Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Mind Control - wersja "DELTA"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego wszyscy umrzecie

 

 
Ilustracja muzyczna: Pikotaro - Everyone Must Die

 

W maju 2020 r. rosyjscy oligarchowie, wysokiej rangi urzędnicy oraz ich współpracownicy szczepili się w moskiewskim Instytucie im. Gamaleja EKSPERYMENTALNĄ szczepionką na Covid-19. Szczepionka ta nie tylko nie była wówczas jeszcze oficjalnie zatwierdzona do użytku w Rosji, ale nie zaczęły się jeszcze nawet jej badania pierwszej fazy. I jakoś żaden z nich nie wyraził obaw, że jest szczepiony eksperymentalnym preparatem, który może ich "zmodyfikować genetycznie", zabić, wysterylizować czy też sprawić, że się zesrają. Dlaczego? Ano dlatego, że ludzie bogaci często leczą się terapiami i lekami, które są jeszcze "eksperymentalne". Te leki działają, ale nie są one jeszcze dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba, bo biurokraci z urzędów regulacyjnych nie przystawili jeszcze odpowiedniej pieczątki na świstku papieru. Plutokraci jednak ryzykują i sięgają po takie eksperymenty.

Zaszczepił się również najbogatszy mieszkaniec Rosji - Putin-Hujło. Niektórzy spekulują co prawda, że dostał zastrzyk z soli fizjologicznej lub inne placebo, ale to nie jest ważne. Car szczepiąc się przed kamerami dał sygnał poddanym, że zaszczepić się trzeba. Do tego potępił antyszczepionkowy sceptycyzm. Aluzję zrozumiano i zaszczepiono funkcjonariuszy resortów siłowych. W Moskwie wprowadzono na pewien czas paszporty covidowe. Na prowincji nawet o tym nie myślano, bo Kreml sra na rosyjską prowincję.

W Chinach latem zeszłego roku zaczęto szczepić przedstawicieli resortów siłowych. Program szczepień całej populacji wlókł się jednak i dopiero w ostatnich miesiącach ostro przyspieszył. O ile do maja podano 270 mln dawek szczepionek, to obecnie ich liczba sięgnęła 1,8 mld. W Chinach rozprzestrzenia się teraz wariant Delta i pomimo tego, że ponad 40 proc. populacji jest w pełni zaszczepione, to rząd sięga po drakońskie lockdowny. Trzeci pod względem wielkości morski terminal kontenerowy został tam zamknięty po wykryciu JEDNEGO zakażenia Covid-19.Co ciekawe Chińczycy o pojawieniu się w ich kraju Delty obwiniają rosyjskiego pasażera samolotu. 

Jeden z polskich liderów ruchu antylockdownowego, w internetowej wymianie myśli ze mną, napisał: "Gdyby był Chińczykiem, to bym się szczepił. Bo porządek musi być". W Chinach musi być porządek, a w Polsce widocznie powinna być anarchia tak jak w czasach saskich...

Kwestią, którą poruszam w tym wpisie nie jest  to, czy szczepionki są skuteczne przeciwko wariantowi Delta czy nie. Jakimś dziwnym trafem skok zachorowań mamy obecnie w Izraelu w pełni zaszczepionym w 60 proc. a nie w Autonomii Palestyńskiej, zaszczepionej w 8 proc. (Trzeba jednak brać pod uwagę to, że dane mogą być zafałszowne przez testy. Być może nawet 90 proc. wskazań tych testów jest gówno warte. W Izraelu robi się ich dużo więcej niż w Palestynie, i stąd pewnie nagle ten przyrost tysięcy zakażonych, z których umierają pojedynczy ludzie.) Kwestią, którą chce się zająć jest to, czy szczepionki przeciwko Covid-19 nadawałyby się do depopulacji ludzkości.

Jeśli porównujemy geografię szczepień z geografią wyborczą, to widzimy, że szczepień przeciwko Covid-19 unika się najczęściej na terenach, gdzie wygrywa prawica. Tam gdzie ludność jest nastawiona bardziej tradycjonalistycznie, bardziej religijna i bardziej nieufna do rządu, szczepień jest wyraźnie mniej. Masowo się szczepią za to liberalne wielkie miasta. Tę prawidłowość widać zarówno w Polsce, jak i w USA, Wielkiej Brytanii czy we Francji. Gdyby szczepionki zadziałały, tak jak myśli część antyszczepionkowców - czyli w ciągu trzech lat zabiłyby lub poważnie spustoszyły organizmy ludzi, którzy je przyjęli - to  w krótkim czasie zostałby wybity elektorat, który głosuje na libków/lewaków/illuminatów. Przetrwałby natomiast elektorat wrogo nastawiony do tych grup. Poza tym grupy przestępcze rządzące w Rosji i w Chinach eksterminowałyby własne siły zbrojne i funkcjonariuszy bezpieki. Czy ma to więc sens? 

Gdybym był illuminatą, rozegrałbym wszystko nieco inaczej:

Covid byłby zasłoną dymną. Wirus stworzony w chińskim laboratorium, za granty z instytutu dra Fauciego, byłby wykorzystany przede wszystkim jako element testu. Testu tego jak działają procedury medyczne, państwowe służby i propaganda na całym świecie.

Szczepionki też byłyby testem. Nie ważne, czy chroniłyby przed covidem czy nie. Nie ważne, czy wywoływałyby skutki uboczne, czy nie. Ważne byłoby to, kto ich nie będzie chciał przyjąć. W ten sposób zidentyfikowane zostałyby osoby nie ufające władzy, wierzące w teorie spiskowe, przedstawiciele elektoratu, którego należałoby się pozbyć. Na tych bardziej umiarkowanych wpływałoby się za pomocą zachęt i gróźb. A jednocześnie promowało najbardziej foliarskie teorie o szczepionkach, by utwierdzić w oporze tych najbardziej niepożądanych. Nie kosztowałoby wiele, by zapłacić jakimś doktorkom czy pielęgniarkom za opowiadanie kocopałów na YouTubie a zjeb w furażerce jeszcze by to podkręcił. (Zauważcie, że rządy jakoś nie wprowadzają przymusu szczepień na Covid-19. Zamiast tego stosują różne perswazje. Starają się, by zaszczepić jak najwięcej ludzi, ale nie wszystkich.)

A później przyszedłby dużo bardziej śmiercionośny wirus. Ten przed którym z chytraśnym uśmieszkiem na ustach przestrzega dr Fauci oraz inni "eksperci". Szczepionki chroniłyby właśnie przed tym wirusem trzymanym w lodówkach. Prawicowi antyszczepionkowcy zostaliby wybici nowym choróbskiem. Ci którzy przeżyliby, straciliby wiarę w dotychczasowe autorytety. Libki i lewactwo triumfowałoby mając zapewnione zwycięstwo w każdych wyborach w nadchodzących dekadach. Świat zostałby przebudowany. Build back better. Lewactwo i libkostwo, nic by nie posiadało na własność, wpierdalałoby zieloną pożywkę i było z tego powodu szczęśliwe. 


Ja tak bym to zrobił, gdybym był illuminatą. Ale może illuminaci to kretyni i trzymają się scenariusza, który został opisany na każdej foliarskiej stronce. 

***

 


Jakiś czas temu Joe Biden przyjął w Białym Domu 18-letnią piosenkarkę Olivię Rodrigo. Dziadzio z pewnością miał dużo frajdy będąc tak blisko niej. Z pewnością powiedział później współpracowników: "Może byśmy częściej zapraszali różne nastoletnie gwiazdki, które, by przychodziły tutaj... ehhhmm... promować.... różne rzeczy". Rodrigo (pół-Filipinka) powiedziała wówczas, że szczepionki są "good for you". Była to ciekawa aluzja. W swoim teledysku "good 4 you" Rodrigo odgrywa przecież licealną yandere odpierdalającą jakieś psychopatyczne akcje. Niezłe "mrugnięcie okiem". No, ale wchodzę już chyba w obszary typowe dla QAnona...

***

Tymczasem Afganistan sypie się szybciej, niż przewidywałem. W ambasadzie USA palą dokumenty i niszczą twarde dyski. A Talibowie wprowadzają całkiem ciekawe prawo karne - tarzanie przestępców w smole. Możemy uznać to za barbarzyństwo, ale w krajach takich jak Afganistan tylko takie kary się sprawdzają. Przydaliby się tacy Talibowie w zachodnioeuropejskich no-go zones...

U Huntera Bidena też ciekawie. Nagrano go, gdy zwierzał się dziwce, że rosyjscy dilerzy narkotykowi ukradli mu laptopa, na którym były "naprawdę szalone" filmy z nim w roli głównej. To już drugi laptop z kompromitującymi materiałami, który stracił prezydencki syn.

***

A za tydzień lub dwa będzie wpis poświęcony Watykanowi...

 

 

KOMENTARZE

 • Uszy Duszy #71 KOMUNIKACJA Z MYŚLĄCYMI INACZEJ
  https://cdn.pixabay.com/photo/2018/06/01/11/48/brain-3446307__340.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=O0C5gUHPRr0
 • @ Autor
  "Ja tak bym to zrobił, gdybym był illuminatą. Ale może illuminaci to kretyni i trzymają się scenariusza, który został opisany na każdej foliarskiej stronce. "

  Nie, to nie iluminaci są kretynami, tylko ci, którzy przyjmują nieprzetestowany preparat.
  Kretynami nie są też "foliarze", bo cechuje ich zdrowa nieufność wobec władz.
 • @Jasiek 08:38:11
  "Nie, to nie iluminaci są kretynami, tylko ci, którzy przyjmują nieprzetestowany preparat.
  Kretynami nie są też "foliarze", bo cechuje ich zdrowa nieufność wobec władz."

  Zgadzam się z Tobą w 100%
 • Choroba ale umysłu i brak moralnych zasad
  Jak najbardziej sensowność tego artykułu ma swoje powody:

  Kwestia pierwsza to walka tezy z antytezą na arenie rzymskich walk w tych czasach to przestrzeń internetu i tv, a następnie rynek..

  Jeżeli ktoś się zaszczepił i mi o tym mówi - co mnie to obchodzi, nic na to nie poradzę , jeśli go lubiłem to lubić nie przestanę, to samo z niezaszczepionymi .. Po co się grupować i dzielić nie będą c upaństwowionym.

  Za ruchami anty stoją te same struktury , które stoją ZA.. w ten sposób kontrolują dyskurs polityczny, wydaje mi się dlatego że strasznie spadło zaufanie ludzi na calym swiecie do danych ugrupowań partyjnych, których mordy się nie zmieniają od lat lub zakładają maski - trump to bush a biden to obama i tak w koło macieja..

  Obecna sytuacja to transformacja systemu z biurokratycznego offline i jego hybrydy 50/50 na system totalnej cyfrowej inwigilacji - i tu trafiamy w sedno.. Miejsce obecnych pół-ludzi biurokratów , zajmą na przestrzeni lat i dekad wyrafinowane systemy Hi-Tech w tym SI, stąd ofiara w resortach..

  Zauważyć warto że gdy resorty siłowe zostają poza kontrolą władzy , która je wcześniej stworzyła, tworzą one Państwo w Państwie, mafie i grupy zorganizowanej przestępczości, generalnie sektor służb to własność Państwa , a w przypadku ideologii szczepionek własnie chodzi o markę i własność oraz ofiarę.

  DARPA od lat publikuję i zdobycze najnowszych osiagnieć technologicznych , nie tak dawno wojsko USA z NASA , zaczęło wprowadzać opracowany wczesniej program M&M dla gospodarek pod nazwą roboczą w UE industry 4.0. Kwestia ideologii COVID to ta operacja.

  Co się tyczy Putina nie zapominajmy kto go wspierał na prezydenta , bardzo silne zachodnie think tanki , zresztą on jest grupą KGB , która można by uznać za wyłam w tym srodowisku na mocy agendy gorbaczowa i sojuszu z NATO, który teraz wzmacnia militarnie Rosje, a ta ma powód by to robić oskarżając je o rozszerzanie wplywu. Rosja nie ma zadnego dokumentu na deklaracje USA o tym że NATO nie bedzie rozszerzać swoich wplywów choć sama chce dokumentów na ingerencje w cyber przestrzeni - po co w takim razie niszczyli RWPG i UW.??


  Kwestie kto umrze pierwszy czy oznaczony czy nieoznaczony to pokaże czas , który w świecie komercji i handlu przybrał formę olimpiady oraz igrzysk śmierci..
 • obłuda i psychoza spoleczna
  Gdy polski pół-rząd wspierający NATO i będący podobno przeciwko Federacji Rosyjskiej, dziś stosuje dokladnie te same metody i argumenty , które stosuje Putin czyli sceptyczne podejscie do niezaszczepionych , to podaje rękę administracji Kremla, a przecież to wróg to jak można realizować tą samą agende i tym samym sposobem..

  Tvn podobno to nie TVP, ale jedni i drudzy stosują tą samą propagande razem z Polsatem - programowanie "znalezlismy sie w trudnej sytuacji" załóż maseczke i zaszczep się. Rada biznesu to jedno i to samo.

  TVN podobno troszczy się o inny punkt widzenia i zapewnia wolność otumanionej gawiedzi przez reżim TVP, no ale przecież tak samo depcze konstytucje RP zapewniajacą w kilku punktach swobodę i wolność jednostki..


  TVN tylko dba o wolność grup , które łatwo zmanipulować i zepsuć, a potem nimi kierować - jednostka identycznie jak dla władzy, nie ma prawa istniec , ale wmawiają debilom że krzewią demokracje (socjalizm i ruchy rewolucyjne osłabiajace spoleczenstwa i gospodarke) , gdzie realnie są władzą mającą ogromny wpływ na młode umysły pokolenia wiejsko-miejskiego.
 • @CIApy 11:02:17
  słuszne postrzeżenia. Cały świat (grupy trzymające władzę) gra dzisiaj po jednej stronie frontu. Jest to wojna przeciwko normalnym ludziom i praktycznie już tę wojnę przegraliśmy, choć jeszcze trupów nie widać.
 • @zadziwiony 12:56:55
  Nadchodzą niesamowite aktualizacje!

  https://ourtube.pl/watch/KMsXxHxKMkswuDw

  Gemma O'Doherty jest dziennikarką śledczą w Irlandii.

  To irlandzkie śledztwo w sprawie Covid pokazuje, że Departament Zdrowia odmawia potwierdzenia istnienia „wirusa” na piśmie. Potwierdzenie, że wirus nigdy nie został wyizolowany. Co więcej, CDC w lipcu ujawniło, że nie ma Covid-19 w dokumencie zatytułowanym „CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Panel diagnostyczny RT-PCR w czasie rzeczywistym” z 13 lipca 2020 r. Na stronie 39 tego dokumentu zatytułowanego „Charakterystyka działania”, widzimy napisane „Ponieważ nie są obecnie dostępne żadne ilościowe izolaty wirusa 2019-nCoV…”

  Więc…

  Na co oni testują?

  Ponieważ to nie wirus…

  Nie udowodniono, że istnieje…

  To, co jest testowane, to RNA, które przypuszczalnie pochodzi z wirusa… Którego nie udowodniono istnienia…


  Na co więc umierają ludzie?

  Cóż…

  To samo, na co umierają każdego roku!


  AKTUALIZACJA:
  W ramach naszych działań prawnych domagaliśmy się dowodów na to, że ten wirus faktycznie istnieje [a także] dowodów na to, że blokady faktycznie mają jakikolwiek wpływ na rozprzestrzenianie się wirusów; że maski na twarz są bezpieczne i powstrzymują rozprzestrzenianie się wirusów – nie.

  Takie badania nie istnieją;

  że dystans społeczny opiera się na nauce – tak nie jest.

  to jest wymyślone;

  że śledzenie kontaktów ma jakikolwiek wpływ na rozprzestrzenianie się wirusa – oczywiście, że nie.

  Ta organizacja tutaj – zmyśla, jak idzie”

  . – Gemma O'Doherty
 • @zadziwiony 13:26:28
  Brnięcie w ślepy zaułek . Dowód naukowy!

  To że Pan się urodził albo napisał ten wpis to jest fakt, ale nie naukowy, a np empiryczny. Oczywiście nauka może tego dowieść.

  To co się dzieje w tej chwili to paranoja psychiatryka.

  Czy jeżeli Pan x się urodzi ,a nie dostanie aktu urodzenia bo nie zostanie sporządzony to znaczy że nie żyje? de jure czy de facto? no i kto tworzy prawo oraz w jakim celu..

  Mam dalekiego znajomego , który przechodził wirusa na przełomie bodajże lutego i do dzis nie czuje smaku gotowanych jajek oraz ich zapachu tak samo ze smrodem z pobliskiej oczyszczalni scieków - czuje dziwny nieokreślony dla niego zapach wiec co kogo obchodzi czy istnieje COVID czy nie ,jeżeli istnieje coś czego wcześniej nie było, a faktycznie jest!

  To że po wyizolowaniu będzie można napisać że jest dowód naukowy to jedno a to że ludzie chorują na coś czego wczesniej nie było to drugie i prawdziwe..
 • @CIApy 14:00:14
  OK. A skąd wiadomo, że przyczyną tych dolegliwości jest wirus, a nie zupełnie coś innego?
 • @CIApy 14:00:14
  Paranoją jest postępowanie rządów na całym świecie które wypowiedziały ludziom wojnę pod pozorami wątpliwej epidemii wywołanej rzekomym wirusem na którego istnienie nie ma żadnego dowodu naukowego, ani udowodnionej zaraźliwości.
  Paranoją jest też zachowanie ludzi , którzy na takiej podstawie ulegają zbiorowej histerii i panice dając sobie wstrzykiwać preparaty nieznanego działania, za które nikt nie ponosi odpowiedzialności, a w formie prawnej eksperymentu medycznego. To jest oznaka nie tylko paranoi, ale dowód na utratę instynktu przetrwania i zdrowego rozsądku choćby w szczątkowej formie.
 • Błędna teza i jeszcze bardziej błędne wnioski
  Iluminaci musieliby być skończonymi idiotami gdyby zostawili sobie całe to towarzystwo "o dwóch lewych rękach" i "pracowstrętem" na utrzymanie, a zdepopulowali pracowitych ludzi, którzy obecnie swoją pracą utrzymują ten cały ich burdel. Pozbywając się "prawaków" zostaliby z miliardami roszczeniowych darmozjadów nie mając z nich kompletnie żadnego pożytku. Ten ich wynalazek medyczny czyli "rockefellerowska służba zdrowia" również jest do wybicia, gdyż nikt o zdrowych zmysłach nie będzie żarł produktów farmacji przeznaczonych do robienia biznesu, a nie żadnego tam "leczenia". Zapewne podczas swojego istnienia poznali prawdziwą medycynę i na swój użytek ją stosują, więc tak naprawdę mają niezły ubaw jak chociażby nasz apostoł Łukasz, który dziwił się bardzo "po co ludzie noszą maseczki jak one nikogo przed niczym nie chronią a raczej szkodzą" ? Co do samej "choroby" to ona w niektórych przypadkach może faktycznie i jest, ale najprawdopodobniej jest to reakcja niektórych organizmów na zmieniające się promieniowanie elektro-magnetyczne związane z rozbudową 5G czy innym świństwem już w skali globu stosowanym. Objawy choroby popromiennej są zbliżone do grypowych, więc choroba ta ma swoją przyczynę. Co zyskują iluminaci zostawiając przy życiu "prawaków" ? Ano mają po (1) wartościową siłę roboczą, po (2) wartościowe mózgi do wpięcia w sieć, a po (3) wystarczająco zdepopulowany świat pozbawiony kompletnych idiotów nikomu do niczego nie potrzebnych
 • @KST 15:56:11
  Proszę zauważyć kogo wyszczepiono w pierwszej kolejności: staruszków, osoby ciężko chore, zniedołężniałe i niepełnosprawne.
  Jeśli szczepionki miałyby zabezpieczać takie osoby przed jakąś następną już śmiertelną chorobą, to jaki pożytek mieliby organizatorzy tej zbrodni z tych ocalałych ludzi??
  Żadnego!!
  To się kupy nie trzyma.
  Dlaczego szczepienia rozpoczęto od ludzi starych, chorych i kalekich?
  Bo ich zgony nie wzbudzą żadnych podejrzeń i nie wystraszą innych przed szczepieniami!
  Jeśli po szczepieniu umrze 85-letni staruszek, to nikogo ten fakt nie zdziwi: umarł ze starości. Jeśli wyciągnie nogi osoba chora na raka, i ten fakt nie wzbudzi żadnych podejrzeń!
  Po wykończeniu tej zbędnej grupy ludzi, zbrodniarze zabiorą się za następnych: najgłupszych, którzy ulegną kłamliwej propagandzie, że szczepienia są dla ich dobra.
  Kto się ostanie? Ci mądrzejsi!
 • Dla tych co myślą. Oczywiście należy zawsze sprawdzać, potwierdzać...
  .

  Sean Hross
  https://live.ahava528.com/channel/GIUREH


  https://static-3.bitchute.com/live/cover_images/T9o0riE8viLD/oafjYu0MFmESTCVZhCiVji6h_640x360.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/EGX57tUUYAAOPvV.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • @anthony 16:57:18
  Dokładnie do takiego wniosku prowadzą zasady logicznego rozumowania. Pojawia się jednak nowa kwestia - jaki sens poza potencjalną depopulacją ma szczepienie dzieci i młodzieży ? O ile obecnych dorosłych czy to "z lewa" czy to "z prawa" można byłoby jeszcze poświęcić na ołtarzu jakiś psychopatycznej wizji, to wyszczepienie dzieci i młodzieży praktycznie zamyka temat ludzkości w perspektywie najdalej jednego pokolenia i to na dodatek obecnego ! No i akcja jest najbardziej zaawansowana w krajach najwyżej rozwiniętych gospodarczo i cywilizacyjnie czyli w krajach zamieszkałych głównie przez "Białego Człowieka". Wszystko zatem wskazuje na to, że celem jest biała rasa
 • @KST 18:53:13
  cyt: Wszystko zatem wskazuje na to, że celem jest biała rasa.
  Jak najbardziej! Celem szczepień dzieci jest uczynienie ich bezpłodnymi!
  Napisałem na ten temat artykuł:
  http://pospoliteruszenie.org/szczepienia%20dzieci.html
 • @CIApy 10:39:59 Że też po tylu latach są ludzie....
  "- po co w takim razie niszczyli RWPG i UW.??"
  ... zadający tak naiwne pytania ?
  Tak więc naiwnemu wyjaśniam....
  By zniszczyć strefę handlu międzynarodowego opartego o mechanizm rubla transferowego i zastąpić ową strefę handlu międzynarodowego, strefą handlu opartą o dolara. A ile przez to można wyemitować dolarów które nie wrócą do emitenta?....... duuuuuużo, bardzo, bardzo dużo :-)
 • @zadziwiony 14:18:19
  Jasne,tego nie neguje, ale spojrzmy na to inaczej..

  srodowisko naukowe to srodowisko glownie wladzy,gdyz najlepsze laboratoria to agencje badawcze "sztabu generalnego" lepiej to obrazuje ustrój feudalny po prostu klasa rycerstwo i duchowienstwo dlatego jest tak duży udział Watykanu z udziałem Jezuity Bergolia..

  Natomiast dalej, pochodnymi wojska są korporacje czyli przemysłowcy/producenci - szlachta/arystokracja , generalnie nie skupiałbym się na tym co to dokladnie jest, dlatego że z praktycznego punktu widzenia hipotezy będą takie same jak przy 11.09/2001 i Fukushimie - teoria spiskowa i brak dowodów to bedzie gadal głowny nurt wplywu na chlopów feudalnych i mieszczanstwo po prostu , gdy relanie nie ma mowy o demokracji to nie ma mowy o prawdziwych informacjach.

  Kwestia samego nazewnictwa i wyizolowania wirusa nie ma dla szarych ludków zadnego znaczenia, to tylko ich byt uzależni od korporacji jeszcze bardziej. Operacja covid to pochodna wielowiekowej rewolucji ,eugeniki ,rasizmu, komunizmu i nazizmu - to nie jest coś co przyszło w 21wieku i generalnie ludzie zdrowi na umyśle, wiedzieliby jak z tym zawalczyć bo najgroźniejszy wirus to wirus władzy nad innym człowiekiem i do tego nie jest nikomu potrzebne wyizolowanie wirusa i dowód naukowy tylko rozum i logiczne myślenie!

  Jezeli coś chcesz nazwać to po to by to kontrolować , ludzie i tak nie mają srodków i informacji by to sami zrobić będąc mocno uzaleznionymi od spoleczenstwa i cywlizacji, dlatego jest COŚ co mnoży spekulacje calkiem slusznie oraz po to by kontrolować dyskurs spoleczny i przez 5 lat aż do momentu transformacji kontrolować przez wydział wojsk informacyjnych obieg informacji , kierując go na pożądany dla elity tor..

  Od operacji wirus obieg i treść podawanych informacji w agencjach inf. zmienił się drastycznie - nagle nie ma terroryzmu , ktoś kliknął i się skończył, cały obieg informacji kontrolowany jest przez centrale..
 • @adam54 12:13:15
  Czegoś chyba nie pojąłeś w moim retorycznym pytaniu..

  Przecież Rosja to atomowe mocarstwo, Zwiazek Radziecki też nim był. Putin jest wdzieczny że Gorbaczow jest u nich, a argumentem dla wycofania przez sowietów tych organizacji jest NATO , które nie bedzie szło na wschód..

  Taki argument w dodatku slowny to dobry scenariusz , ale do komedio-dramatu czysto poetyckiego i teoretycznego..

  System z breton woods miał swoje poczatki w latach 40 wszedł w zycie w latach 60, KGB nie wiedziało o roli dolara w handlu miedzynarodowym i planach USA, to naiwne..
 • @CIApy 15:08:17 Zgadza się....
  "KGB nie wiedziało o roli dolara w handlu międzynarodowym i planach USA" - dlatego też dali się wyrolować.... a tak nawiasem wspominając... to Rosjanie na dobre zaskoczyli "o roli dolara" , dopiero pod koniec pierwszej kadencji Putina :-)
 • Ha, ha, ha!!!!
  To dziś wkur....nych na sklerotyka pracowników chcących zarobić na sprzedaży kompromatów nazywa się ruskimi hakerami?
  Bujden, im więcej będzie bujdurzyć, pieprzyć od rzeczy i przynosić wszystkim wstyd, tym bardziej pozbędzie się personelu.
  Łącznie z wrażliwymi danymi.
  Tylko czekać(w wersji hardcore) aż oficjalnie znienawidzony Trump wyjdzie zza rogu, zażąda reasumpcji i odda pożegnalny kopniak.
  W stronę domu starców.
  Może jeszcze tamten zdąży złapać balkonik.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY