Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7132 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Słowianka podróżniczka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Europejska trasa koncertowa Kozłowskiej trwa. Czy ktoś może to zatrzymać?

 

Po Niemczech, Belgii i Wielkiej Brytanii wydalona z Polski, Ludmiła Kozłowska z Fundacji Otwarty Dialog zawita do Francji skąd otrzymała zaproszenia na konferencję poświęconą społeczeństwu obywatelskiemu.

Przypominamy, że dzieje się to pomimo wydanego jej zakazu wjazdu do strefy Schengen. Należy powiedzieć sobie otwarcie, że fetowanie Kozłowskiej przez europejskie lewactwo jest ewidentnym wrogim wobec Polski działaniem. To właśnie Fundacja Otwarty Dialog stworzyła 16 punktowy plan, którego celem było obalenie legalnego demokratycznego rząd poprzez paraliż całego państwa. O tym, że ów plan nie wykluczał rozlewu krwi świadczą te słowa Bartosza Kramka, który prezentując ów plan w tekście, Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!– pisał: Wzbraniając się przed porównaniami z Majdanem (na którym byliśmy wraz z grupą polskich parlamentarzystów obecni od samego początku), nie mogę - oddając wielki hołd pamięci ofiar Niebiańskiej Sotni - jednocześnie uciec od płynących z niego inspiracji. Pamiętajmy także, że ukraiński Majdan 2013/2014 składał się zasadniczo z dwóch faz, a jego faza pierwsza tzw. Euromajdan była oparta o pozytywne postulaty i obywatelską kreatywność, które łączyły się w stanowczy i mocny, lecz w pełni pokojowy protest przeciwko rządowi.

 

Nazywajmy sprawy po imieniu. Wpływowe środowiska polityczne w wielu krajach UE jawnie wspierają osoby i organizacje, dążące do obalenia legalnego i demokratycznie utworzonego polskiego rządu, czyli tak naprawdę chcą zamachu na wolę narodu polskiego wyrażoną w wyborach. A wszystko to odbywa się za niemiecko-rosyjskim parawanem z napisem „społeczeństwo obywatelskie”.

 

"Red. Gadowski już swego czasu podał gotowe rozwiązanie niemalże na tacy. Należy wezwać ambasadora Francji do MSZ i zapowiedzieć mu, że jeżeli Francja nie wycofa tego zaproszenia natychmiast, to w następnym dniu nasze służby skarbowe wchodzą z kontrolami do wszystkich firm francuskich na terenie Polski. I szybko nastąpi koniec wędrówek Kozłowskiej po Europie. Proste?"

 

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/17778-europejska-trasa-koncertowa-kozlowskiej-trwa-czy-ktos-moze-to-zatrzymac

KOMENTARZE

 • O
  Ile mnie pamięć nie myli, to jak otwarty dialog wysyłał broń na Majdan, to wszystko było cacy, a dziś jest dupa zbita
 • Słowianin Maleńczuk
  Maleńczuk: Ciągle wierzę, że to niemożliwe, by ciemnota wygrała

  https://i.iplsc.com/maciej-malenczuk/0006TZ2O9D114FU1-C122-F4.jpg


  Celebryta, który od pewnego czasu jest ulubieńcem opozycji, komentując w mocnych słowach sytuację polityczną w kraju i krytycznie odnosząc się do rządów Prawa i Sprawiedliwości. Zaciekły przeciwnik „dobrej zmiany” przekonywał w wywiadzie z „Onetem”, że „łatwiej byłoby mu powiedzieć, co mu się w Polakach nie podoba”. Zachęcał też do udziału w wyborach samorządowych.

  – To w tej chwili psi obowiązek, żeby głosować. Bo nie możemy żyć w państwie rządzonym przez jedną czwartą

  – mówi o nadchodzących wyborach samorządowych Maciej Maleńczuk.

  Dziennikarz prowadzący wywiad spytał o to, czy jest coś, co artyście podoba się w Polakach, ale w odpowiedzi usłyszał, że łatwiej byłoby wymienić, co Maleńczukowi ma do zarzucenia rodakom.

  – Chamstwo, głupota, ksenofobia, brak oczytania, brzydota, nadwaga, fatalny stan uzębienia, disco polo, durne prawicowe, homofobiczne i ksenofobiczne poglądy, cały ten bezmyślny wyraz twarzy. To wszystko mi się najbardziej w Polakach nie podoba. Jak w tekście piosenki „Fajnie”: „Fajnie że mamy w naszym kraju wolność słowa, że człowiek jest człowiekiem a umową umowa. Fajnie mieć rządzących wiernych konstytucji, a nie klaunów w cyrku politycznej prostytucji”

  – odpowiedział.

  W wywiadzie dowiedzieliśmy się również, że mimo zażartej krytyki rządów Prawa i Sprawiedliwości, artysta wraz z żoną… biorą pieniądze z programu 500+. Celebryta zasłaniał się przy tym małżonką i podkreślał, że „nie chce ochłapu”.

  – Biorę, chociaż bardzo prosiłem moją żonę, by tego nie robiła. Ja tego nie potrzebuję, nie chcę tego ochłapu, ale kobiecie nie wytłumaczysz. I do pewnego stopnia ma ona oczywiście rację. Dlaczego nie brać, jak dają…

  – przyznał.

  https://prawy.pl/81355-malenczuk-ciagle-wierze-ze-to-niemozliwe-by-ciemnota-wygrala/
 • @Talbot 12:10:58
  Jest propozycja.

  https://pbs.twimg.com/media/DqNkTrmWoAAdxGv.jpg
 • @
  USA w stanie najwyższego pogotowia antyterrorystycznego. Do Clintonów, Obamów, CNN i innych lewaków wysłano podejrzane przesyłki. Z miejsca oskarżono skrajną prawicę. A jak znam życie to po wyborach znów się dowiemy, że to był następny przekręt lewaków.

  https://t.co/NIVyU7mlIU
 • @ele 19:17:54
  Maleńczuk jest ukraińskim słowianinem.


  "Najpopularniejsze na Podlasiu, zarówno w jego północnej części, położonej między Bugiem a Narwią, jak i w południowej (gdzie nadal mieszkają potomkowie dawnych Rusinów-unitów, którzy po 1905 roku przeszli na katolicyzm), są nazwiska zakończone na -uk, -czuk (-ук, -юк, -чук). Ten typ nazwisk jest charakterystyczny dla Wołynia i Galicji, a także Polesia. "

  https://nadbuhom.pl/art_2545.html
 • NIemcy wypowiedziały polsce kolejną wojnę
  W sposób już otwarty niemcy wypowiedzieli wojnę polsce choćby wybierając Tusska na kolejną kadencję w brukseli.

  To co robią teraz to kontynuacja wojny gospodarczej z polską, teraz walczą i starają się atakować polskę dyplomatycznie. Nie wiadomo jaka kasa idzie na przekupienie innych państw aby pomagały niemiaszkom napadać polskę.
  "Makrela" to kolejny po hitlerze mały głupi niemiecki polityk z wąsikiem xD

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY