Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
871 postów 7125 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Przyczyny dominacji Żydów w USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...Żydzi zdominowali nie tylko amerykańską lewicę ale i prawicę.

Dominacja Żydów w życiu politycznym i społecznym USA (nieproporcjonalnie wielka do ich procentowej obecności wśród obywateli Stanów Zjednoczonych) jest dużym problemem nie tylko dla Polski, ale i dla Stanów Zjednoczonych.

 

 

Władze Ameryki Północnej działają na szkodę interesów USA wspierając wszelkie żydowskie awantury. Amerykanie tracą ogromne pieniądze i pozycje geopolityczną bo nie mają dobrych relacji z krajami na Bliskim Wschodzie (by wspierać izraelski szowinizm), bo zniechęcają do siebie sojuszników z Międzymorza (wspierając bezpodstawne roszczenia żydowskie). Nie da się ukryć, że Żydzi w USA wspierają wszelką antyamerykańską działalność lewicy (dążącej do odebrania Amerykanom ich praw, szerzącej demoralizacje, i kreującej wszelkich konfliktów społecznych).

Przyczyny żydowskiej dominacji w USA, i środki jakimi Żydzi posłużyli się by zdobyć taka pozycje, opisał (profesor psychologii ewolucyjnej na Uniwersytecie Kalifornijskim) Kevin MacDonald w swojej pracy „Kultura krytyki” (wydanej w Polsce przez wydawnictwo Aletheia).

Jak przypomina Kevin MacDonald w latach 30 XX wieku Żydzi stanowili 2% populacji USA, i nieproporcjonalnie do swoje liczebności wśród obywateli Stanów Zjednoczonych dominowali w Hollywood, radiostacjach i prasie. Ci dominujący w amerykańskiej pop kulturze Żydzi byli całkowicie wykorzenieni z tożsamości kulturowej Amerykanów, często byli imigrantami w pierwszym lub drugim pokoleniu. Ci Amerykanie, którzy dostrzegali problem dominacji i destruktywnego wpływu Żydów byli przez społeczność żydowską brutalnie zwalczani.

 

Według Kevina MacDonalda Żydzi zniszczyli chrześcijańską tożsamość Ameryki. Stało się tak bo nowa zdominowana przez Żydów elita intelektualna USA jest wroga Ameryce i wartościom konserwatywnym. Biali Amerykanie bez walki pogodzili się z likwidacją ich świata. Gdy początkowo Żydzi występowali pod sztandarem laickości i lewicowości, to dziś po osiągnięciu swoich celów powracają do konserwatywnego judaizmu. W USA identyfikacja religijna Żydów, judaizm, pozwala im odwrócić uwagę od realizacji celów etnicznych. Zresztą zdaniem amerykańskiego profesora judaizm w perspektywie społecznej to nie religia, ale etniczna ideologia.

Zdaniem Kevina MacDonalda Żydzi poprzez pop kulturę, media i edukacje, narzucili Amerykanom przekonanie, że holocaust jest centralnym elementem historii. W tej religii holocaustu dogmatem jest teza o irracjonalności holocaustu. Celem tej tezy jest niedopuszczenie do dyskusji o przyczynach nienawiści do Żydów. Kolejny dogmat religii holocaustu głoszący wyjątkowość i niepowtarzalność holocaustu ma na celu uznanie, że atak na Żydów to atak na Boga. Trzeci z dogmatów holocaustu głosi, że zagłada Żydów usprawiedliwia wszelkie współczesne żydowskie działania. Dziś holocaust jest podstawą tożsamości żydowskiej. Na amerykańskich uniwersytetach mnożą się placówki badań nad holocaustem które dają zarobić kaście zawodowych kapłanów religii holocaustu. Dzięki religii holocaustu wszyscy żydowscy twórcy są doceniani, a wybitni i krytyczni wobec Żydów goje są skazani na przemilczenie. Żydom udało się gojom wmówić, że holocaust jest najstraszniejszą rzeczą, i niezwykle ważne jest budowanie społeczeństwa wielokulturowego. Religia holocaustu umożliwiła też amerykańskim organizacjom żydowskim wymuszenie ogromnych sum pieniędzy od europejskich krajów. W mediach holocaustowi poświęca się o wiele więcej uwagi niż rzeczywistym problemy.

Jak informuje Kevin MacDonald w USA Żydzi od lat 30 XX szerzyli laicyzacje, kosmopolityzm, lewicowy liberalizm. Te szkodliwe społecznie prądy intelektualnie Żydzi w USA propagowali poprzez szkoły wyższe. Mogli sobie na to pozwolić bo obecność Żydów w amerykańskich szkołach wyższych jest nieproporcjonalna do ich odsetka wśród Amerykanów – wśród amerykańskich studentów jest 10 razy większy odsetek Żydów niż by to wynikało z ich odsetka w populacji. O nienawiści Żydów do zachodniej cywilizacji świadczy to, że profesorowie Żydzi 6 razy częściej niż profesorowie goje głosują na komunistów.

Kevin MacDonald przypomniał w swojej pracy, że Żydzi z ZSRR bardzo ściśle współpracowali z Żydami z USA. Żydzi w USA kreowali pozytywny wizerunek ZSRR i komunizmu w Stanach Zjednoczonych. Należące do Żydów media w USA ukrywały zbrodnie komunistyczne i dominacje Żydów w sowieckich władzach, kreowały pozytywny wizerunek komunistów. Dla amerykańskich Żydów komunistów usprawiedliwieniem dla ich działań na rzecz sowietów, w tym dla szpiegostwa, przekazania sowietom tajemnicy broni atomowej, była rola ZSRR w zniszczeniu nazistów, i walka sowietów z antysemityzmem.

Według Kevina MacDolnalda postawa sympatii wobec komunizmu i sowieckich szpiegów, przemilczania zbrodni komunistycznych, obecna jest do dziś w zdominowanym przez Żydów przemyśle filmowym, i na amerykańskich uniwersytetach.

Z pracy Kevina MacDonalda wynika, że Żydzi zdominowali nie tylko amerykańską lewice ale i prawice. Narzucający ton amerykańskiej prawicy neokonserwatyści (czyli Żydzi trockiści, którzy zdecydowali się zostać konserwatywnymi autorytetami) również realizują interesy żydowskie.

 

Jan Bodakowski

 

http://prawy.pl/77669-przyczyny-dominacji-zydow-w-usa/

KOMENTARZE

 • Telewizja Fox News sprostowała fałszywe określenie „polskie obozy śmierci”
  http://media.dziennikzwiazkowy.com/wp-content/uploads/2018/08/Screen-Shot-2018-08-22-at-9.28.13-AM.png

  Po interwencji ambasadora RP Piotra Wilczka amerykańska telewizja Fox News sprostowała we wtorek użyte wcześniej określenie „polskie obozy śmierci”.Fox News użyła tego określenia informując o deportowaniu strażnika obozu w Trawnikach, na Lubelszczyźnie, Jakiwa Palija z USA do Niemiec.

  „Doceniamy wasz raport na temat jeszcze jednego przestępstwa z czasu wojny słusznie postawiony przed obliczem sprawiedliwości. Jednakże proszę nie wprowadzajcie w błąd waszych widzów poprzez przepisywanie historii. Obóz pracy Trawniki był niemieckim, nazistowskim obozem w okupowanej Polsce” – napisał ambasador Wilczek na Twitterze.

  Podczas programu „Fox Friends” poświęconego deportacji, na dole ekranu widniał pasek z napisem: „Palij był nazistowskim strażnikiem w polskim obozie śmierci”.

  Po interwencji ambasadora Fox News zamieścił na Twitterze wyjaśnienie: „Na pasku napisaliśmy tego ranka, że nazista, który został deportowany był strażnikiem w polskim obozie śmierci. Obóz śmierci był w Polsce okupowanej przez Niemcy, a nie +polskim obozem śmierci+”.

  Wzmianka o „polskim obozie” pojawiła się w programie telewizyjnym. Nie było jej natomiast w informacji Fox News zamieszczonej w internecie.

  „Ambasada RP w Waszyngtonie zawsze reaguje na przypadki użycia mylących i niewłaściwych sformułowań dotyczących niemieckich nazistowskich obozów na terenie okupowanej Polski. Jest tych przypadków ostatnio mniej, ale niestety nadal się pojawiają” – ocenił dyplomata poproszony przez PAP o komentarz.

  Jak dodał ważne jest zwracanie uwagi na tego typu określenia. W wyniku interwencji w mediach społecznościowych oraz wsparcia setek internautów w ciągu kilku godzin pojawiło się sprostowanie od redakcji Fox News.

  „Trzeba podkreślić, że najważniejszy jest tutaj aspekt edukacyjny. Naszymi działaniami staramy się przekazać jasny komunikat, że nie było +polskich obozów+; były natomiast niemieckie nazistowskie obozy na terenie okupowanej Polski. Używanie innych sformułowań może prowadzić do zniekształcania prawdy o II wojnie światowej” – ocenił ambasador Wilczek.

  Wyraził też wdzięczność przedstawicielom Polonii, którzy często informują polską placówkę o podobnych przypadkach i wspierają jej działania.

  Polonia amerykańska od wielu lat prowadzi akcję zmierzającą do wyeliminowania dezinformacji na temat obozów koncentracyjnych i obozów śmierci. W wyniku tych działań niektóre czołowe media amerykańskie, w tym dziennik „New York Times”, wprowadziły dla swych dziennikarzy specjalny zapis jak powinno się nazywać te obozy. Fałszywe sformułowania zostały w dużej mierze wyeliminowane, ale wciąż się powtarzają.

  Fox News nazwał 95-letniego Palija ostatnim znanym nazistowskim kolaborantem, który mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Stwierdził, że ten były strażnik obozowy, odegrał „niezastąpioną rolę” w morderstwach tysięcy Żydów. Deportowano go do Niemiec we wtorek rano.

  Palij wyemigrował do USA w 1949 roku. Ukrył swoją przeszłość i utrzymywał, że podczas II wojny światowej pracował w gospodarstwie rolnym i w fabryce. Obywatelstwo amerykańskie otrzymał w roku 1957. Zostało ono unieważnione decyzją sędziego federalnego w 2003 r. Deportacja była skomplikowana ponieważ Palij nie jest obywatelem niemieckim. Po utracie obywatelstwa USA stał się bezpaństwowcem.

  „Po wojnie Palij utrzymywał przyjacielskie kontakty z innymi nazistowskimi strażnikami, którzy według administracji USA przybyli za ocean pod podobnymi fałszywymi pretekstami. Dziwnym zbiegiem okoliczności Palij i jego żona kupili w 1966 roku dom w dzielnicy Queens, w pobliżu lotniska LaGuardia, od Żydów z Polski, którzy przeżyli Holokaust i nie byli świadomi jego przeszłości” – poinformowała Fox News.

  Od roku 1939 w Trawnikach znajdował się kompleks obiektów które zmieniały swoją funkcję. W różnych okresach były tam obóz jeniecki dla żołnierzy sowieckich, obóz przejściowy dla schwytanych polskich partyzantów z Lubelszczyzny, obóz szkoleniowy SS oraz obóz pracy dla ludności żydowskiej.

  Od lata 1941 do wiosny 1943 w obozie pracy przebywało ok. 1500 osób. Nieco później w zakładach futrzarskich Schultza zgromadzono 6000 ludzi, Żydów głównie z Polski, ale także z Niemiec, Austrii i Słowacji. 3 listopada 1943 roku w ramach “Aktion Erntefest” wszyscy więźniowie zostali zamordowani.

  Z Nowego Jorku Andrzej Dobrowolski (PAP)

  http://dziennikzwiazkowy.com/ameryka/telewizja-fox-news-sprostowala-falszywe-okreslenie-polskie-obozy-smierci/
 • żydzi to MAFIA ! rasowo-plemienna mafia
  Bracia Słowianie ! żydostwo to mafia i dlatego żydostwo pilnie baczą by wśród białej ludności nie powstała partia która by odsunęła żydowską
  mafie od władzy !

  Dlatego każdy żyd krzyczy i nawołuje by zlikwidować partie założone przez białych !

  żyd to NEPOTYZM ! [ niszczenie obcych i za każdą cenę popieranie swoich żydów ] dla żyda każdy jest obcy !

  żyd to Talmud ! rasistowskie przepisy przeciw ludzkości !

  APEL do SŁOWIAN ! zakładajmy SŁOWIAŃSKA MAFIE !!!


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH.
 • @ele 09:11:08
  Związek Radziecki, był dzieckiem amerykańskich źydów, którzy ponownie powrócili do USA po spełnieniu misji.
  Część z nich pozostała w obecnej Rosji, czując się tam bardzo dobrze.
 • @Talbot 09:26:39
  Property Restitution in Warsaw: A Guide for Holocaust Survivors and their Heirs

  http://warsawproperty.org/


  Izraelczycy z rekordową ilością polskich paszportów.

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/izraelczycy-z-rekordowa-iloscia-polskich-paszportow-2018-08
 • 5 ciekawy artykuł
  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY