Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7141 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

"Świat wkroczył w bardzo mroczną i trudną erę"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stary lis Kissinger o AI, Trampie, NATO, USA i Chinach

 

Następnego dnia po spotkaniu amerykańskich i rosyjskich prezydentów w Helsinkach, Edward Luce, redaktor naczelny amerykańskiej gazety „Financial Times”, przeprowadził ekskluzywny wywiad z Henry’m Kissingerem, którego czytelnikom nie trzeba przedstawiać i tłumaczyć jak ogromny wpływ wywiera na światową politykę.

Takie ważne globalne figury wypowiadają się nie co dzień a nawet nie co rok, a kiedy już coś powiedzą to mówią zgodnie z zasadą: powiemy prawdę, tylko prawdę i jedną prawdę ale — nie całą prawdę. Tym nie mniej najważniejsze informacje, o których nikt nigdy nie opowie w takich wywiadach zawsze można wyczytać między wierszami.

Ze względu na wielką polityczną wagę swego rozmówcy, Pan Edward Luce wydał bardzo długi artykuł, choć z oczywistych względów, pan Kissinger powiedział mu o przyszłości mało, tak więc nie było sensu tłumaczenia całego tekstu: 3/4 poświęcona jest zorganizowaniu spotkania Luce i Kissingera, szczegóły spotkania jak „co jedliśmy podczas lunchu” i artystyczny opis widoków z okna przytulnej francuskiej restauracji, w której przeprowadzono wywiad.

Wystarczy, że Kissinger wyraził ocenę niektórych europejskich polityków, którzy wydają się mieć niewielkie zainteresowanie nie tylko u naszych czytelników, ale również u Kissingera. Dlatego prezentujemy tylko jego cytaty, w których Kissinger mówi o przyszłości USA, Rosji i Chin, o Trampie i Putinie, o sztucznej inteligencji (AI) i erze Nowego Porządku Świata. Tak więc.

…. To spotkanie (spotkanie prezydentów USA i Rosji) powinno było dojść do skutku, jak sugerowałem, kilka lat temu. Jednak, niestety, idea ta była od dawna pogrzebana pod ciężarem amerykańskich wewnętrznych problemów politycznych. To zdecydowanie stracona szansa. Tym nie mniej sądzę, że trzeba od czegoś zacząć, a żeby od czegoś zacząć trzeba do tego czegoś wrócić, potrzebny jest punkt odniesienia.

…. Spójrzmy na Syrię i na Ukrainę. One namacalnie pokazują unikalną cechę Rosji, w której wszelkie radykalne wydarzenia rezonują niemal w każdym miejscu na świecie. Niemal zawsze są postrzegane przez Moskwę jako zagrożenie, ale jednocześnie dają jej geopolityczną szansę. Niemniej jednak silne wstrząsy na świecie będą kontynuowane i obawiam się, że znacznie przyspieszą.

… Błędem popełnionym przez NATO jest to, że wyobrażają tam sobie rodzaj ewolucji historycznej, która przejdzie przez Eurazję. Jednak NATO nie rozumie, że gdzieś w tym zwycięskim marszu spotkają coś zupełnie innego niż zachodnią ideę państwa. Dla Rosji jest to wyzwanie jej tożsamości.

… .Nie chcę teraz mówić zbyt wiele o Trampie, zrobię to później w nieco inny sposób. Niemniej jednak myślę, że Donald Trump może być jedną z tych postaci historycznych, które pojawiają się od czasu do czasu, wyznaczając koniec epoki i wyrzucając przestarzałe maski z polityki światowej, to znaczy zmuszając wszystkich do zaprzestania udawania. I ten fakt nie musi oznaczać, że Donald Tramp wie o swojej misji lub obmyśla jakąś wspaniałą alternatywę dla wszystkiego. Być może, będzie to po prostu przypadkowy rozwój wydarzeń.

Edward Luce: Co stanie się z Niemcami, jeśli Trump wyciągnie Amerykę z NATO?

….. W latach 1940 europejscy politycy dobrze rozumieli kierunek, ale teraz nie mają pojęcia dokąd zmierzają. Teraz po prostu chcą uniknąć kłopotów, chociaż nie jest to dla nich dobre. Jeden ze znaczących niemieckich mężów stanu powiedział mi niedawno, że zawsze przyjmował tarcia z Ameryką jako sposób dystansowania się od USA. A, kiedy teraz taka perspektywa rzeczywiście powstała myśl o świecie, w którym nie ma już Ameryki przeraża niemieckich polityków. Tak więc będzie to bardzo ironiczne, jeśli wycofanie się USA z NATO stanie się jednym z rezultatów ery Trumpa. I nie mogę powiedzieć, że jest to zasadniczo niemożliwe.

…. Alternatywa Ameryki dla Europejczyków jest bardzo nieatrakcyjna. Oddzielona od USA przez Atlantyk Europa przeobrazi się w „przystawkę Eurazji”, w której wszystko będzie rządzone z Królestwa Chin, które przyjmą rolę „głównego doradcy całej ludzkości”. Tymczasem Ameryka stanie się geopolityczną wyspą otoczoną przez dwa gigantyczne oceany i posiadającą własne zasady. Jej polityka będzie podobna do wiktoriańskiej w Wielkiej Brytanii, która nie uważała się za część kontynentu europejskiego.

Edward Luce: Martwi się pan o przyszłość, ale czy nie sądzi, że istnieje możliwość, że Donald Trump wystraszy świat tak, że będziemy musieli wymyślić nowy porządek świata w oparciu o nowe zasady?

Myślę, że obecnie doświadczamy bardzo, bardzo mrocznego okresu dla całego świata. Odbyłem niezliczone spotkania na szczycie, ale … Nie mogę powiedzieć wprost o wszystkim.

Na zakończenie artykułu Edward Luce pisze, że Henry Kissinger jest bardzo zaniepokojony sztuczną inteligencją, której opinii nie szukają politycy, ale na której wszystko obecnie na tym świecie się opiera, a w razie początku globalnych działań wojennych, szybko wszystkie maszyny podejmą taką lub inną decyzję:

„Wszystko, co mogę zrobić w ciągu lat, które mi pozostały, to podjęcie tej kwestii” – mówi Kissinger. „I wcale nie jestem pewien, czy mam odpowiedzi na te pytania.”

Komentarz redakcji The Big The One: Wywiad Henry’ego Kissingera w Financial Times został wydrukowany 20 lipca, jednak z niezrozumiałych względów dopiero dzisiaj zaczęto go szerzej omawiać w amerykańskich kręgach konspirologicznych.

Na pierwszy rzut oka Kissinger nie mówi nic nowego, ponieważ zarówno o możliwym rozpadzie NATO, o sztucznej inteligencji, jak i o wszystkim innym, każdy wie. Jednak zasadnicza różnica między wywiadem a tym rodzajem wiedzy jest taka, że ​​kiedy Donald Trump mówi coś o wycofaniu się USA z NATO, to zupełnie co innego, gdy mówi to pan Kissinger, który 17 razy spotykał się z Putinem, mówiąc o wyjściu USA z paktu ze słowami „it is not impossible”, oznacza, że to „nie jest niemożliwe”. W języku dyplomacji oznacza to, że „USA wycofa się z sojuszu”. Konsekwencje tego Kissinger opisuje w szczegółach.

To samo o „bardzo ciemny okres dla całego świata” oraz o „nadal silne wstrząsy na świecie, a ja boję się one znacznie przyspieszą.”Dokładnie tak samo przedstawia się sprawa „bardzo ciemny okres dla całego świata” i dla „silne wstrząsy na świecie jeszcze potrwają, i boję się, że one przyśpieszą”. Jedną rzeczą jest kiedy o tych wstrząsach i ciemnym okresie opowiada jakiś tam pastor-konspirolog, który coś tam usłyszał, inną kiedy to mówi Kissinger.

Poprzedniego dnia ostatniego uderzenia USA na Syrię, na który nalegał Donald Tramp, minister obrony USA James Mattis był przerażony ideą upierając się, że reakcja Moskwy może być nieprzewidywalna i wszystko może przeistoczyć się w 3 wojnę światową. Następnie o trzeciej nad ranem pan Kissinger przybył do Białego Domu, porozmawiał z Mattisem po czym ten natychmiast wydał polecenie, aby zaniechać naciśnięcia czerwonego guzika. Dlatego, jeśli Kissinger powiedział, że „silne wstrząsy na świecie będą kontynuowane i będą znacznie przyspieszone” – oznacza to, że tak właśnie będzie.

Mówi też bardzo interesująco o „historycznej misji Trumpa”, która wyznacza koniec epoki. Możliwe, że Kissinger powiedział o Trumpie coś jeszcze, jak pisze Edward Luce „istnieje możliwość, że Donald Trump przypadkowo nas przerazi.” Kissinger nigdzie w tekście nie mówi, że Tramp kogoś przypadkowo przerazi, ale Edward Luce zadaje to pytanie w ten sposób. Tak więc Kissinger gdzieś mu powiedział, że Tramp wszystkich nastraszy. Stąd pojawia się pytanie: jak Tramp nas wszystkich będzie straszyć? Dokona uderzenia nuklearnego na Teheran?

Wreszcie bardzo ciekawy moment na temat Sztucznej Inteligencji, którą eksperci od spisków tradycyjnie uważają za wynalazek Nowego Porządku Świata. Jednak, jak wynika z wywiadu, nie ma zgody między Nowym Porządkiem Świata i sztuczną inteligencją, a nawet architekci NPŚ boją się sztucznej inteligencji. Czy pan Kissinger daje nam do zrozumienia, że Sztuczna Inteligencja może wymknąć się spod kontroli i przerazić świat nawet bardziej niż Donald Trump?

Ogólnie rzecz biorąc, po przeczytaniu tego wywiadu wielu może mieć poczucie, że świat wkroczył w bardzo mroczną i trudną erę, w której wszyscy czekają na wiele niewiarygodnych rzeczy. Tak więc śledzimy rozwój wydarzeń.

 

źródło

źródło2

 

https://treborok.wordpress.com/stary-lis-kissinger-o-ai-trampie-nato-usa-i-chinach/?preview=true

KOMENTARZE

 • Katastrofa gospodarcza jako narzędzie NWO
  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/02/a207.jpg

  Katastrofa gospodarcza: zniszczenie świata post-zachodniego: Chiny jako następne żydowskie supermocarstwo.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/1a3-300x225.jpg

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/katastrofa-gospodarcza-jako-narzedzie-nwo-2016-02
 • @Talbot 10:22:28
  Nowy terminator- gendernator. Ten pośrodku to kobieten.
  https://cdn3.whatculture.com/images/2018/08/e1a00cb6de12b8de-600x400.jpg
 • @
  Kissinger jest Żydem i żydem. Stąd jego enuncjacje są ze swej natury przesiąknięte żydowską wizją świata.
  Stwierdzenie, że "Trump nas przestraszy" - może się odnosić do środowisk żydowskich.
  Ten Żyd wie, co mówi.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:13:39
  "Stąd jego enuncjacje są ze swej natury przesiąknięte żydowską wizją świata."

  Czy robienie straceńczych powstań w 66-73 AD, (zakończyło sie zniszczeniem Świątyni) i w 132-135 AD (zakończyło się zburzeniem Jerozolimy i pogromem ludności Judei) wynikły z "żydowskiej wizji świata"? Czy z tego bierze Pan inspiracje?
 • @Pedant 14:46:31
  Poniekąd: żydowska wizja świata zakłada ciągłe konflikty i zniszczenia.
  Zatem każdy, kto dąży do pokojowego, nieantagonistycznego istnienia - jest wrogiem żydowskiej wizji świata.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:58:56
  Podobno nie lubi pan kobiet?

  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2018/08/beauty-1319951_1920-300x194.jpg

  Być Polką

  http://prawy.pl/76137-byc-polka/
 • @Talbot 15:30:15
  Pytał Pan jakiejś konkretnej kobiety, czy mnie nie lubi?
  Kobiety nie lubią na pewno takich, co to (Fredro): "... ma coś na kształt glizdy i nie pali się do....".

  A ja kocham kobiety, ale te przez duże K, a nie stare jędze, które z kobiecością mają już niewiele wspólnego.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:53:31
  "A ja kocham kobiety, ale te przez duże K, a nie stare jędze, które z kobiecością mają już niewiele wspólnego."

  http://i1.memy.pl/big/8c4187_138333741779.82.jpg
 • @Talbot 16:01:26
  Takie zostawiam Panu do kochania.
  Wy się dobrze wzajemnie rozumiecie, a miłość jest obustronna.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:34:28
  Wolę Sweet Sixteen
 • @fretka 10:58:23
  "Ten pośrodku to kobieten."

  Osobiście ze względów stylistycznych i lingwistycznych (nawiązanie do niemieckiego... brrrr...) preferuję formę " ten kobiet".

  Dotychczas nie ustaliłem odpowiedniej formy mianownika liczby mnogiej.

  Ukłony :-)
 • @Jasiek 21:16:08
  Pardon za mój niemiecki. Rozumiem, że to nowy Android i ''naszym i waszym''?
  Tia...Ten her (Arnold) już jest mocno pordzewiały i brakuje mu piątej klepki.
 • US Generals go crazy "We Can Win WW3, and We Want You to Pay (a Lot) For It"
  .


  "I concur with Gen. Milley. If we get into one of those conflicts, we’ll win, but it going to take a lot longer than we’d like and it’s going to cost a lot more in terms of dollars and in casualties.”
  – Admiral John Richardson, Sept 15, 2017 Testimony, US Congress


  The Albert Pike Prophecies; Trump, WW III & the End of Christianity..and Much More
  https://www.youtube.com/watch?v=t3VqgQolPbI


  Why ISIS Was Created to Destroy All
  https://www.youtube.com/watch?v=xkBXis9nEKs

  Weaponized Directed Energy Lasers (DEW)
  https://www.youtube.com/watch?v=F9jRROFu-e8


  The Rape Of Justice

  https://www.youtube.com/user/TheRapeOfJustice/videos?disable_polymer=1  ELITY ŻąYDzą światem używając do tego celu pachołkami (słupami) zatrudninymi we wszystkich MINI-STER-stwach (agencjach) ONZ (UN), który jest faktycznyn ŻąYDem "NWO" !!!!!!!!!!!!  Odwrócony pentagram ti druga strona tego samego medalu! - Postawionej na głowie monety.


  "Czas APOKALIPSY" - ŻYM IDZIE NA BÓJ OSTATECZNY  Kobiety Dają, przynoszą Życie - BO-GINIE?


  Odznaczenia boga Honos z wizerunkami BO-GIŃ (śmierci) na medalach zabójców:

  Atena, Ishtar, Ishtar, Ishtar, Minerwa, Diana, Sekhmet, Isis...  http://m.neon24.pl/6716766469098a681fb3174b396793d9,0,0.jpg

  .
 • @Talbot 16:01:26
  Według starodawnych wierzeń gest odstrasza duchy i nie tylko.
 • W królestwie Szatana KRZYŻ jest symbolem śmierci! - Stwórca jest Dawcą życia, a Zbawiciel Zmartwychwstał - są nieśmiertelni !
  .

  W biblii napisano, że przyżekli każdenu Sprawiedliwemu (Dobremu) - Nieśmiertelność. Obaj są przeciwnikami ZABIJANIA !!

  - Więc skoro posiadają wieczne Życie, nie zabijają, ale ratują je, to można Ich określić, że są Synonimamii Życia - Jeg Symbolami.  A to są symbole grozy, okrucieństwa, zbrodni, smutku i płaczu, nieszczęścia - ŚMIERCI !!!  https://thumbs.dreamstime.com/b/cross-symbols-set-17635710.jpg


  .
 • @ Autor, All
  "Spójrzmy na Syrię i na Ukrainę. One namacalnie pokazują unikalną cechę Rosji, w której wszelkie radykalne wydarzenia rezonują niemal w każdym miejscu na świecie. Niemal zawsze są postrzegane przez Moskwę jako zagrożenie"

  Nie, no wcale sytuacja w Syrii a zwłaszcza na Ukrainie nie jest niebezpieczna dla Rosji. To tylko NATO razem z "demokracją" i przyjaznymi od cholery korporacjami zbliża się do jej granic ;-DDD

  Aj, coś stary Henio trochę stracił ze swej "subtelności"...
 • @Krystyna Trzcińska 22:21:33
  Ot ...,takieto proste ctrl + c i ctrl + v, gdyby Pani musiała to wszystko otworzyć ręcznie na papierze ale najpierw go wytworzyć własnoręcznie, rozwłóknić, rozwalcować, oczyścić i osuszyć to pewnie byłaby Pani bardziej oszczędna w słowach.
 • Zupełnie niezależnie od Kissingera
  .
  imperium globalne ze swym organem wykonawczym w USA musi się rozpaść, podobnie jak to uczyniono z jego poprzednikiem bazującym na W.Brytanii.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  "Ameryka stanie się geopolityczną wyspą otoczoną przez dwa gigantyczne oceany i posiadającą własne zasady. Jej polityka będzie podobna do wiktoriańskiej w Wielkiej Brytanii,", a więc USA będą musiały powtórzyć ćwiczenie swej poprzedniczki, tego można było oczekiwać także bez drogiej rady Henryiego. O tym, że ChRL mogą zastąpić w pewnych funkcjach USA też jest przynajmniej od czterech lat wiadomo.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  Istotnie, gaworzenie tego dziadka, nie zawierają żadnych nieznanych elementów. Znamiennym jest wszakże, że Putin był przez niego wielokrotnie konsultowany, tzn. można przypuszczać, że także Rosja koordynuje swe działania z pewnymi istotnymi grupami MWF.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  Warto o tym pamiętać, gdy analizuje się "niezależną" politykę Rosji.
 • ***
  Jeden żyd , niemal już na progu śmierci , udziela wywiadu i świat wstrzymuje oddech:))))
  Analitycy od polityki , ekonomii i wojska wpadają w rozpacz bo jego bablanina bezapelacyjnie ma ukryty przekaz , tylko dla wtajemniczonych starozakonnych . Przez takie nagłaśnianie zwyczajnej rozmowy wzmacnia się tylko samą pozycję żydów , a potem pretensje ,że rządzą światem
 • @fretka, Wiedza jest w książkach :) Niestety ale z czytaniem musisz poradzić sobie sama :( Ze zrozumiem tym bardziej :((
  .


  Czy terz jet jasne gdzie zasiadają bogowie tych dwoch pół-bożków ??


  http://www.bestafilm.pl/wp-content/uploads/2014/08/religiewrosji-bogowiesierpaimlota.jpg  http://m.wm.pl/2015/08/z9/dscf0722-260833.jpg
  https://img.joemonster.org/mg/albums/new/161028/aby_pamiec_o_starym_systemie_nie_zginela.jpg

  .
 • @Krystyna Trzcińska 00:38:59
  Fajna wiata dla Antoniego M. ;-DDD
 • @AgnieszkaS
  Wiadomość dla homo sovietikusów i owsików w Bolkowie. Najgłośniej ryczą o zniesienie wiz do Ameryki, bo za nakradzione, po trupach Polaków, chcą zwiedzać świat. Ameryki wam bydlaki wam się zachciewa? Ja im psiakrew "leberały" pokażę zaraz Amerykę :

  https://www.breitbart.com/big-government/2016/12/16/americans-bought-17850-tons-of-ammo-in-last-12-months/


  Dlaczego Demokraci przegrają drugą wojnę domową tak jak przegrali pierwszą? Szczegóły w artykule pułkownika Schlichtera:

  https://townhall.com/columnists/kurtschlichter/2018/03/12/why-democrats-would-lose-the-second-civil-war-too-n2459833
 • @Krystyna Trzcińska 08:50:46
  Nie ocali pani nawet psa z kulawą nogą nie mówiąc o ludzkości. Marnuje pani prąd i wzrok.
  Proszę poświecić trochę czasu dla siebie.
  Pozdrawiam
 • @Krystyna Trzcińska 09:06:36
  Szanowna Fretka ma rację - Pani komenty to pod względem jasności przekazu całkowita klęska. Jak się do tego doda, że wyglądają jak trolling, to już w ogóle "renki opadywają".
  Jak tak zależy Pani na obronie Narodu Polskiego, to na pewno nie zrobi Pani tego festyniarskimi wklejkami, które wyglądają jak trolling.

  Zgłaszam nadużycie.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @fretka - To przecie pani to je GENIUŚ, nie ja, Więc to TY KOBICINO POPISZ, POCHWAL SIĘ swoim polotem intelektualnym. Czekam na
  .

  jakiś 9 kartkowy ELABORA POLITYCZNO-GOSPODARCZY wyjścia z NIEROZWIĄZYWALNEGO KRYZYSU !!!


  Martwiłaś się paniusiu o moje 60 linijek + balejaż zdjęciowy :) ??  A ty sama wystukałaś tylko jakieś jęki na niecałe 3 linijki i to. nie na temat.  Pochalsię swojimi umiejętnościami stkania w klawisze na czas i wytrzymałość !!


  Znajomość histori też od ciebie kobicino nie wymagam !!

  I dla ułatwienia, pisenie bez sensu też jest specjalnie dla ciebie dozwolone!!

  Jedyne twoje zadanie, to tylko - pisz, pisz i coraz więcej pisz.

  Pisz tyle aby ciebie żadna inna fretka nie prześcignęła w waleniu w klawiaturę! - Nie zapomnij że masz cztery łapy, czoło i OGON !!

  - Nie daj się!

  Wszyscy na ciebie patrzymymy!

  Czły świat cię podziwia!

  Cała Ludzkość na cibie liczy!!


  Wierzymy w ciebie !! - Nie zawiedź nas !!!!! Tego nie przeżyjemy !!!  .
 • @Jasiek, stań w szeregu z fretką i wyrabiajta panie 500% normy!! - Każdy robi jak chce i jak potrafi, nic ci do tego kacapie.
  .

  Jasiek, wiedzy nie masz za grosz, więc nie dziwota toważyszu, że nie panimajesz po naszemu !


  Wiem też, że na zebraniach partyjnuch tresują tylko w zakresie kapowania na Polaków-Sławian i prymitywnej propagandy socjalistycznej - MARX-istowskiej i Engel-sowskiej.


  Na ratowanie ciała jest już zapuźno, - pozostał tylko wam czas, jeno nsa ratowanie swojej duszy, więc radzę byś jeszcze raz przeczytał, ale tym razem ze zrozumieniem, panflet Marxa "Manifest komunistyczny", a następnie poraz pierwszy w życiu, odważył się i sięgnął po inną książkę, niż tą twoją ulubioną biblię komunistyczną Marksa - "Manifest komunistyczny".


  Czasu macie niewiele, ale oczywiście przymusu nie ma.
  Ja respektuję waszą wolę, pomimo znajomości stanu waszej świadomosci.


  W Wolnym kraju obowiązuje Jednakie Prawa dla KAŻDEGO !!!


  Warunek - Nie robić KSZYWDY DRUGIEMU - NIE ZMUSZAĆ DO NICZEGO !!  .
  .
 • @Krystyna Trzcińska 10:02:59
  "wyrabiajta panie 500% normy!! "

  O kurcze, a skąd tylu klientów?
 • @Krystyna Trzcińska 10:02:59
  "nic ci do tego kacapie."

  O! Uniosłam się? ;-DDD
  Bardzo ładne świadectwo sobie Pani wystawia.

  Pozdro!
 • Co na to Biblia?
  Świat rzeczywiście wkroczył w bardzo mroczną i trudną erę. Weszliśmy w okres "dnia Pańskiego" (Objawienie 1:10). Wypełnią się w pośpiechu [εν ταχει] m.in. wszystkie proroctwa z Księgi Objawienia (Obj 1:1). Teraz przed nami powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji. Przypomnę fragment ostatniej wizji z Księgi Daniela: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [w ZSRR wprowadzono wówczas ateizm państwowy i wierzących represjonowano], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [to oznacza tu także rozpad UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci do sojuszu militarnego z Moskwą]. I wkroczy na południe [to może być Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków] i będzie utrapiony i zawróci" (Daniela 11:28-30a).

  Poprzednie wielkie wojny XIX i XX wieku rozpoczynały się konfliktami między państwami. Żadna z nich nie wskazywała na bliski koniec. Jezus ostrzegał: "Będziecie słyszeć o wojnach, a także wieści wojenne; baczcie, żebyście się nie przerazili. Bo to musi nastąpić, ale to jeszcze nie koniec" (Mateusza 24:6, NW). Wojna będąca znakiem rozpocznie się od konfliktu etnicznego: "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", podobnie jak w 2008 w Gruzji (Mateusza 24:7). Wówczas, występująca w roli "króla północy" - Rosja znów ruszy na pomoc swoim sojusznikom. Jednak tym razem (a będzie to już po powrocie "króla północy") Amerykanie także nie opuszczą sojuszników i niespodziewanie zaatakują.

  Podczas tej wojny będzie użyty "wielki miecz" (Objawienie 6:4). Jezus tak go scharakteryzował: "φοβητρα τε και σημεια απ ουρανου μεγαλα εσται" [budzące postrach także i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą] (Łukasza 21:11). W wielu starożytnych manuskryptach ten tekst kończy się zwrotem: "και χειμωνες" = "i mrozy".

  Peszitta aramejska: "I mrozy wielkie będą" [וסתוא רורבא נהוון]. My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną.

  W Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa: "και ταραχαι" = i nieporządki (1550 Stephanus New Testament).

  Aramejska Peszitta: ושגושיא - i zamęt, (zamieszanie) [o stanie porządku publicznego].

  Wielu dopasowuje powyższe słowa Jezusa do fałszywej nauki o roku 1914 i rozciąga te wszystkie szczegóły do ponad stuletniego okresu. Jezus ostrzegał przed nimi mówiąc: "Strzeżcie się, abyście nie zostali zwiedzeni. Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim mówiąc: 'Ja jestem'. I: 'Czas jest blisko'. Nie podążajcie za nimi" (Łukasza 21:8). Ci uzurpatorzy mieli podawać się m.in. za pomazańców: "Liczni bowiem przyjdą w imieniu moim mówiąc: 'Ja jestem namaszczony' i wielu zwiodą" (Mateusza 24:5).

  Ci zwodziciele pojawili się już w XIX wieku i od samego początku błędnie interpretują znak Jezusa. Wcześniej dopasowali wszystkie te szczegóły do okresu 1799 - 1914. To wszystko o czym mówił Jezus (w Łk 21:10,11 i Mt 24:7) nie miało trwać ponad sto lat! To wszystko miało towarzyszyć tylko globalnej wojnie jądrowej i miało być jedynie "początkiem bólów porodowych" (Mt 24:8).

  Jezus nie przesadził, stwierdzając: "Przepowiedziałem wam wszystko" (Mr 13:23).
 • -
  @Krzysztof J. Wojtas 14:58:56
  Takie tam gadanie, a do NWO to kto niby ciśnie?

  Swoją drogą jak większość ludzkości będzie chciało faktycznie ze sobą współpracować, dobrowolnie dążyć do współpracy, żadne NWO (rząd światowy) nie będzie potrzebne.

  Sztuczna inteligencja nie jest problemem. Problemem jest danie autonomii sztucznej głupocie, co jest kwestią czasu. Raczej nie spodziewałbym się terminatora (chociaż jedna firma już się przymierza do seryjnej produkcji "piesków"), a rojów autonomicznych dronów. Małe drony samobójcze, albo jeszcze lepiej z bronią biologiczną i pozamiatane.

  https://www.cnbc.com/2018/07/25/mark-cuban-dangers-of-ai-terminator-is-coming.html
  https://gizmodo.com/boston-dynamics-says-it-can-build-1-000-robot-dogs-a-ye-1827777202
 • Autor
  Obawy syjonistow wobec AI(sztuczna inteligencja) sa swiatelkiem w tunelu,bo pomimo zabezpieczen,programow pisanych przez syjonistow lub ich slugusow obawiaja sie oni ze AI moze uznac ich za wrogow ludzkosci i probowac wyeliminowac z wplywu na los planety.
 • @Krystyna Trzcińska 09:36:18
  Pani w tym nieustannym tropieniu i tępieniu potworów sama stała się potworem. Nie może mnie pani obrazić, nie ma pani takiej mocy.
  Chcesz zbawić świat to zacznij od siebie!
  Pozdrawiam.
 • @fretka, przypomnę ci, że to ty PIERWSZA chciałaś mnie obrazić DRWIĄC z moich umiejętności ! - Kto pod kim dołki kopie ten sam..
  .


  Ja nikogo nie obrażam, tylko dobrowolnie głupcom nie pozwolę chodzić po moim karku !!!! :)


  A tobie fretko dam na przyszłość dobrą radę - Licz siły na zamiary !
  I nie zaczynaj z Mądrzejszymi od siebie! (a nawet z głupszymi, bo oni to mogą widłami ci twoje niezrozumienie wyjaśnić).


  Pamiętaj też, że głupcom zaqwsze Modry wydaje się niemądrym!!!


  A pani Krystyna Trzcińska, to jest jedna z najszlachetniejszych i Najodważniejszych Polek-Sławianek jaką komuniści i nie tylko, mogą "spotkać" na swojej drodze.


  Reszta "BOHATERÓW" to płatni CENZORZY i inne ukryte Bolki MIĘDZYNARODÓWKI SOCJALIATYCZNEJ która jest AGENDĄ ELIT pod przewodnictwem i pod DOWÓDZTWEM WATYKANISTÓW =

  = FRANCY-jskiego ŚWIĘTEGO CESARSTWA ŻYMskiego !!!!!!


  Więc niech się fretka czuje zaszczycona i zadowolona ze szczęścia jakie ją spodkało, bo wiele takich okazji może sie nie powtórzyć :}


  Na nieszcząście dla Polaków Sławian, tacy Ludzie jak Krystyna Trzcińska, to najszybciej zanikający rodzaj Ludzki !!!!


  Resztea czeka w kolejce po socjalistyczny przydział czegokolwiek od państwowych ELIT ŻąYDowych !!!!
  .
  .
 • @fretka - Acha, - I proszę nie ciągnąć na nutę pokrzywdzonej przez los - to nie przystoi Człowiekowi honoru!
  .  A tu specjalnie dla ciebie wspaniale i piękne w swojej prostocie Mądrości Sławiańskie:  "Nie wchodź do kuchni jak nie chcesz się oparzyć, lub jak nie dobrze znosisz gorąc"


  "Tam gszie drawa rąbią tam wióry lecą"  Pozdrawiam !  .
 • @mac 16:47:29
  Czy sugerujesz że już nawet sztuczna inteligencja poznała się na żydach i stała się antysemicka?
 • @Jasiek 21:16:08 Kobieton ?
  ..będzie sensowne ?
 • @andrzejw 12:38:16
  "..będzie sensowne ?"

  Będzie :-)
  Dzięki za pomoc.

  Ukłony
 • @Krystyna Trzcińska 20:50:28
  "Ja nikogo nie obrażam..."

  Mnie Pani nazwała kacapem. Czy to obraźliwe Pani zdaniem?
 • @Nibiru 23:30:55
  Cud?
  ;-DDD

  Pozdro!
 • @Nibiru 23:30:55
  Musieliby nauczyc AI wiare w Jahwe i zydow jako narod wybrany a z tym moze byc problem i dlatego sie obawiaja.AI ,z zalozenia, oparta jest na logice i racjonalnym mysleniu-postepowaniu a nie wierze w cokolwiek.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY