Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
746 postów 6156 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podobno Amerykanie naciskają na Żydów, aby nie skakali do gardeł Polakom, gdyż Polacy są również ważnymi sojusznikami USA.

 

 

Spójrzmy na teatr konfliktu polsko żydowskiego i spróbujmy zrozumieć motywacje izraelskiej ofensywy przeciwko Polsce. Żydzi ostatnio ogłosili otwarty sezon polowania z nagonką na Polaków. Oczywiście zwykle jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Na pierwszy rzut oka  wyłania się teza, że nawet filosemicki PiS może stać na drodze dalszych zamiarów i planów Izraela wobec Polski. Dlaczego? Dlatego, że elektorat PiS-u posiada silną narodową tożsamość, jest zbyt pro-narodowy, religijny, zbyt patriotyczny co może odbić się na interesach, gdyż dąży do przywrócenia podmiotowości Narodowi Polskiemu. W obecnie wytworzonej sytuacji koła żydowskie chcą ukarać kierownictwo pronarodowego PiS-u, który stawia jednocześnie na sojusz z USA i Izraelem. Tworząc dyplomatyczną zadymę i pokazując swoje wpływy i siłę Żydzi chcą doprowadzić do rozbicia jedności tej partii i oderwania jej od jej tradycyjnych patriotycznych wyborców (twardy elektorat PiS-u). PiS zapędził się w patriotyzm i dziś dostaje po łapach…

PiS nie chce ostro odpowiedzieć na żydowskie ataki, obawiając się ewentualnych kłopotów w stosunkach z USA (systemy Patriot, stacjonowanie żołnierzy USA w Polsce) więc w najbliższych wyborach może stracić część elektoratu. Twardemu elektoratowi PiS coraz mniej podoba się miękkość ich partii w stosunku do żydowskich żądań. Właśnie taki może być cel żydowskich ataków, oddzielić PiS od wyborców, przywrócić do władzy w Polsce partie i siły z którymi Żydzi o wiele łatwiej się dogadają w zabezpieczeniu swoich interesów. Przecież przed dojściem PiS-u do władzy przygotowano już ustawę sprzedającą polskie lasy, aby w ten sposób uzyskać środki na zapłacenie haraczu. Czy PiS zmężnieje, stanie w obronie polskich interesów, czy też padnie ofiarą własnej niemocy ?

Tymczasem atak “zagranicy” przy dość mikrej na niego odpowiedzi zachwiał sondażami politycznych partii w Polsce.  PiS natychmiast wyszedł z nowymi propozycjami dla społeczeństwa, które mogłyby utrzymać odpływ niezadowolonego elektoratu. Program jest prorodzinny, również zdejmuje niektóre kłody spod nóg polskiego biznesu...

Na naszych oczach zmienia się świat, Żydzi urządzają nam kolejne medialne i dyplomatyczne pogromy, a rządzące Polską elity chorują na przewlekłą dolegliwość miękkich kolan. Wszyscy pamiętamy słanianie się Kwaśniewskiego w Charkowie, czy jeszcze dobitniej i podlej w Jedwabnem. Wydaje się, że rządzące nami elity nie wierzą w wielkość polskiego ducha, w suwerenność i podmiotowość Polski, nie czerpią dumy i siły z historii Polski, w najlepszym wypadku gardzą całym tym polskim bagażem patriotycznym i nazywają się europejczykami. Jak nie Komorowski kłaniający się w pas Putinowi, to Tusk jak zakochany smarkacz odczytujący życzenia Merkel, czy obecna nasza “dobra zmiana” nabożnie wpatrzona w poniżających Polaków przedstawicieli Izraela. Prześladuje nas jakiś pech, naszym elitom wyraźnie brakuje kręgosłupa i chyba tego fundamentalnego przecież przeświadczenia, że władza w państwie demokratycznym pochodzi od  obywateli/wyborców, a nie od czynników zewnętrznych, międzynarodowych (wtedy jest to agentura).

Problem w tym, że III RP jest przedłużeniem PRL-u, a nie II RP. Wydaje się, że działa ciągle klątwa założycielskiego okrągłego stołu i dziś głodni i ambitni pretendenci gorliwie czekają, aż ukaże się łaskawa obca moc i pan rozda karty i mandaty ochoczym biesiadnikom. Nawet popularne zawołanie “Ulica i zagranica” celnie referuje zależność poszczególnych grup politycznych w Polsce od ich zagranicznych mecenasów. Zagranica aby zadbać o swoje interesy w Polsce selekcjonuje daną partię, która ma zapewnić poparcie ulicy (wyborców).

Jesteśmy świadkami brutalnych zachowań strony żydowskiej ciągle jeszcze tolerowanych przez polski rząd. Arogancja, buta i chamstwo, kiedyś wmawiano nam, że to tylko rzemieślnicy z przedsiębiorstwa holokaust z siedzibą w USA. Dziś  widzimy pełną koordynację diaspory z Tel Avivem. Głupia sprawa, ale w kulturach semickich i azjatyckich często grzeczność, takt, ustępliwość oznacza słabość, oznacza zielone światło do jeszcze brutalniejszego ataku. Taki instynkt dzikiego zwierzęcia.  Nasze zasady wypływające z chrześcijaństwa nie mają tu znaczenia, dla nich to tylko frajerstwo, które rozzuchwala do następnego mocniejszego uderzenia. Polskie elity rządzące nie mają zielonego pojęcia z kim grają.

Jedno jest pewne, jeśli PiS nie opamięta się, padnie ofiarą strategicznej rozgrywki strony żydowskiej. Ktoś powie nie opowiadaj bzdur, przecież to właśnie PiS jest bardzo pro-żydowski! Wazelina PAD-a, menory pod najwyższym żyrandolem, rozdawnictwo paszportowe, ułatwienia biznesowe, łożenie milionów złotych z podatków Polaków na kolejne żydowskie muzea. Dbanie o zapomniane przez Żydów, przecież ich własne cmentarze, Polacy zastanawiają się dlaczego nie wywołuje to wszystko żydowskiej wdzięczności?

Elity mówią nam, że jest ciężko i niebezpiecznie i że musimy wybrać “mniejsze zło”, ale my chcemy wybrać większe dobro, dobro Polski i dobro naszych dzieci. Nie chcemy być obrażani, poniżani, nie chcemy zbliżać się do ludzi, którzy nas nie rozumieją i którzy nami oficjalnie gardzą. Nawet Ziobro z którego ministerstwa wyszła atakowana nowelizacja  ustawy o IPN, dziś mówi, że jest ona niekonstytucyjna (!) Tylko czekać jak następny minister powie, że istnienie suwerennego, Niepodległego Państwa Polskiego jest niekonstytucyjne…

Kto by pomyślał, że polski młodzieńczy prezydent będzie miał tak poważne kłopoty ze słuchem. Nie dosłyszał obraźliwych słów gościa prezydenta Izraela, twierdzącego, że to Państwo Polskie stworzyło Hitlerowi warunki do realizacji polityki zagłady Żydów. Gdyby wyborcy wiedzieli o jego chorobie, zdecydowaliby się może na innego kandydata? Jak tak dalej pójdzie Polacy również będą musieli poszukać sobie innego sojusznika, takiego z którym mamy coś wspólnego, wspólne zagrożenie, ciekawe kogo jeszcze atakują mocno Żydzi…?

Wszyscy wokół powtarzają “Uczmy się od Żydów”. Dziś już widać, że polskie nadskakiwanie, grzeczność i ustępliwość wobec Żydów doprowadziło nas do sytuacji wprost niesmacznej i wysoce kryzysowej. Więc przy następnej wizycie PAD-a w Tel Avivie powinien on wygarnąć Żydom i ich prezydentowi jakich to krzywd i niesprawiedliwości doznali Polacy od ich ziomków komunistycznych siepaczy Stalina. Jak wyławiali i odstawiali bolszewikom Polaków zaraz po “sojuszniczym” ataku na Polskę w 1939 r. pozbawiając ich dorobku życia, domów i czasem samego życia. Liczni Żydzi źle zasłużyli się Polakom i Polsce pod sowiecką okupacją.

Prezydent Duda w imieniu Polaków powinien domagać się przeprosin za akcje tych Żydów i również za prześladowania patriotów polskich po zakończeniu II wojny światowej. Przecież wszyscy znają nazwiska i twarze tych oprawców:  Różańskiego, Brystigerową, Światło, Fejgina, Wolińską, Michnika i innych. Niektórzy z nich uciekli do Izraela jak Salomon Morel, gdzie oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości ten kat Polaków żył z polskiej emerytury, aż do 2007 roku! Prezydent Duda powinien również zażądać, aby Izrael wziął wreszcie odpowiedzialność za zbrodnie Żydów wobec Polaków, oraz za pomoc zbrodniczemu czerwonemu totalitaryzmowi w masowym wysiedlaniu, zabijaniu (Katyń) i prześladowaniu Polaków. Po prostu uczmy się od Żydów...

Panuje totalny chaos w kategorii kto jest Polakiem, obywatelem Polski, a kto jest Polakiem pochodzenia żydowskiego czy ormiańskiego itd. Czy Michnik, Kuroń, czy wcześniej 3,4 mln Żydów nie było obywatelami II RP? Przecież nie jesteśmy rasistami i nie będziemy wykluczać ludzi ze względu na pochodzenie etniczne, religię, czy powiedzmy orientację seksualną. Więc w II wojnie światowej Polska straciła co najmniej 6 mln swoich obywateli. Nie było państwa Izrael, tak jak nie było państwa kurdyjskiego, zagładzie uległo 6 mln Polaków (z czego 3 miliony wyznanie mojżeszowego, iluś protestantów, unitów etc.), ale jakim prawem dzisiejsze państwo Izrael, czy jeszcze lepiej grupy prawników żydowskich żądają mienia spadkowego za obywateli polskich zamordowanych przez Niemców właśnie od Polski? Ci ludzie nie są krewnymi obywateli polskich zamordowanych przez Niemców w okupowanej Polsce, jeśli mają prawa spadkowe niech zgłoszą się tak jak inni polscy obywatele do polskich sądów.

Podobno Amerykanie naciskają na Żydów, aby nie skakali do gardeł Polakom, gdyż Polacy są również ważnymi sojusznikami  USA. Żydzi chcą zrobić swój blitzkrieg zdobyć przewagę, zastraszyć, stanąć na polskim gardle i wtedy negocjować. Przecież oni potrzebują polskiego poparcia i pomocy, potrzebują w Radzie Bezpieczeństwa ONZ gdzie Polska teraz zasiada. Potrzebują w Unii Europejskiej aby Polska nie poparła nałożenia na Izrael sankcji za okrucieństwa przeciwko Palestyńczykom.  Czy rząd Polski zapomina o swoich kartach, którymi powinien grać dla dobra Narodu?

Niepokojące jest to, że Żydzi nie karcą swoich ekstremistów, ale dają im dobre miejsce w swojej orkiestrze grającej przeciwko Polsce, a ich brutalny  język używają tak słynąca z ogłady ambasador, premier jak i prezydent Izraela. Natomiast polski rząd wprost wycisza, pomija i wstydzi się polskich patriotów z prawej strony politycznego spektrum. Polski rząd nawet wycisza solidnych naukowców, historyków z imponującym dorobkiem w dyskutowanym temacie (dr Ewa Kurek). Czyja taktyka jest skuteczniejsza? Spójrzmy pod kim trzęsą się kolana...

Polska była chyba ostatnim krajem europejskim naprawdę życzliwym Żydom, teraz Żydzi szkalują Polaków i Polskę na arenie międzynarodowej. Świat się zmienia, w czasie wojny liczni Polacy pomagali i współczuli Żydom stłoczonych w gettach. Dziś największym gettem świata jest Gaza otoczona solidnym murem, do pragnących się wydostać Palestyńczyków strzelają izraelscy żołnierze. Co stało się z pięknym żydowskim powiedzeniem:

“Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat”

Czy już jest nieaktualne, czy pojawiło się jakieś nowe święte przesłanie?

Nie ma pełnej jasności czy nasi rodzice i dziadkowie byli antysemitami, ale po kolejnych żydowskich bezwstydnych atakach szkalujących często bezpodstawnie imię Polski i Polaków, my mamy duże szanse, aby nimi zostać…

Jacek K. Matysiak

2018/04/16, Kalifornia

Źródło foto: 

//kontrowersje.net/czy_ofensywa_ydowska_odsunie_pis_od_w_adzy

KOMENTARZE

 • Autor
  Nigdy więcej panoszenia się żydowskich totalitaryzmów i mentalnych potomków antypolskich żydowskich żołnierzy Hitlera i Stalina, NKWD, UB,SB, przebranych za zadeklarowanych przyjaciół Polski – ale nieukrywanych wrogów Polaków i polskości

  https://t.co/jgdqcVXsTS
 • Legenda Pink Floyd obnaża „Białe Hełmy”
  http://www.autonom.pl/wp-content/uploads/waters-roger.jpg

  Były wokalista legendarnego rockowego Pink Floyd podczas swojego kolejnego występu odniósł się do sytuacji w Syrii. Roger Waters w kilku słowach skierowanych do fanów zawarł krytykę tak zwanych „Białych Hełmów”, czyli organizacji zajmującej się pomocą cywilnym ofiarom syryjskiego konfliktu, którzy jego zdaniem są elementem propagandowym działającym na korzyść ugrupowań dżihadystycznych i terrorystycznych.

  Muzyk podczas koncertu w Barcelonie odniósł się przede wszystkim do ostatniego ataku zachodnich państw na Syryjską Republikę Arabską, który był odpowiedzią na rzekome użycie 7 kwietnia broni chemicznej przez syryjskie wojsko w wyzwolonym wczoraj mieście Duma. Według Watersa w takich kwestiach powinno się czekać wpierw na wyniki niezależnych śledztw, zaś zachodnie społeczeństwa powinny naciskać na swoje rządy, aby nie bombardowały one ludzi.

  Jednocześnie były wokalista i gitarzysta legendarnego Pink Floyd skrytykował działalność „Białych Hełmów”, nagłaśnianą głównie przez media wrogie syryjskiemu rządowi. Jego zdaniem organizacja niosąca pomoc ofiarom syryjskiego konfliktu jest tak naprawdę fałszywa i używana do celów propagandowych, mających zachęcać zwykłych ludzi do popierania nalotów na Syrię. Dla Watersa jest ona jednak jedynie narzędziem w rękach dżihadystów i terrorystów.

  Współzałożyciel Pink Floyd jest jedną z najbardziej znanych osobistości zaangażowanych w krytykę polityki syjonistów, dlatego aktywnie popiera między innymi Ruch Bojkotu Izraela, za co wielokrotnie był napiętnowany przez pro-izraelskie media. Te same zresztą, które promują najprawdopodobniej w zdecydowanej większości spreparowane materiały wideo przedstawiające „Białe Hełmy”.

  Na podstawie: dailymail.co.uk, timesofisrael.com.

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=126&v=6FFReCibdMM

  http://autonom.pl/?p=21844
 • @Talbot 08:25:53
  Módlmy się za Rogera Watersa, żeby sie nie okazało że tak jak już wielu znanych (Michael Jackson, John Lennon, Tupac i wielu innych) dostał zawału, przedawkował tabletki, czy zderzył się "po pijanemu" z ciężarówką z piaskiem
 • PIS jest brzytwą której tonąca mafia żydowska się chwyta.
  PIS to przykościelni narodowcy kiedyś wierny sojusznik V kolumny żydowskiej w Polsce.

  To PIS zdradził Polski PRL bo żydzi to wiadomo oni nieustannie budują Pollin a nie Polskę, czy to w czasach PRLu czy w czasach solidaruchów.
  W PRLu w 68r Gomułka im uniemożłiwił budowanie Pollin..usuwając ich z kluczowych stanowisk w strukturze Państwa.
  Ten ruch utorował drogę do epoki Gierka i skokowego rozwoju kraju.
  Ta droga doprowadziła Chiny d dzisiejszej potęgi gospodarczej mimo że Chiny zaczynały swoją "epokę Gierka" z 10 lat później niż Polska.
  W Polsce niestety solidaruchy (PIS + V kolumna żydowska +KK) zniszczyły dorobek Gierka .
  Chiny swoich "solidaruchów" (zdrajców) rozstrzelali...i dzięki temu są dziś potęgą.
  Można dywagować czy jest winą Jaruzelskiego że tego nie zrobił czy raczej jest to jego zasługa.

  Dzisiaj PIS próbuje zawłaszczyć Polskość i robi sporo dobrych posunięć w sensie gospodarczym... ale musi "kooperować" z globalną mafią żydowską.. inaczej straci władzę..

  Dla globalnej mafii PIS jest ostatnim w Polsce kolaborantem...

  Poza PISem mafia nie ma innych kandydatów których by Polacy byli skłonni poprzeć. PO to już przegrani złodzieje i zdrajcy...kanapy się nie liczą.. a innych kolaborantów nie widać na scenie politycznej.

  Pozostaje już tylko goły terror a to globalna mafia potrafi (patrz Syria).. potrzebuje tylko wielu banderowców w Polsce (odpowiednik islamistów)...i już ich do Polski sprowadziła rękoma PO i PIS.
 • @Oscar 17:09:02
  Głodne kurczaki nasze, bo Reagan zabrał im paszę
  Partia ta sama, ale nie taka sama
  Robiąc lepiej, dajemy więcej

  Potępiamy syjonizm
  Młodzież zawsze z Partią
  Partia - Naród
  Za chleb i pracę
  Wolność - Pokój - Socjalizm
  Niech żyje KC PZPR
  Niech żyje komunizm
  Niech żyje jedność narodu
  Młodzież wierna partii

  Czynem witamy zjazd PZPR
  Zaniesiemy za granicę prawdę o Polsce Ludowej
  Niech żyje braterstwo sportowców całego świata
  Popieramy politykę pod przewodnictwem I sekretarza KC PZPR - Edwarda Gierka
  Towarzysz Gierek to nasz wybitny przywódca
  Towarzysz Gierek - naszym wzorem
  Towarzysz Gierek - czołowym przywódcą międzynarodowego ruchu robotniczego
  Niech żyje Niepodległa Zjednoczona Republika Socjalistyczną
  Niech żyje Międzynarodowa Socjalistyczną Rewolucja
  Niech żyje przyjaźń że Związkiem Radzieckim

  Nasz cel - to socjalizm bez wypaczeń
  Współzawodnictwo pracy wychowuje nowego człowieka
  Wszystko dla Ciebie, ty dla wszystkich

  Nie pij! Powierzamy Ci nasze wspólne dobro
  Wróg kusi nas Coca-Colą

  Idee Lenina wiecznie żywe!
 • @Husky 19:03:21
  //Idee Lenina wiecznie żywe!//

  // Jarosław Kaczyński :nie wszystko się da załatwić przy pomocy prawa//
 • @Husky 19:03:21
  Niski poziom bardzo niski...
  klasyka deprecjacji PRLu... takie teksty pisali wrogowie Polki w celu dyskredytacji PRLu.
  pożyteczni idioci kupowali to jako prawdę objawioną.
  słuchali po nocach radia wolna europa... i karmili się kłamstwami
  te kłamstwa wtedy były na takim samym poziomie jak dzisiaj...
  różnica taka że dzisiaj cały świat już te kłamstwa zdemaskował ...
  i mafijna d..pa blada...
  w PRLu pożyteczni idioci słuchali tych kłamstw (i tych z ambony) jak prawdy objawionej... modne było mieć poglądy lansowane w zachodnich kłamliwych mediach.

  Dzisiaj każdy może sobie przypomnieć jakim pożytecznym idiotą był w tamtych czasach.

  Niewielu takich zostało do dzisiaj.. pomijam tych na etatach bo ci maj`a w obowiązkach służbowych grać głupa i wspierać kłamstwa globalnej mafii żydowskiej.

  Dzisiaj Polką rządzi globalna mafia żydowska (PIS musi jej lizać tyłek tak jak Tramp w USA) Polska została ograbiona przez tę mafię i zniewolona.
  a wszystko za sprawą pożytecznych idiotów, opłacanych przez mafię zdrajców oraz KK z JPII na czele.

  To już dzisiaj jest prawda historyczna taka sama jak KATASTROFA (nie zamach) w Smoleńsku.
 • @Oscar 19:21:46
  Praca wychowawcy klasowego jest zaszczytna i odpowiedzialna:


  ma on za zadanie w powierzonych mu klasach w sposób właściwy organizować wychowanie ideowo-polityczne uczniów, przedstawić uczniom w pełni potęgę socjalistycznej ojczyzny radzieckiej, ukształtować w nich aktywny patriotyzm radziecki, wpoić umiłowanie bohaterskiej przeszłości i teraźniejszości swej ojczyzny; miłość do czołowych przedstawicieli ojczystej nauki i kultury - wyrobią w nich dodatnie cechy ludzi radzieckich.
 • @Oscar 19:21:46 KOLABORANTÓW ....
  ...trzeba pisać wprost KOLABORANTÓW co się spodlili

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY