Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
781 postów 6333 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Wojna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czemu kolejne rządy przygotowują swoich obywateli na wojnę?

 

W ostatnich miesiącach pojawiają się informacje, że kolejne rządy informują swoich obywateli, żeby gromadzili zapasy i byli gotowi na wypadek nieprzewidzianych katastrof i wojny. Zrobiły to m.in. Niemcy, Szwajcaria, USA, a ostatnio Szwecja, która rozesłała 5 milionów ulotek ze szczegółową instrukcją, co robić na wypadek konfliktu zbrojnego. Media argumentują, że ten ostatni kraj obawia się inwazji rosyjskiej albo dojścia „antyimigranckich i prorosyjskich” partii do władzy.

 

Zapowiedź wojny zawsze jest czynnikiem mobilizującym, który pozwala na zwiększenie kontroli społecznej i przyciśnięcie śruby przez władze i to za zgodą przestraszonej ludności. Wojna Szwecji z Rosji obecnie wydaje się bardzo mało prawdopodobna. Wygląda to raczej na przygotowanie do sytuacji, kiedy nieswoi dojdą do władzy, którzy będą chcieli odwrócić szaleństwo imigracyjne, poprawności politycznej, polityki depopulacji itd. Można będzie wtedy rozpętać wojnę domową pod hasłem walki z ekstremistami.

Od dawna wiadomo, że zwolennicy demokracji cenią ją tak długo, jak sami są u władzy. Obserwujemy to w Polsce, jak Komitet Obrony Demokracji dąży do obalenia legalnej władzy, a totalna opozycja odmawia posłuszeństwa rządowi, który został wybrany przez obywateli. Co więcej: najchętniej wprowadziłaby nad Polską kuratelę ze strony unijnych urzędników, którzy mogliby rządzić tak długo, jak długo z powrotem nie wrócą do władzy „demokraci”.

Ludzie ci widząc, że mają coraz mniejsze poparcie społeczne, a media nie są już taką siłą, jak kiedyś mogą postawić w końcu na rozwiązanie siłowe. Dzisiaj w Polsce próbuje się wprowadzić tę metodę, ale tzw. ulica nie działa. Ludzie ewidentnie nie wierzą w „łamanie demokracji” i „dyktatorskie zapędy” PiS-u. W innych krajach obywatele też są zapewne na razie zbyt pokojowo usposobieni. To może się jednak zmienić pod wpływem odpowiednich sugestii.

 

 

//prawy.pl/72119-czemu-kolejne-rzady-przygotowuja-swoich-obywateli-na-wojne/

KOMENTARZE

 • Zgodnie z apelem zapasy zrobione
  12 szt.
  wystarczy ?

  https://smaczajama.pl/userdata/gfx/5272edf0395b853e364c040c6d1095ce.jpg
 • Rosyjski portal dla Polaków
  http://prawy.pl/wp-content/uploads/2018/06/honor-guard-67636_960_720-300x216.jpg

  „Sputnik” to oficjalny głos Rosji w Polsce. Dzięki publikacjom na „Sputniku” wiemy jak Rosja popiera żydowską narrację o Polsce i Polakach, oraz jak wspiera działalność lewicowych ekstremistów w Polsce, w tym i upowszechnię aborcji.  Artykuł „Marksiści psami poszczuci” autorstwa Agnieszki Wołk-Łaniewskiej, opublikowany na tym rosyjskim portalu dla Polaków jest wyrazem poparcia Rosji dla swobody wypowiedzi dla lewicowych ekstremistów w Polsce.

  Według artykułu opublikowanego na rosyjskim portalu dla Polaków, polskie przepisy naprawdę nie każą „za posiadanie pozytywnej opinii na temat komunizmu — ani za [ich] głoszenie. Zapisy konstytucji i kodeksu karnego, (…) są znacznie węższe”.

  Zdaniem rosyjskiego portalu dla Polaków „konstytucja zakazuje istnienia organizacji — w tym partii — „odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu”. Nic nie mówi o poglądach jednostek”.

  Jak przypomina rosyjski portal dla Polaków, polski „Kodeks karny, w art. 256, zakazuje „publicznego propagowania faszystowskiego lub innego totalitarnego ustroju państwa”, a także „posiadania w celu rozpowszechniania” materiałów, które poświęcone byłyby takiemu propagowaniu. TK wykreślił z tego paragrafu zapis karzący za „nośniki symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej”, tłumacząc, że tak szerokie ujęcie zagraża wolności słowa”.

  Według rosyjskiego portalu dla Polaków, polskie „przepisy nic nie mówią o głoszeniu komunistycznych poglądów czy sentymentów. Tatuaż z Che Guevarą, koszulka z Aurorą, flaga z sierpem i młotem — są wyrazami osobistych postaw, do których mamy prawo. Nawet w państwie PiSu”.

  Zdaniem rosyjskiego portalu dla Polaków w III RP radykalnie lewicowe poglądy przeszkadzały w karierze, i za rządów SLD i „za czasów konserwatywnych liberałów, czy to spod znaku Krzaklewskiego czy Tuska”.

  Sputnik znany jest też z gloryfikacji dziedzictwa PRL. Dał temu wyraz w artykule „Armia Ludowa „pokonała” Lecha Kaczyńskiego” autorstwa Tomasza Kurskiego. Rosyjski portal dla Polaków z satysfakcją przyjął, że są uznał decyzje mazowieckiego wojewody o zmianie „pięćdziesiąt nazw warszawskich ulic” wbrew rządzącej stolicą PO za bezprawną, a przede wszystkim autorytarną i niedostatecznie umotywowaną.

  Jak z satysfakcją informuje rosyjski portal dla Polaków „opinię IPN sąd uznał co prawda za ważny argument dla sprawy, ale nie wystarczający do tego, by dotychczasowych patronów ulic uznać za propagowanie komunizmu. A do tego w swej decyzji wojewoda był zobowiązany. Pierwszy raz w naszym kraju zakwestionowano zdanie tej wyjątkowo zideologizowanej i posłusznej władzy instytucji, która od lat próbuje, nam Polakom, narzucać swoją jedynie słuszną wersję historii i wartości”.

  Zdaniem rosyjskiego portalu dla Polaków „na razie możemy się cieszyć „zwycięstwem” Armii Ludowej nad Lechem Kaczyńskim. Zwycięstwem pamięci i szacunku”.

  Na stronach rosyjskiego portalu dla Polaków znalazła się też krytyka władz Polski za przeszkadzanie Rosji w kształtowaniu życia publicznego Polski. Agnieszka Wołk-Łaniewska w artykule „„Pies mordę lizał zdrajcom i szpiegom”. Bo mówiła cyrylicą” skrytykowała polskie władze za represjonowanie Rosjan, którzy wspierali w Polsce budowę środowisk prorosyjskich.

  Według rosyjskiego portalu dla Polaków „w polskim kodeksie karnym nie istnieje przestępstwo „konsolidacji środowisk prorosyjskich”, „promowania rosyjskiej narracji”, czy „podsycania animozji polsko-ukraińskich”. Ale przede wszystkim – póki co – nie ma przestępstwa „kwestionowania i podważania polskiej polityki historycznej”.”

  Jak informuje rosyjski portal dla Polaków prześladowani przez polskie władze Rosjanie zostali przez Polaków oskarżeni o to, że „podejmowali „usilne próby konsolidacji środowisk prorosyjskich w RP wokół dwóch aktualnie priorytetowych dla strony rosyjskiej celów działań hybrydowych realizowanych przeciwko Polsce, tj. podsycania animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej oraz kwestionowania i podważania polskiej polityki historycznej i zastępowania jej narracją rosyjską”. Polacy zaś „brali udział w kooperacji z wyżej wymienionymi cudzoziemcami w rosyjskiej wojnie informacyjnej przeciwko Polsce”.”

  Dla rosyjskiego portalu dla Polaków „konsolidacja środowisk prorosyjskich”, „promowanie rosyjskiej narracji”, czy „podsycanie animozji polsko-ukraińskich”, „kwestionowanie i podważanie polskiej polityki historycznej”, to zgodnie z polską konstytucją korzystanie z wolności i praw osobistych.

  Dla rosyjskiego portalu dla Polaków „popieranie i rozpowszechnianie „rosyjskiej narracji” (…) jest z konstytucyjnego punktu widzenia zachowaniem chronionym w tym samym stopniu, co kult żołnierzy wyklętych”.

  Rosyjski portal dla Polaków pokłada nadzieje w tym, że prawo Rosjan do szerzenia w Polsce rosyjskiej propagandy zapewni „Trybunał w Strasburgu”. Zdaniem rosyjskiego portalu dla Polaków takie łamanie swobody wypowiedzi przez PiS nikogo nie bulwersuje prócz posła Janusza Sanockiego, wybranego z listy Kukiza ekscentryka, „który pokonał w życiu drogę z PZPR do UPR, nazywa Unię Europejską ZSSR-bis i chwali Łukaszenkę”.

  Rosyjski portal dla Polaków docenił posła Sanockiego który jako jedyny „miał odwagę oświadczyć” że prześladowanie Rosjan budujących środowiska pro rosyjskie w Polsce jest bezprawne.

  Rosyjski portal dla Polaków Sputnik zaapelował do swoich polskich czytelników by „wszyscy, którzy nie chcą żyć w totalitarnym państwie kontrolowanym przez policję myśli, powinni zjednoczyć się w obronie Polaków współpracujących z Jaketeriną C. i Anną Z. w stowarzyszeniu Kursk, zajmującym się głównie nieskutecznymi próbami obrony radzieckich miejsc pamięci z II wojny światowej przed zagładą z rąk szafarzy „polityki historycznej””.


  http://prawy.pl/72351-rosja-broni-swobody-wypowiedzi-dla-lewicowych-ekstremistow-w-polsce-komunistycznych-nazw-stolecznych-ulic-i-prawa-rosji-do-ksztaltowania-polskiego-zycia-publicznego/
 • w Biblii napisano, Albert Pike zaplanował Rewolucję i 3 Wojny światowe, to znacz, że plan bez jednej z wojen jest niewykonay, a
  jak wszystkim wiadomo KOMUNIŚCI i inni Socjalisci lubują się w wypełnianiu norm zadaniowo-wykonawczych w 600set procentach.


  http://1.bp.blogspot.com/-0CHFVEvj4OE/Vpoz5X_jh3I/AAAAAAAAFz4/czqU1tUFoKU/s640/ajlzk1.jpg
  http://www.ufotruthseeker.com/uploads/4/6/5/5/46552921/8195737.jpg

  .
 • Czym się martwisz - wcześniej w raju !!!
  http://m.neon24.pl/49fd4fb3d4975757549b01a676ace2f3,14,0.png
 • @Talbot 19:15:54
  Co to są lewicowe poglądy?
  A co to są radykalnie lewicowe poglądy ?
  Podobnie poglądy prawicowe i radykalnie prawicowe.

  żydowska nowomowa oczywiście zakłamała te wszystkie pojęcia wg własnych potrzeb politycznych (dla ogłupiania Polaków).

  Ogólnie lewica to poglądy pro socjalne, prospołeczne i tyle.
  Skrajna lewica to poglądy skrajnie socjalne jak np komunizm
  i tyle
  żydzi by te poglądy zdeprecjonować lansują wersję że lewica to aborcja, dewiacje seksualne, degeneracja cywilizacyjna.
  A chodzi o to że lewica domaga się praw obywatelskich dla każdego a nie tylko dla "wybranych".

  Żydostwo lansuje prawicę bo...
  Prawica to zwolennicy nierówności społecznych, różnych rodowych elit, elit religijnych żyjących na koszt (pracy) zniewolonych narodów.
  Prawica to też neoliberalizm czyli wyzysk oligarchów na Narodach na których pasożytują.

  Natomiast ruchy narodowo wyzwoleńcze żydostwo "epitetuje" "faszyzmem", "populizmem", "nacjonalizmem"
  Czyli wszystko to czego potrzeba narodom dla godnego i spokojnego życia ma w żydowskiej propagandzie swoje negatywne stereotypy.

  Narody pragną podtrzymać swoja tożsamość -- dla żyda to wstrętny nacjonalizm
  Narody pragną życia w dostatku i bezpieczeństwie socjalnym .. dla żyda to populizm, marksizm, komunizm, faszyzm.

  Tak żyd lansuje swoją wizję świata gdzie Narody są niewolnikami globalnej mafii żydowskiej.
  Zamiast bezpieczeństwa i socjalu chciwy żyd oferuje niewolnikom "róbta co chceta" degenerujcie się, uprawiajcie zboczenia...
  ale "własność prywatna jest święta" tu należy rozumieć że chodzi o to co żyd sprywatyzował z majątku narodowego do innego żyda.
  To już jest święta nienaruszalna własność zbiorowa globalnego żydostwa.

  A pożyteczni idioci kupują tą żydowskie propagandę.
  Wszystkie solidaruchy powtarzają te żydowskie hasła.
 • O niekończącej się prywatyzacji w dawno sprywatyzowanych USA
  Jak wygląda żydowska prywatyzacja w USA.
  Wydawało by się że w USA w ostoi kapitalizmu nie już czego prywatyzować.
  W sensie nieruchomości to pewnie już nie ma tam czego prywatyzować.

  Niemniej globalna mafią żydowska prywatyzuje na okrągło na pełną skalę...
  co prywatyzuje ?... podatki obywateli USA, zarobki obywateli USA.

  Tam globalna mafia odcedza swój haracz w obiegu strumienia pieniędzy na rynku.
  Ponieważ wszystko jest sprywatyzowane (a większość w rękach mafii) to rząd realizując swoje obowiązki musi je zlecać poprzez zamówienia rządowe firmom prywatnych (mafii). Tak jest w zbrojeniówce, w inwestycjach infrastrukturalnych, w opiece medycznej... we wszystkim co rząd musi zrobić... nawet w drukowaniu Amerykańskiej waluty.

  Z drugiej strony obywatel Amerykański znajduje się w środowisku w którym niemal wszystko należy do mafii. Chcąc kupić lekarstwa, paliwo, prąd, skorzystać z banku... kupuje od mafii (od firm należących do globalnej mafii żydowskiej)... no i musi płacić podatki ..które jak opisałem mafią skutecznie zagospodarowuje.

  USA to kolonia mafii zdegenerowana do najgłębszego dna den...
  Tam cały obrót finansowy pracuje na potęgę tej globalnej mafii.

  Nic dziwnego że mafia chce ten model powielić na resztę świata.
  Stąd w mediach o USA "największa demokracja świata", "oaza wolności"
  "amerykański styl życia", "amerykańskie wartości"
 • @Oscar 10:50:18
  Powyższy opis to przykład pasożytnictwa na najwyższym poziomie
  gdzie organizm dawcy został przeżarty pasożytami wzdłuż i w poprzek.
  Aż dziwne że ten organizm jeszcze żyje.

  Już zaczął zdychać (masowe bezrobocie, postępująca bieda, degeneracja społeczna, przestępczość).. gdy pasożyty zorientowały się że za doiły swoją dojną krowę niemal na śmierć głodową.

  Teraz szukają innych dojnych krów na świecie.
  Najbardziej im pasuje Rosja... bo bogata w zasoby naturalne i wielka.
 • 2.VI.1943 r. bandy UPA wspomagane przez ukraińskie chłopstwo
  dokonały rzezi na Polakach zamieszkujących wieś HURBY na Wołyniu.

  Zamordowano 250 Polaków.

  Wieczorem blisko 1.000 Ukraińców otoczyło wieś.
  Bestialsko mordowano Polaków siekierami i bagnetami.

  https://pbs.twimg.com/media/DermGsRWsAAFFUj.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY