Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Corona na emeryturze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Independent Trader: Celem finansjery jest wyeliminowanie gotówki. Tego kryzysu nie chcą zmarnować

 

"

Czy świadczenia emerytalne, rentowe są normalnie dostarczane? – Opracowaliśmy specjalne procedury doręczania takich świadczeń. Jesteśmy w kontakcie z odpowiednimi instytucjami – podkreśla Siwek. – Szczególnie istotną kwestią jest ustalenie metody doręczania świadczeń osobom objętym kwarantanną. Tutaj jesteśmy w kontakcie z regionalnymi inspektorami sanitarnymi. Chcemy to robić w sposób bezpieczny dla naszych pracowników, jak i też klientów – dodaje. 

Poczta Polska jest w stałym kontakcie z sanepidem. Wszystkie podjęte działania mają jeden cel – ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa."

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iBMqBvLpS2M

 

Już od dłuższego czasu wiele środowisk finansowych podnosi postulat całkowitego przejścia na bezgotówkowy obieg pieniądza. Teraz żądanie, by wyeliminować banknoty i monety, zyska dodatkowy argument – zapewnienia ochrony przed chorobami zakaźnymi.

 

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-epidemia-koronawirusa-stanie-sie-wstepem-do-wprowadzenia-bezgotowkowego-obiegu-pieniadza-2020-03

 

 

KOMENTARZE

  • Do pałującego notkę...
    ja odpieram gotówkę od listonosza - Ty dajesz zarobić lichwiarzom?
    Podobno J.K. nie ma też konta w banku....
  • Wiele spraw sobie ugrają.
    To nie jest śmieszne ale u wyspiarzy już są przypadki blokowania środków na koncie z powodu niepoprawnych politycznie wpisów. Traktują to jak formę terroru internetowego i właściciel niepoprawnego wpisu i konta zostaje bez kasy. Przynajmniej do czasu złożenia wyjaśnień musi zacisnąć pasa.

    Prawda nas wyzwoli o swoich się troszczy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY