Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7141 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Tak się kręci „fake newsy”?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nagrywali aktorów udających topiących się imigrantów. Przyłapał ich turysta

 

Czeski turysta nagrał ciekawą scenę przebywając na wakacjach w Grecji. Grupa osób wyglądających jak muzułmanie, „topiła się” w morskich falach, a ekipa filmowa wszystko nagrywała.

Czeski turysta, który akurat w tym czasie znajdował się na plaży, zobaczył niecodzienną sytuację.

 

Ekipa filmowa ustawiała aktorów – statystów, którzy odgrywali scenę tonięcia. W grupie aktorów były głównie kobiety z jakimiś tobołkami. Czech całość nagrał telefonem, a film opublikował w serwisie Youtube.

Jak dotąd dziennikarzom nie udało się odnaleźć osób, które widać na tym filmie i przedstawić informacji, czyja ekipa filmowa nagrywała owe sceny.

Czy były to jakieś przebitki do wiadomości, a może jakiś film fabularny? Nie wiadomo. Ale samo to, że były tam głównie kobiety, których praktycznie nie ma wśród przybyszów do Europy, wskazuje, że ktoś tak czy inaczej wykorzysta to do proimigranckiej propagandy.

Niedługo zobaczymy czy materiał pokażą w mainstreamowych mediach, jako obraz tragedii tysięcy „kobiet i dzieci” przybywających wpław do greckich wysp.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pplP6Kvw3os

 

https://nczas.com/2018/08/05/tak-sie-kreci-fake-newsy-nagrywali-aktorow-udajacych-topiacych-sie-imigrantow-przylapal-ich-turysta-video/

KOMENTARZE

 • Dlaczego tak radośnie i spontanicznie Szwedzi witali polskich strażaków?
  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2018/08/ddd-300x200.jpg

  No właśnie, jak to możliwe, że zamknięci w sobie, introwertyczni i nieskorzy do wyrażanie emocji Szwedzi witali polskich strażaków, którzy właśnie wracają po 2 tygodniowej akcji? Dlaczego na FB- haśle „take Polen” (dziękujemy Polsko) ukazywały się nagrywane filmiki przejazdu?

  Dlaczego pod jeden przejazdów kolumny wozów podpięto muzykę z zespołów Sabaton „Winged Hussars (Polish Firefighters in Sweden Edition)”?

  Szwedzi na tych filmikach wyglądali, jakby Polacy mieli ich uratować z siedmiu plag egipskich i ósmej, czyli od własnego rządu.

  Odpowiedź znajdujemy w zjadliwych antyrządowych komentarzach Szwedów, które – uwaga – nie dotyczą imigrantów, ale pożarów. Żyjąc w opresyjnym państwie wytresowali obywatele nauczyli się kluczyć i omijać, ale atakując służby za nieprzygotowanie do pożarów, chodzi właśnie o to. Szwedzi wypieszczeni przez lata rządów marksistów z partii socjaldemokratycznej czują się przez nich zdradzeni i wydani na pastwę ludów islamu.

  Kropkę nad „i” stawia filmik youtubera o nazwie The Golden One „Thank You, Poland” (ponad 64’845 wejść), który nie tylko dziękuje Polsce, ale i przytacza wypowiedź Dominika Tarczyńskiego, że Polska pomaga nie rządowi, ale ludności Szwecji. Naród szwedzki zdaje się chce by zostać wyzwolony od swego rządu.

  Ten podskórna pogląd zdaje się tak silny, że obozie strażaków zjawiła się sama następczyni tronu Królestwa Szwecji księżniczka Wiktoria wraz z małżonkiem, aby dyskontować opinię społeczeństwa. Propaganda rządowa starał się przestawić pomoc polskiego rządu jako pomoc EU.

  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2018/08/64845-300x198.jpg

  Zamieszony na youtube filmik porannego programu „Nyhetsmorgon” (Poranne News – telewizji państwowej TV4) „21 bränder i landet – Polska styrkan berättar svarigheterna med släckningsarbet” (21 pożarów w kraju – polska siła opowiada o problemach z gaszeniem pracy) miały ponad 46 435, ale profilaktycznie zamieszczenie komentarzy jest wyłączone.

  Na Uniwersytecie w Uppsali czekają na polskiego właściciela poloniki z grabieży „potopu”, Szwedzi więc będą mieli czym zapłacić za wyzwolenie.

  http://prawy.pl/76158-dlaczego-tak-radosnie-i-spontanicznie-szwedzi-witali-polskich-strazakow/
 • @Talbot 10:50:42
  Poslscy strażacy gaszą pożary w Szwecji, niemieccy gaszą rozgrzane łby ćpunów i alkoholików na łudstoku
 • @Talbot 10:50:42
  "Na Uniwersytecie w Uppsali czekają na polskiego właściciela poloniki z grabieży „potopu”, Szwedzi więc będą mieli czym zapłacić za wyzwolenie."

  Talbot, ja protestuję. Tego w żadnym wypadku nie wolno traktować jako zapłatę. To ma być bezwarunkowy zwrot. I to jeszcze z odszkodowaniem. I stosownym % za ponad 350 lat "przechowywania" ;-/

  Zapłata za akcję polskich strażaków to już odrębna kwestia. Myślę, że nie jechali tam jednak po pieniądze.

  Pozdro!
 • @ Autor
  Dzięki za info.

  Tak to jest - dzielny wojak Szwejk zawitał do Grecji i heca gotowa ;-DDD

  Oczywiście 5*
 • @Jasiek 11:11:41
  Hiszpania chce dogonić Polskę w sprowadzaniu imigrantów, na razie Polska górą, kilka milionów Ukraińców, Czeczenów, ale pan Morawiecki podejmuje działania zaradcze żeby nas nie przegonili, już dogaduje się z Tadżykistanem, Nepalem, Indiami i Filipinami celem dalszego ubogacania Polski! Przypominam, że Indie i Filipiny mają znaczną populację ludzi wyznających islam. Dokładnie wg danych wikipedii ( dane na rok 2010)na Filipinach żyje około 5 milionów muslimów, a dokładnie Islam na Filipinach wyznaje – 5,5% (5 150 000), Czy oczka się już wam otworzyły? Ten rząd rozwala nasz kraj społecznie. Choćby 10 sztuk muslimów na terenie Polski to już jest o tych 10 za dużo a co dopiero jakby się nie daj Boże te wrota otworzyły na miliony muslimów. No to byłoby po nas! Jeżeli nie chcemy muslimów w Polsce musimy ostro naciskać na ten rząd, bo oni jak widać mówią jedno a robią drugie. To jest jeszcze gorsze od tego co zrobiła Angela, bo ona przynajmniej powiedziała otwarcie o co jej chodzi, a ci od nas robią nas Polaków ewidentnie w trąbę! Niech oświeci nas Rząd statystykami w jakim trendzie znalazła się Polska jeśli chodzi o zasiedlanie obcokrajowcami. Jesteśmy na 2 miejscu w Europie, a rząd wydaje cichaczem zgody na sprowadzanie Hindusów, Pakistańczyków i innych(nie widzą żadnego zagrożenia?) Już dawno weszliśmy na drogę Niemiec, a opluwa się Makrelę robiąc dokładnie identycznie jak ona! W Afryce, Kongo, wybucha co chwile epidemia eboli. Jak przywloką to do Europy, to będzie pozamiatane. Rozprzestrzeni się szybciutko w tłumie i po Europie. Dlaczego i jakim prawem bez zgody naszego społeczeństwa na teren Polski przyjmuje się tysiące muslimów!? Spójrzcie sobie na oficjalne dane urzędu migracyjnego Polski. Tylko w pierwszym półroczu 2018 wydano zezwolenia na pobyt na terenie naszego kraju tysiącom muslimów np. z takich krajów jak: Syria, Arabia Saudyjska, Maroko, Tunezja, Malezja, Somalia, Pakistan, Afganistan, Erytrea, Irak, Iran, Turcja, itp, itd i żeby nie być gołosłownym odsyłam do oficjalnych danych na stronę:


  https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2018/kraj/AF,SA,EG,ER,IN,ID,IQ,IR,YE,MY,MA,NG,PK,SO,SY,TN,TR/?x=0.8073&y=1.1259&level=1
 • @kula Lis 67 11:53:33
  Pobyt w Polsce to nie osiedlenie się.
  A nawet gdyby, to są chrześcijanie, a nie wyznawcy islamu.
  Co do Filipińczyków: http://krzysztofmajak.natemat.pl/124693,filipiny-chrzescijanski-bastion-azji
 • Ważne, więc wszystkim pod rozwgę! "FAKE NEWS" - to sprytnie podsunięty następny "SLOGAN" przez ICH "PROPAGANDĘ" -
  .

  wyrazy takie jak: geje, rejnboł, kul, klip, , Kiker, sex, dżender, .... Więcej

  Nie będę wyjaśniać w jakim drakońskim celu to robią, bo na coś innego chcę zwrócić uwagę.


  ELITY chcą wymazać z ludzkiej pamięci Sławiańską mowę!!


  Musimy za wszelką cenę ratować Polski Ojczysty język!


  Inaczej jesteśmy skazani na ZAGŁADĘ i ZAPOMNIENIE w mrokach historii.  Na ile to jeszcze możliwe używajmy za wszelką cenę Polskich - Sławiańskich wyrazów!!

  Odszukujmy je, wygrzebujmy je z mroków zatajanej przed nami Sławianami, zapomnianej przeszłości.

  Nasza historia jest Wspaniała,! A nasz rodowy język Doskonały i piękny.

  Dlatego chcą go nam WYRWAĆ ZPAMIĘCI i SERC.


  Obrońmy coć tyle, jeśli na więcej nie mamy wystarczającesiły!


  ELITY ZMIENIAJĄ NAM MOWĘ ze względu na EMIGRANTÓW !!!

  Dla nowych wszystko to będzie obce, jedynie ANGIELSKI będzie iim bliski.


  ŁACINA - HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, ALEMAŃSKI - to są szucznie wymyślone języki !!!!

  Angielski ma ~450 lat (przeródka FRANCY-jskiego)!!

  Jest w nim 80% łaciny, 15% greki i 5% co popadnie.


  Dla Sławian, są to języki NIEM-JECKI = Niezrozumiałe = Obce!!!  Warto, a nawet należy jest poznać i znać języki NASZYCH WROGTÓW !!


  Ja pisany język angielski znam doskonale i używam go do czytania starych książek, ale rozmawiająć za wszelką cenę używam tylko naszych polskich wyrazów !!!


  Nie mieszajmy języka!!


  ELITY wiedzą o tym doskonale ONI SIĘ NIE MIESZAJĄ !!!!


  Nawet KONIE którymi się zachwycają są tylko "CZYSTEJ" (PEŁNEJ) KRWI.


  Co dobre należy się uczyć również odwroga !!


  ONI chcą zostać jedynymi PANAMI na Ziemi - RASĄ PANÓW!!


  Oni chcą być WILKAMI i mieć wszystkie lasy i knieje dla SIEBIE, a z nas robią bezdomne PSY i to bez bez skrawka ziemi, !!


  Zjednych robią KUNDLE, z niektórych wybrańców "RASOWE" " psy żyjące" w ludzkiej niewoli !!!! - Ale to zawsze i tylko psy!!!


  PSY to nie są WILKI potrafiące żyć i żyjące na Wolności !!! - Bez PODATKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Kim wy macie mażenie być? - PSEM RASOWYM czy KUNDLEM?

  (nie zapomnijcie o przyszłości swoich dzieci!)


  A kogo Mażeniem jest być niezdegenerowanym %biologocznie, genetycznie% Wolnym Człowiekiem ????
  .
 • @Talbot 12:03:52
  Nie rozśmieszaj mnie, że pobyt to nie osiedlenie. Po drugie oni dla korzyści materialnych jak i politycznych są dziś "chrześcijanie" jutro jak im każą muzułmanie. Stanowcze NIE! dla zbankrutowanej multikulti w Polsce, bo także i płace Polakom zaniżą, jak i socjal dla Polaków zrujnują.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY