Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
781 postów 6333 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Tylko u nas! Maciejczuk vs. Jabłonowski.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stosunki Polska, USA - Rosja, a globalny komunizm?

Debatę dwóch patriotów reprezentujących dwie różne orientacje geopolityczne - prozachodnią i prorosyjską - poprowadzi Marcin Rola na antenie wRealu24.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Yz7WgQznkYg

KOMENTARZE

 • Ale Maciejczuk łże.
  Dobrze, że oglądam te rosyjskie programy z udziałem Maciejczuka i Korejby, bo by mnie oszukał pan Tomasz, hłe, hłe, hłe, że jest Polakiem.
 • @lorenco 23:04:48
  Maciejczuk jest zwyczajnie słaby.Nie wiem czy ma jakieś wykształcenie (bo z kamerą jak również z publiką jest oswojony) ,ale wypada nieporadne.Mówi tytułami onetowych publikacji a i przy tym nie grzeszy elokwencją.Bardzo to jakieś amatorskie.Żałosne widowisko.
 • @ikulalibal 23:18:12
  Maciejczuk nie ma wykształcenia dziennikarskiego.
  Załapał się do rosyjskich programów jako" dziennikarz", bloger, Polak, znający dobrze j. rosyjski. Potem okazało się, że nie jest ani dziennikarzem ani rdzennym Polakiem. Cały czas obrażał Rosję.
  Kroplą, która przelała czarę, było jego przyznanie, że nie tylko brał udział w ekstremistycznych organizacjach, ale także brał aktywny udział w działaniach bojowych i strzelał. Sam o tym powiedział w jednym z programów telewizyjnych.
  9 maja 2018 roku jechał do Rosji pewien swojej bezkarności, bo przecież ruskie to głupie kacapy a zarobić w tv rosyjskiej coś znów trzeba, jednak na lotnisku Domodiedowo Tomasz Maciejczuk otrzymał powiadomienie o zakazie wjazdu na terytorium Rosji do 9 maja 2048 roku.
  Tak więc jego świetlana kariera w Rosji zakończyła się.
  Teraz jak widać chce się podczepić pod Jabłonowskiego, czyli zdobyć popularność i zarobić na życie w Polsce.
 • Prawda o Majdanie. Majdan, którego nie pokażą w wiadomościach.
  https://www.youtube.com/watch?v=c9R-2miO54w&t=2s

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY