Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
980 postów 7552 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Tsunami

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Detonacja torpedy nuklearnej Rosji u zboczy wulkanu Anak Krakatau mogła doprowadzić do tsunami w Indonezji

 

 

Rosja rozpoczęła testowanie nowoczesnego podwodnego drona, który potrafi wywołać fale tsunami. Eksperci obawiają się , że bezzałogowa łódź podwodna Posejdon może doprowadzić do powstania fal tsunami o wysokości nawet 90 metrów.

Prototypowe statki zagłady wypłynęły po raz pierwszy w morze aby rozpocząć próby podmorskie. Posejdon jest nowym rodzajem broni, potrafi wywołać tsunami za pomocą torped wyposażonych w ładunki nuklearne, których detonacja jest w stanie utworzyć wiele fal, gdzie najwyższa może mieć aż 90 metrów wysokości!

Torpeda z ładunkiem nuklearnym mogącym wywołać tsunami. Zdjęcie: serwis prasowy Ministerstwa Obrony Rosji

” W obszarze morskim trwają podwodne próby jądrowe jednostki typu dron Posejdon. “ Oznajmiło ministerstwo obrnacony Rosjii w Wigilę Bożego Narodzenia.

Posejdon jest zasilany zminiaturyzowanym reaktorem jądrowym, który został zamontowany z tyłu co pozwala mu wiele lat pływać bez zawijania do portu.

Eksperci twierdzą, że podmuch po eksplozji jego torpedy może być wystarczający, by wywołać tak silne tsunami, jak to, które zabiło 20 000 ludzi w Japonii i zniszczyło elektrownię  nuklearną Fukushima w 2011 roku.

Doskonałym celem maskującym test Posejdona jest wyłaniający się z dna morza wulkan Anak Krakatau, którego rzekomo osunięte zbocze do wody doprowadziło kilka dni temu do powstania tsunami, które uderzyło w Indonezję zabijając ponad 450 osób.

Detonacja torpedy wyposażonej w ten specjalistyczny nuklearny ładunek do wywoływania tsunami tuż u wyłaniającego się z wody wulkanu może doprowadzić do osunięcia się jego zbocza jak i powstania tsunami.

 

Wulkan Anak Krakatau jest doskonałym celem dla Posejdona by opinia publiczna myślała że tsunami wywołał naturalny kataklizm

Zbieg okoliczności?

Rex Richardson, fizyk, powiedział Business Insider: “Dobrze rozmieszczona broń jądrowa z pewnością może pochwalić się wystarczającą ilością energii do powstania tsunami z 2011 roku, a może znacznie większego. ”

Dzisiaj informowaliśmy, że: Ogromne fale niespodziewanie uderzyły w wybrzeże Peru. Da takiego samego zdarzenia  doszło też na Kubie. Nikt nie potrafi wyjaśnić jak powstały te fale. Morze zaczęło wlewać się na ląd co doprowadziło do zalania wielu miast na wybrzeżu.

Prezydent Putin powiedział: ” Opracowaliśmy bezzałogowe pojazdy podwodne, które mogą poruszać się na dużych głębokościach (powiedziałbym ekstremalnych głębokościach) międzykontynentalnie, z prędkością wielokrotnie większą niż prędkość okrętów podwodnych, uzbrojone w najnowocześniejsze torped. Są one naprawdę fantastyczne. Są ciche, bardzo zwrotne i nie mają prawie żadnych słabych punktów, aby wróg mógł je wykorzystać. Po prostu nic na świecie nie może ich zniszczyć. “

https://www.youtube.com/watch?v=CsT5ESs5ud0

Który kraj będzie kolejnym celem?

 

https://www.koniec-swiata.org/detonacja-torpedy-rosji-na-zboczu-wulkanu-anak-krakatau-mogla-doprowadzila-do-tsunami-w-indonezji/

KOMENTARZE

 • Autor
  Ciekaw jestem jak wysoka będzie fala gdy zdetonują toto w naszej Wiśle albo Odrze
  8-)))))
 • To Rosjanie
  A co ma USArmy?
 • @Husky 18:57:20
  Odra sucha więc po detonacji może będzie możliwa po niej żegluga.
 • @kula Lis 68 19:42:53
  Czyli szkody nie budiet
 • @Krzysztof J. Wojtas ------ "A co ma USArmy?"
  .

  !!!!!!

  http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/146993,nie-bojmy-sie-walczyc-z-syjonistycznym-bandytyzmem#comment_1515678
  https://i1.wp.com/infinityexplorers.com/wp-content/uploads/2018/11/the-economist-2019-portada.jpg  .
 • Autorze
  Jeśli chodzi o detonację ładunku jądrowego jest to absolutnie niemożliwe. Obecnie promieniowanie jest kontrolowane na całym świecie, gwałtowna zmiana promieniowania byłaby zarejestrowana przez czujniki w którymś z państw. Wystarczy przypomnieć sobie katastrofę w Czernobylu, Szwedzi dość szybko wykryli zwiększenie promieniowania. Dzisiejsza aparatura jest w stanie precyzyjnie określić punkt powstania fali tsunami.

  Co do użycia tego typu bomby w naszych rzekach to oddziaływanie byłoby o niewielkim zasięgu, większe byłyby szkody od promieniowania, ale atak nuklearny niesie z sobą znacznie poważniejsze konsekwencje polityczne. Nasze rzeki Wisła, Odra, to rzeki meandrujące, dzięki czemu fala powodziowa płynie przez kilka dni. Analogicznie meandry rzeki szybko wytłumiłyby falę od takiej bomby.

  Urządzenie ciekawe, choć bez większego znaczenia militarnego. Ładunek konwencjonalny nie wywoła tsunami, ładunek nuklearny politycznie nie jest możliwy do użycia.
 • @Zawisza Niebieski 01:51:44
  I tu sie odezwal glos rozsadku.Absurdalnosc tego zarzutu byla taka,ze chcialem poczatkowo napisac,ze wybuch wulkanu poprzedzajacy osuniecie napewno spowodowal piard Putina.
 • @Zawisza Niebieski 01:51:44
  "gwałtowna zmiana promieniowania byłaby zarejestrowana przez czujniki w którymś z państw."

  1. Czy przy wybuchu podwodnym też to jest możliwe?

  2. Ciągle mi chodzi po głowie sprawa Fukushimy w tym kontekście.

  3. Ciekawe, czy Szanowny Talbot też wynajdzie jakąś poszlakę wiodąca do udziału Rosji w tej katastrofie...

  4. Oczywiście uprzejmie pozdrawiam :-)
 • @Zawisza Niebieski 01:51:44
  " ładunek nuklearny politycznie nie jest możliwy do użycia."

  Natomiast jego istnienie byłoby polityczną bombą.
  I bardzo bym chciał, żeby Rosjanie rzeczywiście mieli takiego drona.
  To ostudziłoby trochę zapał usraela w zaprowadzaniu "demokracji".

  Zagrożone byłoby chyba Wall Street, City i palestyński lotniskowiec. Zwłaszcza jeśliby możliwe było synchroniczne odpalenie dronów w taki sposób, aby część fal była wytłumiana na zasadzie przeciw-fali, a wzmacniane były tylko te, które rozchodzą się w pożądanym kierunku.
  Kiedyś chyba nawet dr Jaśkowski wspomniał coś o dziwnym tsunami, które działało tylko w jedną stronę.
 • @Jasiek 03:53:24
  Co tam Fukushima?!Wybuchy na Sloncu to tez sprawka zimnego czekisty!
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:00:57
  "A co ma USArmy?"

  Jeden szkocki haker twierdzi, że odkrył wojenną flotę kosmiczną....
  Są też ludzie, którzy twierdzą, że już latają na Marsa lub dalej.

  Ale to oczywiście tylko "teorie spiskowe"
 • @Herkules 03:56:43
  "Co tam Fukushima?!Wybuchy na Sloncu to tez sprawka zimnego czekisty!"

  Normalnie nie wiem jak mogłem zapomnieć ;-)

  Pozdro!
 • @Jasiek 03:58:40
  Pozdrawiam uprzejmie i przypominam,ze zaniki pamieci to rowniez wynik oddzialywania tajemniczych fal rozsylanych przez agenture bylego CCCP
 • @Jasiek 03:57:19
  "Są też ludzie, którzy twierdzą, że już latają na Marsa lub dalej."

  Nie mogliby tam zostać? Najlepiej wszyscy!!
 • Znowu wina Putina.
  "Dzisiaj informowaliśmy, że: Ogromne fale niespodziewanie uderzyły w wybrzeże Peru. Da takiego samego zdarzenia doszło też na Kubie. Nikt nie potrafi wyjaśnić jak powstały te fale."

  Proste jak konstrukcja cepa - zrobili to Rosjanie. Teraz eksperymentują na wulkanie Etna na Sycylii.

  Nie zapomnijmy o wybuchu wulkanu na Islandii w 2010:

  http://www.bibula.com/?p=20728
 • @Herkules 02:00:15
  Ten mało rozgarnięty szpicel Talblot, wczesniej wkleił tekst pt: ,,ruskie to świry". Jakim trzeba byc świrem by powielać takie księżycowe wypociny pisane przez siepaczy od propagandy dla motłochu wojennego.
 • @Wrzodak Z. 10:45:37
  "Ten mało rozgarnięty szpicel Talblot, wczesniej wkleił tekst pt: ,,ruskie to świry". "

  Proszę nie manipulować - tekst nosił tytuł "Rosjanie to świry" a nie Ruscy.
  Ruscy to Słowianie, a Rosjanie to mieszanka etniczna - żydów, chazarów, mongołów, kałmuków....
 • @Wrzodak Z. 10:45:37
  Lenin i Stalin to byli Rosjanie, czy Ruscy?
 • @Talbot 11:34:31
  "Lenin i Stalin to byli Rosjanie, czy Ruscy?"

  Nie odwracaj kota ogonem - SZW chodziło o rozmiar Twojego bycia świrem ponieważ jego zdaniem (i moim też) to co wklejasz/powielasz to:

  "księżycowe wypociny pisane przez siepaczy od propagandy dla motłochu wojennego."

  Spór o różnicę między Ruskimi i Rosjanami to tylko Twoja nieudolna próba zmiany kierunku dyskusji w inną stronę - trochę w bolszewickim/kryptotrockistowskim stylu :-) Nieładnie, Talbocie, nieładnie.
 • @Jasiek 12:01:08
  Czy Rosjanie to Słowianie?

  https://blog-n-roll.pl/sites/default/files/Putin2.jpg

  Słowianofile uznają to pytanie za prowokację. Tymczasem hołdują oni idei mongolskiego państwa, używającego jedynie obcego języka.

  Historia i lingwistyka zna co najmniej dwa przypadki przejęcia słowiańskiego języka przez Azjatów, podbijających państwa Słowian. Pierwszym z nich jest Bułgaria. Słowian podbili tam Hunowie, przejmując ich język. Drugim jest Rosja, gdzie Słowian podbili Mongołowie. Tak

  https://blog-n-roll.pl/pl/czy-rosjanie-s%C5%82owianie#.XCimd2lCddg
 • @Talbot 11:34:31
  Jedno jest pewne.
  Te dwa świry to ludobójcy
  To polityczni mentorzy dla wielu z tut.blogerów
 • @Jasiek 12:01:08
  W latach 2002-2005 pracownicy Labolatorium Genetyki Populacji Człowieka Centrum Medyczno-Genetycznego Rosyjskiej Akademii Nauk pod kierownictwem doktora nauk medycznych Jeleny Nałanowskiej przeprowadzili badanie puli genowej narodu rosyjskiego i sąsiadujących z nimi narodów.
  A oto, co wykazali rosyjscy genetycy. Udowodnili, że rosyjska grupa etniczna (czyli rosyjska część ludności Rosji) w 85- 90% składa się z zeslawizowanych Finów (potomków plemion Weś, Meria, Mieszczera, Kosza, Mordwa, Murowców, Narowa, Permów, Peczorów), z potómków Turków (Taraów, Protobułgarów, Baszkirów, i innych), a także z mieszanki jednych i drugich. Czyli według chromosonu Y, różnica między Rosjanami a ludami Fińskimi mieszkającymi dzisiaj na terytorium Rosji, wynosi równo 2-3 jednostki. Mówiąc prościej, genetycznie są one niemal identyczne. Finowie i Turcy nie należą do Indoeuropejczyków. A Polacy i Białorusini, w odróżnieniu od Rosjan, są genetycznie tą samą grupą etniczną, Słowianami a za razem Indoeuropejczykami. A to oznacza iż Rosjanie (z jednej strony) oraz Polacy i Białorusin (z drugiej) należą do różnych grup antropologicznych.
  „Czystych” Słowian- według genetyków- na obszarze Rosji nie ma więcej niż 6-8%, Można przypuszczać, że to zrusifikowani potomkowie Polaków, Białorusinów, Ukraińców, Bułgarów, Serbów, Słowaków, Czechów. A więc mitem możemy nazwać, że Rosjanie, Białorusini i Ukraińcy to jakoby „rodzeni bracia Słowianie...

  https://www.wykop.pl/link/3708041/rosjanie-najwiekszy-narod-finski-czas-historii/
 • Artykuł dla idiotów.
  Można by go zatytułować "Rosja napadła na świat"
  Autor wypisuje idiotyzmy mające na celu nakręcić pożytecznych idiotów przeciw Rosji. To styl i poziom intelektualny Macierewicza.

  Rosja testuje podwodne drony ale nie oznacza to że dokonuje eksplozji nuklearnych. Do testowania skutków takich eksplozji wystarczą symulacje laboratoryjne albo fizyczne (mała skala) albo wręcz tylko cyfrowe (komputery).
  A już na pewno Rosja nie odpala takich ładunków na wodach terytorialnych innych państw.

  Rosja testuje drony w zakresie sterowania, wykrywania, zachowania się na dużych głębokościach, łączności, i cholera wie co jeszcze..
  Sama eksplozja jądrowa jest już od dawna wytestowana i nikt obecnie poza Koreą Pn nie dokonuje testowych wybuchów jądrowych.. nie ma potrzeby..

  Z tego co wiem taki dron nie potrzebuje torped .. on sam jest torpedą.. i eksploduje sam ...(dron kamikadze).. ale może się mylę...
  a jak taki dron miałby przetrwać eksplozję nuklearna swojej torpedy ?
  ... musiałby oddalić się na kilkadziesiąt kilometrów..albo dysponować torpedami o takim zasięgu... Torpedy bardzo komplikują budowę drona...(wyrzutnie.. naprowadzanie zdalne sterowanie)

  Moim zdanie em ten dron to kamikadze... podpływa do brzegu .. i się wysadza w powietrze...powodując falę Tsunami.
  To skuteczna broń do niszczenia portów... a porty to dla USA fundamentalna infrastruktura wojenna...
  bez portów USA nie wyślą niczego na pole walki...

  I tak nie wyślą niczego bo dzisiaj statek handlowy na oceanie to całkowicie bezbronny cel .. nie da się go obronić przed rakietami.
  Hitler nie dał rady odizolować USA od Europy ... dzisiaj to już jest możliwe.

  Podwodne drony oraz systemy rakietowe mogą dzisiaj skutecznie odizolować USA od reszty świata.
  I odwrotnie gdyby ktoś chciał najechać USA .. ale nikt nie chce..
 • @Zawisza Niebieski 01:51:44
  I tak i nie...
  Eksplozji nuklearnej nie da się ukryć to fakt.
  Pytanie czy da się ukryć głowice nuklearne... np podczas transportu, składowania. Promieniowanie miliardy razy mniejsze ale czy widoczne na tle otoczenia ?

  W Polsce zakazano Instytutowi energii atomowej czy jakoś tak monitorowania i publikowania w internecie wyników promieniowania na terenie Polski.
  To może być konieczne by ukryć przed światem lokalizowanie w Polsce głowić atomowych USA.
  Polscy piloci F16 otwarcie trenowali zrzucanie ładunków jądrowych na "przeciwnika".. były takie info w mediach.
 • @Zawisza Niebieski 01:51:44
  Taki dron jest potrzebny na wypadek wojny na wielką skalę z USA.
  Taki dron to skuteczna narzędzie eliminacji portów przeciwnika.
  USA bez portów nie zasilą swoich wojsk w Euroazji.
  Jak widać taki dron to strategiczna broń.
 • @Oscar 12:46:05
  "Artykuł dla idiotów."

  Kolejny antyrosyjski artykuł...ośmieszający Rosję.

  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/841/78/8417811.jpg


  Rosja wyprzedziła swoich rywali w pracach nad wysoce nowoczesną bronią naddźwiękową, czujemy się pewnie - oświadczył prezydent Rosji Władimir Putin na corocznym posiedzeniu klubu dyskusyjnego Wałdaj.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201810189014449-Sputnik-bron-hipersoniczna-Putin-klub-Waldaj/
 • @Talbot 11:34:31
  Lenin i Stalin to byli Rosjanie, czy Ruscy????
  Trzeba do nich dodać tych w których interesach wklejasz te bzdury min. Kołomojskiego, Sorosa, Rotschilda, Chodorkowskiego, Bierezowskiego itd.
 • @Talbot 13:13:40
  Ten artykuł jest bardziej rzeczowy.
  Nie ma w nim bzdur.
 • @Talbot 12:09:56
  "Czy Rosjanie to Słowianie?"

  Dalej mataczysz?
  Chodzi o Twoje świrowanie, a nie genetykę.

  Talbot, opamiętaj się :-DDDD
 • @Husky 12:18:14
  Masz na myśli dwóch Buszów prezydentów?
  Jeden był nawet wcześniej szefem CIA. "Na pewno" nie zorganizował żadnego ludobójstwa ;-///
 • @Talbot 12:22:38
  "A więc mitem możemy nazwać, że Rosjanie, Białorusini i Ukraińcy to jakoby „rodzeni bracia Słowianie..."

  Jak już tak jęczysz o tej genetyce, to podam Ci przykład innego mitu o... bratankach - Polakach i Węgrach. Jak widać badania swoje, a rzeczywistość swoje.
  Braterstwo nie musi wynikać zatem z genetyki, a może z jazdy na jednym wózku. Np Generalplan Ost - mało wygodny wózek, prawda?
 • @Talbot
  Czy tym wpisem sugerujesz, że z Rosją lepiej się przyjaźnić niż walczyć?
 • @fretka 14:19:46
  Jak co roku, Władimir Putin wysłał życzenia noworoczne do prezydentów, premierów i przywódców organizacji międzynarodowych. Prezydent Rosji pominął m.in. Polskę, Ukrainę czy kraje bałtyckie.

  Czy to rosyjska bliska zagranica?
 • @Talbot 14:34:42
  No, Pan Prezydent Putin to też człowiek.
 • @Talbot 14:34:42
  Morawiecki i Duda nie wysłali żadnych życzeń po wyborach w Rosji....
 • @Talbot 14:34:42
  Putin pewnie wysłał życzenia wszystkim suwerenom...
  pominął marionetki i sługusów ...bo to nie ten poziom relacji.

  Do Izraela i USA pewnie posłał życzenia....
 • @Oscar 15:19:09
  A moim zdaniem choć nie jestem ekspertem tkwi w tym bardziej ''ludzki faktor'' niż jakieś wielkie geopolityczne plany. Może się po prostu obraził. Nie, żeby tak definitywnie, ociupinkę tylko. Nie wysłał życzenia noworoczne i tyle.
 • @Jasiek 13:40:53
  Szanowny Panie Jaśku!
  Zamieszczanie takich treści jak ten powyższy ,,tekst" jest w sieci i w mediach powszechne. Demonizowanie Rosji to wytyczne środowiska skur....na nagradzanego przez banderowską ubecję orderami. Sakiewicz, Targalski, Rachoń, czy ta co się gziła z Kurtyką - wcześniej Hejke, a teraz Gójska, a żeby było śmieszniej, żona Rachonia, który latał po Sopocie przebrany za chu...a (nie musiał sie przebierać) to chazarska jaczejka, której podstawowym zadaniem jest stworzenie sytuacji, w której Rosja będzie traktować Polskę jako wroga i odwrotnie.
  Nistety, ale te typy spod sześcioramiennej, ciemnej gwiazdy i tryzuba robią to z dużym powodzeniem. To są intelektualni degeneraci.
  Wytypowanie tsunami jako efektu wybuchu rosyjskie torpedy nuklearnej to absurd, który ma zdyskredytować wartość portalu, a w tym przypadku portalu Neon24.
  Trudno jest orzec, czy pod tymi nickami kryją sìę ci kretyni, czy ich jurgieltnicy, ale efekt pozostaje taki, że - ,,...a na Neonie napisali, że to Putin wywołał tsunami", dyskredytując tym samym nie tylko sam portal, ale i jego uczestników. Nie trzeba dużego wysiłku, aby stwierdzić, kto tutaj grasuje na chazarskim jurgielcie
 • @Oscar 15:19:09
  "Putin pewnie wysłał życzenia wszystkim suwerenom..."

  Z tego co pamiętam to do Dudy też zadzwonił z gratulacjami po wyborach.
  Wspomniał też o budowie dobrych partnerskich relacji. Norma.
  Potem był stolik z Obamą, Putinem i Dudą i ten kieliszek co nie chciał się stuknąć...

  Pozdro!
 • @Jan Twardowski 15:35:36
  "...ale efekt pozostaje taki, że - ,,...a na Neonie napisali, że to Putin wywołał tsunami", dyskredytując tym samym nie tylko sam portal, ale i jego uczestników."

  Myślę, że średnia ocen (1,6) trochę ratuje sprawę :-)

  Ukłony
 • @Jan Twardowski 15:35:36
  "Szanowny Panie Jaśku!
  Zamieszczanie takich treści jak ten powyższy ,,tekst" jest w sieci i w mediach powszechne. "

  Ten materiał został zamieszczony na stronie prorosyjskiej, która w Sieci jest określana jako rosyjska agentura. 90% publikacji pochodzi ze Sputnika i RT - proszę sprawdzić samemu.

  http://www.koniec-swiata.org/category/widmo-wojny-2/
 • @Talbot 11:20:44
  A co ci nie pasi w Kałmukach? O wiele gorzej jest kiedy jakiś Zbigch..jwie skąd przyjechał i udaje z siebie Petesrbużca.
 • @fretka 15:55:49
  Jakiej narodowości są Amerykanie?
 • @Talbot 15:55:28
  "Ten materiał został zamieszczony na stronie prorosyjskiej..."

  Dziwna ta prorosyjskość jeśli sugerują, że za katastrofą naturalną może stać Rosja i jej broń.
  Nie sądzisz Drogi Talbocie? ;-)
 • @Talbot 16:04:27
  Amerykańskiej, zwanej potocznie Indianami, jako zbiór ras Ameryki płn.
  Nie ma analogii jak to chcesz widzieć.
 • @Jasiek 16:09:10
  Nie dziwię się - na Sputniku jest więcej tekstów "antyrosyjskich" i bez cenzury.
  Tylko na Neonie zebrała się ekipa rosyjskich patriotów, którzy chcą być bardziej rosyjscy od zwykłych Rosjan.
  Musicie mieć straszne kompleksy, lub manię prześladowczą, skoro doszukujecie się wszędzie rusofobii.
  A może Wy lubicie ciągle żyć w wiecznym strachu i osaczeniu?
  Polecam więcej luzu...
 • @Talbot 16:04:27
  A zgodnie z Twoim "amerykańskim prawem" (nie wiem co dać w cudzysłów to daje razem) to powinni teraz nie w rezerwatach a jak szejki naftowe teraz mieć.
 • @Jasiek 15:45:39
  Co pokazuje, jak nędzną kreaturą jest Dudłaj.
 • @Talbot 16:21:14
  Talbot na RT mógłby nawet Macierewicz umieścić swój tekst
  z dopiskiem redakcji że poglądy autora nie muszą by`c zgodne z poglądami redakcji.

  To demonstracja wolności wypowiedzi na RT.
  Ten mechanizm jest wykorzystywany przez różnych "Macierewiczów"
  do wypisywania głupot.
  RT to puszcze jeżeli głupoty są "samo kompromitujące się".
  Jeżeli nie.. to RT polemizuje.
 • @Franek Ganek 16:22:58
  "A zgodnie z Twoim "amerykańskim prawem" (nie wiem co dać w cudzysłów to daje razem) to powinni teraz nie w rezerwatach a jak szejki naftowe teraz mieć."

  Sam widzisz, że Ameryka i Rassija, to jedno i to samo.
  W Ameryce były rezerwaty dla Indian - w Rassiji były gułagi dla Słowian.
 • @Jasiek 15:47:57
  W tym nie chodzi o ocenę uczestników portalu, ale o opinię na zewnątrz.
 • @Talbot 16:04:27
  Amerykanie? Mówisz o tych co najechały obaj kontynenty w czasie gorączki złotej w poszukiwaniu Złotego Eldorado? Odpowiadam, różnej.
 • @Jan Twardowski 17:13:51
  "W tym nie chodzi o ocenę uczestników portalu, ale o opinię na zewnątrz."

  Racja, dlatego dla dobra portalu, należy wprowadzić cenzurę.
  Co do postrzegania portalu w Sieci: rosyjska tuba propagandowa, agentura WSI.
 • @Jan Twardowski 17:13:51
  Podaj link do tych nieprzyjaznych wypowiedzi o naszym portalu.
  Daj jakiś konkretny przykład, a nie siej sowieckiej propagandy dla samej propagandy.
  Fakty !!!
  Konkrety !!
  Linki !!!
  No dawaj te "opinie"
  Dawaj
 • @Husky 17:32:32
  Uderz w stół, a nożyce same się odezwą.
  Mądre powiedzenie.
 • @Talbot 17:23:58
  Że też Cię ta rosyjska tuba i agentura WSI dopuszcza do wklejania artykułów agentury CIA, SBU, Mossadu czy zwykłych rusofobów.
 • @Husky 17:32:32
  A Ty co? Zatrzymałeś się w czasach sanacji, że takim językiem walisz?
  Co to jest ta sowiecka propaganda i kim są ci sowieci?
 • @Jan Twardowski 17:43:11
  No i gdzie masz ten JEDEN przykład
  Czy ta odpowiedź Twoja to nie właśnie propaganda.
  Napiszesz bzdury i udajesz "wariata" jak mało który
  No dawaj te przykłady, nie wstydź się swojej wiedzy

  Kolejny petent z magla
 • @lorenco 17:46:40
  Aleś mnie teraz zaskoczył
  Daj mi czas do namysłu
  8-)))))

  Pozdrawiam
 • @Husky 17:57:21
  Musiałbym się zdobyć na coś, co wywołuje we mnie obŻydzenie
 • @lorenco 17:43:36
  "Że też Cię ta rosyjska tuba i agentura WSI dopuszcza do wklejania artykułów agentury CIA, SBU, Mossadu czy zwykłych rusofobów."

  Napisałem tylko o opinii \neonu, która krąży w Sieci.
  A to, że na portalu zelżała cenzura, to zasługa właściciela portalu. Gdyby nie On, to wy byście chcieli cenzurować wszystko, co wam wydaje się rusofobiczne.
  Na Neonie można krytykować Polskę, USA, Izrael, UE - tylko broń Boże Rosję.
 • @Jan Twardowski 18:09:57
  Dobrą
  idź i prześpij się z tym problemem
  Może jutro magiel otworzą
  Pogadasz
 • @Talbot 18:19:09
  // tylko broń Boże Rosję.//

  Tylko broń Boże Rosję !!!!
  Tylko broń Boże Rosję !!!!
  Tylko broń Boże Rosję !!!!

  Zapamiętać i odmaszerować

  Niech żyje nam przyjaźń Polsko Radziecka
  Niech żyje
  Niech żyje
  Niech żyje
 • @Talbot 18:19:09
  Tyle lat co tu siedzisz na Neonie, ciągle krytykujesz Rosję i nie zauważyłem aby wcześniej dosięgała Cię cenzura. Jesteś monotematyczny a ten artykuł co tu wyżej wkleiłeś jest po prostu prymitywny.
  Jeśli chcesz krytykować, to może zachowuj jakiś poziom i nie czyń z Rosji i Putina, że są wszechmogący. Taki myślenie wzbudza w Tobie rusofobiczny strach, który tu siejesz, jednak wkurza Cię, że bezowocnie.
 • @Husky 18:58:19
  Teraz zatrzymałeś się w PRL: chcę Ci uzmysłowić, że nie ma już PRL ani ZSRR i to se ne wrati, jeśli gdzieś tam podświadomie czy świadomie o tym marzysz.
 • @lorenco 19:34:03
  Nie marzę o PRL-u
  Nie znam tego okresu w dziejach Polski zbyt dokładnie
  Ale jeśli sam @Oskar i @Jan Paweł piszą że to był tragiczny okres, to muszę im wierzyć.
  Czarna epoka bonzów partyjnych ,UB i SB
  Brrrr
 • @Husky 19:46:31
  Mnie jak i ponad 38 mln. Polaków żyjących w PRL-u udało się przeżyć i nadal żyjemy w naszym kraju, zatem nie musisz o nas się martwić; przeżyjemy wszystko, nawet najgorsze.
 • @Normalne
  Przecież to tylko Scenariusz Sacharowa. Rosjanie wpadli kiedyś (lata 60-70??) na pomysł, że państwa pomorskie (tzn. które mają dużo miast na brzegu np. USA, Chiny, Anglia, część Kontynentalnej Europy) można załatwić detonując u ich brzegów ileś tam bomb jądrowych czy wodorowych, które odpowiednio zsynchronizowane dadzą potężne fale zalewając wroga.

  Jak widać na załączonym artykule, Rosjanie wiedzą, że z dobrych pomysłów się nie rezygnuje.
 • @Paulus Aquarius 01:30:55
  Gdyby mu się chciało douczyć...
 • @Paulus Aquarius 01:30:55
  Wikipedia jest sterowana przez żydów - doucz się.
 • @Talbot 15:18:36
  ode mnie 5*

  interesujący materiał, komentarze - niektóre - przygnębiające, ale typowe dla Neonu.

  ...jak tsunami uderzyło swego czasu w Japonię, to zapytałem Jeznacha, którego wtedy traktowałem jako obiektywnego niezależnego obserwatora (!), czy nie sądzi, że to zdarzenie pozostaje w jakimś dziwnym związku z gwałtownie nasilającym się w tym czasie sporem między Rosją a Japonią o Wyspy Kurylskie. Wtedy zdziwiłem się że - choć wcześniej chętnie wdawał się w gawędy - zamilkł, jak głaz.

  Potem neonowo dorosłem - i nie dziwiłem się już tak łatwo nikomu i niczemu.
  Zapamiętałem z tego zdarzenia również i to, że po "tsunami" - Japończycy w sprawie Wysp Kurylskich też zamilkli. Poniał ja, że oni bystro toże poniali aluzju...

  pozdrawiam
 • @Andrzej Tokarski 16:05:40
  Trzeci idiota. Cenzor na dodatek.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:32:52
  No to jest prawie nieprzyzwoite
  8-)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY