Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
871 postów 7125 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Trump i wściekłość lewicy…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pojawienie się Trumpa, kompletnie zaskoczyło globalistów, którzy mieli już zwycięstwo w kieszeni

 

 

Donald J. Trump jest w roli jeźdźca ujeżdżającego tygrysa. Wielki to zaszczyt i sukces dosiąść tak pięknego i niebezpiecznego “rumaka”, ale wszystko co zrobi i czego nie zrobi będzie użyte przeciwko niemu i to są tylko zagrożenia w polityce wewnętrznej, Jego przeciwnicy: demokraci, republikańscy “never Trumpszczyki”,  globaliści i ich janczarzy z “deep state” przy każdej nadarzającej się okazji chcą go utopić w łyżce wody. Na arenie międzynarodowej Trump ma ambicje zatrzymania tego bankierskiego utopijnego orwellowskiego nonsensu, którego Europejczycy w tym Polacy doznają teraz w UE. Trump na poważnie chce wyprzęgnięcia Ameryki z globalistycznego rydwanu jeźdźców Apokalipsy przejmujących państwa narodowe i zasoby zachodniej cywilizacji, aby rozwalić je od środka.

Sytuacja przypomina tę na  gruncie polskim, z tą poprawką, że u nas po komunizmie jeszcze nie odrodziła się prawica,  więc PiS w swojej polityce obok patriotyzmu uprawia elementy zachodniego socjalizmu, któremu już tam wypadają zęby. No cóż, taki w swojej masie jeszcze jest polski wyborca, a z pustego i Salomon nie naleje. Zaś Trump odwołując się również do patriotyzmu, dość zdecydowanie próbuje wskrzesić zasady kapitalistycznej gospodarki i odczarować Amerykę z zachodniego socjalizmu zaszczepionego jej przez wypasiony kulturowy marksizm. Ma przeciwko sobie przemożne moce zaskoczone jego zwycięstwem i na tyle silne, że zdecydowane usunąć go w jakikolwiek sposób, jak szulerzy usuwają przeszkadzającego i zaglądającego im w karty intruza. Znakomity historyk wojskowości (od starożytnych Aten do dziś), farmer mieszkający w rolniczej części centralnej Kalifornii prof. Victor Davis Hanson (Hoover Institution) powiedział, że udzielił poparcia Trumpowi ponieważ okazało się, że mają takich samych wrogów…

Te ustawiczne ataki i realne zagrożenia spychają Trumpa prosto w objęcia bardzo mocnego w amerykańskiej polityce lobby syjonistycznego, którego wybitnym przedstawicielem jest międzynarodowy magnat kasyn (Las Vegas, Macao etc…) Sheldon Adelson (urodził się w Bostonie, w 1933 r.)    Adelson był największym donatorem dla kampanii prezydenckiej Trumpa ($25 mln, choć obiecał $100 mln!). Po zwycięstwie na uroczystości inauguracyjne Trumpa, przeznaczył dodatkowo $5 mln. Dla Polski to niezbyt dobry znak, gdyż tuż przed chamskim przepchnięciem ustawy 447 w Kongresie, jego republikański speaker Paul Ryan otrzymał właśnie od Adelsona czek $30,000,000.00 na zbliżające się wybory. Ten czek mógł być również zapłatą za uznanie Jerozolimy stolicą Izraela przez prezydenta Trumpa.

Rodzice Adelsona pochodzą z dzisiejszej Litwy i Ukrainy, a rodzice jego żony Miriam (urodzona w Hajfie)  opuścili Polskę przed holokaustem. Jego majątek oceniany jest na $45 mld USD, co czyni go bodaj 16 najbogatszym człowiekiem świata. Nie zawsze Adelson wygrywał w politycznych kalkulacjach, w wyborach prezydenckich w 2012 r. poparł Newta Gingricha i Mitta Romneya, obydwaj przegrali a Sheldon stracił $92 mln!

Tak to jest, że po globalistycznej lewackiej stronie dziś najbardziej aktywny jest wywodzący się z Węgier bogaty Żyd Soros, który jest mecenasem najazdu uchodźców, a którego jednym z celów jest zniszczenie państw narodowych i cywilizacji chrześcijańskiej w Europie. Z drugiej strony mamy Adelsona, który jak lew walczy (nie szczędząc “grosza”) o interesy Izraela wśród możnych  dzisiejszego świata. Adelson mocno pracuje nad niedopuszczeniem do sytuacji w której Iran wszedłby w posiadanie broni atomowej i zagroziłby Izraelowi. W innym wymiarze Soros znany jest z promowania wolnego dostępu do marihuany, zaś Adelson ostro się temu przeciwstawia (nazywając marihuanę wprowadzającym narkotykiem), gdyż stracił syna Mitchella (przedawkował narkotyki).

Kiedy uczciwi ludzie zakładają rodziny, aby się nimi cieszyć i ciężko dla nich pracować, politycy debatują jakby tu ściągnąć z nich jak najwięcej podatku, tak aby sfinansować swoje ekstrawagancje i kupując część elektoratu stać się jego opiekunem i rzecznikiem. To taka normalka w demokratycznym kraju, ale obok tych pijawek pojawiają się będący na żołdzie banksterów, obok niezbędnych prawników,  specjaliści od kontroli społeczeństw, którzy ubogaceni utopijnymi wizjami gardzą lokalną tożsamością i całym wyznającym ją “pospólstwem”.

Tak  naprawdę to Obama wspólnie z Clintonami zniszczył szanse Partii Demokratycznej. Balans zniszczeń jest ogromny, demokraci stracili większość w Senacie, Kongresie i wśród stanowych gubernatorów, stracili ok. 1,100 miejsc w stanowych parlamentach i konsekwentnie w Sądzie Najwyższym. Dziś Trump jednoczy Partię Republikańską wydzierając nad nią kontrolę republikańskiemu establishmentowi i niszcząc na ile może postępowy “dorobek” Obamy. Dzięki swojemu politycznemu (a nawet zwierzęcemu) instynktowi  szybko rozprawił się ze swoimi konkurentami (Mały Marco, kłamliwy Ted, ospały Jeb), zdiagnozował bolączki i pragnienia zwykłych Amerykanów i wypunktował je w swoim programie. Zrozumiał, że zbyt wielu Amerykanów padło ofiarą globalizmu. Utrata pracy (kapitał poszedł budować gospodarkę chińską), oznaczała często utratę perspektyw na godne życie i popadnięcie w nałogi.

Otwarcie bram dla nielegalnych imigrantów, codziennie przenikających tysiącami przez granicę ludzi, którzy się nie asymilują oznaczało utrzymanie niskich płac. Elity republikańskie cichaczem popierają demokratów sprzyjających napływowi tanich robotników. Oczywiście sprowadzanie nielegalnych imigrantów to wielki biznes dla amerykańskich elit z obydwu partii jak i dla charytatywnych organizacji religijnych (w tym katolickich), które na ten cel czerpią z budżetu tłuste miliardy dolarów. Potężni donatorzy Partii Republikańskiej słynni miliarderzy bracia Koch zainwestowali mocno w budowanie obiektów w których przetrzymuje się część nielegalnie przekraczających granicę.  Rządowe kontrakty sowicie się opłacają. Tak więc donatorzy mogą następnie opłacać kampanie wyborcze tych kongresmenów i senatorów, którzy będą chronić interesy swoich mocodawców, a polityczne kampanie wyborcze są bardzo drogie i tak w koło Macieju…

Najlepszymi przykładami wyselekcjonowanymi przez elity establishmentu byli dwaj poprzedni republikańscy kandydaci  (tzw. RINO) do prezydentury z którymi starł się Barack Hussein Obama: John McCain (2008 r.) i Mitt Romney (2012 r.). Ludzie bez ikry, wylansowani przez mainstream media i następnie przez nich zniszczeni. I tu dotarliśmy do problemu elit i mediów, oni nie stworzyli, nie wylansowali Trumpa, więc nie są w stanie go zniszczyć. Dla przeciętnego konserwatywnego Amerykanina  Trump był biblijnym Samsonem w filistyńskim pałacu, chcieli aby potrząsnął jego kolumnami i pogrzebał tych, którzy zagrażają ich przyszłości.

Dlaczego tylu ludzi uwierzyło Trumpowi? Jawił się autentyczny, rubaszny, niekonwencjonalny, tak jak oni gardzi polityczną poprawnością, mówił to co oni myślą. To wystarczyło, aby stali się jego zakonem, zaufali mu. Co więcej dołączyli do nich również przebywający dłużej w USA Amerykanie latynoskiego pochodzenia (ok. 27%), a nawet czarnoskórzy Amerykanie (ok. 20%). Trump zaskakuje wszystkich tym, że spełnia swoje obietnice wyborcze.  Wystąpił z porozumienia paryskiego w sprawie Globalnego Ocieplenia, jak również z międzynarodowych porozumień handlowych, chce przenegocjować NAFTĘ. Chce, aby inne kraje, w tym Chiny otworzyły swoje rynki na amerykańskie wyroby, w podobnym stopniu jak otwarte są rynki USA na ich produkty, co pozwoliłoby zmniejszyć ogromny deficyt USA w międzynarodowej wymianie. Aby doprowadzić do zmian na tym polu, Trump wprowadził cła obejmujące wyroby z metalu i aluminium i myśli o innych cłach, co może przerodzić się w wojny cłowe. Jako ciekawostkę Trump podał, że nawet Kanada stosuje 270% cło na amerykańskie mleko i jaja.

Sytuacja polityczna w USA (tak jak i w innych krajach) z zażartą walką elektoratu obydwu partii przypomina sytuację w jakiejś większej szkole średniej. Przyjmijmy, że rywalizują ze sobą dwa zespoły koszykówki, czy piłki nożnej.  Między ich przysięgłymi kibicami czasem nawet dochodzi do autentycznych starć. Zawodnicy i kibice dają z siebie wszystko ciesząc się z każdej wygranej, a kolegów z konkurencyjnego zespołu traktują zimno i wręcz wrogo. Jednak najbardziej ze wszystkich zadowolony jest dyrektor szkoły, dla którego nie ma większego znaczenia która z drużyn wygra, wszyscy i tak pracują dla szkoły na jej chwałę. Otóż globaliści myślą podobnie o politycznych partiach.

Pojawienie się Trumpa, kompletnie zaskoczyło globalistów, którzy mieli już zwycięstwo w kieszeni, tak naprawdę obojętnie, czy wygrałaby  Hillary Clinton, czy powiedzmy Jeb Bush. Pod takim przywództwem realizowali by swój pochód ku świetlanej przyszłości jak dotychczas z lewej, czy też ewentualnie z prawej strony. Ludzie lubią brać udział w igrzyskach i w demokracjach mają to niejako zapewnione od czasów starożytnych Aten i Rzymu.

Dlatego Trumpowi wydano bezwzględną walkę i cała oświecona lewica gardzi nim i jego wyborcami. Trump nie pochodzi z politycznych elit, czy arystokratycznej rodziny, sam swoją pracą doszedł do fortuny. Nie pije alkoholu, nie pali, nie bierze narkotyków, słowem: kompletny dziwak i oszołom! Co gorsze wcina junk food, hamburgery, a nawet lubi lody!

To co dziś wyprawia globalistyczna lewica w USA przechodzi ludzkie pojęcie! Skala nienawiści i pogardy okazywana Trumpowi i ludziom z nim związanym jest nie z tego świata. Kilka dni temu rzeczniczka prasowa Białego Domu Sarah Huckabee Sanders została wraz z rodziną wyproszona  w stanie Wirginii ( z restauracji (przez lewicowego właściciela) dlatego, że pracuje dla prezydenta Trumpa! Pam Bondi, prokurator generalny stanu Floryda nękana przez protestujący politykę Trumpa tłum musiała pod osłoną policji opuścić kino do którego się wybrała. Podobny los spotkał dwóch republikańskich ustawodawców, z których jeden z nich był z dziećmi. Minister bezpieczeństwa narodowego Kirstjen Nielsen została zaatakowana werbalnie podczas spożywania posiłku w restauracji w Waszyngtonie. Podobnie w tym samym mieście został potraktowany doradca Trumpa, Stephen Miller, protestujący krzyczeli do niego “faszysta!”. Później wywieszali obwieszczenia z jego podobizną z napisem “Poszukiwany”.

Protestujący odnoszą się prawa z 1997 r. (z okresu prezydentury Billa Clintona, poprawka sen. Diane Feinstein) rozdzielającego dzieci nielegalnych imigrantów od ich rodziców. Rodzice i dorośli czekają w ośrodku odosobnienia, a dzieci zgodnie z poprawką z 1997 r. nie mogą być przetrzymywane dłużej niż 20 dni. Demokraci dopiero teraz kiedy prezydentem został Trump doszli do wniosku, że to prawo jest okrutne w stosunku do dzieci i porównują politykę imigracyjną Trumpa z rozdzielaniem dzieci do sytuacji z … Auschwitz! Oczywiście republikanie pracują  tu za faszystów. Kilka dni temu Trump wydał prezydencki dekret który zmienił tę sytuację wytrącając z ręki argumenty totalnej opozycji, ale i tak nie przestał być faszystą…

Komentatorzy ostrzegają, że takie reakcje i zachowania mogą doprowadzić nawet do atmosfery wojny domowej! Kilka dni temu policja na Florydzie aresztowała demokratę Laurence Key, który w proteście polityki imigracyjnej prezydenta  Trumpa zadzwonił do republikańskiego kongresmena Briana Masta grożąc mu i jego trójce dzieci śmiercią.

Przypomnijmy, że rok temu demokrata i zwolennik Bernie Sanders, James Hodgkinson zaatakował z broni palnej ćwiczących na boisku republikańskich kongresmenów, prawie mordując kongresmena Steve’a Scalise i raniąc innych. Idiotycznie zachował się też aktor demokrata Peter Fonda informując na twitterze, porwanie (z ramion jego matki Melanii) 12 letniego Barron’a Trumpa i wrzucenie go do klatki z pedofilami.

Z demokratycznych członków Kongresu tradycyjnie najgłośniej i najgłupiej  zabrzmiała czarnoskóra 80-letnia Maxine Waters z Kalifornii:

“Jeżeli zobaczycie kogoś z gabinetu (Trumpa), w restauracji, w sklepie, na stacji paliw, zorganizujcie tłum. Nacierajcie na nich. I powiedzcie im żeby się więcej tam nie pokazywali, że sobie nie życzycie ich widzieć”.

Cóż, historycznie już lewica kocha ludzkość i robi wszystko aby ją doprowadzić do stanu szczęśliwości, ale nienawidzi niezależnej  dumnej ze swoich praw i wolności jednostki…

 

Jacek K. Matysiak  , 2018/06/27, Kalifornia

 

Źródło: NIEPOPRAWNI.pl , 27 czerwiec 2018.

 

, 2018.06.28.

KOMENTARZE

 • #####
  https://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/61292.jpg
 • Czy Putin jest Globalistą - handlując ropą i gazem?
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/677/32/6773211.jpg

  „Putin carem ropy naftowej"

  Agencja Bloomberg opublikowała obszerny materiał analityczny pod tytułem „Putin koronował się na cara OPEC", co można interpretować w różny sposób.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201711296809287-putin-carem-ropy-naftowej-rosja-sputnik-opec/
 • Zadyma w Izraelu
  Izraelski historyk Holokaustu: polsko-izraelska deklaracja to zdrada

  Izrael zgodził się na polską narrację, "ponieważ dla państwa Izrael związki ekonomiczne, polityczne i kwestie bezpieczeństwa są ważniejsze niż małe sprawy jak Holokaust" - powiedział Yehuda Bauer, jeden z najbardziej uznanych izraelskich historyków. Według badacza Holokaustu, wspólna deklaracja, podpisana przez Morawieckiego i Netanjahu po zmianie przez polski Sejm noweli ustawy o IPN, to "zdrada"

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izraelski-historyk-holokaustu-polsko-izraelska-deklaracja-to-zdrada/x8t8lrd

  BRAWO Polska!
 • @Talbot
  Bo lewica (czy lewicowość) to jest jak wada genetyczna, taka gangrena. Gdyby się nad tym głębiej zastanowić, to na przestrzeni swojego istnienia, gdziekolwiek się tylko pojawiła i w jakiejkolwiek ze swoich swoich postaci, to na dłuższą metę przynosiła tylko zło i destrukcję,zbrodnie i grabieże.
  I to niezależnie od tego, jak wzniosłe były te jej hasła.
  5*
 • "Pojawienie się Trumpa, kompletnie zaskoczyło globalistów, którzy mieli już zwycięstwo w kieszeni"
  Naiwność, brak zdolności do łączenia faktów i zwykła niewiedza z zakresu geopolityki autora tekstu...


  Już dawno starałem się udowodnić logicznie , że TRUMP NIE JEST ANTYSYSTEMOWCEM.
  co gorsza jest PIONKIEM GLOBALISTÓW-SYJONISTÓW - NIEBEZPIECZNYM SYJONISTĄ

  Polecam poniższą treść w porządku chronologicznym jak poniżej:

  POCZĄWSZY OD TEGO KIM JEST TRUMP...
  http://orbo.neon24.pl/post/134126,donald-trump-zdemaskowany

  POPRZEZ ...DLACZEGO WYGRA WYBORY...
  http://orbo.neon24.pl/post/134704,czarny-kon-elit-usa-donald-trump

  ... I DLACZEGO JEST ON MARIONETKĄ GLOB-SYJONISTYCZNEJ OŚMIORNICY
  http://orbo.neon24.pl/post/136834,donald-trump-to-nastepna-pulapka-nowy-projekt-elit

  ...AŻ PO MOJA AUTORSKĄ PRZEPOWIEDNIE RESETU... KTÓRY JUŻ NIEDŁUGO TUŻ TUŻ...
  http://orbo.neon24.pl/post/134984,donald-trump-wcisnie-reset
 • @Talbot 09:35:35
  Dziś !
  Międzynarodowy Dzień Psa

  8-)))))

  https://pbs.twimg.com/media/DhBxWcXX4AEIjIN.jpg
 • @Husky 17:31:00
  Nie przeszkadzaj, Talbot kibicuje Hiszpanom.
 • @fretka 17:53:21
  Kibicowałem młodym Rosjankom.
  Miedwiediewa nie lubię.
 • @fretka 17:53:21
  Może dojść dziś do tragedii w Rosji.

  Zostaną naruszone strategiczne zapasy samogonu

  8-)))))))

  Tymczasem w Rosji, pomiędzy meczami...

  https://pbs.twimg.com/media/DhBuaFoXUAEqjIu.jpg
 • @Husky 17:31:00
  Czy Ty jesteś tym samym Husky'm, który odszedł był od nas niedawno po długich i straszliwych cierpieniach, a po którym do dziś pozostajemy w nieutulonym smutku, frasunku oraz drętwocie?
 • @Husky 19:06:52
  oj współczucia z powodu potężnego bólu dupy... :)))

  CZYLI WYGRANEJ ROSJI !!!!!!!


  BRAWO ROSJA !!!!!!!
 • @Nibiru 19:07:12
  nie !!!!
  kopia
 • @Paulus Aquarius 15:23:32
  "Naiwność, brak zdolności do łączenia faktów i zwykła niewiedza z zakresu geopolityki autora tekstu.."

  Łączenie faktów, to twoja specjalność.
 • @Husky 19:09:24
  Słuchajcie no Kopio. Dopuściliście się swym niecnym czynem zawłaszczenia tożsamości oraz spuścizny (jaka by ona nie była) zasłużonego dla PIShedrynu Psa. Na to są chyba paragrafy :-)
 • @Husky 17:31:00
  No widzisz, Wowka też pracował pod przykryciem psa. To zdjęcie po lewej pochodzi zapewne z jego paszportu gdy przebywał w NRD.
 • @Talbot 19:06:42
  Готовься к секс-марафону, Светка

  https://pbs.twimg.com/media/DhCSkE6WsAADPG5.jpg
 • @Nibiru 19:13:22
  To jest niezgodne z Konstytucją RP
  8-)))
 • @Husky 19:06:52
  Bardzo ciekawy i przydatny wynalazek. Pewnie w Wielkiej Brytanii pracując jako cieć, szukałeś sposobów na ulżenie sobie w swej pracy, no i znalazłeś.
 • @Paulus Aquarius 19:09:05
  Bardzo się ucieszyłem ze zwycięstwa Rosji.
  Drużyna Rosji była postrzegana jako zespół najgorszy na Mundialu, gdy tymczasem nasza drużyna uznawana była za foworyta.
  Rosjanie zachowali to coś, co każe walczyć do końca. My to zatraciliśmy i boję się, że bezpowrotnie.
 • @Husky 19:21:31
  хохлы с горя опять нажрутся ))
 • @lorenco 19:33:20
  To urządzenie to oscylator wiązkowy w wersji na rynek wewnętrzny
 • @lorenco 19:40:08
  Rosjanie zachowali to coś, co każe walczyć do końca z .......

  https://pbs.twimg.com/media/DhCGJLyW4AEowRc.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/DhCVWEOXcAAyDJg.jpg
 • @Nibiru 19:49:53
  A nie Mały Zderzacz Hadronów? Podobno źle działa na wiązki, zwłaszcza w samochodach:)
 • @Husky 20:08:39
  To są Amerykanie udający Rosjan: Rosjanie wyglądają jak kościotrupy, ledwie się ruszają z głodu bo Putin ma na rakiety a na chleb dla swego ludu nie ma.
 • @Husky 20:08:39
  biedny, skarłowaciały w swej inwencji tfórczej rusofobek - zbójnicki kundel - przeżywa ciężkie chwile...

  Poszukaj hurtowni z maścią na ból dupy :)
 • @lorenco 19:40:08
  "Bardzo się ucieszyłem ze zwycięstwa Rosji.
  Drużyna Rosji była postrzegana jako zespół najgorszy na Mundialu, gdy tymczasem nasza drużyna uznawana była za foworyta.
  Rosjanie zachowali to coś, co każe walczyć do końca. My to zatraciliśmy i boję się, że bezpowrotnie."

  Rosjanie pokazali jaja !!! W sytuacji, gdy nawet sami Rosjanie niewiele oczekiwali - na początku mistrzostw wręcz się wstydzili i sami powtarzali że mają słabą reprezentacje i bali się kompromitacji , to jest prawdziwe zwycięstwo ! To co dotychczas wszyscy oglądający zobaczyli przez te wszystkie mecze, to wola walki i wiarę w sukces ! Brawo Rosjanie !!!! Chociaż Wy możecie być dumni ze swojej reprezentacji...

  GRATULACJE !!!
 • @lorenco 21:19:50
  najważniejsze aby nasza dyskusja nie przypominała zderzania andronów :-)
 • @Nibiru 22:07:47
  „Pan Marcin plecie androny!”
  „Z czego plecie?”
  „Ano - z łyka.
  Taki andron upleciony
  Jest podobny do koszyka.
  Po cichutku się wymyka,
  Niespodzianie psa nastraszy,
  Wrzuci stary gwóźdź do kaszy,
  Wszystkie jabłka zerwie z drzewa,
  Z garnków wodę powylewa,

  W oknach szyby powybija,
  Wysmaruje miodem stryja,
  Ciotkę weźmie na barana,
  Sad posypie śniegiem w lecie…
  Nie wierzycie?”

  „Proszę pana,
  Takie pan androny plecie!”

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY