Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
862 posty 7102 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Pojawił się nowy Geniusz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Typowany na następcę Hawkinga chłopiec uważa, że wykaże, iż zmarły naukowiec się mylił.

 

William Maillis z Penn Township ma jedenaście lat. Jako dziewięciolatek rozpoczął studia w Pensylwanii. Pełnymi zdaniami mówił jako siedmiomiesięczne dziecko. Z chwilą, jak miał 21 miesięcy zajął się matematyką. Dodawał. Z chwilą ukończenia dwóch lat geniusz dzielił liczby, a także czytał i pisał. Stworzył w tym wieku m. in. dziewięciostronnicową książkę „Happy cat” („Szczęśliwy kot”). Z chwilą ukończenia czwartego roku życia opanował Grekę, algebrę oraz język migowy. Do piątego roku życia opanował geometrię, a wraz z końcem siódmego roku życia znał już trygonometrię. Od tego roku szkolnego studiuje na Carnegie Mellon University.

 

 

 

Ojciec chłopca Peter Maillis wskazał, że jego syn jako pięciolatek przeczytał dwieście dziewięć stron książki do geometrii w jedną noc. Następnego ranka już ją opanował i rozwiązywał takie równania, jak obwód koła. Jak miał cztery lata zszokował nauczycieli w przedszkolu. Stwierdził wtedy, że nie jest możliwe „określenie szarego jako koloru”. Na pytanie czemu tak uważa odpowiedział: „szary jest odcieniem, a nie kolorem”.

 

O ile jego wstępny życiorys przypomina już jego poprzedników, równie uzdolnionych ludzi, chłopiec za swój cel postanowił, że udowodni, iż Bóg istnieje. Od razu wskazał, że ateista Stephen Hawking myli się. Chłopiec uważa, że zostanie astrofizykiem.

Sądzi, że znalazł błędy w teoriach Alberta Einsteina i Hawkinga odnośnie czarnych dziur. Jest przekonany, że swoimi pomysłami dowiedzie, że świat istnieje, a nie jest np. symulacją, jak uważają niektórzy fizycy.

Zdaniem Hawkinga: „Zanim zrozumiano naukę było naturalnym, że wierzy się w Boga stwórcę wszechświata, ale obecnie nauka oferuje bardziej przekonujące wyjaśnienia (…) Co my rozumiemy przez ‚my chcemy poznać umysł Boga’ jest chęcią poznania wszystkiego, co Bóg wie i jeśli byłby Bóg, ale nie ma go. Jestem ateistą”.

Środowiska ateuszy niejednokrotnie powoływały się na Stephena Hawkinga jako nie tylko autorytet naukowy, ale w pewnym sensie i moralny. Wskazywali, że skoro taki umysł uważa, że Boga nie ma – tak jest w rzeczywistości. Te same środowiska racjonalistów powoływały się na teorię katolickiego księdza o Wielkim Wybuchu, aby dowieść swoich tez. Dlatego pojawiły się głosy, iż jedenastolatek jest manipulowany przez rodziców i oni mu kazali, aby mówił o Bogu. Ojciec chłopca jest duchownym w greckim kościele ortodoksyjnym. Zaprzeczył, aby w jakiś sposób naciskał na syna. Zarazem dopatruje się znaków w fakcie, że razem z małżonką posiadają przeciętny iloraz inteligencji, a ich dziecko uzdolnienia. Psycholog z Stanowego Uniwersytetu w Ohio Joanne Ruthsatz przebadała chłopca. Wskutek otrzymanych wyników określiła go geniuszem.

Rodzice chłopca nie odcinali go od innych dzieci. Wedle ojca interesuje się oprócz fizyki i matematyki sportem, ogląda seriale w telewizji. Odróżnia się od innych dzieci, że jego marzeniem jest „dowieść w naukowy sposób, że Bóg istnieje”.

Na pytanie dlaczego czuje potrzebę udowodnienia istnienia Boga w ten sposób wyjaśnił: „Cóż, ponieważ są ci ateiści próbujący powiedzieć, że nie ma Boga, kiedy w rzeczywistości mają więcej wiary w to, że nie ma Boga niż w uwierzenie, że jest Bóg (…) Ponieważ więcej sensu wynika, że ktoś stworzył świat niż że świat stworzył się sam przez się. To wymaga więcej wiary, aby rzec, że świat stworzył się sam przez się niż powiedzenie cokolwiek innego, że świat został stworzony, ponieważ jest to bardziej logiczne”.

Jedenastoletni geniuszy wyjaśnia, że odkrycie bozonu Higgsa rozmija się z teorią Einsteina, że wszystko sprowadza się do grawitacji. Objaśnia, że grawitacja nie istnieje sama przez się, ale jest częścią składową, bo dotyka oddziaływań. Tak zwana „Boska cząstka” na gruncie fizyki oznacza, że bez niej by nie istniała masa w materii. Doktor Piotr Zalewski z Zakładu Fizyki Wysokich Energii Narodowego Centrum Badań Jądrowych objaśniał po odkryciu cząstki Higgsa na antenie Polskiego Radia, że wprost dowodzi ona ewolucji Wszechświata. Innymi słowy dzięki bozonowi przemienił się w formę nam znaną.

Tak lubiane przez ateistów teorie zakładają odwieczność istnienia, czyli brak początku świata, czy jego zmiany. Tu jednak na łonie fizyki zaczynają się implikacje tego rozumowania w postulowanym u Einsteina modelu czasoprzestrzeni. Maillis wskazuje, że kresem tych rozumowań jest dojście do wniosku, iż nic istnieje z niczego. Pominięcie Boga wymaga m. in. uznania, że grawitacja stworzyła grawitację.

Młody geniusz wychodzi ze stanowiska, że świat istnieje w Bogu, bo jest to konsekwencja istnienia czasu i przestrzeni. Uznanie, że Stwórca jest przyczyną prowadzi ku wnioskowi, że nie dotykają go pewne reguły. Zarazem tu kryje się logiczna konsekwencja uznania, że Bóg jest poza czasem i przestrzenią skoro je ustanowił.

„Nauka i wiara powinny być razem” – uważa jedenastoletni geniusz. Nie jest w tym postanowieniu osamotniony. Fizyk teoretyczny Michio Kaku oświadczył, że dowiódł istnienia Boga. Twórca teorii strun wychodzi ze stanowiska, że Bóg jest Stwórcą. Aczkolwiek posuwa się dalej i uważa, że istniejemy w jedenastu wymiarach przestrzeni.

Michio Kaku od Williama Maillisa różni jednak cel główny – skoncentrowanie na Bogu. Spór o powstanie świata oraz dociekanie jego początków należy do cegiełek jakie określają dziś rządy, popkulturę, czy rozumienie kwestii moralnych.

Nauki społeczne pomijają wpływ ateizmu na życie społeczne. Przykładowo wrześniowe badania Nature Human Behaviour z 2017 autorstwa akademików Willa M. Gercaisa, Dimitrisa Xygalatasa i innych dowodzą, że w skali globu istnieje przekonanie, że odcinanie się od duchowości prowadzi ku złu. Prym w takim myśleniu wiodą Indie, Singapur, Zjednoczone Emiraty Arabskie, a także… Chiny oraz Stany Zjednoczone. Wedle tych ustaleń mieszkańcy wymienionych tu krajów mają uprzedzenia względem ateistów, że są pozbawieni tego poziomu moralności, co osoby religijne.

Cytowane wcześniej badania idą w kierunku umacniania przekonania w społeczeństwie, że ateizm jest prześladowany. Za tym idą akcje zdejmowania krzyży, ograniczania religii katolickiej o czym pisał m. in. ostatnio Newsweek w tonie narzucania religii niewierzącym z okładkowym nawoływaniem, że tak dzieje się „w służbie kościoła”.

Do obrazku o prześladowaniach ateistów rodem z Huffington Post nie pasuje np. fakt, że twórca prawa Boyle’a Robert Boyle finansował tłumaczenia Nowego Testamentu po irlandzku i turecku. Ku zapomnieniu ateiści oddają „The Christian Virtuoso”, bo dopisek w tytule „aby być dobrym chrześcijaninem” nie pasuje do dzisiejszych czasów.

Fakt bycia zagorzałym kreacjonistą przez Williama Thomsona Kelvina jakoś nie przeszkadza zarazem ateistom w posługiwaniem się Kelwinami przy określaniu barw, czy ustalania poziomu hałasu (szum termiczny Johna B. Johnsona i Harry’ego Nyquista). Co innego zaś czynią z taką symboliką, jak krzyż w miejscach publicznych.

Przyszłość Williama Maillisa nie jest znana. Główne media przemilczają jego istnienie. CNN tylko wzmiankowało, że w młodym wieku dostał się na studia. Pomimo upływu lat dalej brakuje dowodów na istnienie Stwórcy uznawanych przez wszystkich ateistów. Przyjrzenie się historii pozwala na odkrycie np. definicji Anzelma z Canterbury, że Bóg wedle jego definicji: „coś, ponad co nic większego nie można pomyśleć”, czyli wykraczający poza myśl człowieka. To jego zdaniem dowodzi istnienia Stwórcy.

Przed Williamem Maillisem istnienia Stwórcy starożytni doszukiwali się w celowości, ruchu u Arystotelesa, czy stopnia doskonałości, co głosił Augustyn z Hippony. Diogenes z Apolinii sądził, że rozum jest filarem świata. Hugon od Świętego Wiktora wskazywał, że skoro istnieje świat to i istnieje Bóg. W czasach nam bliższych profesor Uniwersytetu Oksforda Richard G. Swinburn dowodził, że zebranie szeregu dowodów takich jak ład wokół nas, istnienie, świadectwa ludzi i dzieje człowieka dowodzą, że jest bardziej prawdopodobne, iż Bóg jednak istnieje.

Do tej tradycji sięga jedenastoletni Maillis, choć on koncentruje się na fizyce. Ma tym samym szansę na ocalenie ludzi od ateizmu. Tacy ateusze, jak Pol Pot, czy Józef Stalin odpowiadają za masowe mordy ludzi na skalę liczoną w milionach. Profesor Rudolph Rummel marksizmowi, czyli odcięciu od Boga i religii w pełnej postaci, przypisał między 1917 a 1987 rokiem 110 milionów 286 tysięcy zabitych. Guttmacher Institite podaje, że w imię prawa do zabicia dzieci nienarodzonych ginie ich ponad 56 milionów rocznie. Oznacza to, że w ciągu dwóch lat traci życie więcej osób niż podczas II wojny światowej. W ciągu dekady zaś w imię propagowania ateizmu znika więcej osób, niż Twitter ma realnych użytkowników.

 

http://prawy.pl/71653-typowany-na-nastepce-hawkinga-chlopiec-uwaza-ze-wykaze-iz-zmarly-naukowiec-sie-mylil/

KOMENTARZE

 • Nowy model wskazuje, że Wszechświat może istnieć od zawsze
  https://tylkoastronomia.pl/sites/default/files/styles/large/public/9682279_s_6.jpg

  Większość naukowców jest przekonana, że Wszechświat powstał w wyniku Wielkiego Wybuchu. Teoria ta, która miałaby wyjaśniać jego powstanie, jest bardzo popularna. Jednak uczeni opracowali nowy model, według którego Wszechświat istnieje od zawsze a Wielki Wybuch nigdy nie miał miejsca.

  Najnowszy model Wszechświata został opracowany przez Ahmeda Faraga Ali'ego z egipskiego Benha University oraz Sauryę Das z brytyjskiego University of Lethbridge. Uważają oni, że osobliwość z której rozpoczął się Wielki Wybuch jest największym problemem ogólnej teorii względności, ponieważ wygląda to tak, jakby wszelkie prawa fizyki nagle przestały działać.


  Model naukowców uwzględnia ciemną materię i ciemną energię, próbując rozwiązać wszystkie problemy ale jednocześnie odrzuca teorię Wielkiego Wybuchu. Uczeni w swoich badaniach opierali się o prace fizyka teoretyka Davida Bohma, który na początku lat 50. badał możliwość zastąpienia geodezji klasycznej trajektoriami kwantowymi.


  Ali i Das zastosowali te trajektorie do równań, które również w latach 50. opracował indyjski fizyk Amal Kumar Raychaudhuri. W ten sposób udało się otrzymać poprawione o korekcję kwantową równania Friedmanna, czyli podstawowe równania kosmologii relatywistycznej, które określają ewolucję Wszechświata.


  Opracowany przez nich model posiada elementy teorii kwantowej oraz ogólnej teorii względności. Ali i Das zakładają, że Wielkiego Wybuchu nigdy nie było a Wszechświat, w kategorii fizycznej, jest wypełniony kwantowym płynem, który składa się z tzw. grawitonów - jest to hipotetyczna cząsteczka, która nie posiada masy i odgrywa kluczową rolę w kwantowej teorii względności.


  Źródło:
  http://phys.org/news/2015-02-big-quantum-equation-universe.html
 • Logiczne
  "Jedenastoletni geniuszy wyjaśnia, że odkrycie bozonu Higgsa rozmija się z teorią Einsteina, że wszystko sprowadza się do grawitacji. Objaśnia, że grawitacja nie istnieje sama przez się, ale jest częścią składową, bo dotyka oddziaływań. Tak zwana „Boska cząstka” na gruncie fizyki oznacza, że bez niej by nie istniała masa w materii."

  "Młody geniusz wychodzi ze stanowiska, że świat istnieje w Bogu, bo jest to konsekwencja istnienia czasu i przestrzeni. Uznanie, że Stwórca jest przyczyną prowadzi ku wnioskowi, że nie dotykają go pewne reguły. Zarazem tu kryje się logiczna konsekwencja uznania, że Bóg jest poza czasem i przestrzenią skoro je ustanowił."
 • @Lotna 16:53:06
  Bóg jest globalną świadomością.
  Każda istota posiadająca Świadomość - jest częścią Boga.
  Nie mylić z Bogiem przedstawianym przez religie.
  Indianie HOPI mówią, że Bóg to Kosmos.
 • @Talbot 18:04:08
  "Bóg jest globalną świadomością."

  Czyli jaka świadomość, taki Bóg? Ostatnio nie jest ten Twój bóg w najlepszej kondycji.
  Daj sobie spokój, nie rozśmieszaj mnie.
 • @Lotna 18:18:28
  Nie jesteś zbyt lotny - Lotna.
 • @Talbot 18:33:21
  Natomiast Ty nie jesteś zbyt oryginalna, Talbot.
 • Talbot
  Jak Pan uważa, czy bozon możemy zaliczyć do cząstek z których zbudowana jest materia czy jest on jedynie odpowiedzialny za przenoszenie oddziaływań między innymi cząstkami?
 • @Talbot 11:22:23
  Mi się podoba model w którym istnieje jeden Wszechświat statyczny a w nim są mniejsze,jak nasz, pojawiają się (Wielki Wybuch) i znikają (Wielki Kolaps) , oddziaływają na siebie grawitacyjnie (Ciemna Energia i Ciemna Materia). A jeszcze teorie strun można w to wpisać.
 • "Piekło na Ziemi My tu jestesmy" -- Pobudkaaaaa !!!!!!!!!
  .

  https://youtu.be/SRY2xyFeA9Q?t=1m7s


  .
 • @Lotna 18:18:28
  Cosik mi się widzi że na świadomość i zdolności poznawcze człowieka został programowo nałożony pewien limit, podobnie jak producenci ciężarówek w niektórych krajach mają obowiązek ograniczyć softwearowo lub mechanicznie limit prędkości swoich pojazdów do 110 km/h, więc przez to nie tylko nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić pewnych rzeczy, ale nawet właściwie sformułować pytań. Ponoć naukowcy intensywnie pracują nad zniesieniem tego limitu, który zapewne ma swe sztywne żródło w DNA, jak również chwilowe uwolnienie/poszerzenie świadomości przy pomocy chemicznych stymulantów. Po to też między innymi tworzy się autonomiczną sztuczną inteligencję aby "zaskoczyła nas" swym niekonwencjonalnym podejściem do realu i wirtualu. Póki co, to do każdej koncepcji powstania i budowy wszechświata zawsze będzie można się przyczepić pytaniem: a co było wcześniej, co było siłą napędową, kto stworzył Boga, czy suma przypadków i zbiegów okoliczności może stworzyć wszystko co nas otacza, itp.
 • @fretka 18:54:43
  "Jak Pan uważa, czy bozon możemy zaliczyć do cząstek z których zbudowana jest materia czy jest on jedynie odpowiedzialny za przenoszenie oddziaływań między innymi cząstkami?"

  A co to jest materia?
  Materia składa się podobno z atomów - wokół atomów są elektrony - a w środku jest pustka.
  Gdyby powiększyć atom do wielkości Ziemi, to z jednego końca do drugiego - podróż zajmie lata świetlne.
  Materia jest energią tak jak wszystko we wszechświecie. Materia powstała z odpowiednio zmodulowanej energii fotonów.
 • "Typowany na następcę Hawkinga chłopiec" to następna kratura ELIT! ONI ubliżają ludzkiej inteligencji - Drwią, kpią i wyszydzają
  się z nas!


  ONI wiedzą, że wszystkiego co nauczono ludzi w przez NICH CONTROLOWANYM SYSTEMIE EDUKACYJNYM to są KŁAMSTWA!!


  Wiedzą, że absolwenci tych szkół przygotowani sa nie do myślenia, tylko do ROBOTy ZLECONEJ.


  Grawitacja NIE INTNIEJE !! - Zapytajcie się Tesli !!!


  Kwanty (cząsteczki) nie istnieją !!!

  Cały świat jest ANALOGOWY !!!


  Matematyka jest wymysłem Szatana i używana jest przez zwiedzionych
  LUDZI !!!


  Tak zwani "EXPERCI" są w stanie projektować świat CYFROWY - MARTWY !!

  - I właśnie taki, NIEBOSKI i NIELUDZKI GRAJDOŁ NAM ZBUDOWALI !!


  Wszystko jest JEDNYM POLEM - FIELD !!

  Istnieje tylko ENERGIA, Ether, wibracje i zjawisko MAGNETYZMU.


  Nikt nie jest w stanie złapać fotonu, electronu, protonu ani dzwieku !!


  Bez materii lub instrumetów interpretujacych różne, lub jedną
  częstotliwość wibracji pola, światło i dziwięk nie istnieją !!!


  !!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=ZFMn3xeP73E


  !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=zVjti5ntvbY


  https://i.ytimg.com/vi/eo1bU5kpVXE/hqdefault.jpg
  https://www.adobemagazine.tv/image?img=var/uploads/videos/ZFMn3xeP73E.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/9yi0WHKtRd4/maxresdefault.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/qrXmO6PUbjA/hqdefault.jpg


  .
 • @Krystyna Trzcińska 20:06:43
  Te Elity to Iluminaci - oni znają prawdę o istocie powstania świata.
 • Iluminatci (oświeceni) to są nawyżsi kapłani wywodzący się z najwyższej ARYSTOKRACJI EGIPSKIEJ. PAPA jest tylko 5 licząc od góry
  .

  Kapłani wyższego szczebla/wtajemniczenia, stoją w cieniu i są oni kapłanami tychże najwyższych elit arystokracji.

  Jest to jedna wielka rodzina powiązana krwią - Genami.


  Oni totalnej władzy nad ludzkością i światem nigdy nieodpuścili i nie mają zamiaru tej dla nich fantastycznej sytuacji zmieniać


  Oni dorwali się do władzy wcześnie - dawno, dawno temu.

  Poznali tajniki sprawowania władzy i sztukę tę udoskonalają bez przeszkód do dziś!


  Elity rządzą się według STAREGO TESTAMĘTU !!!

  Każdy kto poznał ich tajemnicę i zaczął ją rozmowszechniać zostawał mordowany w najbardziej wyszukany, wyuzdany, okrutny sposób.


  Rewelacje objawiane i Nauki głoszone przez ich Odkrywcę-Nauczyciela-Zbawiciela zostały spisane po to, by je omotać i zagmatwać setkami bezwartościowych, zmyślonych i nie mającymi nic wspólnego z Jego Nauką opowiastkami, których jedynym zadaniem jest odciągnąć ludzi od Prawdy i w efekcie zwieść ludzkość.


  Papa (ojciec) satanista - Piąty Kapłan w chierachii.

  http://www.mp3.xyz/th/h/1nVOjRXz1og.jpg


  .
 • Strój najwyższego kapłana.
  .

  Przeczytaj w linku "ASK/ABOUT/ILLUMINATI
  https://www.google.com/search?biw=1585&bih=954&tbm=isch&sa=1&ei=g54EW-z2EaeU0gKGl5fwBA&q=illuminati+high+priests&oq=illuminati+high+priests&gs_l=img.3...3362.7462.0.8229.6.6.0.0.0.0.325.814.0j2j1j1.4.0....0...1c.1.64.img..2.0.0....0.uQpCnAmNuuA#imgrc=_zh6QSJ19MtSxM:&spf=1527029393578  http://illuminati-zeitgeist.com/wp-content/uploads/2015/07/tumblr_nqze78SjBs1rj9sw5o1_540-313x555.jpg
  http://www.ncregister.com/images/uploads/fulton_sheen_facebook.jpg
  http://www.nowtheendbegins.com/wp-content/uploads/2015/12/oath-of-loyalty-to-adolf-hitler-two-finger-salute-nazi-germany-1934-nuremburg-933x445.jpg
  https://s.abcnews.com/images/Business/AP_satanic_temple_mm_150727_12x5_992.jpg


  .
 • Biblię napisano po grecku, X =600 KRZYŻ to liczba Szatana.
  .


  http://maninhispyjamas.com/wp-content/uploads/2015/03/666.jpg
  http://www.mostholyplace.com/wpimages/wpc92dccc2_1a.png


  Wasza "Służba Zdrowia"

  https://usercontent1.hubstatic.com/868406_f520.jpg
  Grecki symbol biblijnego niejakiego Jezusa.


  https://churchpop.com/wp-content/uploads/2015/08/symbols-700x438.jpg

  Masoński paw i symbole władzy - Laska i żelazny pręt.

  https://lh3.googleusercontent.com/-HQwyUsCkbok/WEc2avln6yI/AAAAAAAAAe0/f2-QSztAVMI/s640/cb50b11968.jpeg
  http://www.sabbathcovenant.com/doctrine/jesus_christ_is_the_antichrist_files/image042.jpg  .
 • Grecki Pan bóg ----- (Rogi) 11 + 11 = 22 Grecy do Słowian przytargali język religijno-naukowy (Pani gr. znaczy - szmata)
  .


  https://greekgodpan.files.wordpress.com/2013/03/3069458369_39183e0c37_o.jpg
  .
 • Dla tych co potrzebują objaśnienia - Święty witraz przedstawiający dziecko obdarowane "Wielką Łaską (Laską) Pana Ami(e)na
  .
  Jak widać na załączonym obrazku, to nie jest ŚWIĘTO-KRADZTWO !!  - Tym świętym witrażem święci ojcowie uczcili i upamiętnili RELIGIJNE ŚWIĘTO ŻYMskie!!!!  https://i.pinimg.com/originals/15/21/09/15210960dd2257261c6db927f0a3d70f.jpg
  .
 • UFO - Istoty Pozaziemskie - Moja Percepcja - Sławomir Lernaciński
  https://www.youtube.com/watch?v=eCqUrUnNMBw
 • @trzy pifka z wieczora - coto za geniszu???
  ciekawy jestem, czy Nowy Geniusz przepowiedział
  - rychły sukces protestujących matek osób niepełnosprawnych (nie można dzieci trzymać tak długo w mateczniku na Wiejskiej)
  - konieczność edukacji ich (chyba do sejmu przyleci helikopter, z którego na linie spuści się jakiś Rysio Petru w roli korepetytora, by im uświadomić, że zdecydowana część postulatów została uwzględniona, a zmian w budżecie nie da się zrobić ad hok, z dnia na dzień (ale chyba tyle zaczyna pani Harwig rozumieć powoli).
  - wiara w cuda nie zawsze popłaca, racjonalizm u Słowian zawsze w cenie, więc chyba zacznie do nich powoli docierać, że sama wizyta Lecha W. nic im nie pomoże, a rychły zjazd NATO w Warszawie (trzeci rok po roku, sic!) - niczym po magicznym "Niech stąpi duch Twój" - ducha wiary w protestującej braci wznieci.

  https://www.youtube.com/watch?v=TOx1YFuGQ2A
 • Młody geniusz musi jeszcze dorosnąć.
  To co piszą o młodym geniuszu świadczy o tym że jeszcze nie dojrzał.

  Dobra pamięć i dobra umiejętność rozumienia tego co się czyta to doskonały fundament...ale to nie wszystko.
  Dalej to już pola nieznane .. i trzeba samemu przetwarzać top co znane na to co nieznane..
  Dziecięce doświadczenia to za mało.. geniusz musi dorosnąć.
 • @Krystyna Trzcińska 20:06:43
  Ciekawe wnioski.
  Ja doszedłem do podobnych wniosków.
  Mianowicie świat jest struktura elektromagnetyczną w tym grawitacja.
  Wszystko jest jakąś forma istnienia pola elektromagnetycznego...
  materia oczywiście też.

  Być może jest tak że samo pole elektromagnetyczne posiada jakąś głębszą strukturę (własności próżni) ... poza tym geometria i czas są ściśle związane z polem EM.
  Cztery jednostki podstawowe dwie związane z przestrzenią i czasem oraz dwie związane z polem EM opisują ca wszystkie znane relacje fizyczne.
  (m,s , V, A lub m,s, qe, qm lub m, s, H, E...itd)
  kg jako jednostka nie jest potrzebny jest wtórny pochodny...
  Energia jest wyrażana podstawowymi jednostkami..
  Zamiast jednej z jednostek (dowolnej) można wykorzystać jednostkę Energii... i taki system miar dalej jest kompletny..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY