Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7130 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Zamazana historia Ziemi w operacjach fałszywej flagi, cz. 2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Brudna światowa polityka

Ole Dammegard, niezwykle dobrze zorientowany i poinformowany człowiek o kulisach i niuansach brudnej światowej polityki, nie gardzącej morderstwami, aby tylko wiadoma mafia utrzymała się przy władzy i dalej panował wyzysk oraz niewola ludzkości. W godzinnej rozmowie mówi "jak jest i było" z zabójstwami znanych polityków, jak Kennedy czy nawet ze zleceniem na Johna Lennona.

KOMENTARZE

 • „Czy zamach w Paryżu zorganizowali Amerykanie?”.
  https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSX-t6C9hdgmXbjt1tJoaHMIK2pUX2R49hlpNfhJAf-kcb4e0bh

  Według eksperta cytowanego przez „KP” eksperta, Aleksandra Żylina, masakra w Paryżu była karą dla Francji za niedawną wypowiedź prezydenta Hollande’a, który na początku stycznia zasugerował, by Unia Europejska zaczęła łagodzić sankcje wobec Rosji. Ekspert przekonuje, że terroryzm to dla USA „tania i łatwa” metoda dyscyplinowania europejskich sojuszników i często przez Stany stosowana – ostatnio wobec Niemiec. Żylin tłumaczy bowiem, że zaostrzenie stanowiska Merkel wobec Rosji jest bezpośrednio związane z wybuchem fabryki chemicznej w Ritterhude na północy Niemiec. Wybuch miał być bowiem dziełem „amerykańskich szpiegów”.

  Brzmi dziwacznie? Bynajmniej – przekonuje czytelników popularnego w Rosji portalu Lifenews.ru Aleksiej Martynow, analityk jednego z moskiewskich think-tanków. On także wiąże paryski zamach z przyjaznymi gestami Francji wobec Rosji. (…)

  „W ostatnich latach i dekadach, tak zwany terroryzm islamski był w rękach największej agencji wywiadowczej na świecie — CIA” – mówi Martynow.

  W odróżnieniu jednak od Turcji, nawet najbardziej antyamerykańscy politycy w Rosji nie zdobyli się na oskarżenie Zachodu lub USA o organizację zamachów. Być może dlatego, że odwrócenie uwagi od wojny na Ukrainie i podkreślenie zagrożenia ze strony radykalnego islamu jest jej na rękę. Interesy Zachodu i Rosji są tu bowiem wspólne – i mogą skłonić Europę do podejścia do Rosji. (…)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY