Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7131 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Ujawnienie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Amerykańska marynarka wojenna i NASA mają w pełni sprawną “kosmiczną flotę”

 

Według doniesień US Navy i NASA mają w pełni funkcjonującą Flotę Kosmiczną. Co ciekawe, te “oskarżenia” są poparte przez wysoko postawione osoby, takie jak senator Daniel K. Inouye.

 

W ostatnich latach pojawiły się liczne roszczenia, które potwierdzają wynik jednego z największych naruszeń bezpieczeństwa w historii amerykańskiej armii. Według doniesień US Navy i NASA mają w pełni funkcjonującą Flotę Kosmiczną. Co ciekawe, te “oskarżenia” są poparte przez wysoko postawione osoby, takie jak senator Daniel K. Inouye, który powiedział: “Istnieje mroczny rząd z własnymi siłami powietrznymi, własną marynarką wojenną, własnym mechanizmem pozyskiwania funduszy i zdolnością do realizowania swoich celów. 

Mówią, że prawda jest tam. Ale gdzie to jest? I jak możemy odróżnić to, co ważne, a co nie, jeśli chodzi o życie Obce, UFO i technologię pozaziemską – jeśli oczywiście istnieje?

Prawdą jest, że w dzisiejszym społeczeństwie cienka linia dzieli to, co rzeczywiste, a co nie.

W ciągu ostatnich kilku lat wielu “demaskatorów” zgłosiło się – a niektórzy ośmieliliby się potwierdzić – że rządy na całym świecie mają dostęp do niezwykle zaawansowanej technologii. Innymi słowy, obcej technologii.

Jeden z najlepszych cytatów dotyczących obcego życia i “ich” obecności pochodzi od Paula Hellyera, byłego kanadyjskiego ministra obrony i człowieka odpowiedzialnego za połączenie kanadyjskich sił powietrznych, armii i marynarki wojennej w jedną zjednoczoną siłę, znaną jako kanadyjskie siły zbrojne. Pan Hellyer powiedział:

“Dziesiątki lat temu goście z innych planet ostrzegali nas o tym, dokąd zmierzamy i zaoferowali pomoc. Zamiast tego, my, a przynajmniej niektórzy z nas, zinterpretowaliśmy ich wizyty jako zagrożenie i postanowiliśmy najpierw strzelać a potem zadawać pytania … Mam na myśli tysiące miliardów dolarów wydanych na projekty, o których Kongres nie wiedział. “Oto źródło .

Ale Hellyer nie jest jedynym, który wyruszył, aby mówić o obcym życiu i pozaziemskiej obecności. W rzeczywistości wielu astronautów / byłych astronautów zrobiło to samo.

Dr Brian O’Leary, były astronauta NASA i Princeton Physics Professor powiedział:

 “Istnieje wiele dowodów na to, że kontaktujemy się, że cywilizacje obserwują nas od bardzo dawna, że ​​ich wygląd jest dziwny z jakiegokolwiek tradycyjnego, materialistycznego, zachodniego punktu widzenia. Że ci goście używają technologii świadomości, używają toroidów, używają razem obracających się dysków magnetycznych w swoich systemach napędowych, które wydają się być wspólnym mianownikiem zjawiska UFO. “Oto źródło .

Czy ci ludzie kłamią? Czy ich słowa zostały źle zinterpretowane?

Jest więcej wypowiedzi.

Gordon Cooper, były astronauta NASA, inżynier aeronautyczny i pilot testowy; jeden z siedmiu  astronautów w Projekcie Mercury,  powiedział:

“Moim zdaniem, myślę, że obawiali się, że wpadną w panikę, gdyby wiedzieli, że ktoś ma pojazdy, które mają tego rodzaju wydajność … więc zaczęli kłamać. A potem myślę, że musieli objąć inne kłamstwo, no wiesz, powiedzcie inne kłamstwo, żeby pokryć swoje pierwsze kłamstwo, teraz nie wiedzą, jak się z tego wyplątać. Teraz będzie taki wstyd przyznać, że wszystkie te administracje powiedziały wiele nieprawd …. [i że] istnieje wiele pozaziemskich pojazdów krążących wokół. ” źródło .

Lista jest długa, ale to dotyczy innego artykułu, a nie tego.

Co ciekawe, oprócz tego wszystkiego, jednym z najbardziej kontrowersyjnych demaskatorów jest z pewnością Gary McKinnon, człowiek, który w jakiś sposób rzekomo zhackował najbardziej tajne pliki Pentagonu.

Po naruszeniu bezpieczeństwa McKinnon wysunął kilka niezwykłych twierdzeń, mówiąc o tym, co napotkał w komputerach w ściśle tajnej bazie wojskowej.

Najwyraźniej US Navy i NASA mają w pełni funkcjonującą Flotę Kosmiczną.

usa flota kosmiczna

McKinnon powiedział, że jednym z najbardziej niezwykłych plików, z jakimi się spotkał, był arkusz kalkulacyjny Excela, w którym wymieniono informacje o “nie-ziemskich oficerach”.

Oprócz ciekawej listy, McKinnon znalazł listę “tajnej floty kosmicznej” składającej się z dziesięciu okrętów wojennych, poprzedzonych tytułem USS.

McKinnon uważa, że ​​ta tajna flota kosmiczna jest obsługiwana przez rząd Stanów Zjednoczonych.

“Znalazłem arkusz kalkulacyjny Excela, w którym napisano” nie-ziemscy oficerowie “i pomyślałem” o mój Boże, to niewiarygodne … “-Gary McKinnon.

Podczas gdy wiele osób kwestionowało autentyczność twierdzeń McKinnona, prawdą jest, że musimy tylko spojrzeć na to, co inni ludzie powiedzieli w przeszłości, aby uzyskać lepszy obraz tego, co się naprawdę dzieje.

Co ciekawe, senator Daniel K. Inouye, najwyższy rangą azjatycko-amerykański polityk w historii Stanów Zjednoczonych, powiedział:

“Istnieje zacieniony rząd z własnymi Siłami Powietrznymi, własną marynarką wojenną, własnym mechanizm pozyskiwania funduszy i zdolnością do realizowania własnych pomysłów na interes narodowy, wolny od wszelkich kontroli i równowagi, wolny od samego prawa.” źródło .

Oprócz senatora Inouye, lord Admirał Hill-Norton, były szef sztabu obrony, 5-gwiazdowy admirał z Royal Navy, przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO, cytuje:

“W naszej atmosferze są obiekty, które są technicznie wyprzedzające wszystko, nie mamy możliwości zatrzymania ich tutaj … [i] że istnieje poważna możliwość, że jesteśmy odwiedzani od lat przez ludzi z kosmosu, z innych cywilizacji. Nam się to podoba, na wypadek gdyby niektóre z tych osób w przyszłości lub teraz stały się wrogie, aby dowiedzieć się kim są, skąd pochodzą i czego chcą. Powinno to być przedmiotem rygorystycznych badań naukowych, a nie przedmiotem “brudzenia” przez tabloidowe gazety. “Oto źródło .

Fakt fikcji? To może być bardzo trudne do stwierdzenia, ale warto wspomnieć, że istnieje wiele dowodów, które wskazują – przynajmniej częściowo – że społeczeństwu nie powiedziano wszystkiego o UFO, życiu obcym i niezwykle zaawansowanej technologii.

Chodzi o to, że jeśli taka tajna kosmiczna flota była naprawdę, czy nie zauważylibyśmy tego? Czyż astronomowie amatorzy nie zauważyliby teraz dowodów na istnienie floty? Jakie są szanse, że jeśli coś takiego istnieje, nikt na tej planecie nie zauważył tego na niebie, w pobliżu księżyca itp.?

 

https://www.koniec-swiata.org/przygotuj-sie-amerykanska-marynarka-wojenna-i-nasa-maja-w-pelni-sprawna-kosmiczna-flote/

 

https://www.youtube.com/watch?v=JOmz2em6o2Q

KOMENTARZE

 • Czy Snowden „ujawnił” Rosji całą prawdę o UFO?
  Edward Snowden przekazał rosyjskim służbom specjalnym niezbite dowody nie tylko na istnienie pozaziemskiej inteligencji, lecz również na to, że w rzeczywistości od połowy ubiegłego stulecia Stanami Zjednoczonymi rządzą obcy. Informacje te przedostały się do mediów w ubiegłym tygodniu. Irańska agencja informacyjna Fars News Agency znalazła ją na stronie whatdoesitmean.com. Zdumiewające, że ta właśnie strona internetowa jako pierwsza otrzymała tak ważne dane, chyba że Edward Snowden osobiście zaznaczył ją wśród odbiorców, gdy wysyłał do FSB tak ważne informacje.

  W „pozaziemskim dossier” poinformowano, że rządy w Stanach Zjednoczonych sprawuje nie obecny rząd, a przybysze z innej planety. Ponadto, po „przegranej” nazistowskich Niemiec w II wojnie światowej obcy, którzy pomagali III Rzeszy w dążeniach do światowej dominacji, przenieśli się za Atlantyk i zaproponowali analogiczne usługi w zakresie zdobycia władzy nad światem Stanom Zjednoczonym. Uznali bowiem, że państwo to ma największy potencjał do podobnego rodzaju inicjatyw.
  https://ripsonar.files.wordpress.com/2014/07/edward-snowden.jpg


  Na tym artykuł właściwie się kończy, a dalej cytowane są fragmenty z wywiadu z byłym ministrem obrony Kanady, Paulem Hellyerem, którego udzielił niedawno Sofiko Szewarnadze na kanale Russia Today. Hellyer mówi, że jest absolutnie przekonany o istnieniu kosmitów i widział nawet UFO na własne oczy.

  Poza tym były minister z pełną powagą oświadcza, że obecnie na Ziemi przebywa od 2 do 12 gatunków obcych: „Z Siłami Powietrznymi Stanów Zjednoczonych współpracowali tak zwani „nordyccy blondyni” i „wysocy biali”. Mogą oni bez problemów pozostawać niezauważonymi. Ale gatunków obcych jest wiele. Wszyscy oni są różni. Jeśli spotkacie szarego karła, to uświadomicie sobie, że niczego podobnego wcześniej nie widzieliście. Jednak jeśli zobaczycie nordyckiego blondyna, to najprawdopodobniej pomyślicie, że jest to Duńczyk czy ktoś z tamtego regionu. Mam jednak przyjaciela, który potrafi rozpoznać kosmitę. Widział nawet jednego na ulicy.”

  W swoich rozważaniach Hellyer opiera się na plotkach, historiach i przypuszczeniach (aczkolwiek minister obrony Kanady mógłby mieć dostęp do bardziej wiarygodnych i sprawdzonych informacji niż opowieści „pewnego przyjaciela” czy listów „świadków”). W wywiadzie podkreślił on także, że istnieje „federacja obcych, która jednoczy ich wszystkich”. Ciekawie, czy Hellyer jest fanem „Gwiezdnych wojen” George’a Lucasa? Przecież jego pełna zachwytu opowieść o kosmicznej federacji jest wyraźnie zainspirowana fabułą słynnego filmu.

  Co wspólnego ma z tym Edward Snowden? Na dobrą sprawę, nic. Wszystkie informacje o demaskacji obcych są niczym innym jak tylko kolejną kaczką dziennikarską. Nawet przypuszczając, że pewne informacje tego rodzaju amerykański demaskator przekazał rosyjskim służbom specjalnym, to nikt nigdy nie dowiedziałby się o tym. Gdyby nawet się dowiedział, to tym kimś na pewno nie byłaby strona whatdoesitmean.com.

  Dziennikarze nie mieli prawdopodobnie nic do napisania na ten temat, jeśli jako dowód na istnienie przybyszy i ich zmowy został przytoczony wywiad byłego ministra obrony Kanady, który z zachwytem opowiadał o „szarych ludzikach”. Należy jednak pamiętać, że Paul Hellyer jest osobą w starszym wieku, a w ojczystym kraju dzięki swoim wypowiedziom o UFO zyskał sobie odpowiednią sławę. Każdy więc wybiera, czy ma mu uwierzyć czy nie. W ostatecznym rozrachunku tym razem znów nie dowiedzieliśmy się, czy są wśród nas obcy, czy też nie. Na relaks jest jednak za wcześnie: prawda leży gdzieś blisko.

  Autor: Alona Rakitina
  Źródło: Głos Rosji
 • @Autor
  Co prawda to prawda.Ostatnio zatrudnili w NASA cztery eskadry czarownic na miotłach i pułk polityków PO latających na drzwiach od stodoły.
  To ci dopiero siła.
 • Nie tylko Paul Hellyer, Miediediew też o tym mówił.
  https://www.youtube.com/watch?v=s4-P7qTKjJs

  Phil Schneider, William Tompkins i wielu innych.
  "czy Hellyer jest fanem „Gwiezdnych wojen” George’a Lucasa? Przecież jego pełna zachwytu opowieść o kosmicznej federacji jest wyraźnie zainspirowana fabułą słynnego filmu." Nie, jest odwrotnie, G.Wojny jest fragmentem "Ujawnienia częściowego"
  Astra TR3B
  https://www.youtube.com/watch?v=KLVRXIR3oj8
  Większy TR6 Telos
  https://www.youtube.com/watch?v=P1dQfueSXek
  Tajny Program Kosmiczny jest kontynuacją programu 3 rzeszy.
 • To koniec przewagi USA na morzach i oceanach.
  Wszystkie rosyjskie okręty podwodne „w jednym miejscu” (foto). Serwis Naval Analyses zamieścił trzy infografiki na temat składu i liczebności posiadanych przez USA, Rosję i Chiny okrętów podwodnych. Według stanu na 1 kwietnia 2018 roku Stany Zjednoczone dysponują 71 okrętami podwodnymi, Rosja – 72, a Chiny – 76. Rosyjska marynarka wojenna posiada zarówno jednostki o napędzie atomowym, jak i diesel-elektrycznym (amerykańska flota napędzana jest energią atomową). Ponadto rosyjskie okręty podwodne uzbrojone zostały nie tylko w pociski balistyczne z głowicami jądrowymi, ale i inną broń. W infografice poświęconej rosyjskim okrętom podwodnym ujęto eksperymentalną jednostkę o napędzie diesel-elektrycznym B-90 „Sarow”, na pokładzie której prawdopodobnie znajdują się międzykontynentalne torpedy jądrowe „Status-6”.

  The submarine fleets of the three superpowers as of April 1, 2018.


  https://twitter.com/D__Mitch
  https://pbs.twimg.com/media/DbaVcwrX4AABtx6.jpg

  Ps..Bankruci i zbrodniarze wojenni z USA już nic nie mają do powiedzenia w globalnej grze ! Już niebawem będzie można ich zgnoić na wszystkich frontach ...Według infografiki to USA vs Rosja i Chiny wyglądają słabo, zresztą USA atakowało słabszych i bezbronnych i potrzebowało pływających wysp łatwych do odstrzału. Znacznie taniej jest zbudować okręt podwodny niż lotniskowiec. Okręt podwodny zawsze zna pozycję lotniskowca. Lotniskowiec zaś danymi o okrętach podwodnych nie dysponuje. Wystarczy zakraść się na niewykrywalną odległość 500 km od lotniskowca i odpalić rakiety przeciwokrętowe. Gdy taki okręt będzie wyposażony w rakiety hipersoniczne, praktycznie ile wystrzałów tyle trafień. Dlatego ZSRR miał dużą przewagę we flocie podwodnej nad USA. Niestety okres gorbaczowizmu i jelcynizmu tą przewagę zniwelował. Rosja się rozsypywała a wraz z państwem flota, ta nawodna i ta podwodna. Fakt, że dziś Rosja nie tylko istnieje, ale jest mocarstwem militarnym, to cud.
 • Wodowanie okrętu rakietowego "Szkwał".
  Okręt rakietowy "Szkwał" projektu 22800 przed uruchomieniem w Leningradzkiej Stoczni "Pella" w obwodzie leningradzkim. Trzeci (a drugi seryjny) mały okręt rakietowy "Szkwał" projektu 22800 "Karakurt" został zwodowany w stoczni Pella w pobliżu Petersburga. Wiceminister obrony Jurij Borisow podczas uroczystej ceremonii wodowania zauważył, że projekt został zrealizowany w rekordowym czasie. "Nie tak dawno temu, mniej niż dwa lata temu, zakładaliśmy ten statek. To naprawdę innowacyjny projekt zrealizowany przy pomocy najnowocześniejszych innowacyjnych technologii. Okręcik wyszedł z pazurem" powiedział. Według wiceministra, okręt ma potężny sprzęt artyleryjski i jest uzbrojony w pociski samosterujące "Kalibr". Ps...Dwa lata, wstydziliby się! Polski "Gawron" pod względem czasu budowy nie ustępował lotniskowcom. Dlatego jest uzbrojony nie w jakieś tam kalibry ale w karabiny maszynowe i to dwa. Postrach oceanów, pogromca morskiego specnazu. Z punktu widzenia Rosji takie małe okręty są dobrym rozwiązaniem. W razie bitwy okręcik będzie miał za zadanie wystrzelić wszystko co ma, po czym i tak najprawdopodobniej zostanie zatopiony. W czasach, w których każdy okręt można zatopić jedną rakietą budowanie wielkich, pływających trumien nie ma sensu, zwłaszcza jeżeli dysponuje się ograniczonym budżetem. Rosyjskie małe okręty rakietowe projektu 22800 "Karakurt" (малые ракетные корабли проекта 22800 «Каракурт») wywołują duże zaniepokojenie wśród analityków wojskowych państw NATO...

  nvo.ng.ru/armament/2018-05-01/100_karakurt0105.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY