Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
860 postów 7041 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Lot MH 370 - wersja kolejna...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Putin stoi za uprowadzeniem samolotu pasażerskiego?! Chciał drugiego 11 września?!

 

Rosyjskie macki sięgają znacznie dalej, niż nam się wydaje. Według amerykańskiego eksperta lotniczego Jeffa Wise malezyjski samolot, który zaginął rok temu i do tej pory nie ma po nim śladu, został porwany przez Rosjan na zlecenie samego Władimira Putina! Swoimi elektryzującymi przemyśleniami Wise podzielił się w „New York Magazine”. Wcześniej był częstym gościem CNN – jednej z największych telewizji informacyjnych na świecie.

 

Według eksperta samolot wcale nie musiał rozbić się na oceanie i zatonąć. Twierdzi, że maszyna mogła zostać przejęta przez rosyjskich porywaczy i uprowadzona do Kazachstanu. Na pokładzie było bowiem trzech pasażerów rosyjskiego pochodzenia. Dlaczego Kazachstan? Według eksperta to idealne miejsce, ponieważ w mieście Bajkonur, w dzierżawionym przez Rosjan kosmodromie, mogła wylądować duża malezyjska maszyna. 

Dlaczego Putin miałby porywać Boeinga 777 malezyjskich linii lotniczych? – „Nie mam pojęcia – mówi Wise i snuje różne teorie. – Może była to demonstracja Putina wobec Stanów Zjednoczonych, które dzień wcześniej nałożyły na Rosję karne sankcje? Może przyczyną były tajemnice jednego z pasażerów samolotu? A może było coś strategicznie ważnego w posiadaniu tego samolotu?” – gdyba ekspert lotniczy na łamach amerykańskiego magazynu.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wladimir-putin-kazal-porwac-malezyjski-samolot-tajemnica-boeinga-777/9g1lkdn

KOMENTARZE

 • Porwany pasażer malezyjskiego samolotu 370 dzwoni z amerykańskiej bazy Diego Garcia!
  Jim Stone znów ujawnia druzgoczące dla porywaczy informacje nt. losu malezyjskiego samolotu. Przypomnijmy, że jego analiza dowiodła, że porwania samolotu mógł dokonć tylko amerykański samolot AWACS. Przewidywane przez Stone’a lądowanie w bazie Diego Garcia zostało potwierdzone przez jednego z porwanych pasażerów, inżyniera IBM zatrudnionego w Malezji, Philipa Wooda. 18 marca wysłał on wiadomość wraz ze zdjęciem prawdopodobnie do jednego ze swoich znajomych, któremu udało się dopiero niedawno przekazać ją komentującemu (nick Glitch) na forum Jima Stone’a, którego administratorem jest Farganne. Oto treść wiadomości:

  https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2014/03/Philip-Wood.jpg

  I have been held hostage by unknown military personal after my flight was hijacked (blindfolded). I work for IBM and I have managed to hide my cellphone in my ass during the hijack. I have been separated from the rest of the passengers and I am in a cell. My name is Philip Wood. I think I have been drugged as well and cannot think clearly. ”

  Co można przetłumaczyć jako:

  „Nieznani wojskowi trzymają mnie jako zakładnika po tym gdy porwano mój samolot (z zawiązanymi oczami). Pracuję dla IBM i udało mi się ukryć komórkę w odbycie podczas porwania. Odseparowano mnie od reszty pasażerów i jestem w piwnicy. Nazywam się Philip Wood. Chyba mnie czymś oszołomili, bo nie mogę myśleć klarownie”.
  Uwaga, po przeanalizowaniu sądzę, że materiał przedstawiony poniżej jest mało przekonujący. Tak jak scenariusz porwania przez samolot AWACS zaproponowany przez Jima Stone’a jest bardzo prawdopodobny, tak wiadomość od porwanego pasażera nie. Po pierwsze – dlaczego zdjęcie jest czarne? Lampa błyskowa w komórce zazywaczaj jest ustawiona na automat, w ciemnej piwnicy powinna więc błysnąć. Po drugie, spróbujcie z zawiązanymi oczami uruchomić komórkę i wysłać wiadomość, mało kto często używa tej opcji, trudno więc przypuszczać, że akurat tenże inżynier był w tym ekspertem. Po trzecie, samo przemycenie komórki w odbycie jest mało prawdopodobne. Jim Stone mógł więc paść ofiarą dezinformatora, nie można jednak wykluczać, że pod hasłem „Jim Stone” kryje się opozycyjna wobec USRaela sieć dezinformacyjna.

  1395192158752Szybkie poszukiwanie dowiodło, że IBM faktycznie zatrudnia Philipa Wooda w Malezji, tak więc wszelkie zarzuty spamerów, że ktoś taki nie pracuje dla IBM są agenturalną zagrywką dezinformacyjną. Wraz z wiadomością porwanemu udało się wysłać zdjęcie (po prawej), i choć nic nie pokazuje, bo prawdopodobnie w piwnicy było ciemno, to zawarte w nim ukryte dane, tzw. Exif, potwierdzają lokalizację Diego Garcia – około 3 mile od oficjalnej lokalizacji wyspy. Wiarygodności dodaje fakt, że podane koordynaty nie występują nigdzie w google czy Wikipedii, tak więc nie zostały wyszukane przez kogoś kto chciał by nadać danym wiarygodności. Dane Exif są bardzo trudne do sfałszowania i mogą służyć jako dowód w sądzie.

  Stone przypuszcza, że Woodowi udało się wyciągnąć telefon, gdyż prawdopodobnie miał wolne ręce. Amerykanie bowiem zawiązują głowy torbami, których nie można samemu ściągnąć. Porwany pasażer posłużył się rzekomo sterowaniem głosowym.

  Po raz pierwszy chyba czarne zdjęcie tak wiele mówi. Być może wiadomość od Wooda ocali życie wszystkim porwanym pasażerom. Dane Exif dowodzą też, że samolot został porwany i to nie przez żadnych terrorystów, ale Amerykanów.

  Na podst:

  http://jimstonefreelance.com/phillipwood.html

  https://www.monitor-polski.pl/porwany-pasazer-malezyjskiego-samolotu-370-dzwoni-z-amerykanskiej-bazy-diego-garcia/comment-page-1/
 • Władimir Putin wie, ale nie powie
  Rosjanie śledzili lot Boeinga na swoich satelitach.

  SHOCK MH370 CLAIM: Vladimir Putin KNOWS where missing Boeing 777 is but WON’T tell

  https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/78/590x/secondary/MH370-919087.jpg

  https://www.express.co.uk/news/world/798832/mh370-malaysia-airlines-vladimir-putin-russia-knows-plane-missing-boeing-777-satellite
 • @Talbot 18:40:50
  Jeff Wise ukończył Harvard z biologii ewolucyjnej.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Jeff_Wise
 • "Zaginiony" samolot Malaysia Airlines Flight MH370 to zestrzelony nad Ukrainą Malaysia Airlines Flight MH17
  .

  "Zaginiony" samolot Malaysia Airlines Flight MH370, został "porwany"

  (skierowany) na wyspę Diego Garcia na oceanie Indyjskim, I

  bezpiecznie wylądował na militarnym lotnisku US.


  Następine został użyty do PROPAGANDOWEJ MILITARNEJ OPERACJ

  PSYCHOLOGICZNEJ na terytorium Ukrainy.  Akcja ta była wspólnym dziełem Służb Specjalnych (SS) Szwajcarii, US,

  GB, Francji, Rosji, Ukrainy,... i wszystkich innych państw nad których

  głowami (radarami) obie te akcje się rozgrywały.  Wszystkie inne Spec Służby i naważniejsi POLITYCY KAŻDEGO

  PAŃSTWA zostały poinstruowane do TRZYMANIA MORDY W KUBEŁ !!!  Działania i akcje tego typu mają za zadanie wywoływać psychozę

  strachu wśród posólstwa na całej Ziemi i są częścią przygotowywania

  gruntu (pretekstu) do rozkręcenia III WOJNY ŚWIATOWEJ !!


  Wojna ta ma być jednym z ostatnich etapów wprowadzenia NWO -

  To jest: Całkowitego zniewolenia ludzi wszystkich krajów,

  ZJEDNOCZONYCH W JEDEN GIGANTYCZNY,

  OLIGARCHICZNO-DYKTATORSKI, KOMUNISTYCZNY ORGAN

  ADMINISTRACYJNY.


  Co oznacza całkowite zniewolenie ludzkości przez

  ARYSTOKRATÓW-PSYCHOPATÓW !!


  http://www.eyeopening.info/wp-content/uploads/mh17-mh-370-conspiracy-the-same-1.jpg

  https://consortiumnews.com/wp-content/uploads/2014/07/malaysia-airways-boeing777.jpg

  https://reasoningconspiracy.files.wordpress.com/2014/07/mh17-president-russia-putin-coincidence-theory.jpg


  .
 • Symbolika TRÓJZĘBU (trident)
  .


  https://img.4plebs.org/boards/pol/image/1395/85/1395853703345.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/0c/6b/8f/0c6b8fdc57a6c6759f247f53077d500c.jpg
  https://timetowakeupnews.files.wordpress.com/2013/10/mg111atlantis.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 19:44:29
  "Działania i akcje tego typu mają za zadanie wywoływać psychozę

  strachu wśród posólstwa na całej ziemi"

  A Trump i Putin mają ubaw...

  https://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201012/1292395129_by_zajebiaszczy98_600.jpg
 • @Talbot
  Ty tu z Alzheimerem ?. Tylko pytam :)))
 • @Krystyna Trzcińska 19:44:29 Wyrzucono nad Donbasem 17 lipca 2014 znaczną część pocietych na kawałki szczątków tego Boeinga
  Przytaczam jeszcze raz to, co wpisałem obok u Jeznacha:

  Jest wersja, że ten porwany w marcu 2014 malezyjski Boeing 777 wylądowal w bazie USA na wyspie Diegiego Garcija
  A znaczna część jego, pocietych na kawałki szczątków tego Boeinga, oraz azjatyckich gnijacych trupów, wyrzucono nad Donbasem 17 lipca 2014, imitując zestrzelenie innego malezyjskiego Boeinga 777 lecącego do Kuala Lumpur z Amsterdamu:

  Cytuję 3 komentarze które najbardziej mi trafiły do przekonania

  http://www.km.ru/forum/world/2014/09/15/katastrofa-malaiziiskogo-boinga-pod-donetskom/748474-neudobnye-fakty-krusheniya-boi

  1. (…) W miejscu przestępstwa zostały podrzucone silniki odrzutowe innej marki i innego rozmiaru. Całkowicie chałturalna robota, wynikająca z przewidywania, że żadnego śledztwa nie będzie. (MG – dlaczego podrzucono wielokrotnie mniejsze silniki? Bo te oryginalne, od Boeinga777 zaginionego w marcu br., były zbyt ciężkie i zbyt drogie by je przewozić do Donbasu i tam wyrzucać na śmietnik; proszę popatrzeć na zdjęcia elementu kadłuba poniżej, dokumentujące, że w Donbasie wyrzucono, uprzednio pocięte na w miarę „prostokątne” kawałki, elementy kadłuba Boeinga MH 370 9M-MRO zaginionego w marcu.)

  2. Żadnego Boeinga nie było. Był samolot transportowy załadowany samolotowym złomem oraz trupami i wszystko to rozsiewano na przestrzeni 11 kilometrów z luku bagażowego, który nie mógł wyrzucić wszystkiego tego w ciągu minuty, a zatem przyszło wyrzucać to porcjami. Aby rozrzucić 20-30 ton złomu metalowego konieczny jest wystarczający do tego czas lotu. Jeśli zwalił by się samolot, to on by gruchął w całości i rozsypał w przedziale nie większym niż 500 metrów Ale ten fakt nie był uwzględniony jako decydujący w tym otwarcie „niebiańskim” przedstawieniu.

  - A inny komentator do tego dodał, na podstawie danych szeroko upublicznionych (także po angielsku) przez dowództwo wojsk rosyjskich, pochodzących z zapisu radaru lotniska w Rostowie nad Donem (który w okolicach Doniecka „widział” tylko samoloty lecące wyżej niż 5 km nad ziemią) taką oto interpretację:

  3. Co się zdarzyło? Otóż leciał sobie niby Boeing rejsu MH-17, ale w rejonie miasta Snieżnoje jego radiolokacyjny sygnał nagle przestał odpowiadać sygnałem rejsu MH-17 i dlatego jego ślad na ekranie zaczął wyglądać dla dispaczerów jako ślad samolotu wojennego odlatującego na zachód – odchodzącego od granic Rosji i jej radarów. To znaczy, po trajektorii MH-17, podając stacjom radiolokacyjnym sygnał rejsu MH-17 leciał wojskowy samolot transportowy (na przykład amerykański C-5 Galaxy). W zadanym rejonie nad Donbasem on obniżył prędkość i wyrzucił…

  (MG – wg. danych radaru lotniska w Rostowie, w momencie zaniku jego sygnału rozpoznawczego, samolot zwolnił do 200 km/godz i wykonał półobrót. Tak że wylatujące kolejno zeń „śmiecie” spadły na ziemię z kierunku wschodniego. Dlaczego? Prawdopodobnie ok. 40 km przed granicą z Rosją pojawiła się niespodziewana „dziura” w powłoce chmur i całą mistyfikację z „zestrzeleniem Boeinga” można by z ziemi zobaczyć i nawet sfilmować – to jest moja prywatna, MG hipoteza: gdyby „Boeing” został „zestrzelony” bliżej rosyjskiej granicy i poza zasięgiem ukraińskich baterii p-lot., to wina „ruskich” byłaby z definicji niepodważalna.)

  Na zdjęciu poniżej: zasięg ukraińskich baterii p-lot. „Buk” wskazany na konferencji prasowej http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KSpeo5RcQQo

  A tak przy okazji. Ciekaw jestem czy wyimaginowany przez korespondenta „TPACT” na km.ru C-5 Galaxy z trupami azjatów i kawałkami Boeinga 9M-MRO, 17 lipca br. poleciał bezpośrednio nad Donbas z bazy amerykańskiej na wyspie Diego Garcia na Oceanie Indyjskim? W tej bazie ponoć wylądował ten zaginiony w marcu Boeing z ponad 200 Chińczykami i Malezyjczykami na pokładzie. (Nb. wg.wskazanego powyżej filmu z trupami, w walizkach, które się rozsypały w miejscu katastrofy było pełno ciepłej odzieży. Jeśli pochodziły one z samolotu, lecącego w marcu z równikowego Singapuru do zimnego o tej porze Pekinu, to nie dziwota. Interesującym jest także fakt, że wśród ptaków, których krew ponoć zbryzgała kabinę pilotów znalazła się bardzo egzotyczna, kolorowa papuga. Czy nie wsadzona ona została umyślnie na Diego Garcia, gdzie takie ptaki są pospolite, aby dać znać poszukiwaczom co się stało – podobnie jak ten wcześniejszy, tajemniczy telefon informujący, że na tej wyspie wylądował porwany w marcu malezyjski Boeing?
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2014/10/papuga-w-Doniecku.jpg

  Czytać więcej po polsku: http://markglogg.eu/?p=843
 • @Gasienica 23:43:55
  Zostaje stara ruska szkoła:
  - wyśledzić podejrzanych (jawnie, w Internecie),
  - "jaja do akumulatora", to już w odosobnieniu...
  Wtedy by można poznać prawdę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY