Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
871 postów 7125 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Polska pod rosyjsko-niemieckim nadzorem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WAŻNE! Ruscy chcą zablokować przekopanie Mierzei Wiślanej!

 

 

Na niemieckim Onecie można było przeczytać taką oto informację: Rosyjski wiceminister rolnictwa zwrócił uwagę Brukseli, że decyzja o przekopaniu Mierzei Wiślanej nie została skonsultowana z tym krajem - poinformowało polskie Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Ilja Szestakow, który kieruje jednocześnie Federalną Agencją Rybołówstwa, napisał do komisarza UE ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa Karmenu Velli, że przedsięwzięcie zagraża ekologii Zalewu Wiślanego. 

Rosyjski minister zapomniał, że miejsce, w którym dojdzie do przekopu leży na terytorium państwa polskiego.

Po drugie przypominamy rosyjskiemu ministrowi, że kiedy na dnie Bałtyku kładziono gazowy rurociąg Nord Stream nikt tego nie konsultował z Polską, chociaż inwestycja zagrażała ekologii Bałtyku zakłócając tarło żyjących tam ryb.

 

Informujemy również rosyjskiego ministra, ze rura na dnie Bałtyku w pewnych miejscach biegnie slalomem wokół zatopionych tam w czasie drugiej wojny światowej beczek z gazem bojowym iperytem.

Jednocześnie chcemy powiadomić szanownego ministra, że jeżeli przeciwko przekopaniu Mierzei Wiślanej Kreml znowu uruchomi „polskich zielonych”, którzy jak wiedźmo jak arbuz zieloni są tylko z wierzchu zaś w środku czerwoni, to pogonimy ich tym razem szybciej niż się tego spodziewają.

 

https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/17430-wazne-ruscy-chca-zablokowac-przekopanie-mierzei-wislanej

KOMENTARZE

 • Ruchy ekologiczne mają parszywą historię. W Europie Zachodniej były zakładane przez KGB
  https://www.wsensie.pl/images/Gospodarka/01-2017/5/RAZ_SR2.jpg

  Pod hasłami o ochronie przyrody, o tym, że ten świat, nie możemy go zniszczyć, musimy go zostawić dla następnych pokoleń i tak dalej, to pod tym wszystkim kryła się po prostu wojna prowadzona przeciwko zachodniemu światu przez Moskwę – mówił Rafał Ziemkiewicz w programie “Świat Rolnika Biznes”.

  – Tzw. “ekologiczne ruchy”, one mają bardzo parszywą tradycję, bo przypomnę, że (to dzisiaj nie jest tajemnicą) w Zachodniej Europie takie ruchy były zakładane przez KGB. To była metoda rozbijania świata zachodniego przez Sowietów, zwłaszcza w Niemczech, gdzie stoczyły Sowiety batalię, wygraną zresztą, o to, by nie dopuścić do powstania elektrowni atomowych. We Francji się nie udało, powstały elektrownie atomowe. Natomiast w Niemczech zorganizowano partię Zielonych. Wielkie protesty, ogłupione społeczeństwo wymogło na swoich władzach, że elektrowni atomowych nie będzie, a na tym Sowietom zależało bardzo. Właśnie dlatego dzisiaj Niemcy są bardzo uzależnione od gazu rosyjskiego. I tak naprawdę o to chodziło. Wystarczy, że spojrzymy na Nord Stream, który płynie pod Bałtykiem, to przypomnijmy sobie, że to właśnie pod hasłami pięknie brzmiącymi (ale umówmy się, bolszewizm też miał pięknie brzmiące hasła i hitleryzm też miał same piękne i wzniosłe hasła i wszystkie takie „izmy” mają piękne, wzniosłe hasła zawsze), a pod tymi hasłami o ochronie przyrody, o tym, że ten świat, nie możemy go zniszczyć, musimy go zostawić dla następnych pokoleń i tak dalej, to pod tym wszystkim kryła się po prostu wojna prowadzona przeciwko zachodniemu światu przez Moskwę

  – tłumaczył gość portalu Świat Rolnika.

  – Najbardziej prekursorskim państwem, jeśli chodzi o ochronę tzw. praw zwierząt, nie lubię tego określenia, to jest też manipulacja, zwierzę nie jest człowiekiem, więc praw mieć nie może, ale powiedzmy ochronę humanitarnego, łagodnego traktowania zwierząt i unikania ich cierpień, to absolutnym prekursorem w tym była III Rzesza hitlerowska. W trzydziestych latach oni stworzyli ustawę o ochronie zwierząt, która pięknie regulowała to, że jak się bydło transportuje, to co jakiś określony czas ono musi wyjść z tego wagonu, jakie ma mieć warunki, jakiej wielkości boksy, jak często podawać świeżą wodę, paszę, jak często ma być spod nich nawóz wymiatany. To było wszystko bardzo uregulowane, z troską, przez tych samych ludzi, którzy zaplanowali Holokaust. (…) Taka chora miłość do przyrody, którą w tych tzw. ekologicznych ideologiach widać, jest dość częstym przejawem takiego rozszczepienia osobowości, czyli wymyślamy sobie coś, gdzie uznajemy pewne zasady, a w innym miejscu ideolo nam powiada: nie, nie trzeba


  https://www.youtube.com/watch?v=MCe4HfFUWL8
 • Tak sobie pomyżlałem..
  Czy amerykańscy źydzi pozwolą na przekopanie Mierzei Wiślanej
 • @Talbot 14:20:39
  To przeczytaj sobie jak było z przekonaniem kanału śląskiego i w jakim kondominium jesteśmy.
 • Za petrodolary?
  Prezydent Rosji Władimir Putin nie wyklucza, że w razie nałożenia przez USA sankcji na Nord Stream 2 Moskwa w całości przejmie finansowanie budowy tego gazociągu - informuje w sobotę "Suddeutsche Zeitung".

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/nord-stream-2-rosja-moze-przejac-cale-finansowanie/7t41jm7
 • @Talbot 17:40:56
  tylko za co ?
 • Znowu moralność Talmudyczna (Kalego)
  "Rosyjski minister zapomniał, że miejsce, w którym dojdzie do przekopu leży na terytorium państwa polskiego."
  Autor "nie pamięta" że inwestycje powodujące skutki w krajach sąsiednich powinny być uzgadniane.
  Przekopanie mierzei wiślanej zmienia warunki ekologiczne na całej mierzei.
  Ci sami "talmudyczni filozofowie" głośno domagają się prawa weta w sprawie ruskich rurociągów na dnie Bałtyku.
  Talmudyści z USA uważają że nie dopuszczenia jest by Rosja handlowała z Niemcami czy Chinami i usiłują sterroryzować obie strony współpracy.

  Talmud to genialna księga (Polskie prawo jest prawie tak samo genialne) w którym tak czy siak ale "sprawiedliwość" musi być po stronie "Kalego".
  Zgodnie z tym "prawem każdą sytuację można interpretować tak by wyszło na "nasze".
  Takie mamy np. sądy od 89r.
  W Polityce namiestnicy na Polskę postępują wg zasad talmudu.
 • @Husky 17:52:10
  Jak Rosja sfinansuje budowę NS2 ?
  Choćby za przyszłe dochody z tej rury...(kredyt.. np u Chińczyków)..
  za parę ton złota którego mają tysiące ton.
  .. albo za kilka S400 które sprzedadzą wrogom USA.
  jest jeszcze parę opcji...
  eksport zboża, eksport broni, za zyski ze sprzedaży Tytanu do USA..,
  za wywalone na rynek resztki obligacji USA.

  Tyle ja widzę .. specjaliści pewnie zobaczą więcej opcji.
 • W Polsce mamy opiekę nad osobami z problemami psychicznymi na światowym poziomie!!
  Gdy jeden z pacjentów wybił szybę w Gdańsku jego osobą zainteresowali się PAD, ambasada USA i Izraela a "Budyń" zorganizował wiec!
  O mało co, przyleciałby Trump i Franciszek!

  To się nazywa troska!
 • @Oscar 18:46:08
  "Choćby za przyszłe dochody z tej rury...(kredyt.. np u Chińczyków)..
  za parę ton złota którego mają tysiące ton."

  Rosja też ma tysiące ton złota i cały czas skupuje.
  Może Chinole dadzą Rosji kredyt w petrodolarach aby wspomóc Trumpa?
 • przekopanie mierzei to idiotyzm
  i każdy o tym wie,
  z wyjątkiem NATOwskiej agentury,
  która udaje, że będzie OK
 • @Husky 19:09:27
  Zdaje się, że ten dureń Duda Andrzej doktor prezydent przeprosił cały świat za ten kamień.
  A rzucił go pewnie zadaniowany ktoś na rozkaz parchatych.
 • @Talbot 13:44:43
  O ! Pań Rafał! On też lubi J. Danielsa!!
 • Druga Gdynia
  Należy zbudować Drugą Gdynię z gazoportem nad Zalewem Wiślanym. Nie będzie ruski ekolog pluł nam w twarz.
 • PiS nie przekopie mierzei
  Obstawiam że na bank nie przekopią mierzei, będą tylko o tym gadać. Nie od dziś widać, że to są zdrajcy. Ciekawe tylko w której kieszeni siedzą - tak sobie cicho myślę o nich. Jak nie przekopią warto obserwować kto z pisu zablokuje ten przekop, temu się powinien przyglądać wywiad.
  Ruskich trzeba wpuścić w kanał, obowiązuje w polityce zasada wzajemności. Ruscy wrogowie niech stulą ruską tępą bandycką mordę i się nie odzywają. A kto nie wróg to spoko. Nie wszyscy ruscy to kanalie i w PiS też na pewno jest jakiś jeden czy dwa wyjątki xD Cały czas te same mordy w sejmie przy rozkradaniu państwa. Dawno to było trzeba przekopać dawno.
 • @Leon. 11:00:51
  Przekop Mierzei Wiślanej ruszy jeszcze w trakcie kampanii wyborczej

  https://pbs.twimg.com/card_img/1044145057274712064/eRxyHfKQ?format=jpg&name=600x314


  https://t.co/KpoKQQWOx7
 • @Oscar 18:39:54
  Dla mnie wyglądasz pan jak typowy trol obcego wpływu. Pompujesz w polaków antysemityzm, widzisz pan sztuczne problemy ekologiczne gdzie ich nie ma. Sprzyjasz wrogiej polsce rosji. W co grasz i z kim bym spytał. I skąd piszesz xD
  przekopanie mierzei jest super dla polski.

  Widać piszą już posty że przekop to głupi pomysł. Trolowanie moim zdaniem trolowanie powinni wprowadzić jakieś prawo na temat troli.
  Jedyny problem jest natury architektonicznej i geologicznej - czy się czegoś nie uszkodzi. Żadna biologia ekologia nie ma tu kompletnie nic do gadania. Dawno powinno być już przekopane, a ruscy żeby pyskować wpierw niech zapłacą za krym. Potem ich można na salony wpuszczać.
 • @Talbot 14:20:39
  problem nie jest taki
  czy pisowscy zdrajcy zrobią coś dobrego dla narodu i przekopią mierzeję wiślaną. Do tej pory nic takiego dobrego nie zrobili. 500 plus podobno wprowadzili jako ostatni w europie czy cos w tym stylu xDDD To co robią to wielkie oszustwa i tyle. Gadają że dają np lekarze mieli zarabiać 6000 i zarabiają połowę xD To tacy sami oszuści jak tusk.
  Obstawiam że pisowscy zdrajcy nic dla narodu nie zrobią. Podobno kanał śląski zablokowany jest w budowie, to samo będzie na bank z przekopem. Chcieliby nikogo o nic by nie pytali to polski teren przekopaliby a ruskich spuścili na drzewo.
 • Mierzeja juz jest raz przekopana kolo Kaliningradu i nikomu to nie wadzi.
  Co by szkodzilo miec jeszcze 1 ujscie do morza?
 • @Talbot 13:44:43
  E nie do końca forsę biorą od tego kto daje Brak sprzeciwu przeciw wycinaniu kornika w Bawarii i usuwaniu pierwotnego lasu znad przyszłej kopalni brunatnego węgla . I tam są prawdziwi zieloni bezlitośnie pałowani

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY