Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 7041 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

"мы были первыми"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Amerykanie naprawdę wylądowali na Księżycu?

Rosjanie nie wierzą.

 

 

Ponad połowa Rosjan (57%) nie wierzy w lądowanie amerykańskich astronautów na Księżycu w 1969 roku i sądzi, że dokumenty zostały sfałszowane, wynika z ankiety Wszechrosyjskiego Centrum Badania Opinii Publicznej (WCIOM).

 

„Ponad połowa Rosjan (57%) twierdzi, że nie było lądowania ludzi na Księżycu, w 1969 roku rząd USA sfałszował materiały dokumentalne dotyczące wyprawy na Księżyc. Najczęściej tę opinię podzielają osoby z wykształceniem średnim (65%)” — wynika z materiałów ankiety.

Co czwarty respondent (24%), przeciwnie, uważa, że ​​amerykańscy astronauci naprawdę wylądowali na Księżycu, a co piąty ankietowany (19%) ma ​​trudności z odpowiedzią na to pytanie.

Wszechrosyjski sondaż „WCIOM-Sputnik” odbył się w dniach 29-30 maja 2018 roku wśród dwóch tysięcy respondentów w wieku powyżej 18 lat. Ankieta została przeprowadzona w formie wywiadu telefonicznego, błąd statystyczny nie przekracza 2,2%.

 

https://pl.sputniknews.com/swiat/201807278478613-sputnik-usa-rosja-ksiezyc-ankieta/

 

KOMENTARZE

 • Putin - "nadchodzi katastrofa jakiej świat nie widział"
  Obiekt dwa razy większy od Jowisza leci w kierunku Ziemi

  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2018/07/Planeta-Nibiru-590x393.jpg

  Różne źródła mówią, że ogromny obiekt zbliżający się do Ziemi, którego rozmiar jest dwa razy większy od Jowisza i jest już widoczny w amatorskich teleskopach, świecąc zielonym światłem w kosmosie.

  https://www.koniec-swiata.org/wp-content/uploads/2018/07/Obiekt-dwa-razy-wiekszy-od-Jowisza-zbliza-sie-do-Ziemi.jpg

  Ale ufolodzy na zachodzie uważają, że wszystko jest o wiele gorsze. Tyler Glockner zasugerował, że nie może to być kometa, ponieważ nie ma ogona. Dodał także, że dwa obiekty są widoczne a nie jeden.

  Ufolodzy twierdzą, że obiekt ten może być najbardziej tajemniczą i mityczną planetą Nibiru. Jednakże uważano ją za mityczną wcześniej, kiedy wszyscy naukowcy kategorycznie zaprzeczyli jej istnieniu i twierdzili, że ta planeta istnieje tylko w mitach i legendach starożytnych Sumerów, a nie w rzeczywistości.

  Ostatnio wszystko nagle się zmieniło. Na początku kilku naukowców ogłosiło, że w Układzie Słonecznym jest jeszcze inna nieznana wcześniej planeta, która podróżuje na bardzo wydłużonej orbicie i zbliża się do Ziemi tylko raz na 4500 lat, a potem cała oficjalna nauka uznała prawdopodobieństwo istnienia tej planety i nazwała ją planetą-9.

  Ufolodzy twierdzą, że Nibiru ma już wpływ na planety Układu Słonecznego. Stąd, gwałtowna zmiana klimatu, wzrost liczby klęsk żywiołowych.

  Ufolodzy poszli jeszcze dalej i już przyjmują założenia, że Nibiru zbliży się do Ziemi w sierpniu tego roku lub nieco później, ale to spotkanie będzie dla naszej planety i dla nas – katastrofalne.

  Naukowcy z kolei nie potwierdzają jeszcze takiego prawdopodobieństwa rozwoju wydarzeń. Nie zaprzeczają, że w Układzie Słonecznym istnieje „dodatkowa” planeta, która w pewnym momencie będzie bardzo blisko Słońca i naszej niebieskiej planety, ale kiedy tak się stanie, nikt nie wie.

  Mogę powiedzieć Ci tylko jedno, gdy zobaczysz na własne oczy na nocnym niebie czerwoną lub zieloną planetę, której wymiary będą takie, że możesz ją zobaczyć gołym okiem, to oznaczać to będzie, że ​​ufolodzy mieli rację …
  źródło: planet-today.com
  https://www.koniec-swiata.org/planeta-nibiru-leci-w-kierunku-ziemi/
 • "мы были первыми"
  https://img8.dmty.pl//uploads/201803/1522085728_klpybd_600.jpg
 • sceptycyzm mnie zżera;
  Po co się licytować kto był pierwszy na Księżycu czy innym ciele niebieszczańskim, skoro w każdej chwili może urodzić się jakiś ocalały z holokaustu i udowodnić przy pomocy prawników i sędziów (również ocalałych z holokaustów), że Bóg zapisał cały świat w Testamencie Unym i każdy goj, który postawił nogę na innej planecie dokonał ordynarnego wtargnięcia na teren prywatny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY