Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7130 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Corona na emeryturze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Independent Trader: Celem finansjery jest wyeliminowanie gotówki. Tego kryzysu nie chcą zmarnować

 

"

Czy świadczenia emerytalne, rentowe są normalnie dostarczane? – Opracowaliśmy specjalne procedury doręczania takich świadczeń. Jesteśmy w kontakcie z odpowiednimi instytucjami – podkreśla Siwek. – Szczególnie istotną kwestią jest ustalenie metody doręczania świadczeń osobom objętym kwarantanną. Tutaj jesteśmy w kontakcie z regionalnymi inspektorami sanitarnymi. Chcemy to robić w sposób bezpieczny dla naszych pracowników, jak i też klientów – dodaje. 

Poczta Polska jest w stałym kontakcie z sanepidem. Wszystkie podjęte działania mają jeden cel – ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa."

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=iBMqBvLpS2M

 

Już od dłuższego czasu wiele środowisk finansowych podnosi postulat całkowitego przejścia na bezgotówkowy obieg pieniądza. Teraz żądanie, by wyeliminować banknoty i monety, zyska dodatkowy argument – zapewnienia ochrony przed chorobami zakaźnymi.

 

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/czy-epidemia-koronawirusa-stanie-sie-wstepem-do-wprowadzenia-bezgotowkowego-obiegu-pieniadza-2020-03

 

 

KOMENTARZE

 • Do pałującego notkę...
  ja odpieram gotówkę od listonosza - Ty dajesz zarobić lichwiarzom?
  Podobno J.K. nie ma też konta w banku....
 • all
  Kaczyński z Macierewiczem rozsypali z samolotu, za którego sterami siedział Błaszczak koronawirusa. Prawda
 • autor
  *****
 • Wiele spraw sobie ugrają.
  To nie jest śmieszne ale u wyspiarzy już są przypadki blokowania środków na koncie z powodu niepoprawnych politycznie wpisów. Traktują to jak formę terroru internetowego i właściciel niepoprawnego wpisu i konta zostaje bez kasy. Przynajmniej do czasu złożenia wyjaśnień musi zacisnąć pasa.

  Prawda nas wyzwoli o swoich się troszczy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY