Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7141 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

"Jake Guy"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Władimir Putin ostrzega Europę przed NWO: ,,Bitwa się skończyła. Teraz rozpoczęła się wojna.’’

 

,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA

 

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju.

Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln. Były Prezydent USA.

Wierzysz w tak zwane teorie spiskowe? A co jeżeli powiem ci, że to tylko sformułowanie, które zakłamuje rzeczywistość, ponieważ wiele tak zwanych teorii spiskowych jest faktem, realnym wydarzeniem czy realizowaną ideologią. Globalny kryzys, korupcja, przestępczość, pedofilia, modyfikacje genetyczne i wreszcie nowy porządek świata, z tym wszystkim można walczyć, można powiedzieć nie, jednak, aby tak się stało, wcześniej należy zrozumieć, że to nie jest wymysł fanatyków, lecz opinia ludzi realnie myślących i interpretujących globalne wydarzenia.

Drodzy Czytelnicy, gdy narody europejskie opłakują swoich zmarłych i przygotowują się na kolejną falę nieuchronnych ataków terrorystycznych, prezydent Rosji, Władimir Putin ostrzega, że ​​Nowy Porządek Światowy (New World Order) znajduje się na końcowym etapie realizacji  siedemdziesięciu letniego planu przewidzianego dla Starego Kontynentu. A zatem, Putin informuje Europejczyków, iż równolegle z procesem destabilizacji Europy, realizowany jest inny proces, cichy i zabójczy, a jest nim zniewolenie, wynikającego z ograniczenia praw człowieka na rzecz bezpieczeństwa.

,,Nowy Porządek Świata podłożył gniazda szerszeni w waszych krajach, A teraz nimi potrząsają.’’ Powiedział Putin, grupie kremlowskich ambasadorów, którzy następnie zostali rozesłani do placówek w całej Europie. Spójrzmy jednak na te słowa obiektywie, czy mają one jakiekolwiek oparcie w rzeczywistości? A zatem co otrzymujemy? Francja w stanie wyjątkowym, w Wielkiej Brytanii coś w rodzaju stanu wojennego z tysiącami żołnierzy patrolujących ulice, a Niemcy, Belgia i Szwecja cierpią z powodu łamania prawa i porządku związanego z migracją. Czy zatem, Putin ma rację?

Czy został osiągnięty kolejny stopień planu Nowego Światowego Porządku, polegający na wypełnieniu zachodnich narodów radykalnymi islamskimi imigrantami, wbrew woli obywateli tych krajów, a następnie inicjowanie piekła na ziemi poprzez reaktywowanie czegoś w rodzaju wojny cywilizacji? Prezydent Rosji uważa, że ​​polityka otwartych granic wymuszana na narodach europejskich musi zostać odrzucona, jeśli kontynent ma mieć szansę na pokojową przyszłość. ,,Moi europejscy bracia i siostry muszą odrzucić politykę otwartych granic, która jest narzucana przez elity.’’

Według Putina, nie ma miejsca dla suwerennych narodów w wizji przyszłości proponowanej przez elity finansjery. Rosyjski Prezydent wskazał palcem winy bezpośrednio na rodzinę Rothschildów i ich międzynarodową kabałę elit mówiąc:,,Rothschildowie z infiltrowali twój rząd, twoje media, twoje instytucje bankowe. Nie są już zadowoleni z popełniania okrucieństw na Bliskim Wschodzie, teraz robią to na własnej ziemi, desperacko dążąc do ukończenia planu dla jednego światowego rządu, światowej armii, wraz ze światowym bankiem centralnym. Myślą, że mogą to zrobić, terroryzując cię.’’ Swoje przesłanie do ambasadorów Putin zakończył tymi słowami:

,,Oni [Europejczycy] muszą powstać przeciwko swoim panom, którzy dawno temu przestali służyć ludziom i narodowi, który żąda, aby jego głos został wysłuchany. Rządy Zachodu nie ukrywają już swoich prawdziwych intencji. Możecie zobaczyć horror, który kryje się pod maską politycznej poprawności. Nie dajcie się nabrać na ich sztuczki.

Rosja ostatecznie nie wytrzyma i nie pozwoli na to, by jej europejscy kuzyni zostali zabici i zdehumanizowani w ten sposób. Bitwa się skończyła. Teraz rozpoczęła się wojna. Prawda i sprawiedliwość zwyciężą.’’

Władimir Putin w przemówieniu do Rosyjskich Ambasadorów.

Czy zatem Europa na naszych oczach zostaje sprzedana skorumpowanym elitom dążącym do wprowadzenia jednej europejskiej armii i jednego europejskiego rządu? Drodzy Czytelnicy, wierzymy w to, co widzimy, a widzimy jedno, Unia Europejska dąży do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy i całkowitego rozmycia kulturowego. Obecnie na naszych oczach dochodzi do starcia wizji świata proponowanej przez Żydo-Masonerię z USA oraz w pewnym sensie Masonerię Europejską.

źródło: globalne-archiwum.pl

 

Za: https://www.koniec-swiata.org/wladimir-putin-ostrzega-europe-przed-nwo-bitwa-sie-skonczyla-teraz-rozpoczela-sie-wojna/

KOMENTARZE

 • Wojna szpiegow trwa
  Rosja żąda podania przyczyn zatrzymania przez amerykańskie FBI obywatela Rosji Dmitrija Makarenki - poinformowało rosyjskie MSZ w oświadczeniu wydanym w sobotę, kilka dni po aresztowaniu w Moskwie pod zarzutem szpiegostwa byłego żołnierza piechoty morskiej USA.
 • @Husky 17:52:08
  "Spoko Facet" - a myślałem, że Putin też jest w tej mafii.
 • @Husky 17:52:08
  Wojna szpiegow trwa. Nie od dziś. Na razie Jankesi i Ruskie kopią się po kostkach, nie wyżej. Tak czy inaczej, słowa JE W. Putina bardzo rozsądne.
 • @Talbot 17:59:44
  czyli 1-1
  czas na wymiane
 • @Husky 18:04:43
  Już postawili Pałę, bo nie rozumieją angielskiego slangu.
 • Dałem
  5*. Bo dobry tekst wkleiłeś
 • Trump walczy z “deep state”... W USA na naszych oczach ma miejsce największa kampania dezinformacyjna
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kYWI3OS9wLzIwMTcvMDUvMTYvODI1LzM2MC8yYTI4NjY5NzQxMGY0YmVmYTVkMDRmNDNmOTdiMTY5OC5qcGVn.jpeg  Innym sposobem uzyskania zgody do dobrania się do wypłat pracowników była wojna. Już w I wojnie światowej dorwano się do pieniędzy pracowników tyle, że te podatki trafiły do koncernów produkujących broń, od której ginęli właśnie ci z niższych warstw społecznych. Jedynymi zwycięzcami tej skomplikowanej operacji zostały finansowe elity w poszczególnych krajach. Podatek raz ustanowiony bardzo trudno wycofać. Podatek dotyczy głównie ludzi pracujących, elity posiadają swoje zdobyte, czy odziedziczone fortuny, armię cwanych księgowych i lobbystów inspirujących szczegóły ustaw podatkowych…

  Dzisiaj obserwujemy zapędy potężnych sił globalnych w walce o stworzenie społeczeństwa przyszłości według sowieckiego wzorca niszczącego religię, patriotyzmy, nacjonalizmy i rodzinę. Przeciwnikiem globalistów w realizacji ich celów jest wolność i niezależność jednostki dysponującej niezależnymi od silnego państwa zasobami pochodzącymi ze swoich talentów i pracy. Dlatego każda władza pragnąca powiększyć swój obszar kontroli nad obywatelem, aby odnieść sukces, będzie niszczyła klasę średnią, która jest skutecznym buforem przeciwko absolutnej władzy. Globaliści w pochodzie po pełną władzę eliminując niezależną klasę średnią pragną ją zastąpić (status finansowy) rozrastającą się, dobrze opłacaną i służebną wobec nich wasalską biurokracją.

  W naszej cywilizacji koncept wolności i niezależności sprzężony z odpowiedzialnością pochodzi z religii, z przekonania, że każdy człowiek otrzymuje przyrodzone prawo do wolności od stworzyciela Boga, a nie od władcy (wobec którego jesteśmy równi), czy komitetu ludzi. Dlatego każda władza o totalitarnych tendencjach zwraca się przeciwko takiej koncepcji człowieka i jego praw wywodzących się z religii.

  Wyjątkiem od tej reguły, jaki dziś obserwujemy, jest stosunek super-państwa i jego elit do islamu, który łączy swoisty koncept władzy, religii i prawa. Islam oznacza i sprowadza się (podobnie jak komunizm) do posłuszeństwa poddanych obywateli wobec aparatu i jego ustanowionych elit. Zachłanny banksterski globalizm swoim totalitarnym apetytem przypomina właśnie średniowieczny islam, który ma ambicję w całości regulowania życia jednostki.

  Globalistom jest ogromnie nie w smak, że do obozu takich państw jak Polska, Węgry, Chiny, Rosja dołączyła Ameryka z zdroworozsądkowym i patriotycznym standardowym hasłem “America First” dlatego ataki na państwa dążące do zachowania własnej tożsamości będą narażone na bezwzględne ataki sił globalistycznych.

  Lewica, która jest na służbie u globalistów wcale nie chce wygrać debaty z konserwatystami. Lewica chce tę debatę skasować. Wygrać protestując i bijąc ludzi o innych poglądach, od kolebki wolnego słowa na Berkeley University w Kalifornii, do Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie. Coraz wyraźniej widać, że lewica, nawet ta intelektualna, humanistyczna jest przeciwna wolności słowa, jeśli ktoś nie reprezentuje jej poglądów. Wyraźnie widać jak bardzo ci lewicowcy są ubodzy, w sumie nie mają swojego programu (bądź wstydzą się go ogłosić), więc ich aktywność sprowadza się zwalczania programu i prac partii rządzącej.

  Dziś w Ameryce kolejny skandal, prezydent Trump zwolnił z urzędu dyrektora FBI, którym był James Comey. Comey w ostatnim roku osiągnął status primadonny budując sobie w państwie pozycję arbitra i decydenta. Jeszcze tuż przed wyborami Comey w swojej słynnej wypowiedzi (lipiec 2016 r.) wyliczył listę sposobów i okoliczności poważnego naruszenia prawa przez prowadzącą w sondażach ówczesną kandydatkę na urząd Prezydenta, Hillary Rodham Clinton. Kiedy słuchający oczekiwali na logiczną konkluzję (wniosek o oskarżenie), Comey w ostatnim zdaniu powiedział, że nic strasznego się nie stało, bo choć Hillary dopuściła się tylu wykroczeń (i aktów kryminalnych, za które inni trafiają na długie lata do więzień), to według jego opinii, żaden prokurator jej nie oskarży, czyli założył dwie czapki: oskarżyciela i sędziego…

  Oczywiście w konsekwencji tej kontrowersyjnej wypowiedzi na prowadzenie wyszedł Donald J. Trump, dlatego Demokraci byli wściekli i domagali się wyrzucenia dyr. Comey, który w strukturze podlega zastępcy AG (Generalnego Prokuratora), oczywiście znajdował sympatię Republikanów. Tak na marginesie, to prezydent może zwolnić dyr. FBI, jeśli np. ten utraci jego zaufanie. Comey był jednak dobrym pianistą i grał na dwóch fortepianach, jednocześnie prowadząc głośne dochodzenia w sprawie słynnych powiązań ludzi kampanii Trumpa z Rosją. W ten sposób wyeliminowano gen. Flynna i tak jak Demokraci zwykle szaleli za Rosją, teraz uwierzyli, że Putin to diabeł, widocznie dawno nie spoglądali w lustro. Zapomnieli o skasowaniu tarczy obronnej w Polsce i Czechach, o resetowym guziku Hilary w Moskwie i tkliwym zapewnianiu Obamy, że po wyborach (2012) będzie go stać na większą elastyczność wobec Putina. Oczywiście “deep state” i służące mu media (MSM) za wszelką cenę próbują sytuację z wyrzuceniem Jamesa Comey, do sytuacji w której prezydent Nixon zrezygnował z urzędu… Dalszy ciąg na następnej stronie
  https://wpolityce.pl/swiat/339922-trump-walczy-z-deep-state-w-usa-na-naszych-oczach-ma-miejsce-najwieksza-kampania-dezinformacyjna?strona=3
 • Czego chcą zwykli ludzie?
  Pokoju i spokoju! Każdy normalny człowiek ma swoje zajęcie, hobby, zainteresowania a tylko nienormalny chce wojny.
 • @lorenco 19:20:11
  Problem w tym, że nienormalni mają władzę.
 • Czy żółte kamizelki mają przyszłość?
  https://a1.warszawskagazeta.pl/media/k2/items/cache/5bab5ca84726aaa29d0bfd36c024c9af_L.jpg

  Osobiście uważam, że ruch żółtych kamizelek jest przereklamowany. Każdy, kto ma nadzieję na to, że przyczyni się on do głębokich zmian społecznych, a tym bardziej, że doprowadzi do odrodzenia cywilizacyjnego naszego Kontynentu, może się mocno zawieść. Europa Zachodnia, a Francja zwłaszcza, już dawno dała sobie napluć w duszę, którą później sprzedała diabłu za pełną michę i wolność od pasa w dół. Samospodliła się.

  https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/6138-czy-zolte-kamizelki-maja-przyszlosc
 • @Talbot 19:41:02
  Pamiętaj, że spory wkład w degręgoladę we Francji mieli i mają fartuszkowi bracia
 • @zbig71 19:51:46
  Nie muszę pamiętać, bo to wiem.
 • @Talbot 18:08:41
  //Już postawili Pałę, bo nie rozumieją angielskiego slangu//

  Następnym razem proszę o tekst w ich ojczystym języku,ale przy okazji chciałem też poinformować że wszystkie posty obrażające Rosjan czy innych Słowian zgłaszam natychmiast do prokuratury , robię print screeny i nawet @Oscar wam nie pomoże
  Zrozumiano ?????
 • @Husky 19:55:27
  "Następnym razem proszę o tekst w ich ojczystym języku,"

  A jaki jest ICH język?
  Artykuł jest napisany po polsku, tylko mój tytuł ujęty w cudzysłów jest w australijsko-amerykańskim slangu.
  Czy tytuł obraża Rosjan i Słowian?
 • @Talbot 20:07:14
  8-)))
  no comment
  pzdr.
 • @Husky 19:55:27
  Oscar stara się mnie przekonać, że komuniści nie zabierali prywatnej własności. Dałem przykład dziadka, co mu bolszewicy zabrali wszystko , to napisał, że mylę pojęcia.
 • @zbig71 20:12:43
  Spodziewałeś się po starym towarzyszu innej odpowiedzi.
  Ja jak widzę jego komentarz to nie muszę wszystkiego czytać.
  Wystarczy dwa-trzy pierwsze wyrazy i wiem co będzie dalej.
  No i te wrzutki JPII.KK i solidaruchy to przejdą już tu do historii.
  Można je już liczyć w tysiącach
  On nadal żyje swoją rzeczywistością i nie dociera do niego że te wspaniałe czasy czerwonej nomenklatury odeszły w piz...u.
  Że to se ne vrati
  Reszta bez komentarza.
 • @Husky 20:20:50
  Ale nie idzie z duchem postępu. Powinien chodzić w tęczowych marszach i popierać wszystkie zboczone nowinki. A to towarzysz starej daty. Chciałby pewnie zabierać plony chłopom (dla niego kułakom i spekulantom) chodzić w pochodach i przerabiać kościoły na PGR-y
 • @Husky 20:20:50
  A czy to se ne vrati? Na zachodzie jest tylu Trockistów i Marksistów, że lepiej nie chwal dnia przed zachodem słońca.
 • @zbig71 20:28:59
  tak to towarzysz starej daty
  w slangu Zgred czy jakos tak
 • @zbig71 20:31:29
  pewnie ze ostroznosci nigdy za wiele
 • @Husky 20:35:08
  Taki pomysł przyszedł mi do głowy. Wszystkich lewaków, komunistów, Trockistów, Marksistów, feminazistki, pedryli, syjonistów i całą postępowa swołocz żebrać do kupy, znaleźć jakąś wyspę, przeprosić tubylców i ich przenieść, a całe to towarzystwo tam umieścić i otoczyć wyspę wojskiem. Ciekawe, jakby się urządzili. Oczywiście, dać im Wolną rękę. Niech budują raj na ziemi, le dla siebie.
 • @zbig71 20:55:50
  Dobry pomysl
  I realistyczny
 • @Husky 21:11:20
  Tylko jaką wyspę?
 • @zbig71 21:25:47
  Ball's Pyramid

  https://img.joemonster.org/images/vad/img_36321/bfe608b348a678788194574f02b49939.jpg
 • @Husky 21:29:56
  Za stroma . Pospadają i się potopią . Niby nie ma kogo żałować, ale to byłby dobry eksperyment i przestroga dla przyszłych pokoleń. Po za tym trzeba by postąpić po chrześcijańsku. Szukaj innej.
 • @zbig71 20:31:29
  Historia kołem się toczy i znów trokiści i markiści próbują się zainstalować w Rosji.
 • @zbig71 21:36:26
  Lewactwa nie można lekceważyć. To trzeba leczyć.

  https://pbs.twimg.com/media/DwGN3daXcAENgvD.jpg

  Ja bym temu bucowi radził by stuknął się w ten wykolejony tępy łeb zanim dzikusy stukną jego i jego rodzinę.
 • @lorenco 21:44:09
  Rotszyldy znów ich tam wysyłają?
 • @Husky 21:45:42
  I czym oni się różnią od niemieckich narodowych socjalistów? Tamci byli szczerzy przynajmniej.
 • @zbig71 21:36:26
  Na Wyspę Północną może, ale to może też nie po chrześcijańsku? Ale miejsca mieliby tam pod dostatkiem.
  Wyspa Północna


  Kontynent Europa
  Państwo Rosja
  Akwen Morze Barentsa
  Morze Karskie
  Archipelag Nowa Ziemia
  Powierzchnia 48 904 km²


  Wyspa Północna
  74°N 56°E

  Wyspa Północna (ros. Северный остров) - jedna z dwóch głównych wysp archipelagu Nowej Ziemi. Od Wyspy Południowej oddziela ją cieśnina Matoczkin Szar. Zajmuje powierzchnię 48 904 km², co stawia ją na 28. miejscu wśród największych wysp świata i 4. wśród wysp Europy. Na wyspie znajdują się lodowce.

  Wyspa była pierwotnie zamieszkana przez lud Nieńców, którzy zostali wysiedleni stąd w latach 50. XX wieku. Rosjanie założyli tutaj swój centralny poligon atomowy, na którym począwszy od 1955 prowadzili testy broni jądrowej. Testowano tam też broń atomową na powierzchni (rzadziej pod ziemią). Obszar wokół Nowej Ziemi stanowi największe na świecie składowisko odpadów radioaktywnych.
 • @lorenco 21:57:02
  Byłby niezły poligon na testy z lewactwem.
  Ciekaw jestem ich odporności na odpady radioaktywne
 • @lorenco 21:57:02
  To iglo będą musieli zbudować. Ale rządy socjalistów..... lodu zabraknie.
  Zresztą to nie nasz problem.
 • @Husky 22:02:38
  Będą świecić jak ich idee.
 • @Talbot 18:27:59
  V.P. Mike Pence and team just left the White House. Briefed me on their meeting with the Schumer/Pelosi representatives. Not much headway made today. Second meeting set for tomorrow. After so many decades, must finally and permanently fix the problems on the Southern Border!
  https://pbs.twimg.com/profile_images/874276197357596672/kUuht00m_bigger.jpg
 • @Husky 22:22:05
  Biedne Meksykany. To jak będą szmuglować zioło z Tijuany? Ten Pence to taki shadow manager amerykańskiej polityki. DIA. Trepy. Ichniejsze WSI.
 • @zbig71 23:03:27
  Trump odcina CIA od zrodla lewych dochodow.Mechikos to tylko mrowki w tym interesie.
 • @Herkules 01:19:09
  Żeby nie podzielił losu Kennedy
 • Senatorowie USA nazwali Ukrainę „niemożliwym do opanowania problemem”
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/952/69/9526971.jpg
  Grupa republikańskich senatorów spotkała się z przedstawicielami kilku ukraińskich organizacji publicznych w Stanach Zjednoczonych. Podczas spotkania amerykańscy politycy ostro skrytykowali politykę Ukrainy, pisze „International Policy Digest”. W szczególności, senatorowie powiedzieli, że Ukraina stała się niekontrolowanym problemem dla Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Wyjaśnili to wzrostem agresji i radykalnych nastrojów w tym kraju, a także odrzuceniem alternatywnego punktu widzenia na Ukrainie. Politycy dodali też, że władze ukraińskie prowadzą niezwykle nieproduktywną politykę gospodarczą. Według nich międzynarodowe instytucje finansowe inwestują miliardy dolarów na Ukrainie, ale korupcja i nieproduktywne wydatki na wewnętrzny ukraiński konflikt w Donbasie redukują wysiłki społeczności międzynarodowej do zera. Prowadzi to również do spadku PKB Ukrainy w ostatnich latach, a Ukraińcy masowo opuszczają kraj w poszukiwaniu lepszego życia, zauważa gazeta. Ponadto senatorzy skrytykowali prezydenta Ukrainy Petra Poroszenkę za wybraną przez niego metodę prześladowania swoich przeciwników z pomocą prawa. Według nich, kraj wykorzystuje organy ścigania do wykonywania zadań politycznych. A sądów, które są kontrolowane przez polityków i wpływowych biznesmenów, nie można nazwać niezależnymi, podkreśla „International Policy Digest”. Ponadto amerykańscy senatorowie wyrazili zaniepokojenie rosnącą liczbą prześladowań politycznych przed wyborami na Ukrainie, a także obawiają się eskalacji konfliktu zbrojnego z Rosją, w którym zarówno Unia Europejska, jak i Stany Zjednoczone będą zmuszone wziąć udział. W związku z tym wszystkim, jak podkreślili senatorowie, administracja obecnego prezydenta USA zamierza podjąć szereg działań, aby przeciwdziałać ekonomicznej i politycznej „spirali śmierci” na Ukrainie, podaje „International Policy Digest”.

  Ps..Szkoda że nie powiedzieli, że Ukraina już jest nasza - pewnie zajrzeli do historii gdzie nazistowskie Niemcy były witane a potem żegnane bo hitlerowcy już ich nie chcieli. Od strony gospodarczej inwestowanie pieniędzy USA w walcmanowsko-faszystowską Ukrainę przypomina inwestycje w Afganistan. Studnia bez dna. To najgorsza lokata jaką można sobie wyobrazić. Może lepiej by było gdyby wszyscy Ukraińcy wyjechali? Wtedy można byłoby założyć na rozległych obszarach tego kraju Wielki Europejski Park Narodowy. Byłyby to płuca Europy,ostoja zwierzyny, ostatnia rubież dzikiej przyrody w Europie. Korzyści ekologiczne byłyby nie do przecenienia. Dzisiaj Ukraina przynosi Europie same straty. Złodziejstwo, korupcja, faszyzm, bieda.
 • Mam tylko jedno pytanie,
  czy pootin w ramach walki z nwo rozwiązał bank centralny rosji, będący pod kuratelą rotszylda ?
 • Rząd USA zawieszony. Trump nie odpuszcza i jest gotowy na miesiące, a nawet lata takiej walki.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/09/donald_trump-1.jpg


  Rozmowy przedstawicieli Białego Domu oraz Kongresu w sprawie zakończenia częściowego zawieszenia działania rządu federalnego USA (shutdown) nie przyniosły w sobotę przełomu informują amerykańskie media. Strony planują wrócić do negocjacji w niedzielę. W dwugodzinnych sobotnich rozmowach z przedstawicielami Demokratów Biały Dom reprezentowała delegacja na czele z wiceprezydentem Mike’iem Pence’em. Jak przekazał, negocjacje koncentrowały się głównie na kwestiach bezpieczeństwa, a nie na dokładnej kwocie jaka ma być przeznaczona na pozostający kością niezgody mur na południowej granicy USA. Druga strona rozmów przekazała, że w sobotę Biały Dom „ani drgnął” w kwestii żądania ponad 5 mld USD na budowę muru pisze AP. Przedstawiciele demokratycznej przewodniczącej Izby Reprezentantów Nancy Pelosi utrzymują jednak, że obecne stanowisko Białego Domu jest „nie do utrzymania”.

  „Niewiele dzisiaj zrobiono” napisał na Twitterze po negocjacjach prezydent USA Donald Trump. Wcześniej w piątek amerykański przywódca ostrzegł, że może utrzymać częściowe zawieszenie funkcjonowania rządu federalnego (shutdown) „przez miesiące, a nawet lata”. Obie strony mają się spotkać ponownie w niedzielę po południu. W ocenie amerykańskich mediów nie ma jednak wielkiej nadziei, że w najbliższym czasie dojdzie do porozumienia. Izba Reprezentantów przegłosowała w czwartek dwie ustawy budżetowe, których celem jest zakończenie częściowego zawieszenia rządu federalnego. W ustawach nie przewidziano 5,7 mld dolarów na budowę muru na granicy z Meksykiem, czego domaga się Trump. Shutdown, czyli częściowe zawieszenie rządu federalnego w USA trwa od 22 grudnia. Wówczas to Senat nie zdołał zagłosować nad prowizorium budżetowym, gdyż Republikanie nie mieli szans na przeforsowanie ustawy przewidującej środki na budowę muru. Do przyjęcia ustawy budżetowej wymagana jest kwalifikowana większość, przynajmniej 60 głosów w Senacie, podczas gdy Partia Republikańska w izbie wyższej miała przewagę zaledwie dwóch głosów. Wcześniej ustawa przewidująca środki na budowę muru została przegłosowana w Izbie Reprezentantów głosami Republikanów, którzy mieli w niej przewagę. W czwartek w południe czasu amerykańskiego amerykański Kongres rozpoczął nową, 116. kadencję. Obecnie w Izbie Reprezentantów przewagę mają Demokraci (235-199), dzięki czemu mogli oni przegłosować ustawy nieprzewidujące funduszy na mur graniczny. Przegłosowanie takich ustaw zapowiadała Pelosi, która oświadczyła, że nie ma argumentów mogących ją przekonać do zmiany stanowiska w sprawie muru. Ustawy trafią teraz do Senatu, gdzie przewagę mają Republikanie. (PAP)

  Ps..Widać teraz jak działają obietnice wyborcze. Trump obiecał ale biurokracja go blokuje. Całkowicie popieram jego działanie, u nas przydałby się też ktoś z jajami.
 • @provincjal 09 12:25:59
  Centralny Bank Rosji od dawna nie jest pod jego Rothschilda kontrolą, gdzieś od dwu lat..
 • @kula Lis 68 13:54:34
  No chyba nie za bardzo!za dużo mośków ma "kapitał'w Rosji.
  Pod kontrolą Rotszyldów nie są banki dokładnie w tych krajach które są wściekle atakowane.Rosja tez ale otwarcie nie mogą jej ruszyć, dlatego okrążają i finansują "opozycję"..
  Natomiast do rozwalenia są bo nie maja nic wspólnego ze żmijami:

  Stan na 2017 rok:
  Kuba
  Korea Płn
  Iran
  Syria


  Był jeszcze
  Sudan
  Libia
  ale już zostały "posprzątane.

  http://taynikrus.ru/teoriya-zagovora/tolko-chetyre-strany-ne-imeyut-centralnogo-banka-rotshildov/

  https://www.kramola.info/blogs/vlast/vsego-chetyre-strany-na-zemle-ne-zahvacheny-centralnymi-bankami-rotshildov
 • @trojanka 15:01:47
  Rotszyldowie są również właścicielami większości światowego złota, a także Londyńskiej Giełdy Złota, która codziennie wyznacza cenę złota.
  PS.Dlatego polskie złoto zakupione w lipcu i sierpniu pojechało do Londynu!!
 • @trojanka 15:01:47
  A jak jest z białoruskim bankiem centralnym?
 • @trojanka 15:22:45
  To możemy o tym złocie zapomnieć. Teraz jest przynajmniej jasne, czemu to Morawer został premierem.
 • @zbig71 15:55:25
  Białoruski ,tez podlega Rotszyldom!tylko te 4 kraje jeszcze nie ,m.in. dlatego to są "reżimy".
  Myślę ze tzw."spłata uroszczeń|"ruszyła pełną parą.Będzie trzymana w tajemnicy, żeby się Polacy wreszcie nie obudzili i nie zakupili masowo żółtych kamizelek.
  Będzie narastał potworny ucisk finansowy narodu / podatki, opłaty, paliwo itp/, okraszany "ochłapami" żeby z lekka zamulić tłuszczę co się dzieje.USA też trzyma jakieś nasze pieniądze więc może położyć łapę na nich,
 • @zbig71 15:56:59
  Najpierw URSUS.SA został celowo zdołowany afrykańskimi kontraktami ktore przyniosły zadłużenie tej firmy,a Ursus Bus to najbardziej zyskowna część Ursusa. Na Ursusie najbardziej hulali spekulanci.
  PS. na marginesie!
  http://polskasuwerenna.pl/zyd-o-polakach-gdyby-nie-zydzi-polska-by-nie-istniala-kontrolujemy-to-panstewko/
 • @trojanka 16:17:07
  To prawda. Kontroluja. Smutna prawda. Dlatego trąbię o ustawie 447, za co Husky ma do mnie pretensje. Tym bardziej,że PiS to żydowskie przydupasy. Po to ich wybrali . I Judę. Posłuchaj Pana Nikt na Youtube. Gość wali między oczy jak miło.
 • @zbig71 16:37:12
  Oczywiście ,że trzeba mówić, bo próbują to zamulić, a moim zdaniem jest to koniec , nie wiem czy cokolwiek jeszcze da się zrobić, w kontekście wypowiedzi tego Mośka, ze kontrolują 70%polskiej gospodarki/ przerażające jak okupacja/.Oczywiśćie do tego stanu przyczyniły się także PO i SLD!
  z netu:
  Krzysztof Wisniewski

  @Krzyszt64455392

  I nie jest to dla ciebie dziwne że jest analogia zdarzeń ???
  -Wchodzi JPMorgan z wielką zapomoga z budżetu państwa
  -Vateusz ogłasza narodowy program elektromobilnosci
  - firmę która zajmuje się technologią elektromobilnosci kupuje za bezcen były prezes jpmorgan.
 • @trojanka 16:46:17
  Też myślę, że jest pozamiatane. Cały układ okrągłego stołu w tym siedzi. Było to ustawione już od lat 70tych. Dlatego powstał KOR. Co by nie mówić o Gierku, ten przynajmniej coś budował. Brał pożyczki, ale budował fabryki i zakłady pracy. A nie jakieś orliki. Żydostwo zobaczyło, że Polska zaczyna być uprzemysłowiona. I to się nie spodobało, że goje będą produkować. Zachód też nie był z tego szczęśliwy.
 • @trojanka 16:46:17
  PiS dla Żydów i Jankesów zrobi wszystko. Poświęci nawet naród.
 • Putin prowadzi ostrożną gre z żdowskim NWO
  Otwarty atak grozi otwartą wojną.. a otwarta wojna grozi zagładą świata.
  NWO czyli globalną mafię żydowską trzeba niszczyć drobnymi kroczkami tak by żaden z tych kroczków nie był przyczyną zbyt nerwowych reakcji NWO (globalnej mafii żydowskiej).
  To niestety wydłuża proces wyzwalania świata od tej mafii.
  A że tak się dzieje to widać wyraźnie po rozpaczliwych kwikach tej mafii w różnych kwestiach (Syria, imigranci, brexit, Ukraina ... upadający dolar, NS2, Iran...Chiny..)

  Rozwiązaniem problemu jest likwidacja oligarchii wszelakiej i nacjonalizacja ich zagrabionych narodom majątków.
  Na dzisiaj mafia jest za silna by tego dokonać, powstały by zbyt wielkie zawirowania gospodarcze na skalę światową...co mogło by prowadzić do wojny której nikt (nawet mafia) nie chce.
  Dlatego Putin toleruje swoich żydowskich oligarchów .. ale pod warunkiem że pracują dla Rosji a nie przeciw Rosji (polityka, podatki).
  Tych którzy tego nie rozumieją Putin wsadza do pierdla bo zawsze jest za co.

  Na konieczną rewolucję własnościową nacjonalizacja oligarchii czyli wielkich koncernów, latyfundiów, prywatnych mediów infrastruktury gospodarczej, ...... trzeba poczekać aż globalna mafia osłabnie do poziomu nie zagrażającego już światu istotnymi zawirowaniami gospodarczymi i militarnymi.

  Sama nacjonalizacja niczego nie powinna zmienić w gospodarce.. zmieni się właściciel i kto inny (państwo) będzie delegował rady nadzorcze i kreował politykę koncernów w już w interesie "Narodu właściciela" a nie zboczonego i zdegenerowanego Oligarchy... Koncerny dalej będą zatrudniały tych samych specjalistów...tylko w interesie narodów a nie globalnego żyda.

  Oligarchom się zostawi majątki do poziomu pozwalającego przeżyć.. a nie dającego możliwości korumpowania polityków, mediów...

  Najlepiej gdyby to była stała renta (emerytura) w wysokości np 3 średnich krajowych+ willa nie większa niż 100m2 na osobę (warunki godne jak na normalnego obywatela) a ... wtedy bosowie NWO byli by zwykłymi żydami ...

  To moim zdaniem nieunikniony proces...
  Do tego oczywiście procesy za dokonane zbrodnie przeciw narodom...
  taka Norymberga 2 tylko uczciwa.. bez zemsty czysta sprawiedliwość.
 • @Oscar 08:10:13
  //Tych którzy tego nie rozumieją Putin wsadza do pierdla bo zawsze jest za co.//
  Czyli, dajcie mi człowieka bo paragraf już mam
 • @Husky 10:30:45
  Zamieniłabym Judę na Putina i jeszcze dopłacił
 • @Oscar 08:10:13
  "...bez zemsty czysta sprawiedliwość...."
  Nie zgodzę się z Kolegą.
  MUSI być zemsta i to krwawa. Czemu? Bo ZBYT wielu ludzi cierpiało przez "nich" nędzę czy choćby się zabiło, zostawiając rodziny często...
  Inaczej nie będzie strachu "unych", że w przyszłości mogą zostać "skasowani", jeśli znowu wyciągną swoje lepkie łapki...
 • @zbig71 15:59:25
  Pewnie nie Ty jeden...
  bo masz rację, Putin dba choć o Rosję a nie żydków,
  ale uważaj, jak zaczniesz o tym za głośno, możesz wylądować cela w celę z Piskorskim...
 • @laurentp 18:48:49
  Mam na to wyjebane. Przynajmniej z Piskorskim pogadam
 • @zbig71 20:12:41
  I Andruszkiewiczem
 • @Husky 20:19:55
  A co? Już chcą go posadzić?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY