Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7132 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Słowianka Georgette Mosbacher

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mosbacher o ustawie 447 i żydowskich roszczeniach: “Nie ma żadnych liczb, ile kto musi oddać”

"

– Myślę, że jest pewne niezrozumienie dotyczące tego, czym jest ustawa 447. Chodzi w niej o sporządzenie jednorazowego raportu, nikt nie mówi nikomu co ma robić, nie ma żadnych liczb, ile kto musi oddać komu. To jednorazowy raport na temat poszczególnych krajów i działań przez nie podjętych – mówiła Mosbacher i dodała, że działania Departamentu Stanu w tej sprawie to “gromadzenie informacji”.

Zapytana o ewentualne kroki po raporcie przygotowanym w ramach ustawy 447, amerykańska dyplomatka odparła:

– Niekoniecznie. Raport ma służyć poinformowaniu co kraje zrobił ws. restytucji mienia, nie mówi o tym co powinny zrobić, albo czego nie zrobiły, nie mówi też o pieniądzach. To jednorazowy raport, który nie będzie wiązał się z żadnymi dalszymi działaniami – przekonywała.

Georgette Mosbacher powiedziała też, że zgodnie z zapisami ustawy JUST 447 raport ma pojawić się jesienią. Ten akt prawny przyznaje amerykańskiej dyplomacji prawo do wspomagania żydowskich organizacji oraz udzielania im pomocy ws. odzyskiwania mienia bezspadkowego, które w każdym cywilizowanym kraju po śmierci właścicieli przechodzi na własność gminy bądź państwa."

 

https://twitter.com/RadiowaJedynka/status/1121853581760585734?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1121921046783909888&ref_url=https%3A%2F%2Fdzienniknarodowy.pl%2Fmosbacher-o-ustawie-447-zydoddac%2F

KOMENTARZE

 • panie morawiecki czy jest pan w stanie przysiąc
  na życie swoich dzieci i rodziny, że Polacy nie oddają i w przyszłości nie oddadzą tzw. organizacjom żydowskich żadnego tzw. majątku bezspadkowego ?
 • Anglosyjon
  To wróg. Zdradzili nas w 39, w 45nas sprzedali, okradli w ciągu ostatnich 30lat. I cały czas im mało.
 • @provincjal 09 11:33:25
  Co mi po jego przysiędze? przecież to (zgodnie z własnymi opiniami ) żyd,a Talmud wyraźnie określa ile warta jest przysięga Żyda dana gojowi.
  Żyda nic nie obliguje poza norami Talmudu.Wolno mu w razie konieczności kłamać i składać fałszywe przysięgi itd.Nasz trwający tysiąclecia żydowsko-gojowski konflikt bierze źródło właśnie w tym że choć żyda obowiązuje wyłącznie wewnątrz plemienny kodeks etyczny to silnie jak nikt inny lgnie do budowania fałszywych relacji z gojem.
 • taka prawda
  Walenie przygłupa i tyle. Ten raport będzie podstawą, bez mocy prawnej ale będzie, aby nękać poszczególne państwa zastraszając je zerwaniem współpracy w razie niepodporządkowania się "woli" WJC. Raport ten jest wymierzony w celu oddziaływania psychicznego na ofiarę.
  Tylko i wyłącznie rządy państw mogą ten nadchodzący żydowski jazgot
  zablokować stanowczym wypowiedzeniem magicznego słowa "WON".
  Prawdopodobnie wejdzie wraz ze zniesieniem wiz w celu odwrócenia uwagi na problem gdyż to Polska właśnie jest głównym celem. Tak więc to od polskiego rządu będzie zależała nasza odpowiedz. W razie czego to nie żydzi nas okradną lecz polski rząd sprzeda i zdradzi.
 • @Stara Baba 12:55:56
  Zniesienie wiz będzie ,,wielkim sukcesem,, obecnej ekipy. Jeszcze trochę takich ,, sukcesów,, i ojczyzny nie będzie.
 • O czym my tutaj mówimy?
  Przecież czarci pomiot goli nas i strzyże - jak tylko zechce po 1989 roku i dalej będzie to robić bez względu a jakąś konfigurację cyferek (447) wykombinowaną za wielka wodą.
 • @Stara Baba 12:55:56
  Po zerowaniu współpracy, jest jeszcze dokonywanie korekt, za pomocą bomb niosących demokrację.
 • Jeśli pomyśleć jacy drzewiej bywali namiestnicy Polski
  i porównać to z dzisiejszą Żorżetą to łza się w oku kręci.
  Oj nie tak bywało.Nie tak.Każdy, czy to z arystokratycznego czy komunistycznego nadania,postać nietuzinkowa.Giganci.
  Wielki Książę Konstanty -wnuk Katarzyny Wielkiej. Skutkiem ożenku z polską awanturnicą skonfliktowany z rodziną Romanowych.Bierny bohater intrygi dekabrystów.
  Szambelan ( jeden z najwyższych tytułów w urzędniczej hierarchii), hrabia Nikołaj Nowosilcow.Erudyta.Lew salonowy i ulubieniec kobiet.
  Marszałek Konstanty Rokossowski.Bohater wojenny.Legendarny dowódca.Przystojniak.Uwielbiały go kobiety a on umiał z tego korzystać.
  Gdyby nie było żadnych innych dowodów na upadek polskiego narodu, to już tylko sama "jakość namiestników" jest na to najlepszym dowodem.
 • @ikulalibal 14:11:00
  "Marszałek Konstanty Rokossowski.Bohater wojenny.Legendarny dowódca.Przystojniak.Uwielbiały go kobiety "

  https://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2018/07/Rasputin-fot.-domena-publiczna-340x340.jpg
 • @provincjal 09 11:33:25
  Przysięgam.
  „Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)
 • @Talbot 14:27:38
  Jesteś głupi i zły.To na tyle fatalny zestaw cech że właściwie pro publico bono powinno się takich jak ty wyłapywać i zabijać.Nie jest was znów tak dużo ale potęgą swej głupoty i złości ściągacie całą resztę w dół i prędzej czy później oddając na żer międzynarodowego żydostwa.Przez was wszystkie nieszczęścia.To że żyjecie uważam za jakiś niepojęty błąd pana boga.
  Gdybyś był tylko głupi to może można byłoby z tym coś zrobić ale ty jesteś w równym stopniu zły.
  Durniu z mózgiem wielkości orzeszka laskowego i jeszcze mniejszym sercem ! twój nieopaczny "wybryk" z wklejką zdjęcia Rasputina tylko cię demaskuje.Wszak już wiadomo że kampania antyrasputinowskich oszczerstw zaplanowana i koordynowana była przez twoich ulubionych amerykańskich żydów.
  / In June 1916 he sailed to New York. In the lost silent film, The Fall of the Romanovs (1917), Iliodor played himself. In the following he published his book. Casimir Pilenas, in his correspondence with the American Jewish Committee, claimed to be his "agent". In 1918 /

  https://en.wikipedia.org/wiki/Sergei_Trufanov

  Prócz głupoty jest jeszcze jakiś inny powód tego że zawsze rozpowszechniasz żydowską propagandę ? To przecież nie może być przypadek bo to matematycznie niemożliwe.
 • @ikulalibal 15:15:20
  To Rasputin był żydem?
 • A dlaczego szabesgoj Talbot
  załączył zdjęcie Żorżety sprzed lat 30 ?
  Chciałeś się włazidupie podlizać ? czy boisz się prawdy o swojej Pani?

  https://i.iplsc.com/georgette-mosbacher/0007T0QF1G8R8SEL-C122-F4.png
 • @ikulalibal 15:41:20
  "A dlaczego szabesgoj Talbot
  załączył zdjęcie Żorżety sprzed lat 30 ?
  Chciałeś się włazidupie podlizać ? czy boisz się prawdy o swojej Pani? "

  To nie ja zamieściłem to zdjęcie, tylko Redakcja.

  Przestań mi ubliżać, bo źle skończysz.
  Co do Rokossowskiego to był zdrajca i kolaborant - nie bohater.
 • @Talbot 15:55:11
  //To nie ja zamieściłem to zdjęcie, tylko Redakcja.//

  Nie kłam.Nie łżyj jak pies.Oszukiwać możesz głupszych od siebie a o tych będzie trudno.
  Redakcja zamieszcza zdjęcie na stronie głównej ale nie ma nic wspólnego ze zdjęciami jakim ilustrujesz swój wpis.

  /Przestań mi ubliżać, bo źle skończysz/ //

  jak? zablokujesz mnie? przerażająca perspektywa!
  a wbrew wszystkiemu to sam sobie ubliżasz obnosząc się ze swą intelektualną słabością.
 • @ikulalibal 16:03:16
  Daj spokój!!! Huskyego nie ma, Agnieszki S nie ma, Wojtas zdezerterowali, chłop sam został i ciężko pracuje!!!
 • @Oracz 13:22:49
  Co wy wszyscy z tymi bombami. Na Polskę nikt nie napadnie, ani Rosja, ani USA ani Izrael. Nie siejcie paniki i zniechęcenia szczególnie jeżeli to nie jest prawda. Nawet jak by Polska zerwała z nimi więzy a oni bardzo by chcieli i to z nienawiści i tak im się to nie opłaca. Prędzej to Polacy boją się stracić trochę "kolorowych papierków z cukierków" którymi nas kupiono aniżeli oni nas chcieli by napadać.
 • @Stara Baba 18:04:38
  Na Polskę może i nikt nie napadnie, bo to Polska napadnie najprawdopodobniej na Rosję, a tym samym spotkamy się ze zdecydowanym odwetem, co oznacza, że Polska będzie teatrem dla działań wojennych pomiędzy usraelem i Rosją. Warto sobie przypomnieć sytuację, kiedy to Gruzja zaatakowała bazę pokojową w Osetii, zabijając rosyjskich żołnierzy. Odpowiedź Putina była szybka i zdecydowana i w Polin będzie tak samo
 • @Jan Twardowski 18:40:14
  Ten wariant jest już koncepcją głupoty polskiej ale nie militarnego zagrożenia "żydowskiego"! Wcale nie jest to wykluczone. Baranow i warchołów w Polsce dostatek.
 • @Stara Baba 18:44:26
  To co poruszyłem w swoim komentarzu, jest jest militarnym ,,żydowskim" zagrożeniem. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie sądzi, że gruzińska prowokacja była inicjatywą Saakaszwilego, obywatela USA ku ścisłości. Różnica będzie polegać na tym, że w Gruzji nie było wówczas usraelskich wojsk okupacyjnych, a w Polsce są i choć ich głównym zadaniem jest chronić Żydów przed przed polskim szowinizmem (vide Judasz w Pruchniku), to jednak ilość jankesów w Polsce do prowokacji wystarczy, bo o ile dobrze pamiętam, Polska należy do NATO i polska armia(?) podlega natowskiemu dowództwu, prawda?
 • @SZS 14:47:03
  w/g kiwaków mamy szobbotę czyli ichny dzień święty więc możemy dywagować, zadałem sobie pytanie kto we w pisie jest w minimalnym stopniu godzien szacunku, wyszło mnie, że legutko jewroposeł i gdybym był szeregowym posłem i prezesem partii to wysłałbym go na prześpiegi do moskwy do samego cara z pytaniem, czy po za nato i ussa ma coś do nas, jeżeli odpowiedź na to pytanie byłaby na NIE, TO CZY NIE WARTO BYŁOBY ZMIENIĆ optyką na sąsiadów tuż za granicą ?
  HAHAHA... ZARAZ TROLLE PISOWSKIE WYSKOCZĄ Z "zamachem" na napoleona, czekam ...
 • @zbig71 16:34:49
  Niby tak ale Talbot to strasznie upierdliwy przypadek.
 • @Jan Twardowski 19:17:28
  Panie Janie, nie wolno zwalać winy ludzi odpowiedzialnych za stan rzeczy w Polsce na "ufoludków". Jeżeli rządzący Polską Polacy (bo nimi są) nie pozwolą żaden żołnierz polski nie będzie w tej stypie brał udziału ani obce wojsko po terenie nie będzie się pętać. To w Polsce i polskim rządzie tkwi problem a nie USraelu. Dobrym przykładem jest odmowa Sowietom wysłania polskich wojsk do Afganistanu. Można? Można a wtedy odmówić było o wiele groźniej. Nawet dzisiaj gdy rząd unieważnił by plany rozlokowania wojsk USA w Polsce, oni musieli by nasz kraj opuścić!
  To nie są bajki. Tylko że rząd sam prosi o obce wojsko a Polacy przyklaskują lub są bierni zamiast wyjść na ulicę i pokazać siłę. Tu nie ma przebacz. Wina za nasze niepowodzenia leży po stronie polskiej. Przed wojną nie chcieliśmy oddać "guzika". Dzisiaj oddajemy wszystko za darmo. Ze skrajności w skrajność.
  Jeszcze raz powtórzę, to nie USrael w razie draki będzie odpowiedzialny lecz tylko i wyłącznie Polska i jej rząd wybrany przez Polaków!
 • @morgan 19:44:00
  Co pani poradzi....rozkaz jest rozkaz!!!
 • @Stara Baba 19:45:31
  W zasadzie nigdzie nie napisałem, że jest inaczej, ale, że Żydzi urządzili nagonkę na nasz kraj w globalnych mediach, to chyba nie ulega wątpliwości.
  Z tym wyjściem na ulice, to nie jest tak do końca. Każda uliczna manifestacja będzie poczytana jako polski antysemityzm, a chyba i faszyzm. Poza tym jesteśmy póki co w UE. Francuzi od pół roku wychodzą na ulice i co? Jaki skutek jest społecznego protestu? Tam jednak nie oskarża się ich o antysemityzm, a u nas w każdym przypadku.
  Jeżeli w Polsce pojawiłby się nawet jakiś lider, który potrafiłby skonsolidować Polaków i zorganizować coś na wzór ,,żółtych kamizelek", to skończyłby jak Lepper, Petelicki u nas, albo jak Hajder w Austrii i to już nie byłaby wina polskiego rządu lecz efekt syjonistycznego terroryzmu.
  Zakładam również, że nawet wówczas, gdyby jakims cudem udało się wygrać wybory Konfederacji, dajmy na to, to właśnie wtedy przekonalibyśmy się, po co tak w istocie stacjunuje w Polsce usraelska armia.
 • @ikulalibal 15:15:20
  Talbot, wbrew pozorom, robi dobrą robotę na portalu. Czy tobie przyszłoby do głowy puścić tekst Lady Botox? A tak jest co rozwałkować.
 • @ikulalibal 16:03:16
  To prawda, zdjęcie na SG to nie dzieło Talbota.
 • @Talbot 15:55:11
  "Co do Rokossowskiego to był zdrajca i kolaborant - nie bohater."

  Fakt, bo w latach 1950. chciał wymienić w WP żydowską kadrę oficerską na polską.
  Czyli kolaborował z Polakami i zdradził żydo-bolszewię.
 • @Stara Baba 19:45:31
  Dobrze prawisz. Dlatego trzeba odsunąć od władzy (zd)radziecki Popis. A przynajmniej znacznie osłabić.
 • @Jan Twardowski 20:05:27
  Jak to po co?
  Żeby pilnować bogactw na Suwalszczyźnie i w razie czego zrobić false flag przeciwko Rosji.
 • @Rzeczpospolita 20:30:05
  Talbot należy do tych, którzy uważają zdrajce Kuklinskiego za bohatera.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:32:46
  No właśnie, bo raptem dzisiaj wyczytałem, że Polska będzie kupować gaz od Izraela i tak się zastanawiam, czy to nie będzie polski gaz łupkowy, a w najlepszym przypadku rosyjski, choć myślę, że Polacy będą kupować gaz od siebie samych, tylko, że Żydom będą płacić, tak jak to jest w przypadku z polską wodą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:24:21
  W takim razie.choć to straszne ale muszę go przeprosić.
  Chociaż czy ja wiem? ......raz przy Wielkiej Nocy można i Talbota przeprosić

  Hej Talbot !!! jeśli mnie widzisz to wiedz że cię przepraszam za podejrzenia nie mające podstaw

  https://www.youtube.com/watch?v=7gE-TQE4wHE
 • hehe
  Dzisiaj w polskich mediach przeczytałem słowa Benedykta XVI.
  Jego zdaniem, nie ma jedności między chrześcijaństwem a judaizmem.
  Można? można! No i co mu zrobią?
 • @Jan Twardowski 20:53:06
  //No właśnie, bo raptem dzisiaj wyczytałem, że Polska będzie kupować gaz od Izraela//

  Jeszcze nie wszystko dziś wyczytałeś.Helikoptery też kupiliśmy za dubeltową cenę.
  /Jeszcze kilka lat temu rząd PiS krytykował plany zakupów francuskich Caracali, uważając ich cenę za zbyt wysoką. Zakupione śmigłowce AW101 kosztują jednak blisko dwa razy więcej - poinformowała dziś "Polityka"/
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/polityka-nowe-smiglowce-dwa-razy-drozsze-od-caracali-mon-to-manipulacja/f0j9syk
 • @Stara Baba 21:18:06
  Innymi słowy ten ostatni papież jednoznacznie zaprzecza temu, że istnieje coś takiego jak ,,judeochrześcijaństwo", co usilnie wmawia światu żydostwo.
 • @ikulalibal 21:21:10
  No tak, ale te helikoptery są żydowskie
 • @Talbot 14:27:38
  https://pbs.twimg.com/media/D5MzjDmW4AEMDeh.png
 • @ikulalibal 21:13:41
  Od Władywostoku do Lizbony.
  https://twitter.com/Marfacegaretka_/status/1122239182137712642
 • Czy ta ustawka 447 nie dotyczy czasami TAKŻE USA ?
  Bo to dopiero by było :) i jest :)
 • Ustawa 447 - Relacja ze spotkania Posła Jacka Wilka z przedstawicielem ambasady USA.
  https://www.youtube.com/watch?v=kBzdbT7BxzI
 • @Talbot 15:53:26
  Dorogu mołodym!
  młody polityk (77l.) Joe Biden poprosił Obamę, aby nie wspierał go w następnych wyborach, które odbędą się w 2020 roku.
 • @provincjal 09 11:33:25
  Zlotoustni mogą przysięgać na wszystko, ale to jest niezobowiązująca dla nich zasada. Zasada ich jest bezwzględne parcie do celu, z wykorzystaniem wszelkich środków i liczenie na nasza, ciągła bezkrytycznie i naiwność (gdyby historia uczyła nasz naród mądrości, bylibyśmy najmądrzejszym narodem na świecie!).
  Wiec juz nie wolno pozwolić na oszukiwanie nas, i nie wolno nam oszukiwać SIEBIE, ze tym razem miłosierdzie boskie i prawość zwycięży!
  Zwycieza tylko mądrość i ŚWIADOMOŚĆ rzeczy!
 • @Stara Baba 12:55:56
  Nie można oskarżać kogoś, kto nie istnieje!
  Powszechna staje sie prawda, ze mamy, „nienasze, niepolskie rządy”.
  Niestety, „nienasze”, ale wybrane przez nie-świadomość naszych rodaków.
 • @ikulalibal 15:15:20
  Talbot, pewnie masz racje, ale staraj sie nie obrażać innych.
  W tej trwającej dezinformacji wszyscy mamy w pewnym stopniu wypłukane mózgi. Mówimy wiec często rzeczy, które niewiadomo komu i czemu sluzą.
  Myślmy o jedności w tej różności naszych poglądów (a zazwyczaj te różnice wynikają ze środowiska w którym przebywamy, z tego co czytamy i kogo słuchamy).
  A przeciez łączy nas wszystkich jedno; jedna partia - POLSKA, dobro człowieka i wiara w naszą sile i świadomość!
  Wiec nie dzielmy sie prosze, łączmy sie razem.
  W Talmudzie jest zapisane, ze kazdy Żyd, ma prawo sie różnic, mieć inne zdanie, ale .... gdy przyjdzie rozstrzygać sprawy narodu, sprawy państwowe, wtedy ma zapanować jedność! Pojedynczą trzcinę, kazdy złamie, ale ściśnięty snop trzciny jest niedopokonania!
  Uczmy sie i wpajajmy sobie i wśród naszych braci te zasadę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY