Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
862 posty 7102 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Wielki Wybuch – sztuczny Wszechświat

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nowe oblicza świadomości

 

We współczesnym świecie przyzwyczailiśmy się do tego, że wszystkie odpowiedzi dotyczące pochodzenia życia zostały już znalezione, pozostało jedynie doprecyzować szczegóły. Charles Darwin wyjaśnił pochodzenie gatunku. Albert Einstein odkrył teorię względności. Zygmunt Freud stwierdził, że człowiek jest pokornym sługą instynktów. Stephen Hawking wyjaśnił tajemnicę narodzin wszechświata. Okazuje się, że rozumną – żywą istotę ze swoimi uczuciami, emocjami, snami, marzeniami stworzyła banalna eksplozja kosmiczna, i mamy w to wierzyć.

Astrofizycy twierdzą, że Wszechświat utworzył się w rezultacie Wielkiego Wybuchu cząstki rozmiaru kuli, ale jak ta cząstka pojawiła się, nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Ponieważ nie ma na to odpowiedzi. Zwolennicy religii lub duchowni Kościoła powiedzą, że wszechświat został stworzony przez Boga. I pod pewnymi względami będą mieli rację, ponieważ jest to najlepsze, aby uchronić się od kłamstwa, kiedy nie znamy prawdziwej odpowiedzi. No, a kto stworzył Boga? Skąd on się wziął itd.?.. Jeżeli cząstka istniała przed wybuchem oznacza to, że można ją „zaobserwować” w czasie? A kiedy ona się pojawiła, też nikt tego nie wie – każde pytanie rodzi nowe, i tak w nieskończoność.

Czy wychodzi na to, że siła, która stworzyła gwiazdy, planety, życie i rozum jest prymitywniejsza od człowieka, mózgu, przyrody? Mózg przewyższył Stwórcę i ujawnił sekret jego stworzenia. Naprawdę?! Czy okaże się, że Amerykanie, którzy siłą odebrali ziemie innym narodom powiedzieli nam prawdę, która przez wiele tysiącleci ukryta była przed badaczami?

Starożytni Hindusi, Majowie, Aztekowie, chińscy naturofilozofowie wiedzieli nie mniej, niż obecni uczeni-astrofizycy; mieli własną wizję świata, nie tak wąską jak obecni badacze. A Zachód, z którego winy zaczęło się całe to potworne kłamstwo zdołał zrobić jedno – stworzyć sztuczny wszechświat. Starożytni astronomowie badali kosmos z miłości do mądrości, głodu wiedzy i ciekawości – dziś istnieje wielu naukowców służących postępowi i kapitałowi. Pozostaje tylko rozpoznać siłę amerykańskich specjalistów i porzucić poszukiwania tajemnic pochodzenia naszego życia. I to uznanie przejawia się już w charakterze „darwinowskiej” konkurencji i szerzenia konsumpcji towarów i usług. Ale wszystkie te wyniki hamują lub zatrzymują myśl, spowalniają duchowy i intelektualny rozwój!

Wyobrażenie sobie, że wszechświat jest produktem wielkiego wybuchu, jest łatwiejsze niż jego zrozumienie. Jesteśmy przecież także ziarnem wszechświata. Wszystko jest cząstką wybuchu – wszystko zbiegiem okoliczności i przypadku.

Teraz pytanie brzmi: dlaczego ta supergęsta cząstka energii nagle bez żadnego powodu wybuchła? Co wpłynęło na nią? Czy astrofizycy nie mają dość wyobraźni, aby wymyślić pierwotnej przyczyny wybuchu i chaosu? Wszakże gdyby nie było czasu, gdyby w nim nie było procesów, nie byłoby w tym żadnego impulsu, to reakcja nie powinna nastąpić. Ale jeśli (jak twierdzą astrofizycy), nie ma żadnych przeszkód dla neutrino – znaczy to, że może z niego się wyrwać i wejść w interakcję z czymś innym. Ponownie okazuje się, że czasoprzestrzeń narodziła się wcześniej.

Wyjaśniając narodziny wszechświata za pomocą tej teorii, naukowcy tworzą szereg ciekawych pytań. Z argumentacji: wybuch materii stworzył czasoprzestrzeń, wynika pytanie: gdzie on się pojawił jeżeli nic nie było? Kiedy się pojawiło, jeśli czas nie istniał? Aby impuls się pojawił konieczne jest aby czas narodził się wcześniej. Poza czasem będzie panowała wieczność i bezruch, a w bezruchu nie będzie żadnego działania. Na dowód: jeśli eksplodująca materia posiadała ponadgęstą masę wynika pytanie: jak można było zmierzyć siłę gęstości jeżeli nic nie istniało? W jaki sposób można uzyskać jakiekolwiek wskaźniki (gęstość, masa, energia)? Musimy założyć, że wybuch zrodził prawa, ale wtedy według jakich praw szacowano materię przed wybuchem? Kiedy potencjalny Wszechświat był w kawałku materii, to jakie siły stworzyły jego supergęstość? Jeśli grawitacja – to ponownie okazuje się, że prawo grawitacji i czasu narodziły się wcześniej. W końcu chcę zapytać: co zachowało formę i stabilność potencjalnego wszechświata, gdy nic nie było: ani czasu, ani przestrzeni, ani grawitacji?

Każdy człowiek zdolny do obserwacji nie może przeoczyć panującej wokół równowagi: światło – ciemność, lato – zima, życie – śmierć, ląd – woda. Nasze istnienie możliwe jest tylko we współdziałaniu różnych potencjałów. Jeżeli zawsze będzie dzień – spalimy się, jeżeli noc – zmarzniemy.

Zobaczmy jak zbudowana jest cząsteczka wody (H2O): dwa atomy wodoru i jeden atom tlenu. Zarówno wodór, jak i tlen są substancjami palnymi, ale razem tworzą zupełnie inną strukturę. Czy taka formuła może być stworzona przypadkowo?

Balans sił, harmonia świata zostały zauważone przez ludzi i narody w starożytności, kiedy jeszcze nie odkryto atomu, nie było teleskopów, nie było specjalnych przyrządów do pomiarów i obliczeń. W starożytnej chińskiej filozofii naturalne siły przechodzące przez siebie nazywane są Yin-yang: żeńską – męską, twardą – miękką, zimną – gorącą itd. W Indiach, w nauczaniu religijnym i filozoficznym siły te nazywane są Purusha i Prakriti. Purusza według mitologii jest duchem męskiej płci. Prakriti ma przeciwną stronę i jest podstawowym elementem kobiecym. Ale nazwa nie jest tak ważna jak to, że wszystko opiera się na współdziałaniu.

Kontynuując o interakcji sił, możemy wyciągnąć pewne wnioski. Na przykład uważaliśmy, że pozytywne jest zawsze dobre, a negatywne złe. Ale tak nie jest. Po postawieniu pytania trzeba ustalić, co jest zimne a co gorące? Najprawdopodobniej zimno będzie ujemnym elementem, a gorące dodatnim, jeśli spojrzymy na to po raz pierwszy. W silnym upale wszystko co zawiera zimno (woda, lód, śnieg), jest zbawieniem od przegrzania i sposobem na uzupełnienie strat energii. W czasie chłodów ciepłe palenisko będzie najlepszym miejscem do ogrzania. Okazuje się, że zimno jak i ciepło mogą stać się elementem pozytywnym. A to oznacza, że wszystko zależy od nastawienia do niezbędnego elementu. Każdą z tych dwóch sił można obrócić dla sobie, negatywną i pozytywną.

Mówiąc konkretniej, można odrzucić wszystkie współdziałające między sobą siły i pozostawić dwie: pozytywną i negatywną. W procesie współdziałania dwóch stron rodzi się coś pośredniego. Te współdziałania możemy obserwować w nieskończoność, pojawiają się wszędzie gdzie zwykle z przyzwyczajenia ich nie dostrzegamy: mężczyzna – kobieta, ogień – woda, anoda – katoda itd. Co z tego wynika, wszyscy dobrze wiemy. Prościej mówiąc: tylko we współdziałaniu dwóch sił, dwóch ładunków może pojawić się lub zrodzić coś trzeciego. A jeśli człowiek – jak twierdził N. Berdiajew to mikrokosmos, to nie jest trudno odpowiedzieć na pytanie, jak rodzi się życie.

Przypomnijmy astrofizykom ich własne sprzeczności: „Wszechświat nastąpił w wyniku Wielkiego Wybuchu i wciąż się rozszerza, rozciągając się we wszystkich kierunkach”. A potem: „Wszechświat jest nieskończony, jego wielkość jest niedostępna dla jakiegokolwiek ludzkiego wynalazku”. Ale czy nieskończoność może mieć początek? Czy początek może być nieskończony? Każdy początek ma zawsze koniec, a nieskończoność musi istnieć zawsze. Jeśli wszechświat jest nieskończony, łatwiej będzie go sobie wyobrazić w postaci obwodu zamkniętego – ósemki lub zera. Przedstawiając Wszechświat jako nieskończony, nie możemy objąć jego swoimi myślami. Nasza myśl będzie na tyle nieskończona, na ile będziemy myśleć o nieskończoności.

W fizyczno-matematycznym modelu wszechświata nie ma miejsca dla Życia ani Umysłu. Łatwiej jest tak go przedstawić, aby łatwiej było dopasować wyniki. Ale uduchowiając naszą istotę, nie możemy opierać się tylko na danych naukowych. My: albo wierzymy w obecność Boga, albo w Rozum, który stworzył cały ten Świat.

W materialnym świecie wszystko jest mierzone. My, mierząc ruch otrzymujemy największą prędkość cząstki światła – foton. Żywy organizm nie jest w stanie osiągnąć takiej prędkości, dlatego nie jesteśmy w stanie poznać kosmosu. Ale co ze światem duchowym? Czym on jest? Czy można go zmierzyć? I czy w ogóle istnieje? W niektórych religiach lub w głowach ludzi o otwartych umysłach, duchowa zasada ma głębokie znaczenie. W hinduizmie Budda wielokrotnie się reinkarnował aż w końcu udał się do boskiej nirwany. Temat reinkarnacji w dzisiejszych czasach jest prawie tak popularny jak temat globalnego ocieplenia.

W czasach starożytnych wierzono, że Ziemia podtrzymywana jest przez słonie. Pod koniec starożytności ta wersja została odrzucona, ale Ziemia wciąż pozostawała centrum Świata. W epoce odrodzenia okazało się, że Ziemia jest kulą, która krąży wokół Słońca. Dzisiaj wraz z rozwojem technologii i elektroniki, Wszechświat został umieszczony w komputerze. Zostało on całkowicie „odtajniony” i wyjaśniony w języku formuł i cyfr.

Ale nie można z chaosu ustanowić porządku. Przypadkowe działania nie stworzą arcydzieła.

Na przykład, aby zrobić ciasto, potrzebujemy głównych składników: mąki, wody i źródła ciepła. Z dodatkowych: sól, masło, owoce, koktajle, jajka, cukier. Następnie należy dokładnie wymierzyć wszystko, a następnie dokładnie ugnieść i upiec. Mieszając i robiąc wszystko przypadkowo, nie otrzymamy niczego nawet po raz tysięczny. Nadmiar wody uczyni z ciasta zakalec, nadużycie soli zmieni w coś nie do zjedzenia itd.

Przykład z naturą:

Współczesna Sahara była kiedyś kwitnącą sawanną, ale z powodu beztroskiego wykorzystania zielonych masywów przeobraziła się w martwą pustynię. Czy to nie dowód następstw niezorganizowania i przypadkowości? Czy podobna pustynia nie jest możliwa po silnej eksplozji bomby? Moim zdaniem, z pomocą osławionej teorii łatwo uzasadnić użycie broni jądrowej, a jej moc została cynicznie zademonstrowana w japońskich miastach – Hiroszimie i Nagasaki (1945). A dzisiaj, kiedy broń jądrowa stała się symbolem osiągnięć nauki, Wielki Wybuch służy jako dobre zabezpieczenie okrucieństwa i perfidii ludzi.

Podsumowując powołam się na autorytet wybitnego ruskiego i radzieckiego uczonego W. I. Wernadskiego (1863 – 1945). Według jego badań, w żadnej epoce geologicznej nie było żadnych śladów bezpośredniego powstania żywego organizmu od martwego. A jeżeli oprzemy się na teorii Wielkiego Wybuchu trzeba będzie się zgodzić z tym, że żywe powstało od martwego; a wtedy nasz Świat będzie na podobieństwo mechanizmu. Ale Wszechświat nie jest mechanizmem w którym powstało życie i rozum, a wyjaśniając go tylko w języku technicznym jest jak ważenie moralności i mierzenie sumienia.

W. I. Wernadski nie jest popularny wśród świata nauki, a nawet we współczesnym społeczeństwie; ponieważ jego dogłębne badania biosfery są zdolne do obalenia teorii Wielkiego Wybuchu. Wtedy Wielki Wybuch może przestać być wielki, a stać się mały, wstrząsając tylko częścią wszechświata – budząc siły zdolne do tworzenia życia. I ten wybuch będzie tylko jednym z przejawów ruchu, który nigdy we wszechświecie się nie zatrzyma.

Wszechświat nie ma początku ani końca, ta wersja jest przyjemniejsza niż teoria Wielkiego Wybuchu. I niech ludzie posuwają się dalej w poszukiwaniu prawdy jeszcze sto-dwieście, tysiąc lat, zanim przyjmą dogmat zdolny do zahamowania poszukiwań.

źródło

https://treborok.wordpress.com/wielki-wybuch-sztuczny-wszechswiat/?preview=true

 

https://www.youtube.com/watch?v=p_S-kvlQE1Y

 

KOMENTARZE

 • Talbot
  Aż tak mądry, aby to napisać, to ty nie jesteś. Nie widzę zaś wskazania autora tekstu, też zresztą opartego na zapożyczeniach.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:14:19
  Autor jest Rosjaninem - tekst tłumaczył Treborok.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:14:19
  Żyjesz w holograficznej rzeczewistości i nawet o tym nie wiesz.
 • @Talbot 10:36:46
  To ja pouczam różnych mało kumatych, że rzeczywistość jest holograficzna. Na razie niewielu to rozumie.

  PS. Widzę, że AnnaP wstała lewą nogą i to po nocy spędzonej bez mężczyzny. A może to hologram kobiety?
 • TORUS – PODSTAWOWY WZORZEC RZECZYWISTOŚCI
  https://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2017/07/67586169_ml-678x381.jpg

  Torus to podstawowy wzorzec rzeczywistości wszechświata, w którym żyjemy. Mówiąc wzorzec, musimy sobie zdać sprawę, że znajdziemy go dosłownie we wszystkim. Od pestki winogrona, prądy powietrza oplatające naszą planetę, kształt galaktyk i całego wszechświata. Torus to jednak nie tylko jednostka fizyczna a zrozumienie jego budowy i zachowania może diametralnie zmienić nasze życie. Przekonajmy się, jak prawdziwa geometria rzeczywistości na wpływ na wszystko to, co nas otacza i nas samych.

  ŻYJE WŁASNYM ŻYCIEM

  Językiem naukowym Torus to samoregulujący się system, w którym wszystko zbiega się w jedność, a następnie rozciąga energię wokół siebie, by ta ponownie powróciła do punktu wyjścia, i tak w nieskończoność.

  Każdy najmniejszy przedmiot, po największe znane rzeczy jest oparty na tym jednym, uniwersalnym wzorze.

  https://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2017/07/shutterstock_295190591-768x701.jpg

  Fizyka kwantowa, matematyka i geometria, zgodnie potwierdzają, że Torus w swojej genialnej budowie, jest w rzeczywistości żywym wzorem matematycznym, żyjącym i oddychającym własnym życiem.
  FORMA ZWROTNA ENERGII SERCA

  Człowiek oczywiście również jest Torusem, a środkiem energetycznym pola będzie serce.

  To piękny, fizyczny przykład tego, co powtarzają od wieków wielcy mędrcy tego świata.

  To na sercu wszystko się zaczyna i na sercu wszystko kończy.

  https://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2017/07/44741126_ml-768x811.jpg

  Energia Torusa sprawia, że wszystko to, co dajemy z miłości, wraca do nas jako emanacja zwrotna w postaci daru.

  Nie od dzisiaj wiadomo, że serce to najpotężniejszy organ naszego organizmu pod względem pola elektromagnetycznego, które wytwarza.

  Jest ono wielokrotnie silniejsze od mózgu i oczywiście również działa na zasadzie Torusa.

  Każda osoba, którą spotkamy na swojej drodze życia, każda sytuacja, dobra lub zła, to informacja zwrotna, gdzie jak na dłoni widzimy to, co mamy i dajemy z naszego serca.
  TORUS W NATURZE

  Przyroda to piękny przykład wizualizacji Torusa.

  Widzimy go w przekrojonym jabłku, kształcie tornada, polu magnetycznym planet czy huraganach.

  Wszystko to pokazuję, że jedno jest wszystkim, a wszystko jest jednym.

  Idąc dalej, w myśl zasady ,,jak na górze tak i na dole, Torus manifestuje się w wyglądzie galaktyk i konstrukcji atomu.


  https://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2017/07/shutterstock_535672276.jpg

  Co ciekawe, odrzucona przez oficjalną naukę Teoria Pustej Ziemi, idealnie obrazuje to, jak wygląda wnętrze naszej planety, kiedy porównamy ją z Torusem.

  Pamiętajmy, że Ziemia jest istotą wielowymiarową i być może w naszym wymiarze posiada płynne jądro, a w innym jest już pusta w środku, gdzie żyją również inne cywilizacje.

  Torus nie widzi najmniejszych problemów ku zaistnieniu takich sytuacji.

  LUSTRO

  Energia Torusa przenika do innych układów toroidalnych, co można wytłumaczyć jako jednoczesne dawanie i branie.

  Przekładając to na życie codzienne, możemy zobaczyć zależności torusowe w życiach osób, których dawanie coś od siebie jest naturalnym zachowaniem.

  Jeśli ktoś ma dobre życie na każdej płaszczyźnie, musi być również dobrym człowiekiem.

  Energia zwrotna działa w każdym aspekcie i nie reaguje tylko na pieniądze.

  https://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2017/07/shutterstock_98896520-768x768.jpg

  Jeśli jesteś bogaty, a nie masz szacunku do innych, nie licz na to, że sam ten szacunek będziesz posiadał.

  Torus to lustro, w którym nieustannie się przeglądamy, czy to się nam podoba, czy nie.
  UNIWERSALNY WZÓR ŁĄCZĄCY WSZECHŚWIAT

  Najpiękniejszym faktem, w którym istnieje Torus, jest to, że wszystko jest połączoną uniwersalną energią kosmosu.

  Nieprzerwane nici nieustannie wpływają na rzeczywistość, a ich spoiwem jest nic innego, jak Miłość.

  Ta wibracja powoduje, najlepszą z możliwość częstotliwość oddychania Torusa, i jeśli nasze życia są nią wypełnione, możemy być pewnie, że energia zwrotna napędzana przez uniwersalny wzór, da nam dokładnie to samo.
  ODKRYCIE NIKOLI TESLI

  Torus oczywiście jest już znany od wieków.

  Rysowali go nawet starożytni Egipcjanie na ścianach swoich świątyń, jedną z najsłynniejszych osób badających jego tajemnice był nie kto inny, jak Nikola Tesla.

  Geniusz zrozumiał, że Torus to nieprzerwane źródło energii i klucz do rozwoju planety, jest schowany właśnie w nim.

  https://www.tajemnice-swiata.pl/wp-content/uploads/2017/07/shutterstock_546846124-768x768.jpg

  Postanowił on podzielić się fantastyczną nowiną ze światem, jednak siły zła, trzymające kontrolę nad bankowością planety, nie mogły sobie pozwolić na utratę kontroli.

  Wynalazki Tesli zostały zniszczone a sam Torus, został na długo zapomniany.
  PODPOWIEDZI Z GWIAZD

  Nie tylko Nikola Tesla próbował przekazać światu informacje o odkryciu.

  Co roku na polach rolniczych pojawia się tysiące piktogramów niby niewiadomego pochodzenia.

  Dlaczego nauka oficjalna o ty milczy?

  Powód jest bardzo prosty. Wiele z nich to dosłownie wzór na energię Torusa.

  Tak więc, jak widzimy, Ziemia non stoper jest bombardowana podpowiedziami, które wystarczy odpowiednio odczytać i zrozumieć.

  Piękny przykład na to, jak to nie tyle nie jesteśmy sami we wszechświecie, ile i są inni, na którym na nas zależy.

  Gwiezdni przyjaciele ostatnio zdecydowanie zwiększyli swoją działalność.

  Dlaczego?

  Bardzo możliwe, że po prostu ci, co nas kontrolują, słabną z dnia na dzień i ukrywanie prawdy, jest dla nich coraz trudniejszym zadaniem.

  Jakie czasy przyniesie używanie Torusa na co dzień?

  Jeśli tylko będzie wykorzystywany w dobrym celu, to z pewnością stanie się jednym z głównych źródeł energii używanych przez człowieka.

  To tylko kwestia czasu, jak każdy z nas będzie nie tyle rozumiał zasadę jego zachowania, a świadomie używał go w swoim życiu.

  https://www.youtube.com/watch?v=kxdtuFHI3FQ

  https://www.youtube.com/watch?v=5i2NlruQec0

  https://www.tajemnice-swiata.pl/torus/
 • Wszechświat powstał z wielkiego wybuchu.
  Ta teoria to prosta aproksymacja obserwacji że wszechświat się rozszerza.
  Jak się rozszerza cofając się w czasie musiał być mniejszy ..mniejszy aż do wzmiankowanej "kuli".
  Skąd się wzięła ta "kula" ?
  Moim zdanie ten proces powstawania wszechświata jest cykliczny.

  Czarne dziury pożerają materią z czasem pożerają się same między sobą
  i ten proces się pogłębia aż pożrą cały wszechświat i czarna dziura się skurczy do wielkości "kuli".
  Gdy "kula" osiągnie masę krytyczną to znowu eksploduje... i zabawa zaczyna się od nowa.

  Warto też zaznaczyć że obecna a fizyka nie opisuje dobrze zjawisk w warunkach ekstremalnych czyli np czarnych dziur.
  W warunkach ekstremalnych zmieniają się istotnie tzw stałe fizyczne które w naszym świecie uznajemy za stałe.
  To znacznie utrudnia analizowanie zjawisk w czarnych dziurach ale nie tylko.

  Jest jeszcze trochę do odkrycia dla dociekliwych.
 • „Co za Szczęście dla Władców, że Ludzie Nie Myślą.” – Adolf Hitler.
  .


  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/concave-earth.jpg  .
 • „Najgroźniejszym wrogiem prawdy i wolności wśród nas jest zwarta większość”
  .


  „Większość nigdy nie ma racji. Nigdy, ja mówię to wam! To jest jedno z tych kłamstw w społeczeństwie, przeciwko któremu żaden wolny i rozumny człowiek nie może powstrzymać się od buntu. Kim są ludzie, którzy tworzą największy odsetek ludności – rozumni czy głupcy?” – („…Mniejszość też bardzo rzadko ma rację.”)

  – Henrik Ibsen, “Wróg Ludu” (1882)  https://banner.kisspng.com/20180403/jlq/kisspng-tutankhamun-s-mask-dendera-zodiac-ancient-egypt-zodiac-5ac446f8224853.0624741215228126641404.jpg  .
 • "To acquire knowledge, one must study; but to acquire wisdom, one must observe."
  .


  Secrets in Plain Sight -


  “The universe is spherical in shape and finite in size. Outside it is infinite void which enables the universe to breathe.”

  – Thomas Little Heath, “The Copernicus of Antiquity Aristarchus of Samos” (1920).

  (“Wszechświat jest kulisty w kształcie i skończony w rozmiarze. Na jego zewnątrz jest nieskończona pustka, która umożliwia wszechświatowi oddychać.”)


  https://www.google.com/search?q=concave+earth&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwilrKbP4YzbAhXLuVMKHa4_AbgQ_AUICigB&biw=1461&bih=994


  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/shutterstock_prague-orloj-astronomical-clock.jpg
  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/egiptqc1.png
  .
 • — “True ignorance is not the absence of knowledge, but the refusal to acquire it.”
  .  https://lonestar1776.files.wordpress.com/2015/10/yzmlwo9.jpg  .
 • @Talbot, CONCAVE EARTH SCIENTIFIC EVIDENCES
  .

  https://www.youtube.com/watch?v=itLDEuifYA8&feature=youtu.be


  .
 • @Talbot CONCAVE EARTH IN ART
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=aVQ4E82elmY&feature=youtu.be
  .
 • @AnnaP Concave Earth : In a nutshell
  .  https://www.youtube.com/watch?v=O9Nc75SzDHA
  .
 • @Krzysztof J. Wojtas Newton's Prism Experiment
  .

  https://www.youtube.com/watch?v=uucYGK_Ymp0  https://www.youtube.com/watch?v=2kBOqfS0nmE


  .
 • @Krystyna Trzcińska 00:48:29
  I to kobiety wymyśliły?
  Jakiś Obel im się należy albo inny Lebo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY