Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7143 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Czy Francja jest sojusznikiem...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Francuskie Zgromadzenie Narodowe proponuje europejską rezolucję przeciw: Polsce, Węgrom i Rumunii!

 

 

Francuzi, nie dość, że znów nie skorzystali z możliwości siedzenia cicho, to starają się własne problemy przykryć robieniem szumu, wokół sztucznie stworzonych a dotyczących niepokornych członków UE.

Oto prezydencka partia La République en Marche (LREM), zamiast rozwiązywać problemy społeczne, które zmusiły niedawno do wyjścia na ulice setki tysięcy Francuzów, obawiających się o swoją przyszłość, głosuje w Komisji Spraw Europejskich francuskiego Zgromadzenia Narodowego, projekt kolejnej, europejskiej rezolucji przeciwko Polsce, Węgrom i Rumunii.

Pisze się w nim o zagrożonych, w wymienionych krajach, niezależności sądów i pluralizmie mediów. Podkreśla się konieczność wspierania KE w działaniach na rzecz obrony tych wartości, czyli procedowania z artykułu 7. Dodano też, że w przyszłym budżecie Unii wypłata środków powinna być uzależniona od przestrzegania rządów prawa!!! Wskazano też na dyskryminację sędziów w Polsce, ze względu na wiek.

Przykre to zwłaszcza, że akurat w tym samym czasie z francuskich mediów wyklucza się prawicowych lub politycznie niepoprawnych dziennikarzy i komentatorów. Nie jest tajemnicą, że na „czarnej liście” francuskiej telewizji znaleźli się m.in. prawicowy, francuski publicysta i autor niezwykle popularnych książek Eric’a Zemmoura a także lewicowy, mający opinię politycznie niepoprawnego, filozof Michel Onfray (niedawno napisał krytyczny list otwarty do prezydenta Macrona).

 

Nie może jednak dziwić takie działanie francuskich polityków, skoro czerpoią swoja wiedzę na temat sytuacji w Polsce od np. prezydenta Słupska, którego gościli nie tak dawno razem z wiceszefem „Gazety Wyborczej” red. Jackiem Kurskim i słuchali ich wykładów a dla lepszego jej poznania dwuosobowa delegacja francuskiej partii prezydenckiej spotkała się z sędzią w stanie spoczynku Małgorzatą Gersdorf i posłanką Kamilą Gasiuk-Pihowicz.

Francuska partia prezydencka powinna się raczej przyjrzeć wynikom sondaży, które pokazują, że na kilka miesięcy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, partia RN Marine Le Pen, dorównała jej w popularności i ma poparcie ok. 23%.

Za:dorzeczy.pl

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/17713-francuskie-zgromadzenie-narodowe-proponuje-europejska-rezolucje-przeciw-polsce-wegrom-i-rumunii

 

Skandal! Zemsta za caracale Pogrobowcy kolaborantów Vichy grożą Polsce.

Polski katolicyzm jest powodem, dla którego aktualny rząd Francji nas nienawidzi (obok utraty złotego kontraktu na caracale i naszej niechęci do przyjmowania nielegalnych muzułmańskich migrantów). Niestety, nasz katolicyzm jest solą w oku postępowych francuskich lewicowych elit, które są nafaszerowane członkami masonerii i osobami pochodzenia żydowskiego, często nastawionymi wrogo do Polski.

 https://warszawskagazeta.pl/swiat/item/5967-skandal-zemsta-za-caracale-pogrobowcy-kolaborantow-vichy-groza-polsce

KOMENTARZE

 • Już dawno nie ma białej Francji.
  Francja dzisiaj to na pół muzułmański kraj.
  Władze Francji to żydowskie marionetki.
  Polityka Francji to polityka żydowska.

  Jak Francuska Le Pen próbowała wygrać wybory to rzucili się na nią wszystkie żydowskie marionetki oraz żydowskie media.

  Globalna mafia żydowska zniszczyła wiele państw Europejskich.
  Teraz ta mafia niszczy Polskę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY