Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7132 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Najazd sterowany.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Islamizacja cywilizacji łacińskiej

 

 

W 2015 r., stanowiącym początek tzw. kryzysu migracyjnego w Europie, na stronie Humans Are Free (HAF) ukazał się artykuł dr. Prestona Jamesa, w którym autor ostrzegał świat przed nowymi, szaleńczymi pomysłami globalistów, zmierzającymi do zniszczenia świata takiego, jaki znamy, zamieniając go w projekt własnego pomysłu.

Kluczowi liderzy globalistów (możesz ich liczyć na palcach dwóch rąk) wprowadzają okultystyczny międzypokoleniowy plan przejęcia całkowitej kontroli nad całym światem”. Według Jamesa ludzie ci posługują się w tym celu okultystyczną czarną sztuką, pochodzącą z czasów babilońskich. W ten sposób pragną poprzez doskonale zorganizowane i zsynchronizowane działania „krok po kroku przejąć władzę nad wszystkimi narodami”. Ich orężem jest chaos, za pomocą którego chcą zapanować nad światem, pod pozorem wprowadzania ładu. Nowego ładu, opartego na zasadach i prawach przez nich wymyślonych.

Mówiąc inaczej, narastający nieporządek, agresja będąca odpowiedzią na rozpad dotychczasowych struktur państwowych oraz wynikające z tych zjawisk olbrzymie problemy społeczne staną się dowodem na to, że dotychczasowe wartości wyznawane i praktykowane przez Zachód nie były w stanie zapobiec globalnej katastrofie, dlatego teraz należy oprzeć się na zupełnie nowych, antychrześcijańskich, wartościach. Ponieważ jedną z nic tych była wolność, oczywiste jest, że Nowy Wspaniały Świat będzie jej pozbawiony. Zastąpi ją despotyzm, jakiego do tej pory świat nie widział. Ludzkość uzna wówczas, że niewola jest najwyższą formą wolności. Jej najbardziej ludzkim, nowoczesnym, postępowym wyrazem.

Uczeni analfabeci

Z kolei Aleksander Light, również na stronie HAF, wskazał, że jednym z przejawów realizacji planów budowy NWŚ jest obecny kryzys migracyjny. „Niezależnie od naszego pochodzenia etnicznego czy poglądów religijnych wszyscy musimy się zgodzić z tym, jak wielka niesprawiedliwość dzieje się obecnie w Europie: globaliści używają religijnych ekstremistów, aby siłą przemienić Europę w kontynent opanowany przez islam”.

Niestety większość mainstreamowych mediów, w tym również te ukrywające swoje prawdziwe postawy, spolegliwe wobec władzy, pod nickiem „niezależne”, ignoruje problem bądź stara się go zdezawuować, egzorcyzmując z przestrzeni publicznej jako teorię spiskową. Jednak fakty są nieubłagane i mówią więcej niż usłużne wobec różnych mocy media chciałyby, aby dotarło do społeczeństwa ludzi białych lub po prostu wszystkich tych, którzy są zaniepokojeni ostatnimi wydarzeniami. „Migrujący do Europy to w większości mężczyźni z ubogich rodzin, mający bardzo niewielkie wykształcenie, są religijnymi ekstremistami i wychowali się w kulturze, którą cechuje brak szacunku do kobiet”. Agresja wobec pań jest tam nawet o wiele większa niż np. wśród Francuzów czy Skandynawów, których, jak wykazały ostatnie badania postaw Europejczyków wobec kobiet, charakteryzuje szczególna zapamiętałość w „damskim boxingu”. Polacy, co godne zauważenia, znaleźli się w tym niechlubnym rankingu na szarym końcu. A właściwie, na najjaśniejszym.

Wśród tych „uchodźców przed działaniami wojennymi” akurat najmniej jest osób z Syrii, a więc państwa, w którym toczy się wojna. „Większość z nich pochodzi z krajów kontynentu afrykańskiego, a nie z Syrii, która znajduje się na Bliskim Wschodzie”. Przybywający nie są więc uczonymi mogącymi pomóc we wzbogaceniu kultury europejskiej. W tym kontekście należy zdecydowanie odrzucić pojęcie „wzbogacenia kulturowego” jako jednego z najbardziej absurdalnych kilku ostatnich dekad.

Jak podała strona Breitbart, powołując się na wypowiedź prezydenta Uniwersytetu Hamburskiego i przewodniczącego Niemieckiej Rady Działań Edukacyjnych, Dietera Lenzena, zamieszczoną na stronie internetowej Welt w marcu 2016 r., dwie trzecie „uchodźców” to „w zasadzie analfabeci”. Poza tym Dieter Lenzen zwrócił uwagę na ogromny koszt nauczania setek tysięcy nowo przybyłych podstawowych umiejętności językowych, wskazując w szczególności na syryjską społeczność. Podczas gdy odsetek przybywających Syryjczyków, którzy deklarują wyższe wykształcenie, wynosi około 15 proc. – nie jest przeto dużo niższy niż w populacji niemieckiej – zdecydowana większość pozostałych 85 proc. to ludzie niezdolni nawet do wykonania podstawowych zadań, takich jak czytanie rozkładu jazdy autobusów.

Prezydent Lenzen powiedział mediom, że około 2/3 tych osób nie wyniosło żadnych umiejętności zawodowych ze swojego ojczystego kraju. Ocenił, że lekcje niemieckiego dla imigrantów, które doprowadzą ich do punktu, kiedy mogliby stać się produktywnymi członkami społeczeństwa, kosztowałyby około 80 tys. euro rocznie dla klasy 25-osobowej, z zajęciami trwającymi przez mniej więcej dwa i pół roku. Dieter Lenzen potwierdził ponadto opinię profesora uniwersytetu w Monachium Ludgera Wößmanna, która brzmi: „Musimy się przygotować na to, że większość młodych uchodźców nie skończy trzyletniego kursu mającego ułatwić im dostosowanie się do wymogów współczesnego świata. Według Izby Gospodarczej w Monachium i Górnej Bawarii, 70 proc. kursantów z Syrii, Afganistanu i Iraku, którzy rozpoczęli naukę ponad dwa lata temu, już z niej zrezygnowało”. Odnosząc się do przeprowadzonego w Syrii badania edukacyjnego z 2011 r., profesor powiedział, że 65 proc. 18-latków w tym kraju nie ma podstawowych umiejętności i dlatego należy ich zaliczyć do „funkcjonalnych analfabetów”. W Niemczech takich osób jest 16 proc.

Ale nawet te szokujące dane okazują się nazbyt optymistyczne w porównaniu do wewnętrznych danych niemieckiego rządu, które wyciekły pod koniec 2015 r. Wewnętrzny raport Federalnej Agencji Zatrudnienia (FAZ) sugerował, że 81 proc. imigrantów w Niemczech było niewykwalifikowanych, a tylko 8 proc. posiadało jakiekolwiek kwalifikacje akademickie. Prognozując na tej podstawie własne prawdopodobne wydatki, Agencja oszacowała, że dalszy napływ imigrantów doprowadziłby do sytuacji, kiedy podatnik niemiecki wziąłby na swoje utrzymanie setki tysięcy nowych „gości” z Afryki.

Lodołamacz z Afryki

Jak informował Breitbart, takich nowych roszczeń zasiłkowo-zapomogowych ze strony nowo przybyłych, których nikt nie chciałby zatrudnić z powodu braku jakichkolwiek kwalifikacji, przy optymistycznym założeniu, że osoby te w ogóle chciałyby podjąć pracę, mogłoby być co najmniej 400 tys. Co ciekawe i zarazem znamienne, FAZ uznała, że tak duży napływ analfabetów z afrykańskiego interioru oraz Bliskiego Wschodu ma swoją dobrą dla tej instytucji stronę. „Integracja uchodźców jest szansą dla nas [czyli FAZ] i społeczeństwa jako całości. Ale wszyscy muszą stać ramię w ramię”. Jak wyjaśnia dokument, sama liczba nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych, które będą wymagały przetwarzania i zarządzania, oznacza, że Agencja będzie musiała zatrudnić 3500 nowych pracowników.

Nowi wnioskodawcy i pracownicy to dodatkowy koszt dla podatników oszacowany na 855 mln euro, które trzeba dołożyć do 35 mld (miliardów!) euro, zapisanych już w budżecie na 2016 r. Wspomniany dodatkowy koszt obejmuje 640 mln na świadczenia, 65 mln dla nowych pracowników, a resztę stanowią „koszty manipulacyjne”, cokolwiek miałoby to znaczyć. Jest to sprytne budowanie przez FAZ swojego imperium w czasach krajowego kryzysu, związanego z napływem setek tysięcy „uchodźców”, czytamy na stronie Breitbart.

Imigrantom podobnie jak myśl o pracy obca jest chęć integrowania się ze społeczeństwem, do którego przybyli, i jego kulturą oraz obyczajami i prawami. Mało tego, wiele wskazuje na to, że oczekują oni, iż to nie napływający muzułmanie, ale Europejczycy dostosują się do nowych zasad, przyniesionych na Zachód przez przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Brytyjski szef obrony, marszałek lotnictwa sir Stuart Peach, ostrzegał w 2016 r., że bojownicy ISIS „napływają do Europy wraz z falą emigrantów”. Podobną opinię wygłosił czołowy dowódca wojskowy NATO. Amerykański generał Philip Breedlove powiedział podczas przesłuchania w Kongresie USA, że bojownicy tzw. Państwa Islamskiego „rozprzestrzeniają się jak rak” wśród migrantów napływających do Europy.

Jeśli zatrzymasz się i pomyślisz o tym przez chwilę, to dojdziesz do wniosku, że oni rzeczywiście są doskonałym koniem trojańskim, który zniszczy Europę: niewykształceni, brutalni, religijni ekstremiści są teraz wręcz zachęcani, aby wymuszać [na Europejczykach] akceptację dla swego wąskiego światopoglądu”, pisze Aleksander Light.

Od czasu przybycia na kontynent europejski mas „uchodźców” wskaźnik przestępczości gwałtownie się podniósł, czytamy na stronie HAF. Tam też zamieszczonych zostało kilka najbardziej znanych przykładów, jak „ubogaca się” Zachód pod wpływem sprowokowanej przez fanatyków lewackich zarazy o nazwie multikulti. W 2013 r. setki imigrantów muzułmańskich szalały w części szwedzkiej stolicy Sztokholmu, podpalając samochody i autobusy, niszcząc mienie i rzucając kamieniami w policję. W 2015 r. odnotowano, że imigranci muzułmańscy zwiększyli liczbę przestępstw w Niemczech o 65 proc. W 2016 r. odnotowano, że liczba przestępstw popełnionych przez tych ludzi wzrosła o kolejne 50 proc. To w sumie wzrost przestępstw o 115 proc. w ciągu zaledwie dwóch lat. W ciągu tego samego czasu Szwecja została przekształcona w stolicę gwałtu w Europie. Po tym, jak szwedzki parlament jednogłośnie zdecydował o zmianie poprzednio jednorodnej Szwecji na kraj wielokulturowy, liczba przestępstw z użyciem przemocy wzrosła o 300 proc., a gwałtów o 1472 proc. Szwecja jest teraz numerem dwa na liście krajów gwałtu. Pokonało ją jedynie Lesotho w Afryce Południowej.

Około 1200 kobiet zostało napastowanych seksualnie w Kolonii w Niemczech w sylwestra. Spośród 2 tys. migrantów muzułmańskich podejrzewanych o udział w ataku, tylko dwóch zostało skazanych. Patrik Jonasson, 40-letni Szwed, zbadał 4142 orzeczeń dotyczących przestępstw związanych z płcią, które zostały wydane przez 40 szwedzkich sądów w latach 2012–2014. Badanie, które trwało kilka miesięcy, wykazało, że aż 95,6 proc. gwałtów i 90 proc. zbiorowych gwałtów zostało popełnionych przez mężczyzn obcego pochodzenia. Mężczyźni z Bliskiego Wschodu i Afrykanie byli szczególnie nadreprezentatywni w różnych typach przestępstw na tle seksualnym.

Przybysze z krajów muzułmańskich drenują europejski system socjalny. Jak podała strona American Center for Democracy, miliony przybyszów są już na utrzymaniu opieki społecznej. Będą także w pełni korzystać z polityki wspierania dzieci w Europie i staną się większością wśród beneficjentów socjalu w najbliższej przyszłości.

Szacuje się, że 40 proc. muzułmańskiej młodzieży we Francji i 50 proc. w Niemczech jest bezrobotna, ale daleko tym ludziom do nędzy. Korzystają oni z szerokiego zakresu świadczeń społecznych. Odbiorcami 40 proc. szacowanych wydatków na opiekę społeczną w Danii stanie się 5-procentowa ludność muzułmańska. Według Ottona Schily’ego, byłego niemieckiego ministra spraw wewnętrznych, mówiącego ogólnie o imigrantach: „70 proc. nowo przybyłych [od 2002 r.] wylądowało na zasiłku już w dniu swego przybycia”. W Szwecji – być może najbardziej dotkliwym przypadku skutków polityki „różnorodności”, gdzie liczbę przybyłych szacuje się na 1,5 mln, w 10 mln kraju – oblicza się, że imigracja kosztuje prawie 14 mld dolarów rocznie. Należy podkreślić, że oczywiście nie wszyscy z imigrantów to muzułmanie, chociaż stanowią oni większość spośród objętych pomocą społeczną. Według analityka Christophera Caldwella: „We wczesnych latach 70. 2 mln z 3 mln cudzoziemców w Niemczech podejmowało pracę zarobkową; na przełomie tego stulecia były to nadal 2 mln, ale już na 7,5 mln cudzoziemców”. Podobnie jest w innych krajach Europy Zachodniej, gdzie gwałtownemu wzrostowi liczby imigrantów nie towarzyszy wzrost osób podejmujących pracę.

Kąsają rękę, która ich karmi

Niestety, w najbliższym czasie sytuacja nie poprawi się, ponieważ ci ludzie nie pojechali do Europy, aby zintegrować się z kulturą i być wdzięczni za nowe, lepsze życie. Nie, udali się tam, aby wymusić swoje religijne poglądy i narzucić prawo szariatu Europejczykom”, pisze Aleksander Light.

Na przykład Abu Ramadan uzyskał azyl w Szwajcarii w 2004 r. I od tego czasu zebrał 620 tys. USD w ramach pomocy społecznej. Mimo że Ramadan mieszka w Szwajcarii od prawie 20 lat, prawie nie mówi po francusku lub niemiecku i nigdy nie miał stałej pracy. Ramadan, mając 64 lata, będzie wkrótce uprawniony do otrzymania szwajcarskiej emerytury państwowej. Przyjmując pieniądze od szwajcarskich podatników, wezwał do wprowadzenia prawa szariatu w Szwajcarii i namawiał muzułmanów, by unikali integracji ze szwajcarskim społeczeństwem. Bezczelny Abu powiedział także, że muzułmanie popełniający przestępstwa w Szwajcarii nie powinni podlegać szwajcarskim przepisom prawa: „O, Allachu, proszę Cię, abyś zniszczył wrogów naszej religii, zniszczył Żydów, chrześcijan, Hindusów, Rosjan i szyitów, Boże, proszę Cię, abyś zniszczył ich wszystkich i przywrócił islamowi jego starożytną chwałę”, miał mówić muzułmanin podczas modłów ze swoimi współwyznawcami.

 

Oczywiście jest to tylko jeden z przykładów na to, jak syte i niemrawe społeczeństwa Zachodu, kierujące się od kilku dekad zasadą świętego spokoju, wyhodowały w swych trzewiach agresywnego tasiemca uzbrojonego, par excellence.

W 2013 r. „The Telegraph” przedstawił historię muzułmańskiego imama Anjema Choudary’ego, który został potajemnie sfilmowany, gdy kpił z niemuzułmanów za to, że pracują przez całe swoje życie, podczas gdy niektórzy szanowani muzułmańscy przywódcy pracowali tylko jeden dzień lub dwa dni w roku.

Resztę roku zajęły im: dżihad [święta wojna] i podobne rzeczy” – powiedział Anjem Choudary, dodając, że „normalna sytuacja polega na tym, iż bierzesz pieniądze od kuffara [niewierzącego]”. Następnie oznajmił 30-osobowej grupie słuchaczy: „Weźmiemy Anglię – muzułmanie nadchodzą”. Choudary, ojciec czwórki dzieci, otrzymuje więcej niż 25 tys. funtów rocznie w formie zasiłków, o 8 tys. więcej niż rząd brytyjski dopłaca do czynszu niektórym żołnierzom walczącym z talibami w Afganistanie, pisała gazeta „The Sun”, której dziennikarze skrycie filmowali wystąpienia Choudary’ego.

Podczas innego spotkania w Slough, najbardziej zróżnicowanym etnicznie brytyjskim mieście poza obszarem Wielkiego Londynu, Choudary głosił, że islam właśnie przejmuje Europę. „Teraz przejmujemy Birmingham i zaludniamy go” – powiedział. „Bruksela ma 30 proc., a Amsterdam 40 proc. muzułmanów [oficjalne dane mówią o 25 proc. – przyp. R. K.]. Bradford jest w 17 proc. miastem muzułmańskim”. Napływający do miast wyznawcy islamu „są jak tsunami podróżujący po Europie. […] Rzeczywistość się zmienia”.

Co ostatecznie chcemy, aby im się przydarzyło?” – spytał Choudary. „Może jestem jedynym, który chce zabić szatana. Szatan powinien zostać zabity. Nie powinno być szatana”. Dla tego muzułmanina szatanem są właściwie wszystkie instytucje polityczne i społeczne Zachodu. „Demokracja, wolność, sekularyzm, parlament, wszyscy posłowie i prezydenci, wszystkie pomysły kuffar, wszystko, co ci ludzie wielbią, musimy uwierzyć, że jest złe i musimy je odrzucić”.

Skąd taka bezradność?

Dla Aleksandra Lighta nie ulega wątpliwości, kto stoi za taką daleko posuniętą bezradnością Europy Zachodniej – z jednej strony, a bezczelnością i agresją przybyszów – z drugiej.

To, co dzieje się obecnie w Europie, jest niczym innym jak „kolonializmem osadniczym”, pisze Light i cytuje Wikipedię, która definiuje pojęcie w następujący sposób: „Forma kolonializmu, która stara się zastąpić pierwotną ludność skolonizowanego terytorium nowym społeczeństwem osadników, jak w przypadku wszystkich form kolonializmu, opiera się na egzogenicznej [zewnętrznej] dominacji, zazwyczaj zorganizowanej lub wspieranej przez imperialną władzę”. Jedyną różnicą jest to, że w przeszłości kolonizatorzy byli bogatsi i kulturalnie lepsi od tych, których kolonizowali, dodaje dziennikarz HAF.

Oczywiście cała ta sytuacja jest wspierana przez formę »władzy cesarskiej«, w przeciwnym razie nie byłaby możliwa! W rzeczywistości ta bezprawna kolonizacja suwerennych narodów mogła zostać w każdej chwili zatrzymana, ponieważ konstytucja każdego kraju uniemożliwia takie wydarzenia lub zapobiega im”.

Nie jest konstytucyjne dozwolone, aby osiedlać w danym kraju masy ludzi, którzy zostali wysiedleni z innego państwa lub sami go opuścili, a urzędnicy rządowi na pewno mają tego świadomość. Również brytyjscy, szwedzcy, niemieccy, belgijscy, włoscy lub francuscy uczeni wiedzą o tym. Jest to jednak kryzys zaplanowany i został wprowadzony w życie przez globalistów, chcących przekształcić Europę w zaciekły motłoch (bez homogenicznej tożsamości kulturowej), który jest podzielony, zdeprawowany i łatwo go kontrolować, pisze Aleksander Light.

Nie jest trudne do przewidzenia, że w ciągu zaledwie kilku pokoleń imigranci muzułmańscy przekroczą liczbę rdzennych mieszkańców krajów, które ich przyjęły. Europejczycy będą mniejszościami na swoich ziemiach. Z czasem multikulti zniszczy ich dziedzictwo, tradycję i kulturę. Innymi słowy, bez wspólnej historii, dziedzictwa, wspólnej tradycji i kultury nie będzie niczego, co wiązałoby ludzi ze sobą.

A to jest właśnie plan globalistów: zniszczyć niektóre z najbogatszych, najbardziej rozwiniętych kulturowo i cywilizowanych krajów na Ziemi, których ludzie są wykształceni i niełatwo nimi manipulować, i zamienić je w getta Trzeciego Świata, zamieszkane przez biednych i niewykształconych ludzi, mających mentalność z XIV w., aby można było nimi manipulować z łatwością, kończy swój tekst Aleksander Light, dodając, że taka sama sytuacja czeka niebawem Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

 

 Napisane przez dr Robert Kościelny

http://humansarefree.com/2018/05/the-destruction-of-europe-muslim.html

http://humansarefree.com/2015/11/the-globalist-plan-to-take-down-whole.html

https://www.breitbart.com/london/2016/03/14/migrant-crisis-two-thirds-of-arrivals-are-basically-illiterate/

https://www.breitbart.com/london/2015/10/28/leak-81-per-cent-migrants-germany-unskilled-government-predicts-400000-new-welfare-claimants/

https://www.telegraph.co.uk/news/2016/12/14/jihadists-hiding-plain-sight-among-migrants-head-armed-forces/

http://www.theweek.co.uk/79780/terrorists-hiding-among-migrants-uk-defence-chief-warns

http://acdemocracy.org/muslim-immigrants-draining-european-social-benefits/

https://www.telegraph.co.uk/news/9875954/Muslim-preacher-urges-followers-to-claim-Jihad-Seekers-Allowance.html

KOMENTARZE

 • Dobry tekst
  5*
  Pozdr.
 • Europo ! to światowej mafii dzieło !!!!
  Aleksander Sołżenicyn został gorącym zwolennikiem Panslawizmu !

  Słowianie ! Europa zachodnia pada pod ciosami żydo-lewackiej mafii ! tylko tak zwana Europa Wschodnia mimo ciosów lewackich żydów broni swoją tożsamość !

  WROGAMI Europy są ! wszelkie żydowskie fundacje finansowane przez światową mafie ! które rozsadzają Narodowe państwa od środka !

  Helsińska Fundacja Praw Człowieka
  Amnesty International
  Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita itp.

  i wiele wiele podobnych żydowskich bojówek ,stowarzyszeń fundacji finansowanych przez wrogą nam żydowską światową mafie !


  UNIA SŁOWIAN ! TO JEST JEDYNY RATUNEK PRZED GLOBALIZMEM !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 11:08:48
  "WROGAMI Europy są ! wszelkie żydowskie fundacje finansowane przez światową mafie ! " - i GRU
 • Usiłowali dostać się do Polski. Okazali paszporty w wersji elektronicznej...
  http://telewizjarepublika.pl/imgcache/750x400/c/uploads/news/lkj_2.jpg

  Nielegalna migracja to problem, z którym każdego dnia boryka się Straż Graniczna. Białoruscy pogranicznicy z Brześcia wytropili dwóch migrantów. Zamiast dokumentów, mieli przy sobie… ich skany na laptopie!

  Na ich ślad funkcjonariusze białoruskich służb natrafili w okolicach Prużany, niecały kilometr od granicy państwowej. W zatrzymaniu pomógł pies służbowy – informuje Państwowy Komitet Pograniczny (GPK) Białorusi.

  Zatrzymani nie mieli przy sobie żadnych dokumentów. Jeden z nich ochoczo wyjął laptopa, w którym znajdował się plik z zeskanowanymi stronami paszportu obywatela Egiptu. Drugi z nich deklarował, że jest Syryjczykiem.

  – Mężczyźni (…) przyznali się, że zamierzali świadomie, w nielegalny sposób przedostać się do Polski w poszukiwaniach lepszych warunków życia – czytamy w komunikacie GPK.

  Zatrzymani zostaną najprawdopodobniej deportowani z Białorusi. To wiąże się z otrzymaniem 5-letniego zakazu wjazdu do tego kraju. Do czasu wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy trafili do aresztu tymczasowego Brzeskiej Grupy Pogranicznej.

  Źródło: belsat.eu
  http://telewizjarepublika.pl/usilowali-dostac-sie-do-polski-okazali-paszporty-w-wersji-elektronicznej,70127.html
 • @Husky 10:34:41
  A w Niemczech w tunelu prowadzącym do Dworca kolejowego sześciu czarnych Afrykanów przerznęło 14 letnia uczennicę.
 • @Husky 10:34:41
  W Niemczech pojawiła się "nowa moda" "nieznani sprawcy" podpalają parkujące pojazdy" które wypalają się do blachy. To taki nowy zwyczaj oczywiście incydentalny do kilku aut w dzielnicy dziennie, a raczej nocnie.
 • @ Autor Talbot
  "Najazd sterowany."

  Przez Putina? ;-)

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY