Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
747 postów 6158 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Rosyjoniści.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Победа евреев...

 

 

Wstrzymywałem się z oceną klątwy jaką rzucił na Polskę sanhedryn kapłanów mrocznego kultu hitlerowskiego ludobójstwa, pasożytów i wyzyskiwaczy czerpiących zeń profity na wzór faraońskiej kasty, do czasu aż sytuacja wyklaruje się na próżno jednak jak widzę wnioskując nie tylko po niedawnej auszwicowej chucpie w wykonaniu prezydĘta Izraela składającego hołdy żydowskim terrorystom i nazistowskim kolaborantom zarazem, ale i mocnym postanowieniu na dniach zdurniałych już do reszty Amerykanów by pchnąć nas w łapy Rosji oraz zblatowanych z nimi Niemiec [ i nie zaradzi temu desperackie odwracanie kota ogonem przez prawicowych syjonistycznych gawnojedów pokroju Ssakiewicza czy Terlikowskiego, że to wszystko ''wina Tuska'' a tak w ogóle to ''Polacy nic się nie staaaało'' ]. Pożytek z tego przynajmniej taki, że co bardziej rozgarnięci ale naiwni zwykle rodacy doznają ozdrowieńczego szoku a przydałyby się sole trzeźwiące zakompleksiałemu narodowi skłonnemu przez to brać za dobrą monetę gorące zapewnienia szemranych ''sojuszników'', zwykle cynicznych szulerów, może nabierze dzięki temu zdrowego sceptycyzmu do gromkich haseł nie popartych konkretami i przestanie tak ochoczo łykać serwowane przez tamtych ochłapy nauczywszy się za to wreszcie kalkulować na zimno jak należy. Niestety te niepobożne życzenia mąci uzasadnione całkiem podejrzenie, iż słuszne oburzenie Polaków, ich wkurw nie owijając w bawełnę zdyskontuje jak wspomniano Moskwa, stąd tym bardziej godzi się uwyraźnić w tym miejscu ów wielce kłopotliwy dla wyznawców rzekomego ''słowiańskiego katechona'' jak i ślepo zapatrzonych w Izrael rodzimych neokoszerwatystów fakt, iż ostatnimi działaniami jednoznacznie żydowskie państwo wraz z diasporą wpisały się w rosyjską politykę historyczną i nie tylko zresztą, ale dla porządku na tejże i jej punktach zbieżnych z izraelską skupimy się w niniejszym wpisie.

Niekrótki jak to zwykle bywa na tym blogu uprzedzam rys historyczny wypada zacząć od przypomnienia świeżej dość a jakoś mało eksponowanej w polskojęzycznych merdiach, szczególnie tych ''naszych'', informacji iż latem zeszłego roku Kneset ustanowił i to przez aklamację obchody rocznicy zakończenia II-ej wojny światowej naznaczając nie 8-go jak to dzieje się w cywilizowanym świecie a 9 maja jako Dzień Zwycięstwa w Izraelu, czy raczej wypadałoby rzec ''pabiedy'' tak jak to było właśnie w ZSRR i podporządkowanych mu demoludach a do dziś jest praktykowane w Rosji oraz innych postsowieckich respublikach - dobitna oznaka, że żydowskie państwo położone w Palestynie stanowi raczej jedną z nich a nie ''kolejny stan USA'' o co dotychczas było posądzane [ bodaj jedynie jawna agenda informacyjna Rosji portal ''Sputnik'' doniósł o tym haniebnym fakcie w triumfującym tonie, uprzedzając jednak wrzask ''konserwatywnych syjonistycznych gawnojedów'' parafrazując Targalskiego jakobym był ''pudłem rezonansowym Kremla'' [ j.w. ] odsyłam do anglojęzycznych wydań stricte żydowskich dzienników wskazujących na wielkie poparcie wśród tamtejszych Jewriejów dla takowych działań oraz na strony izraelskiego parlamentu, gdzie prawdziwość podanych informacji łatwo zweryfikować ze skutkiem pozytywnym, stąd morda w kubeł prawicowe szabes goje ]. Nie dziwota więc, że Putin omal nie popłakał się dziękując za to serdecznie Izraelczykom w telewizyjnym wywiadzie, taki zeń sentymentalny chłopina, zresztą jego zażyłe stosunki z władzami Żydolandu oraz obrzydliwe umizgi doń Netanjachuja wraz z prezydencką szumowiną, tą co to nam nawrzucała w Auszwicu ostatnio, są znane wszędzie tylko nie nad Wisłą bo nie w smak to zarówno tutejszym autentycznym ruskim trollom ślepo zapatrzonym w miraż ''słowiańskiego katechona'' jak i może przede wszystkim nawet zakamieniałym prosyjonistycznym tępakom na prawicy pokroju [p]osła Dziedziczaka dla których czas zatrzymał się na wojnie sześciodniowej i w okresie dawno już przebrzmiałego konfliktu Izraela z ZSRR na tle poparcia wówczas przez ten ostatni nie tych Semitów co trzeba czyli Arabów.

Ponieważ w naszej obrazkowej epoce jedno zdjęcie znaczy więcej niż tysiąc słów zanim przejdę do referowania dalszych nudnawych dla większości a jakże ważkich i mało znanych faktów z prehistorii Izraela i jego związków z komunizmem zapodam w tym miejscu krótką serię wymownych fot żydowskich weteranów krasnej armii dumnie prężących starcze cyce udekorowane oczojebnymi bateriami medali :

 
 
 
 


https://www.timesofisrael.com/israeli-red-army-veterans-show-off-their-medals-for-victory-day/

https://www.timesofisrael.com/the-forgotten-jews-of-the-red-army/

Jak widać izraelski parlament jedynie oficjalnie usankcjonował świeckie bałwochwalstwo odbywających się już od wielu lat żydowskich obchodów sowieckiej pabiedy :

Całość wraz z filmami

//stanczyk1.blogspot.com/2018/05/rosyjonisci.html

KOMENTARZE

 • Wiem, wiem...
  Ten artykuł obraża Związej Soviecki.

  https://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201303/1364151918_beh3wz_600.jpg
 • *1
  albowiem zupełnie nie rozumiesz istoty problemu.
  A użyte przeze mnie słowo "problem" ma tu swoje specjalne znaczenie ale o tym za chwilę.
  Otóż Żydzi nie świętują "rosyjskiej pobiedy" (a każdy kto ci wmawia co innego kłamie)
  ŻYDZI ŚWIĘTUJĄ SWOJE ZWYCIĘSTWO w II Wojnie Światowej.Według żydowskiej elektronicznej encyklopedii półtora miliona Żydów służyło w armiach koalicji antyhitlerowskiej.500.000 w armii czerwonej , 500.000 w armii amerykańskiej,reszta w innych armiach koalicji.
  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8_%D0%B2%D0%BE_%D0%92%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B9_%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B5

  Tak więc skończył się czas i lepiej o nich zapomnieć, kiedy Żydów postrzegało się wyłącznie jako :żałosne,bierne,apatycznie idące na śmierć,czekające na ratunek,ofiary.
  Żydzi byli wojownikami.Bronili miast,forsowali rzeki,bombardowali pozycje wroga,czyhali na wroga w lasach.Jednym słowem walczyli.I wygrali.
  A skoro wygrali mają prawo świętować swoje zwycięstwo.
  Mogą to robić tym łatwiej że znaleźli nie na tym świecie tacy frajerzy którzy "klub zwycięzców" opuścili dobrowolnie,chętnie i bez żalu.
  Teraz w "klubie" zasiedli Żydzi a ci którzy klub opuścili i znaleźli się na zewnątrz już wkrótce (naprawdę już wkrótce) zasilą szeregi przegranych.Czyli pokonanych.
  Czy to jest dla ciebie jasne Talbocie?
 • @ikulalibal 18:28:07
  Pomnik wdzięczności Armii Czerwonej został postawiony w mieście Netanja w centralnym Izraelu. Monument odsłonili wczoraj prezydenci Izraela i Rosji

  https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_kVGRiSbSgWrn5W0oA42lkJ1s1fu8VWTD,w300h223.jpg
 • @Talbot 18:38:29
  Bosze jaki ty jesteś ciemny! zupełnie jakbyś nie miał internetu.
  Odsłaniali w 2012 r.Ale istotą jak piszesz "monumentu" nie są te trzy skrzydła ale te widoczne w tle czarne bloki.
  Czy możesz tam zajrzeć? (istnieje szansa że może wtedy załapiesz)
 • @ikulalibal 18:28:07
  "Czy to jest dla ciebie jasne Talbocie?"

  Jasne jest to, że to nie Słowianie walczyli za Rodinu - tylko Jewrieje.
  Medalami też oni się poobwieszali.
 • @Talbot 18:48:00
  Richard Pipes dies (1923-2018). R.I.P.
  He was one of the greatest historians writing on Russia.
  Many of his books would remain classic, including ‘The Russian Revolution’.

  https://pbs.twimg.com/media/DdaRj8iX4AET3Pi.jpg
 • @Talbot 18:48:00
  //Medalami też oni się poobwieszali.//

  Przywilej Zwycięzców.
  Otwarta pozostaje kwestia zwyciężonych.

  PS

  ładnych ja się rzeczy dowiaduje ! ponoć gdyby nie Żydzi stanowiący niemały procent w ruskiej partyzantce to wszystkie niemieckie wojskowe transporty na Wschód dotarły by w nienaruszonym stanie.
  AK nie przedsięwzięło ani jednej akcji dywersyjnej wymierzonej w "zapatrzenie" wschodniego frontu.
  Nie wiesz Talbot gdzie można sprawdzić prawdziwość tej informacji?
 • oj tam, oj tam
  http://img.wiocha.pl/images/3/f/3f3e548ce14b4114c78321d7472b1538.jpg
 • @ikulalibal 19:08:47
  Nie wiesz ikulalibal gdzie można sprawdzić prawdziwość tej informacji?

  „Zabić wszystkich”
  Koniuchy były małą wioską w powiecie lidzkim, w województwie nowogródzkim. Liczyły zaledwie 300 mieszkańców żyjących w 60 gospodarstwach.
  Były parokrotnie grabione przez sowieckich partyzantów, którzy rabowali bydło, żywność i odzież. Dlatego mieszkańcy powołali w końcu grupę samoobrony. Udało im się skądś zdobyć kilka karabinów. Kolejny napad został odparty – po oddaniu przez chłopów strzałów ostrzegawczych Sowieci wycofali się. Radość mieszkańców nie trwała długo. Dowództwo czerwonej partyzantki wydało na niepokorne sioło wyrok śmierci.

  W dokumentach sowieckich, również we wspomnieniach „bojców” żydowskich Koniuchy występują jako „wieś najbardziej zagorzała w samoobronie”, „centrum partyzanckich intryg” tudzież „siedlisko wrogich band”, które mieli tworzyć „nacjonaliści oraz elementy kułackie”, „znani z niegodziwości”. Tym niemniej wybierając jako cel ataku tę właśnie miejscowość nie kierowano się konkretnymi „przewinami” mieszkańców – Koniuchy miały być zniszczone, aby dać zastraszający przykład innym polskim wioskom. Jak wyznał żydowski uczestnik napadu, wydane rozkazy nakazywały uśmiercenie nie tylko wszystkich mieszkańców, ale nawet całego żywego inwentarza. W Koniuchach nie mogła zostać nawet iskierka życia.

  W nocy z 28 na 29 stycznia Sowieci otoczyli wieś. W ataku wzięło udział ok. 120 partyzantów z takich grup, jak „Śmierć faszyzmowi”, „Śmierć okupantowi”, „Margirio”, „Piorun” oraz oddziału im. Adama Mickiewicza, podległych Brygadom: Wileńskiej i Kowieńskiej tzw. Litewskiego Sztabu Ruchu Partyzanckiego. Wśród napastników znajdowało się, obok rosyjskich i litewskich komunistów, kilkudziesięciu Żydów z Brygady Wileńskiej oraz z innych oddziałów.
 • Ferdynand Antoni Ossendowski wielki Polak i wielki przyjaciel Rosjan.
  .

  https://kresy24.pl/osobisty-wrog-lenina-antoni-ferdynand-ossendowski/

  Po zajęciu Warszawy przez Armię Czerwoną, w styczniu 1945 roku do niewielkiej podwarszawskiej miejscowości Żołwin przybyła delegacja oficerów NKWD. Pilnie poszukiwali Ferdynanda Ossendowskiego, który mieszkał tu przez ostatnichkilka lat. Okazało się, że zmarł kilka dni wcześniej i został pochowany na cmentarzu w sąsiednim Milanówku.


  http://kresy24.pl/wp-content/uploads/2015/04/ossendowski-lenin.jpg
  .
 • Lenin był NIEMIECKIM AGENTEM - Ferdynand Antoni Ossendowski.
  .


  https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=sites&srcid=ZGVmYXVsdGRvbWFpbnxzMjRoN21pY2hhbGhyeW5pZXdpY2tpfGd4OjEyODhjZTZjYzNkMjBmZDk


  "... Szczególnie chętnie posługiwano się wynikami śledztwa, przeprowadzonego jeszcze przy Kierenskim.


  Mieńszewicy, posiadający dokumenty sądowe, dowodzili, że Lenin i jego pomocnicy byli płatnymi agentami Niemiec. (!!!!)


  Rada Komisarzy ludowych otrzymała z Niemiec pieniądze przez niejaką Sumenson, mieszkającą w Sztokholmie.

  Zarzut był ciż¿ki i wywierał wra¿enie w szerokich masach ludności.

  Nawet komunioeci byli zbici z tropu i z powątpiewaniem kiwali głowami, pytając siebie:


  – Lenin nic na to nie odpowiada?... To – dziwne!... (!!!)


  Dyktator zawołał i skinął na stenografistkę. – Proszę zapisć krótkie ośewiadczenie moje i jutro umiścć w gazetach!


  Przeszedł się po pokoju i podyktował:

  – Pieniądze istotnie były otrzymane od towarzyszki Sumenson. O ich pochodzeniu wiedzą dokładnie Karol Liebknecht, Klara Zetkin, Róża Luxemburg, Franz Platten i inni internacjonalioeci zagraniczni.


  Żądamy stanowczych dowodów, że wskazana suma, niedostateczna jednak aby sprzedać Rosję Wilhelmowi II–mu, pochodzi z kasy g³łwnego sztabu niemieckiego (!!!),

  – Do jutrzejszych gazet najgrubszym drukiem!
  Po wyjsciu stenografistki, telefonicznie porozumiewał się z Dzierżyńskim i Petersem.

  W nocy rozległ się niecierpliwy sygnał telefonu.


  Mówił Dzierżyñski:

  – Załatwilioemy wszystko. Łotysze przyłapali trzech dziennikarzy, posiadających materjały śeledztwa.

  Przed kwadransem zostali straceni...

  Dziękuję! – odpowiedział Lenin. – A miejcie baczne oko nad tą sforą szczekającą!

  – Wiemy o ka¿dym ich zamiarze! – brzmia³a odpowiedŸ.

  – Jutro ma byæ próbna manifestacja na czeoeæ Zgromadzenia Narodowego, wyznaczonego na 6 stycznia.

  Lenin nachmurzył czoło i rzekł:

  – Już mówiłem, jak macie postąpić.

  – Jesteśmy przygotowani! – doszedł zły, syczący głos Dzierżyñskiego.


  Lenin powiesił słuchawkę.

  W kilka godzin później, mimo silnego mrozu, stał przy otwartem oknie i nadsłuchiwał.

  Zastygłe zimowe powietrze dziwnie wyraźnie donosiło odgłosy salw karabinowych i złośliwy, zdyszany turkot kulomiotów.

  Na dziedziniec pełnym pędem zajechała motocykletka. Wyskoczył z niej żołnierz fiñski i zniknął w sieni pałacu.


  Po chwili wchodził do gabinetu dyktatora.

  – Manifestacja rozproszona.

  Około pięciuset demonstrantów poległo.

  Sztandary i plakaty zerwane i zniszczone.

  Ludność miasta spokojna.

  Patrole nasze z kulomiotami czuwają na
  skrzyżowaniach ulic, towarzyszu! – meldował urywanym głosem.


  – Dobrze! Możecie odejość! – rzekł Lenin.

  Błysnął czarnemi oczami i szepnął:

  – Macie już dwa argumenty, panowie mieñszewicy i ludowcy! Nie obawiajcie się zwłoki – przyjdą inne jeszcze...

  O jednym z nich myślał przez całą noc ubiegłą.

  Posłałł żołnierza po towarzyszy Trockiego, Kamieniewa, Zinowjewa, Stalina, Antonowa, Urickiego, Muratowa, Piatakowa i Dybienkę...."


  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/07/diabel-lenin-212x300.jpg


  .
 • @Husky 19:20:18
  //Nie wiesz ikulalibal gdzie można sprawdzić prawdziwość tej informacji?//

  A wiem.W Centrum Wiesenthala i Yad Vashem.
  Kiedyś (jakieś 3 lata temu) zupełnie nieoczekiwanie,podczas politycznej waśni polskiemu dziennikarzowi "rzucono w twarz" kilka żenujących faktów.Między innymi na temat Koniuchów.
  Można o tym poczytać u Sary Ginaite https://en.wikipedia.org/wiki/Sara_Ginaite albo w książce Różki Korczak-Marla https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3%C5%BCka_Korczak-Marla
  to oczywiście niczego nie przesadza ale pokazuje że są dwa różne oglądy tego wydarzenia.Nie widzę powodów aby teraz kiedy mamy tak ciepłe stosunki z Żydami i państwem Izrael,obu tych perspektyw nie skonfrontować i ustalić jeden porządek.
 • @ikulalibal 20:29:36
  //A wiem.W Centrum Wiesenthala i Yad Vashem.//
  a u was to gdzie ?
 • @
  I znowu na blogu @... Wielkie Poruszenie. Najpierw translacja od tandemu dezinformatorów Girkin - Niesmijan i żona Niesmijana a potem wielki płacz i zgrzytanie zębów . Pytanie Kto WAM WIERZY?!
  https://dic.academic.ru/dic.nsf/ruwiki/1837936#cite_note-9

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY