrót do innego wymiaru powiedzmy, że do świata duchowego, Masoneria mocno w to wierzyła, był to jeden z ich sekretów, z resztą jest i do dziś. Nie mniej jednak, jeżeli tak jest to, czemu nie udało się tego dokonać wcześniej, to znaczy otworzyć tego tajemniczego przejścia? Ponieważ brakowało jednego elementu, a mianowicie władzy. Czasem ażeby zainicjować pewne procesy nadprzyrodzone, nie wystarczy to czy tamto, potrzeba do tego predyspozycji. To nie przepis na placek, który każdy może upiec, lepiej lub gorzej, do tego typu czynności potrzeba jak wcześniej napisałem predyspozycji. Tutaj brakowało władzy, pewnego fundamentu, który został by położony pod konkretny rytuał.

 

Punkt pierwszy to Dupont Circle, punkt drugi to Logan Circle, trzy to Washington Circle, cztery to Mount Vernon Square i wreszcie punkt piąty to Pennsylvania Avenue tysiąc sześćset. Jeżeli zaznaczymy te punkty na planie miasta to szybko zauważymy, że mamy do czynienia z pentagramem a wrotami do drugiego świata jest cały Biały Dom. Teraz idźmy dalej i zastanówmy się, po co ktoś to robił? Czy rzeczywiście w Białym Domu dokonywane są pradawne rytuały mające na celu porozumiewanie się z istotami nie z tego świata? Edward Snowden kontrowersyjna postać, znana myślę większości, kiedyś powiedział znamienne słowa, a mianowicie, iż widział w Białym Domu wysokie istoty, mające ponad dwa metry wzrostu. Charakteryzowały się one owalną twarzą i bardzo jasną karnacją skóry. Wydawały się nie być ludźmi. Jeżeli weźmiemy pod uwagę tę relację człowieka, który pracował w NSA, czyli agencji, która udziela informacji CIA, FBI czy DEA to możemy dojść do wniosku, że wiele rzeczy przed nami się ukrywa. Oczywiście, ktoś powie, po co wierzyć temu maniakowi. Ja osobiście uważa, że ten człowiek jest w pewnym sensie bohaterem, ponieważ ryzykował swoje życie i ryzykuje je do dziś, tylko po to by móc ujawnić wszelkie niezgodne z prawem działania USA czy ludzi za kurtyną. Mógł spokojnie pracować w NSA, był doskonale zapowiadającym się analitykiem, mimo to zrezygnował z tego na rzecz prawdy i budzenia uśpionej ludzkości. My również nie ustawajmy w drodze i nie wierzy w te ochłapy, które są nam rzucane pod nogi, to tak naprawdę kłody oddzielające nas od prawdy.

 

 

Autor:
Tomasz M „Pielgrzym”

KOMENTARZE

 • @
  ...tam gdzie jedni widzą wrota otwierające się siłą zaklęcia lub po prostu energią myśli, tam inni dostrzegą jedynie majaczący zarys nie do końca wiadomo czego - a jeszcze inni - litą opuszczoną skałę świetnie nadającą się by pod nią wyrzucić śmieci z wycieczki (albo z ciężarówki) - lub walnąć kupę...

  - taki już ten świat jest: każdy dostrzeże wrota otwierane myślą - każdy W SWOIM CZASIE
 • Życie symbolami pisane - Roman Then
  W studio NTV Roman Then i rozmowa na temat znaczenia symboli i symboliki w ogóle oraz jej niezaprzeczalnym wpływie na nasze życie. Również dużo o logach i logotypach na wizytówkach i o tym co mówią one o właścicielu bądź jego firmie.

  https://www.youtube.com/watch?v=57ARP4CxHhc
 • @Andrzej Tokarski 10:36:46
  " taki już ten świat jest: każdy dostrzeże wrota otwierane myślą - każdy W SWOIM CZASIE"

  Ja dostrzegam Pentagram na Kremlu, a inni gwiazdkę z Nieba..
 • @Talbot 10:55:50
  http://www.sadistic.pl/pochodzenie-ruskiej-gwiazdy-metro-2033-vt171017.htm
 • @Talbot 11:03:36
  ...być może nie całkiem od rzeczy byłoby dopuścić - choćby jako hipotezę do analizy - taką sekwencję logiczną: tam gdzie jedni widzą śliczną gwiazdkę z nieba, inni widzą pentagram z całą magiczno-mistyczną konotacją tego symbolu. Są też tacy, którzy wiedząc o magiczno-mistycznej konotacji tego symbolu - wiedzą również o jego umowności oraz ludzkim, więc z natury rzeczy ułomnym rodowodzie, a także roli sprowadzającej się w istocie do bycia co najwyżej (zupełnie jak religie) wskazówką, drogowskazem - ale w żadnym razie istotą rzeczy.

  Ci ostatni, by już nie przynudzać ponad ludzką, a nawet
  czarcią wytrzymałość - w gwiazdce - na powrót - będą widzieć gwiazdkę...

  mnóstwo krajów w/na swoich godłach/symbolach/flagach umieszcza gwiazdę lub słońce. Może to po prostu odległe, choć stale obecne echo kultu solarnego/solarno-astralnego jako najbardziej pierwotnego i zarazem najbardziej oczywistego z punktu widzenia mieszkańca tej planety aktu wiary......reszta to publicystyka i manipulacja? kto wie...?
 • @Andrzej Tokarski 11:51:13
  "..reszta to publicystyka i manipulacja? kto wie...?"

  Tak samo jest ze Swastyką

  http://www.histurion.pl/historia/starozytnosc/grecja/skad_sie_wziela_swastyka.html
 • Goje z masonerii wykonują rozkazy żydowskich ekstremistów.Historia z Chazarami to fałszywka-D.
  https://www.youtube.com/watch?v=4mvfRFGM3TE
 • @Talbot 11:56:52
  ...swastyka jest świetnym przykładem tego, że w różnych czasach i w zależności od aktualnego "tryndu" symbol może zmieniać znaczenie - znacząc jednocześnie to co trzeba z punktu widzenia i zapotrzebowania aktualnej mądrości etapu

  ...narastające postrzeganie tego mechanizmu jest narastającym odzyskiwaniem wolności - powiedziałbym, że to odzwierciedlenie buddyjskiej ścieżki - ale że jeden bęcwał zbyt natarczywie wymachuje tu, na portalu buddyzmem, czyniąc z niego pokraczną karykaturę, zbyt głupi, by to pojąć - powiem tylko, że to odzwierciedlenie ścieżki
 • @
  Snowden "rycerzem Boga" (czyli szczerze wierzącym / nawróconym?), który miał okazję zrobić "coś pożytecznego" bo był we właściwym miejscu?

  Żeby nie mieszać za bardzo, napiszę tylko jeszcze 1: po obejrzeniu filmu National Geographic (więc chyba dość wiarygodnego?) o Koranie: "każdy (pokojowy i ekstremista) znajdzie w nim COŚ DLA SIEBIE". Ups, "drzewo dobrego i ZŁEGO" to było moje pierwsze skojarzenie na zakończenie.
 • USA porzuciły Syrię...
  oddały ją Rosji.
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160909/3843923/usa-syryjska-opozycja-rosja.html

  No to teraz Putin musi zacząć drukować ruble, bo będzie miał ich na garnuszku.
 • @Talbot 17:31:48
  Hmm, to ci "umiarkowani"?
  Co odcinają głowy szybko i ostrym nożem? :O

  Ups, to co widać w "krajach arabskich" przez ostatnie LATA, to fakt, że oni są z demokracją "niekompatybilni".
  Tam MUSI być "za mordę i do komunizmu"... (vide Arabia Saudyjska).

  Gdyby nie ROPA to by zostali "zaorani na metr w głąb", przy sprawianiu jakichkolwiek problemów.
  Ale ropa się KOŃCZY...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY