Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
862 posty 7102 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Gaja w niebezpieczeństwie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

30 zdjęć które dowodzą że koniec jest bliski

 

 

Ponieważ czasami my jako społeczeństwo potrzebujemy pomocy, aby zrozumieć, co dokładnie dzieje się wokół nas, oto 30 obrazów, które dowodzą, że koniec jest bliski.

 

Spójrz na największą kopalnię diamentów na świecie. Kopalnia Mir. Co dokładnie ludzkość jest gotowa zrobić, aby uzyskać to, czego chcą? Czy matka natura ma szansę z niszczycielskim człowiekiem?

Ten obraz powyżej to widok satelitarny obszaru metropolitalnego New Delhi w Indiach. Jest to trzecia co do wielkości metropolia na świecie i nadal się rozwija.

Niedawno odkryto plastikową torebkę spoczywającą w najgłębszym miejscu na Ziemi.

Czarny piątek: Czy muszę coś więcej mówić? Westchnienie.

Pamiętasz katastrofę w Fukushimie w Japonii? Dlaczego nie uciekać się do ekologicznej energii?

Tak, to był kiedyś słoń.

Starożytna świątynia Ain Dara na Bliskim Wschodzie po wojnie spłonęła.

Chemtrails. To już nie spisek.

To jest pole naftowe w Kalifornii.

Wylesianie w Kanadzie.

To zdjęcie zostało zrobione na Javie, w Indonezji, gdzie ludzie nadal surfują po pięknych turkusowych falach, mimo śmieci i brudu.

Tak, to Toksyczne pióropusze.

Lód topniejący tworzy niesamowity wodospad tuż nad górą lodową tworząc zadziwiający, ale niepokojący widok.

Witamy w betonowej dżungli. LA, dowód na konsumpcyjne, zależne od samochodu społeczeństwo.

W miarę jak zmieniają się ekosystemy i topnieją pokrywy lodowe, zachodzą zmiany. Ten obrazek pokazuje niedźwiedzia polarnego, który zagłodził się na śmierć. Eksperci twierdzą, że czapy lodowe znikają alarmująco szybko.

Takie obrazy są powszechne na całym świecie.

Po usunięciu z urządzeń elektronicznych „cennych” metali, to właśnie pozostaje. Plastik, plastik i jeszcze raz plastik.

Wznoszący się poziom morza może sprawić, że miejsca takie jak Malediwy znikną pod oceanem.

Piaski bitumiczne – niekonwencjonalne złoża bituminów, stanowiące luźną mieszaninę ropy naftowej, innych bituminów, piasku lub mułu. – Zniszczenia i zanieczyszczenia terenu są widoczne z kosmosu.

Kolorowa plastikowa sceneria wewnątrz albatrosa.

Jeśli nasze odpady nie zabiją zwierząt, kłusownicy to zrobią aż wyginą.

Wycinamy drzewa, nie myśląc o konsekwencjach.

Te niszczycielskie pożary są kolejną konsekwencją ocieplenia planety.

Na tym zdjęciu możemy obserwować oczyszczalnie ścieków w Bangladeszu w Indiach.

Ropa nie jest energią przyszłości. Ale tych, którzy czerpią z niej zyski, nie obchodzi, prawda?

Pasterz sfotografowany w Mongolii nie może znieść zapachu zanieczyszczonej wody, gdy żegluje Żółtą Rzeką.

W Peru las deszczowy przetrwał zatrucie rtęcią pochodzącą z południa z kopalnie diamentów. Na północy kompanie naftowe niszczą wszystko, co znajuje się po drodze. Ten obraz pokazuje wypalanie lasu deszczowego.

Szklarnie pokrywają krajobraz w Almerii w Hiszpanii

Meksyk. Czy muszę coś więcej mówić?

Platforma naftowa w ogniu w Zatoce Meksykańskiej.

https://www.koniec-swiata.org/30-zdjec-ktore-dowodza-ze-koniec-jest-bliski/

KOMENTARZE

 • Szanowny "Talbot"-cie...
  Dlaczego bezkrytycznie powtarzasz oklepane, kłamliwe brednie bandziorni spod znaku Ala Gore-go ?..
  NIE posiadasz Waść WŁASNEGO mózgu ?..
  Tę debilną propagandę robisz Waść na zlecenie ?.. Czy za darmo ?..
  Po prostu na wymioty zbiera, gdy czyta się kolejny raz bzdety o "podnoszących sie oceanach", "ginących z głodu niedźwiedziach polarnych", topniejących czapach lodowych (owszem - PÓŁNOCNA i to NIE z powodu żadnego "ocieplenia"..), ale południowa - rośnie dwa razy szybciej..), czy w ogóle, o "ociepleniu"..
  A więc jak ?..Jesteś Waść płatnym trollem ? (jakby ich było jeszcze mało..)
  Czy też po prostu bezmózgim durniem ?...
 • @johnie 11:16:54
  Ten artykuł nie jest o globalnym ociepleniu - tylko o zaśmiecaniu ziemi i rabunkowej eksploatacji surowców.
 • Czy Wszechświat posiada świadomość?
  https://tylkonauka.pl/sites/default/files/styles/large/public/nasa_2.jpg

  Co tak naprawdę możemy powiedzieć o świadomości? Wiemy, że jest to stan psychiczny, w którym dana jednostka zdaje sobie sprawę między innymi ze swojego jestestwa i z zachodzących w jej wnętrzu różnych zjawisk i procesów. Człowiek jest istotą świadomą, natomiast naukowcy poszukują źródła świadomości w naszym mózgu. Niestety mimo wielu badań wciąż nie wiemy czym ona jest i gdzie się dokładnie znajduje.

  Istnieje prawdopodobieństwo, że naukowcy źle podchodzą do swojego zadania. Jeśli świadomość znajduje się w mózgu to jak wyjaśnić istnienie pewnego człowieka, który żyje i normalnie funkcjonuje, choć jego głowa w 90% wypełniona jest płynem mózgowo-rdzeniowym? "Człowiek bez mózgu" został odkryty przypadkiem w 2007 roku i do dziś nie odpowiedzieliśmy sobie na wszystkie pytania. Najważniejsze z nich dotyczy oczywiście świadomości. Zatem powyższe przypuszczenie wydaje się nie trafione.  Może świadomość istnieje poza ciałem fizycznym? Teoria dualizmu psychofizycznego zakłada, że ciało człowieka i jego umysł to dwie odrębne i niezależne od siebie rzeczy. Zgodnie z filozofią Kartezjusza (René Descartesa), naszej świadomości powinniśmy poszukiwać w zupełnie innym miejscu - poza naszym organizmem. Jego przypuszczenia mają charakter bardziej mistyczny i religijny i zyskały poparcie wśród wielu ludzi na świecie.  Istnieje jednak trzecia możliwość, która zyskuje coraz większe poparcie wśród naukowców - tak zwany panpsychizm, który zakłada, że każda rzecz posiada świadomość, lub przynajmniej pewne aspekty świadomościowe. Jeśli każda materia posiada w sobie cząstkę świadomości to dojdziemy do wniosku, że cały Wszechświat jest bytem świadomym.

  https://tylkonauka.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/11638041_s_1_1.jpg

  Gregory Matloff, profesor fizyki w New York City College of Technology (NYCCT) twierdzi, że posiada wstępne dowody wskazujące na słuszność doktryny panpsychizmu. W 2006 roku, fizyk teoretyk Bernard Haisch zasugerował, że świadomość może być produkowana i transmitowana poprzez próżnię kwantową. Według niego jakikolwiek system, który posiada wystarczającą złożoność i tworzy odpowiednią ilość energii, mógłby wygenerować lub emitować świadomość. Opis ten dotyczyłby zatem nie tylko naszego mózgu, ale także innych obiektów. Zaintrygowany Gregory Matloff postanowił wykonać badania obserwacyjne, aby sprawdzić czy istnieją w kosmosie ciała niebieskie, które zachowują się tak jakby doskonale wiedziały co robiły - tj. posiadały świadomość.  Naukowiec skupił się na słabo przebadanej anomalii dotyczącej ruchu gwiazd, tzw. nieciągłości Parenago. Zwykle chłodniejsze gwiazdy orbitują wokół Centrum Galaktyki z większą prędkością od tych gorętszych. Większość astronomów tłumaczy to możliwą interakcją między gwiazdami a chmurami gazów. Jednak Gregory Matloff zaprezentował zupełnie inne wyjaśnienie dla tego zjawiska. Fizyk zauważył, że anomalia dotyczy wystarczająco chłodnych gwiazd posiadających cząsteczki w swoich atmosferach, które znacząco zwiększają ich złożoność chemiczną. Co więcej, niektóre gwiazdy emitują strumień materii plazmowej tylko w jednym kierunku - jest to niezrównoważony proces, który wpływa na jej prędkość.  Gdyby tzw. nieciągłość Parenago była zależna od warunków w jakich znajdują się gwiazdy to ich zachowanie byłoby zróżnicowane. Tymczasem dane z obecnych katalogów gwiazdowych wskazują, że wszystkie gwiazdy zachowują się w ten sam sposób. W 2018 roku teleskop Gaia dostarczy kolejnych informacji o gwiazdach, które mogą potwierdzić lub zaprzeczyć przypuszczeniom fizyka.  Skoro poszukiwania świadomości w ludzkiej głowie nie przyniosły żadnych pozytywnych rezultatów, może jednak powinniśmy spojrzeć w niebo i tam jej poszukać? Według Gregory'ego Matloffa istnieje możliwość, że kiedyś panpsychizm przestanie być jedynie filozofią, a stanie się oddziałem astrofizyki obserwacyjnej. Jego artykuł ukazał się na łamach czasopisma Journal of Consciousness Exploration and Research.

  https://tylkonauka.pl/wiadomosc/czy-wszechswiat-posiada-swiadomosc
 • @johnie 11:16:54
  To niesprawiedliwe. Talbot ma wiele wpadek, lecz tym razem same zdjecia möwia za siebie. Srodowisko na calym swiecie niszczy sie w bezmyslny sposöb. Te fotografie przerazaja. Najgorsze jest to, ze nie da sie tego zatrzymac! Totalny kataklizm spowoduje najglupsze stworzenie na ziemi - czlowiek...
 • @morgan 13:47:23
  U nas wygląda to tak:
  http://m.nurkowa.wm.pl/2014/11/orig/71b69-433.jpg

  https://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/08/5c/4b/73/jezioro-dlugie-w-olsztynie.jpg

  http://i.wm.pl/00/01/58/80/f/img-7646-385885.jpg

  spływ Krutynią na Mazurach

  https://www.youtube.com/watch?v=YViiNW__oeU
 • @morgan, Totalny kataklizm nie powodóją ludzie bez wiedzy, tylko PROFESOROWIE, "EXPERCI NAUKOWCY", POLITYCY..., - Tak zwane
  "elity" ludzkości !!!

  .
 • Dzieło największego, najdoskonalszego Twórcy - Prawdziwego Eksperta - Dar-mowe, bez podatku Dary Wspaniałego Stwórcy
  .


  Gaja


  https://www.sciencedaily.com/images/2012/07/120705181241_1_540x360.jpg
  http://www.thegoldenscope.com/wp-content/uploads/2015/03/wallpaper-scenery-natural-nature-background.jpg
  https://i.imgur.com/Dv5Hu.jpg


  .
 • "Dzieło" PAŃSTWOWYCH EXPERTÓW, WYUCZONYCH NA "NAJZNAKOMITRZYCH UNIWERSYTETACH przez najświatlejszych PROFESORÓW. - BANDYTÓW!!
  .


  https://grist.files.wordpress.com/2016/06/03-lizard003.jpg  .
 • Komentarz zbędny.
  .


  http://meet-the-philippines.com/wp-content/uploads/2016/07/palawan-1024x580.jpg
  https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=683x10000:format=jpg/path/sb97633a4ffd1294b/image/i4c6332bd84d680c9/version/1487873628/image.jpg  .
 • @Oświat 14:33:19 Niema to jak "samouspokoić się" malowniczymi obrazkami
  rzeczywistość jednak wygląda ździebko inaczej.
  Polska od wielu lat jest IMPORTEREM śmieci.
  2006
  https://www.ppr.pl/wiadomosci/aktualnosci/polska-sprowadza-gory-smieci-z-zagranicy-131345
  2012
  http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/spalarnie-odpadow-bedziemy-sprowadzac-smieci-z-zagranicy,68629.html
  2015
  http://kurier.pap.pl/depesza/170714/Polska-importuje-setki-tysiecy-ton-odpadow-z-UE
  2018
  https://www.wykop.pl/link/4143509/polska-stala-sie-brytyjskim-skladowiskiem-smieci-sa-sprowadzane-na-czarno/

  Więc nie każdy zakątek Polski jest tak słodki jak ten na twoich lanszaftach panie Oświat
 • @Krystyna Trzcińska 14:37:15
  Nie chcę się czepiać, jednak ja pamiętam ze szkoły taki wierszyk.
  "uje" nigdy się nie kreskuje.
  Kto "uje" kreskuje, ten ma w szkole same dwóje.
 • 5* za jakże ważny temat.
  Zdjęcia szokujące, jednak czy tak aż daleko szukać?
  Mamy pod nosem!

  Słowacja i Węgry biją na alarm z powodu ukraińskich śmieci.

  Równocześnie dwaj sąsiedzi Ukrainy oświadczyli, że ukraińskie śmieci "podróżują" wzdłuż rzeki Bodrog. Tymczasem ekolodzy podkreślili, że od 30 lat nie widzieli takiej ilości zanieczyszczeń.


  W słowackich i węgierskich mediach pojawił się komunikat, że na rzece Bodrog wypływającej z Zakarpacia zebrała się ogromna ilość śmieci, informuje serwis 888.hu.

  "Z powodu nieodpowiedzialnych działań ze strony Ukrainy, w słowackiej rzece Bodrog, która znajduje się 10 km od granicy, powstał 200-metrowy korek z plastikowych butelek i innych śmieci. Niepokojące jest to, że po intensywnych opadach w wyniku gwałtownego wzrostu poziomu wody śmieci mogą dotrzeć do Węgier - podkreślają media.

  Według aktywistów plama śmieci stale rośnie. Teraz blokuje ujście rzeki Bodrog. Tymczasem aktywiści podkreślają, że sytuacja jest naprawdę warta uwagi, ponieważ tak dużej kumulacji śmieci nie widzieli od 30 lat.
  https://albumizr.com/ia/52b71a41b116668559103a72c4e79e35.jpg

  Mieszkaniec Węgier Császár Péter, który udokumentował zanieczyszczenie rzeki na zdjęciach, zauważył, że na Ukrainie "nawet kwestii transportu publicznego nie udaje się rozwiązać, a co dopiero sortowania odpadów."

  Funkcjonariusz ochrony wód na Słowacji Kovács István, również skomentował sytuację.

  "W takich przypadkach zawsze zgłaszamy ten problem do Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej. Gromadzenie śmieci domowych zdarza się dość często, zwłaszcza podczas powodzi. W tym przypadku, w zależności od wielkości i charakteru zanieczyszczenia, zostaną określone możliwości i system w oczyszczaniu rzeki i wybrzeży ze szczątków", - podkreślił.

  https://www.youtube.com/watch?v=0JHMDDyFcHo

  Za: https://wschodnik.pl/swiat/item/16895-slowacja-i-wegry-bija-na-alarm-z-powodu-ukrainskich-smieci.html
 • @Oświat 14:33:19
  Moje miasto powiatowe też jest piękne, pełne zieleni:
  http://www.hej.mielec.pl/gfx/mwmstudio/pl/mwmaktualnoscizkomentarzami/176/235/1/1557194761.jpg

  http://www.hej.mielec.pl/gfx/mwmstudio/pl/mwmaktualnoscizkomentarzami/176/235/1/2077731509.jpg

  A Puszcza Sandomierska jest piękna i zdrowa!
  http://www.dialektologia.uw.edu.pl/mambots/content/smoothgallery/cache/images/stories/ugm/311/images/640x480-1.%20Dawna%20Puszcza%20Sandomierska.jpg

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/10/Beech_forest_in_%C5%B9r%C3%B3dliskowa_Buczyna_reserve_near_Szczecin.jpg

  No i moje umiłowane Bieszczady, jeszcze niezadeptane i niezaśmiecone:

  http://www.viditur.com.pl/wojpodkarpackie/bieszczady/miejscowosci/baligrod/bieszczady/baligrod/baligrodbieszczady4.jpg

  https://bieszczady.land/wp-content/uploads/2017/03/Rabski-Potok-1-710x434.jpg

  http://www.baligrod.pl/FCK/image/aktualnosci/Rok_2016/czolg_T_34_w_baligrodzie_(2).jpg

  Mamy przepiękny swój KRAJ!
 • @lorenco 16:58:13
  Kultura wschodnia kontra zachodnia

  Jak oduczyć wyrzucania śmieci na ulicę?
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=120&v=Xbs6eMxa5ds
 • Agent Putina
  https://www.youtube.com/watch?v=Tb_ud8dRIJU
 • @Talbot 18:43:30
  O czym byś nie pisał i tak w końcu dojdziesz do Putina.
  Próbowałeś konsultować się z lekarzem? jeśli nie, to koniecznie zrób z tym coś bo wygląda to na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (po ang obsessive-compulsive disorder, OCD )

  PS
  a Putin otworzył dziś Krymski Most.Właśnie niedawno skończyła się transmisja uroczystości.
  tu masz skrót informacji https://www.youtube.com/watch?v=nk0mvKC59N8
  jeśli interesują cię szczegóły podeślę ci lin do godzinnych lub dwugodzinnych programów na ten temat.
  Most jest rewelacyjny pod każdym względem.
  http://rusvesna.su/sites/default/files/styles/orign_wm/public/kerchenskiy_most1.jpg
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Most_nad_Cie%C5%9Bnin%C4%85_Kercze%C5%84sk%C4%85
  Nie dziękuj mi.Bez tego wiem jak bardzo się cieszysz.
 • @ikulalibal 18:59:03
  //Most jest rewelacyjny //
  wstrzymałem oddech
 • @Husky 19:02:12
  Użyj espumisan.Ponoć jest skuteczny na dupyściśnięcie.
 • Smutne, czy przerażające?
  Naukowcy znaleźli plastikową torbę na dnie Rowu Mariańskiego
  To odkrycie jest równie smutne, co przerażające. Japońscy naukowcy badali najgłębsze miejsce na Ziemi. Nie spodziewali się, że nawet tam trafią na ... śmieci.

  Foliowy worek. Na taki obiekt trafili naukowcy, którzy badali dno Rowu Mariańskiego. To najgłębsze miejsce na Ziemi. Odpadek trafił 11 kilometrów pod powierzchnię wody. Foliowa torebka w głębinach to nie wyjątek. Japończycy od 30 lat badają zaśmiecenie oceanu i dokumentują odpadki zalegające pod wodą. W archiwum są informacje o tysiącach podobnych morskich jednorazówek. Nowe odkrycie wskazuje na to, że ludzkości udało się zaśmiecić już nawet najgłębsze miejsce na planecie.

  https://gfx.wiadomosci.radiozet.pl/var/radiozet-wiadomosci/storage/images/swiat/smutne-czy-przerazajace-naukowcy-znalezli-plastikowa-torbe-na-dnie-rowu-marianskiego/457444-1-pol-PL/Smutne-czy-przerazajace-Naukowcy-znalezli-plastikowa-torbe-na-dnie-Rowu-Marianskiego_article.jpg
 • @ikulalibal 15:29:58
  Dlaczego rosyjskie miasta nie mają zaśmieconych ulic ?

  https://img6.dmty.pl//uploads/201311/1385733945_by_ST6_inner.gif
 • 10 najbardziej zanieczyszczonych miast świata.
  Mieszkanie tam to koszmar

  Oto dziesięć miast, które stoją na granicy klęski ekologicznej, ale wciąż żyją w nich ludzie.

  Linfen, Chiny
  Majłuusuu, Kirgistan
  Norylsk, Rosja
  Sukinda, Indie
  La Oroya, Peru
  Magnitogorsk, Rosja
  Dzierżyńsk, Rosja
  Kabwe, Zambia
  Hazaribag, Indie
  Sumgait, Azerbejdżan
 • fascynująca Cywilizacja Chin Ludowych.
  .

  http://www.eunews.it/wp-content/uploads/2017/03/pollution.jpg
  https://cdn.static-economist.com/sites/default/files/images/print-edition/20180106_FNP001_0.jpg
  https://limacharlienews.com/wp-content/uploads/2018/01/Totalitarianism-Crushes-Pollution-in-China.jpg
  https://www.hindustantimes.com/rf/image_size_960x540/HT/p2/2017/11/09/Pictures/beijing-building-protection-during-wearing-office-respiratory_bbbade8a-c51c-11e7-94e0-d13ec9d58666.jpg
  http://udgtv.com/wp-content/uploads/2017/12/13_toxic.jpg
 • fascynująca Cywilizacja Rosji Carsko-Ludowej.
  .  http://2.bp.blogspot.com/-z0v5wpvoaUg/VLEJGfrXVUI/AAAAAAAAATU/wRV1EOdc2L4/s1600/1385647191-67cdcc3397cd417b55feb1cfcd3b4c42.jpg
  http://www.dw.com/image/16519443_304.jpg
  https://baovemoitruong.com/wp-content/uploads/2017/03/3-7ea29.jpg
  https://i1.wp.com/www.exposingtruth.com/wp-content/uploads/2017/02/norilsk1.jpg
  https://i.pinimg.com/originals/71/00/a4/7100a449a6118657157e96a7f44fb969.jpg
  https://cdn.opendemocracy.net/files/u554943/419527%20%281%29.jpg  .
 • @Husky 19:38:12
  //Oto dziesięć miast//

  A kto sporządzał ten twój "ranking".Olej go mam dla ciebie coś lepszego;ranking ułożony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) .Do tego całkiem "świeżutki" bo z 2016 r.


  ''Żywiec to najbardziej zanieczyszczone miasto w Europie - wynika z raportu Światowej Organizacji Zdrowia. To nie koniec złych wiadomości, bowiem w pierwszej dziesiątce znajdziemy jeszcze pięć innych polskich miast.

  Raport WHO jest miażdżący dla Polski. 33 z 50 najbardziej zanieczyszczonych miast UE leży w naszym kraju. Co więcej pierwsze, niechlubne miejsce zajął Żywiec, a tuż za nim uplasowała się Pszczyna. To nie koniec

  W czołówce znalazły się jeszcze Rybnik (4. miejsce), Wodzisław Śląski (5.), Opoczno (6.), Sucha Beskidzka (7.) i Godów (8.). Pierwszą "10" uzupełniają trzy miasta bułgarskie.

  To właśnie polskie i bułgarskie miejscowości dominują na liście. Pierwsze miasto spoza tych dwóch krajów, które pojawia się w zestawieniu to włoska Soresina (24.), położona w Lombardii.
  Śmiercionośny pył

  WHO, przy opracowaniu zestawienia, brała pod uwagę poziom pyłu zawieszonego PM2.5, który jej zdaniem, należy do najbardziej szkodliwego dla zdrowia człowieka spośród innych zanieczyszczeń atmosferycznych.

  PM2.5 to pył zawieszony o średnicy 2.5 mikrometrów, tj. 20-35 razy mniejszej niż wynosi średnica ludzkiego włosa.

  Według Światowej Organizacji Zdrowia długotrwałe narażenie na działanie pyłu zawieszonego PM2,5 skutkuje skróceniem średniej długości życia, a krótkotrwała ekspozycja na wysokie stężenia pyłu PM2,5 powoduje wzrost liczby zgonów z powodu chorób układu oddechowego i krążenia oraz wzrost ryzyka nagłych przypadków wymagających hospitalizacji (nasilenie astmy, ostra reakcja układu oddechowego, osłabienie czynności płuc, itp.).

  PM2.5 razem z pyłem PM10, silnie rakotwórczym benzo(a)pirenem oraz trującymi związkami chemicznymi (tlenki siarki, tlenki azotu, tlenek węgla, metale ciężkie, sadza) wchodzi w skład smogu.
  W Indiach najgorzej

  Najbardziej zanieczyszczonym miastem na świecie jest Zabol w Iranie. Podium zamykają miasta indyjskie: Gwalijar i Allahabad "
  https://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/raport-who-najbardziej-zanieczyszczone-miasta,643576.html

  Oto do czego doprowadziły nas rządy PIS-u !!!
 • @AgnieszkaS 20:29:30
  a na tej liście są
  komu tu wierzyć
  8-))))

  http://www.bryla.pl/bryla/56,85298,12077593,10_najbardziej_zanieczyszczonych_miast_swiata__Mieszkanie.html
 • @ikulalibal 20:16:04
  //Światową Organizację Zdrowia (WHO) //

  olewam to bo to same żydy są
  Oto do czego doprowadziły nas rządy PIS-u !!!
 • @ikulalibal 20:16:04
  "świeżutki" bo z
  19 LUT 2018

  NORYLSK – NAJBARDZIEJ ZANIECZYSZCZONE MIASTO ŚWIATA?

  http://enmaro.com/2018/02/19/norylsk-najbardziej-zanieczyszczone-miasto-swiata/
 • sporo propagandy
  jak ten niedźwiedź - powstanie sahary, epoki lodowcowe, nie trzeba było człowieka, by na tej planecie dochodziło do ogromnych zmian mających życie biologiczne w poważaniu.

  albo te kominy elektrowni atomowych - czysta para wodna...

  Natomiast, jeśli kogoś te zdjęcia powstrzymają od faktycznej bezmyślnej konsumpcji typu nowy telefon co dwa lata, bo koniec umowy i operator oferuje po taniości - to by było dobrze. Sęk w tym, że ludzie się nie powstrzymują, za to od rządów wymagają, bo jak rząd "zadba", to można iść spać z czystym sumieniem. A rząd wiadomo, w łapę weźmie, elektrownie atomowe zacznie zamykać, a na ich miejsce postawi elektrownie węglowe (http://stopwiatrakom.eu/wiadomo%C5%9Bci-zagraniczne/2142-niemcy-produkcja-elektrowni-w%C4%99glowych-na-poziomie-nie-notowanym-od-pi%C4%99ciu-lat.html). Albo się zakaże chińczykom (obecnie największe inwestycje i największa innowacyjność jeżeli chodzi o energię solarną jak i walkę ze smogiem na świecie), czy hindusom elektrowni węglowych, bo to są przecież tacy upośledzeni ludzie w skali globu, których powinno się wysterylizować. Nie bądźmy hipokrytami. Sami nie umiemy żyć bez technologii, a innym będziemy skutecznie zabraniać industrializacji (Indie), no to jak mają wyjść z tego gówna, w którym i my kiedyś byliśmy. Nas nie stać na solary, a ich ma być stać.

  Największa kopalnia odkrywkowa węgla w Europie (jeśli nie na świecie) - Reich:
  http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=2479

  Ciekawe, że przez wiele lat Koyaanisqatsi był dostępny na YT, a teraz już nie
  https://www.cda.pl/video/237187fb
 • @morgan 13:47:23
  Najgorsze wrażenie robią zdjęcia "wylesiania"...
  "Źli komuniści" w PRL ZAlesiali ugory. A "mordowanie lasów" spowoduje, że człowiek się "po prostu" udusi... przy okazji zginą też inne potrzebujące tlenu organizmy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY