Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
829 postów 6622 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Do lepszego Świata...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierwsza grupa migrantów z Ameryki Środkowej idących do USA dotarła do stolicy Meksyku

 

Pierwsza grupa migrantów z Ameryki Środkowej, idących od kilku tygodni w kierunku USA, dotarła w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego do stolicy Meksyku. Na jednym ze stadionów w mieście Meksyk zorganizowano czasowe schronienie dla ok. 1000 osób.

Konwój, który przed czterema tygodniami wyruszył z miasta San Pedro Sula w Hondurasie, liczy ponad 5000 osób. Migranci, pochodzący głównie z Hondurasu, Salwadoru i Gwatemali, mówią, że uciekają przed przemocą, prześladowaniami i ubóstwem w ich krajach. Według meksykańskich mediów, na stadionie Jesus Martinez Palillo władze zainstalowały zbiorniki, w których dostarczono 10 tys. litrów wody. Pomoc migrantom oferują także mieszkańcy oddając im ubrania i buty.


fot.ANGEL HERNANDEZ/EPA-EFE/REX/Shutterstock

Prezydent USA Donald Trump zapowiedział w zeszłym tygodniu wysłanie kilku tysięcy dodatkowych żołnierzy na granicę z Meksykiem, aby nie dopuścić do jej przekroczenia przez migrantów. Naciska także na władze Meksyku, by zatrzymały pochód. Prezydent tego kraju Enrique Pena Neto zaoferował imigrantom tymczasowe dokumenty i zezwolenie na pracę, jeśli wystąpią oni o azyl w południowych stanach Chiapas i Oaxaca. W sobotę meksykańskie władze poinformowały, że rozpatrują prawie 2800 wniosków o azyl oraz że około 1100 osób zostało deportowanych.

Grupa, która jako pierwsza przybyła do miasta Meksyk, jest największa. W dalszym ciągu znajduje się ona ponad 800 km od granicy Stanów Zjednoczonych. Prawdopodobnie jeszcze w poniedziałek w kierunku stolicy wyruszy kolejna grupa, która przebywa obecnie w mieście Cordoba w leżącym bardziej na południu, przybrzeżnym stanie Veracruz. Do przebycia mają prawie 300 km. (PAP)

fot.ANGEL HERNANDEZ/EPA-EFE/REX/Shutterstock


fot. HILDA RIOS/EPA-EFE/REX/Shutterstock

 

//dziennikzwiazkowy.com/ameryka/pierwsza-grupa-migrantow-z-ameryki-srodkowej-idacych-do-usa-dotarla-do-stolicy-meksyku/

KOMENTARZE

 • Nachodźcy
  http://globalne-archiwum.pl/wp-content/uploads/2018/10/17-Wojna-cywilizacji-w-Europie.-Imigranci-narz%C4%99dziem-zniszczenia-Europejskiej-kultury-i-to%C5%BCsamo%C5%9Bci.jpg

  ,,Musimy wiedzieć, kto i dlaczego chce do nas przyjechać, i mamy prawo wybrać, z kim chcemy żyć, a z kim nie. Zgadzam się, że osoby, które wjechały nielegalnie, należy zgromadzić i wydalić. Ale nie do innych państw, tylko poza Unię Europejską. (…) Oni, imigranci, bardziej przypominają młodą armię aniżeli uchodźców.’’

  Viktor Orban.

  http://globalne-archiwum.pl/wojna-cywilizacji-w-europie-imigranci-narzedziem-zniszczenia-europejskiej-kultury-i-tozsamosci/
 • Wenezuela - komuniści u władzy...
  https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28377463_1326983614067732_1153510393205291119_n.png

  Wenezuela rezygnuje z dolara
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/397/65/3976581.jpg

  https://pl.sputniknews.com/gospodarka/201810189014804-Sputnik-Wenezuela-rezygnuje-z-dolara/
 • @Talbot 17:54:20
  https://screenshotscdn.firefoxusercontent.com/images/885ee3da-f8cf-4d4b-a652-c0553c320f4d.png
 • Wenezuela na skraju upadku
  Z tego komunistycznego raju ucieklo ponad 1.2 mln "zadowolonych" z zycia w Amerykanskim Kraju Rad.
 • @Husky 18:30:43
  Wprowadź socjalizm na Saharze, to zabraknie piasku.
  Ale Wenezuela ma też ropę, jest objęta zdaje się sankcjami.
  I tak żle i tak niedobrze.
 • @Nibiru 20:46:36 Widać wyraźnie zbieżność zjawisk z wydarzeniami w UE.
  Jeżeli to są rzeczywiście uciekinierzy, to jedynym krajem, gdzie mogą wystąpić o azyl jest Meksyk, a nie USA. Jeżeli pójdą dalej, to staną się zwykłymi migrantami, a takich Trump na pewno nie wpuści. Ciekaw jestem, czy Trump jest gotów użyć ciężkiej broni do obrony swoich granic, przed tą hołotą, która chce zalać USA. Z pewnych źródeł już wiadomo, że konwój ten (podobnie jak następne, które już się formują) sfinansowały i zorganizowały NGOs zbrodniarza, agenta SS, Gestapo i złodzieja z KS żyda Sorosa i WHO. Widać zatem jakim celom służy ONZ. To jest narzędzie globalistów chcących znieść granice oraz wymieszać narody. Niech lepiej zostaną w Meksyku Trump to nie Merkel i nie wpuści darmozjadów do kraju po zasiłki. Armia ponoć czeka na nich, a kamienie, mają być traktowane jak broń, nie sterroryzują żołnierzy, najwyżej zginie kilkudziesięciu a może i kilkaset i wrócą skąd przyszli.
 • @Nibiru 20:46:36
  Soros rozwala świat, którego nienawidzi, to socjopatyczny świr. Ale gorsi są jego wykonawcy, których rękami to robi. Oni to robią dla pieniędzy i nawet nie próbują go pokonać. Tak jak załatwił inwazję, młodych dobrze ubranych janczarów na Europę, tak teraz śle "karawany na USA". Stary dziad Soros ze zwisającą plasteliną pod oczami narobił już wiele chaosu na świecie. Czas zapłaty za zło które uczynił ludzkości jest bliski! Żaden pojedynczy parch nie jest w stanie wstrząsnąć Europą i Ameryką! Ale banda Bilderberg już tak. Całe bankierskie żydostwo świata trzęsie jego posadami.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY