Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7133 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Żydzi mają problem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...bo według logo ŚDM, Palestyńczycy zajmują cały obszar Izraela

Żydzi nie mogą przeboleć, że według oficjalnego logo palestyńskich pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie, tamtejsi katolicy zajmują cały obszar Państwa Izrael.

Od kiedy Palestyńczycy zajmują cały obszar Państwa Izrael? Obrazek ten to skandal! Czy to prowokacja. Czy aż taka miłość do katolików do Palestyńczyków i chęć zmiany granic z Papieżem? - pyta internautka z zamkniętej, fejsbukowej grupy „Żydzi Polscy”.

Inna żydówka twierdzi, że Palestyna to sztucznie utworzone państwo. W takim razie co powiedzieć, o amerykańskim tworze – państwie Izrael?

 

Katolicy opowiadają się za prawdą. A prawda jest taka, że żaden z wyznawców Chrystusa nie przyłoży ręki do kłamstwa i współczesnej gehenny, jaką Żydzi gotują Palestyńczykom, na terenie od setek lat zamieszkiwanego przez nich państwa.

Zachęcam do lektury książki „Syn Hamasu”, która rozwieje wszelkie wątpliwości na temat współczesnej żydowskiej okupacji.

---

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7942-zydzi-maja-problem-bo-wedlug-logo-sdm-palestynczycy-zajmuja-caly-obszar-izraela

 

Logo ŚDM - Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 - masońskie, okultystyczne i pogańskie symbole

 

 

 

 

http://www.dailymotion.com/video/x4lmfw6_logo-sdm-swiatowe-dni-mlodziezy-krakow-2016-masonskie-okultystyczne-i-poganskie-symbole_school

 

 

KOMENTARZE

 • falszywy chazar-Israeli
  to twór CCCP ,a nie USA .
 • @kfakfa 11:50:41
  "to twór CCCP ,a nie USA ."

  100/100
  Putin podobno żydów nie lubi...
  To rosyjdcy żydzi wyemigrowali do USA i niszczą Amerykę. To żydzi opanowali CIA i część Pentagonu chcąc zawojować świat - gdyby nie Obama, to już dawno by wybuchła wojna. Rosjanie podobno popierają Trumpa pomimo, że on publicznie głosi, że Izrael pozostanie strategicznym partnerem Izraela, żydki też lubią Putina - wnioski pozostawiam bez komentarza...
 • Zastanawia mnię jeszcze jedno...
  dlaczego przy postach pana Jeznacha pojawia się biały orzeł w koronie, zamiast dwugłowego czarnego, który jest znakiem rosyjskiej masonerii?

  http://www.texemarrs.com/images/bush_putin_hu.jpg
 • Proszę o nie traktowanie mojej notki...
  jako antykatolickiej i tym bardziej antyrosyjskiej. Zostałem wychowany w religii katolickiej i nie mam zamiaru na stare lata niczego zmieniać - taka była i jest nasza rodzinna tradycja. Wszystkim jest wiadomym, że w KK trwa walka masonerii, która chce rozwalić Kościół katolicki, który stoi na przeszkodzie do wprowadzenia NWO i rozbicia struktut państw narodowych.

  Jeżeli chodzi o instalowanie polskich symboli narodowych przy notkach pana Jeznacha - to chcę Jego zapytać czy jest polskim patriotą i jak ten patriotyzm pojmuje?
  Czy męczeństwo Żołnierzy Wyklętych, o których pojawiało się dużo notek na Neonie należy puścić w niepamięc i zająć się pomaganiem jednemu z mocarstw załatwianiu ambicji mocarstwowych, zgodnie z doktryną Mędrców Syjonu, którzy już kiedyś stworzyli dla siebie ZSRR - teraz planują to samo od Władywostoku po Lizbonę.
 • @Talbot 15:46:40
  P.S
  Oczywiście przy pomocy amerykańskiej masonerii.
 • Rosję traktować poważnie
  Panie jeznach, ma pan rację....
  Kiedyś Europa nie traktowała poważnie Hitlera, jak to się skończyło?
  Pisze pan czy będzie wojna....
  To zależy od Putina.

  Pan Jeznach zablokował mi kiedyś dodawanie komentarzy, ponieważ nieprzychylnie napisałem o związku radzieckim, dlatego moja korespondencja tak wygląda.
 • Jeżeli chodzi o blokowanir oszołomow''''
  zostałem pozbawiony możliwości dodawania komentarzy przez Niemca pana Białasa, któremu nie pasowały moje notki na Neonie, bo były jakoś takie antyrosyjskie.
  Zablokował moje komentarze także pan, który podpisuje się @stanislav. To ja się pytam pana Stanislava, czy w języku polskim, rosyjskim i słowiańskim jest używana litera "V" ?
 • @Talbot 16:48:26
  Stanislav ???
  a kto to taki
  ten z .......
  Pozdrawiam
 • @Talbot 15:46:40
  // teraz planują to samo od Władywostoku po Lizbonę.//
  SUE ???
 • @Husky 17:37:47
  "teraz planują to samo od Władywostoku po Lizbonę.//"

  Przecież to widać, zbabrali temat z ZSRR, to zainstalowali Putina i kombinują nadal. Zrobią wszystko, aby osiągnąć cel,
 • @Talbot 17:54:58
  European Soviet Union ?
 • @Husky 17:37:47
  A niby kto dał kasę na odbudowę ruskiej gospodarki po upadku sovietów, jak nie amerykańskie banki kontrolowane przez masonerię z CIA?
  Rosyjska propaganda pisała, że Putin uwolnił się od Rothchschildów i rosyjski Bank Centralny jest już independent. To wszystko okazało się bzdurą na użytek wewnętrzny dla społeczeństwa rosyjskiego.
  USA nakręcają panikę wojenną, aby zmusić Putina do zbrojeń, wówczas rosyjska gospodarka tego nie wytrzyma i Padnie - żadnej wojny światowej nie będzie, ponieważ po II wojnie światowej ustalono - koiec z wojnami na kontynencie europejskim, Dlatego powstało NATO, ale Putin zadał się z amerykańską masonerią i zauważył, że to oszołomy spod znaku Piszczeli i Czaszek , postanowił to wykorzystać i zrealizować plan Mędrców Syjonu - to co jest na mapie Gomberga: teraz planują to samo od Władywostoku po Lizbonę.//

  Putin ma taką samą "wizję", jaką miał kiedyś Hitler, to ten sam typ ludzi.
 • @Talbot 18:30:44
  /A niby kto dał kasę na odbudowę ruskiej gospodarki po upadku sovietów, jak nie amerykańskie banki kontrolowane przez masonerię z CIA?/

  Nie wnikam w powody "dlaczego" ale gówno wiesz.Pieniądze pochodziły z renegocjacji "Porozumienia o podziale produkcji".Z 262 punktów podpisanej w 1995 r przez Jelcyna umowy, po renegocjacjach pozostało tylko 2.Zaś 160 anulowano
  wiesz co to "Porozumienia o podziale produkcji "-amigo?
 • @Husky 18:23:47
  "żadnej wojny światowej nie będzie, ponieważ po II wojnie światowej ustalono - koiec z wojnami na kontynencie europejskim"

  Sam widzisz, że Rosja za zgodą USA zrobiła sobie poligon w Syrii, a nie w Europie.
  Wszystko idzie zgodnie z Planem.
  Ta ruska propaganda, że "wróg nadchodzi"; to zwykłe bzdury, aby Putin załapał się na następną kadencję. Zwykli Rosjanie będą jeść słoninę z cebulą - a on obwoła się Carem.
 • @Talbot 18:57:33
  Talbot co z tym Porozumieniem o podziale produkcji?
 • @ikulalibal 19:01:19
  Nie wiem.tylko nie pisz mi, że to amerykańska propaganda, a ja jestem żyd.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/zachod_budowa_rosji_i,p351645514
 • @Talbot 19:26:55
  /Nie wiem.tylko nie pisz mi, że to amerykańska propaganda, a ja jestem żyd./

  Nie wiem czy jesteś żydem ale dezinformatorem (a lepszym wypadku idiotą) z pewnością.
  Napisałeś :/ kto dał kasę na odbudowę ruskiej gospodarki po upadku sovietów, jak nie amerykańskie banki kontrolowane przez masonerię z CIA?/

  A to po prostu nie prawda.Odbudowa gospodarki jak i spłata zagranicznych zadłużeń odbyła się z zysków jakie przyniosła renegocjacja Porozumienia o podziale produkcji" ( definicje sprawdzić w wiki)
  Jako "autor" tego bloga,skoro tylko pozwolą ci właściciele portalu, możesz pisać cokolwiek.Bzdurę na bzdurze poganianą przez inną bzdurę.
  Jednak wyższość przekazywanych przeze mnie informacji nad twoimi bredniami, polega na tym że można je sprawdzić.A nawet obliczyć.
 • @ikulalibal 19:49:32
  Sorry, ale właśnie czytam Gazetę Wyborczą - Michnik wychwala Putina.
  Jutro pogadamy...
 • Czy będzie wojna?
  Rosja zareagowała na postanowienia szczytu NATO zaskakującymi propozycjami. Czyżby Putin wysyłał sygnały, że chce odprężenia?

  http://wiadomosci.onet.pl/prasa/wycieczka-do-moskwy/0j0b5s
 • @Talbot 12:31:33
  Rosja podwaja liczebność wojsk powietrzno-desantowych - wcześniej zamówiła we Francji Mistrale. I teraz pytanie: wojska te są wojskami ofensywnymi, nie obronnymi - na jaki kraj Putin planował zrzucenie tych wojsk?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY