Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7143 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Scenariusz Sacharowa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Napisane przez dr Robert Kościelny

 

"

Dobry pomysł nie rdzewieje

W październiku 2018 r. w polskojęzycznej wersji „Sputnika” ukazał się krótki tekst, będący wyimkiem artykułu zamieszczonego w rosyjskim „Kurierze Wojskowo-Przemysłowym”. Autorem artykułu jest ekspert wojskowy, przewodniczący Akademii Problemów Geopolitycznych, doktor nauk wojskowych Konstantin Siwkow.Ataki z użyciem broni jądrowej „hiperkalibru” na niebezpieczne pod względem warunków geofizycznych strefy na terytorium USA to pewny sposób na zniszczenie kraju— pisze emerytowany generał."

 

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/6236-scenariusz-sacharowa

KOMENTARZE

 • Demiurg: Tajemnica Purim
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/03/Esther_Denouncing_Haman.jpg/1920px-Esther_Denouncing_Haman.jpg

  "Znakomity film "Fanatyk" opowiadający o skinheadzie żydowskiego pochodzenia, nie był bynajmniej fantazją. Historia zna wiele przypadków neonazistów pochodzenia żydowskiego. Opowiada o nich m.in. książka Michaela Jonesa "Jewish Nazis". "

  http://foxmulder2.blogspot.com/2019/02/demiurg-tajemnica-purim.html
 • Ciepło......ciepło ....gorąco
  // Scenariusz Sacharowa
  Tajemnica Purim //


  Ja wiem że to przypadek.Masz zbyt "nie rzucającą się w oczy"wiedzę aby zdobyć się na tak cienką aluzje.
  No ale napisałeś co napisałeś a jak wiadomo nie ma przypadków są znaki.A ten najwyraźniej jest znakiem tego że jak pan bóg dopuści to i z kija wypuści.Znane są wszak przypadki że jak pana boga potrzeba przymusi to przemówi nawet przez oślicę (balaama) a cóż dopiero przez Talbota.
  Przeto na wszelki wypadek apeluję do ciebie abyś dla uciechy czytelników w dwu,trzech zdaniach ,sprawnie połączył wątek "Sacharowa" z "Purim"
  Jeśli tego nie zrobisz to wlepię ci taką jedynkę jakiej świat nie widział.
  Za brak inteligencji!
 • @ikulalibal 18:04:03
  "Przeto na wszelki wypadek apeluję do ciebie abyś dla uciechy czytelników w dwu,trzech zdaniach ,sprawnie połączył wątek "Sacharowa" z "Purim"
  Jeśli tego nie zrobisz to wlepię ci taką jedynkę jakiej świat nie widział.
  Za brak inteligencji!"

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/08/azq.jpg
 • @Talbot 18:32:00
  Widzę że świrujesz pawiana.No więc jak ? potrafisz połączyć czy nie?
  Po prosu powiedz:cienki bolek jezdem więc nie potrafię.Coś tam cudzego wlepić wlepię ale gwoździa wymyślić nie wymyślę.
 • @
  - Nazwisko.
  - Sacharow
  - A dokładniej.
  - Sacharowicz
  - A jeszcze dokładniej.
  - Zukerman
 • No nareszcie!
  ''Pelmieni putinskie'' sprzedawane w Niemczech, produkowane na Łotwie.
  Na półkach niemieckich sklepów pojawiły się "kluski Putina" zrobione na Łotwie. Produkt natychmiast przyciągnął uwagę użytkowników łotewskich sieci społecznościowych.

  Wyjaśnia RIA Novosti , produkt jest sprzedawany po cenie 4,39 euro za opakowanie. Jak wynika z informacji na opakowaniu, pierogi są robione ręcznie.

  Użytkownicy sieci społecznościowych zgodzili się, że wypuszczanie pierogów o tej nazwie jest chwytem marketingowym, ponieważ w Niemczech mieszka wielu rosyjskojęzycznych obywateli.

  Kraje bałtyckie znane są z antyrosyjskiej i antyradzieckiej retoryki. Jednocześnie nie po raz pierwszy w krajach bałtyckich producenci towarów są oskarżani o propagandę "rosyjską" lub "sowiecką".
  https://www.vesti.ru/doc.html?id=2939735
 • @
  Mieszkańcy Okinawy zagłosowali przeciwko nowej amerykańskiej bazie wojskowej
  Ponad połowa mieszkańców Okinawy głosowała przeciwko stworzeniu nowej amerykańskiej bazy na tej japońskiej wyspie. Organizatorzy referendum liczą teraz na gotowość władz do wysłuchania obywateli.
  Według gazety "Japan Times " frekwencja w referendum wyniosła ponad 50%, a sondaż wyjściowy i pierwsze wyniki liczenia pokazały, że większość głosujących głosowało przeciwko budowie nowego lotniska.

  Dzinshiro Motoyama, który był jednym z organizatorów głosowania, nazwał wyniki ważnymi dla rozwoju demokracji na Okinawie. "Chcę, aby rząd Japonii szanował wolę obywateli" - powiedział

  82% respondentów z Kyodo zgadza się z Motoyamą. Powiedzieli, że niezależnie od tego, jak zakończy się referendum, chcą, aby Tokio zaakceptowało jego wyniki.

  Jednak rząd japoński początkowo stwierdził, że będą ignorować wyniki referendum i nadal budować bazę, która rozpoczęła się w grudniu ubiegłego roku. Rządząca Partia Liberalno-Demokratyczna też odmówiła wsparcia działaczom. Wskazali, że organizatorzy referendum sprzeciwiają się przeniesieniu bazy na północ wyspy, ale jednocześnie nie oferują alternatywnych opcji.

  Wcześniej aktywiści z Okinawy wielokrotnie sprzeciwiali się zachowaniu amerykańskiej bazy w Ginowan, wskazując, że znajduje się ona obok szkół i instytucji medycznych.

  Okinawa stała się pierwszą wyspą japońskiego archipelagu, na którym amerykańskie oddziały wylądowały podczas II wojny światowej. Po zakończeniu działań wojennych powstała tam główna amerykańska baza wojskowa w regionie.
  W ciągu ostatnich 20 lat wielu aktywistów starało się zamknąć bazę, ale nie udało się.
  Czy rząd Japonii wysłucha głosu swojego ludu? Pytanie retoryczne.
  https://www.japantimes.co.jp/news/2019/02/24/national/politics-diplomacy/okinawa-residents-head-polls-referendum-relocation-u-s-futenma-base-henoko/#.XHK5mugzaUk
 • W co gra Rosja?
  https://a1.warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/6c7cdabe20068751a992f7c7b11b7c62_L.jpg

  Tajne rozmowy z Putinem. O czym rozmawiali z zagranicznymi politykami byli premierzy, prezydenci i ministrowie?

  https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/6221-tajne-rozmowy-z-putinem-o-czym-rozmawiali-z-zagranicznymi-politykami-byli-premierzy-prezydenci-i-ministrowie
 • Nie bądź Talbot śmieszny
  Czy tak wyobrażasz sobie "tajne spotkanie"? A poza tym z jakimi "politykami" ? Sądzisz że W.W.Putin rozmawiałby (w dodatku tajnie) z kimś w randze roznosiciela pizzy ? lub kuriera firmy wysyłkowej? Niby po co?
  Skoro może głośno i na oczach całego świata powiedzieć że "jedna decyzja w zakresie rozmieszczanie rakiet średniego zasięgu w Europie a Rosja w try migi rozmieście nie mające analogów rakiety wokół "ośrodka decyzyjnego". I wiadomo o co chodzi co nie Talbot?
  A ty sobie roisz że spotyka się tajnie po to żeby rozmawiać z kelnerami.Ogarnij się na koniec.

  https://www.youtube.com/watch?v=ceCHCQzDV9k
 • @fretka 06:12:20
  Sacharow był zupełnie normalnym a właściwie nienormalnym bo tryskającym koncepcjami naukowcem.Opracował kilka autorskich pomysłów na spuszczenie Ameryki na dno oceanu.Tak było dopóki na jego drodze nie pojawiła się żydówka Elena Bonner. Wtedy wszystko się zmieniło o 180 stopni.Nie ma takich którzy nie łączą metamorfozy Sacharowa z Bonner. Wszyscy to widzieli i wiedzieli.Nawet nieboszczyk Kaczor który ją dekorowali orderem zasługi rzeczypospolitej polskiej https://pl.wikipedia.org/wiki/Jelena_Bonner Uważasz,żydówka Bonner zasłużona dla rzeczpospolitej.Tfu!
  Stąd analogie do biblijnej Esterki i jej wpływie na perskiego króla.
 • @ikulalibal 09:47:36
  No proszę, nawet nie wiedziałam, że unnilquadium (Unq) (Pierwiastek odkrył Kurczatow) zmienił nazwę na rutherfordium(Rf) od Ernesta Rutherforda.
  Ciekawa historia. W 1992 powstała jakaś komisja międzynarodowa. Amerykanie zarzucili , że ta komisja ma ''zbyt duże zaufanie do eksperymentów chemicznych przeprowadzanych przez sowieckich naukowców i że nie ma wykwalifikowanych specjalistów w komisji. TWG odpowiedziała, że ​​nie ma to znaczenia i że wzięła pod uwagę wszystkie zarzuty przywołane przez grupę amerykańską i stwierdziła, że ​​nie znalazła żadnych powodów do rewizji swoich wniosków co do pierwszeństwa odkrycia [11]. W końcu IUPAC użył nazwy sugerowanej przez Amerykanów [12], co może w pewien sposób wskazywać, że zmienili zdanie.
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%B9
 • @fretka 11:08:22
  Jestem zbulwersowana tym faktem. Chamy jedne. Złodzieje!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY