Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
872 posty 7143 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Na żywo

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chińska stacja Tiangong-1 runie dziś na Ziemię

 

 

Chińczycy stracili nad nią kontrolę w 2016 r. Zamiast więc spaść bezpiecznie do oceanu, Tiangong-1 zasypie odłamkami obszar o powierzchni tysięcy kilometrów kwadratowych.

Europejska Agencja Kosmiczna prognozuje, że stacja Tiangong-1 (której chińska nazwa oznacza „niebiański pałac”) runie na Ziemię pomiędzy wieczorem w sobotę 31 marca a wieczorem w niedzielę wielkanocną 1 kwietnia.

Określenie dokładnego czasu jej upadku będzie możliwe dopiero krótko przed samą deorbitacją. Podobnie – określenie miejsca upadku.

ESA prognozuje, że resztki „niebiańskiego pałacu” rozsypią się pomiędzy 43. stopniem szerokości geograficznej północnej a 43. stopniem szerokości geograficznej północnej.

Nie spadną więc na Polskę, ale zagrożą sporej części świata, zamieszkanej w sumie przez przeszło 5 mld ludzi.

Relacja na żywo

Transmisja na żywo i śledzenie upadku w atmosferę satelity Tiangong-1 – Live Descendinge

https://www.youtube.com/watch?v=qSQQ0Xyv2Ug

 

Chinese Satellite TIANGONG 1 Live tracking

 

 

KOMENTARZE

 • 1.04.2018

  9:15 Wysokość 172.24 km Wiemy tyle co nic nie wiemy
 • :))
  prima aprilis?
 • @Talbot 10:10:34
  https://www.koniec-swiata.org/na-zywo-chinska-stacja-tiangong-1-runie-dzis-na-ziemie/
 • @trybeus 10:48:25
  "prima aprilis?

  To nie Prima Aprilis - przeczytaj link powyżej,
  Cały artykuł został okrojony przez Neon24 bo znowu strona robi błędy.

  Chińska stacja kosmiczna spadnie w ten weekend. Nie wiadomo... gdzie to nastąpi
  https://s.tvp.pl/images2/2/4/c/uid_24cf2472bc1206ef7eab5467dffa00991522421979290_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg

  https://www.tvp.info/36606803/chinska-stacja-kosmiczna-spadnie-w-ten-weekend-nie-wiadomo-gdzie-to-nastapi
 • Proroctwo zaczyna się spełniać
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/614/35/6143566.jpg

  Proroctwo o końcu świata ma nowe potwierdzenia.

  Od momentu, gdy w 2016 roku pojawiła się wiadomość o utracie łączności z chińską stacją kosmiczną „Tiangong-1”, eksperci próbują obliczyć dokładną datę jej upadku na Ziemię.

  W tej chwili wszyscy eksperci zgadzają się, że stanie się to wiosną 2018 roku. Pierwotnie jako miejsce upadku wskazywano Europę. Data zmieniała się od 17 marca do 21 kwietnia. Dzisiaj terminy zostały zredukowane do 24 marca-19 kwietnia. Przewidywanym miejscem upadku jest stan Michigan w USA.

  Amerykańska organizacja badawcza Aerospace Corporation również wymieniła ten stan jako region o największym prawdopodobieństwie upadku „Tiangong-1”, donoszą rosyjskie media.

  Strona internetowa Satflare, która śledzi w 3D w Internecie ponad piętnaście tysięcy satelitów, poinformowała, że ​​stacja spadnie w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Wszyscy eksperci zgadzają się, że kolizja stacji z Ziemią nastąpi w Stanach Zjednoczonych.

  Właśnie wtedy przypomniano o proroctwie Indian Hopi o pojawieniu się Błękitnego Kachina, który też przyniesie ze sobą koniec świata.

  Koniec świata: zgodnie z proroctwem, apokalipsa ludzkości nastąpi po dziewięciu znakach, z których ostatni przewiduje pojawienie się „mieszkań w niebiosach”. Jedno z nich spadnie na naszą planetę z okropnym hukiem.
  Warto zaznaczyć, że „Tiangong” w tłumaczeniu z chińskiego oznacza nie tyle mieszkanie, co „niebiański pałac”. I spadnie w dość niebezpiecznym miejscu — na szerokości kaldery Yellowstone, gdzie sejsmolodzy odnotowują teraz bezprecedensową aktywność magmy, która wróży najsilniejsze trzęsienie ziemi. Trudno wyobrazić sobie konsekwencje, kiedy 8,5 tony z prędkością kosmiczną wpadnie do kaldery.

  Koniec świata: Indianie Hopi przewidują, że po upadku „niebiańskiej siedziby zatrzęsie się cała Ziemia”, będzie dużo dymu i ognia. Rozpocznie się wielka wojna, która będzie ostatnią dla ludzkości.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201803147534715-sputnik-proroctwo-satelita-koniec-swiata-iii-wojna-swiatowa-apokalipsa-przepowiednia-smierc-zaglada/
 • @Talbot 11:11:06
  Czy nie pora na zmiane kompa 8-))))
  https://pbs.twimg.com/media/DZkG1BhXUAA-0UX.jpg
 • @Husky 12:08:52
  Mój komp ma jeden miesiąc i mam oryginalny system Win7pro
  Na wszystkich stronach śmiga jak ta lala...
 • @Talbot
  Proszę poprawić.
  spadną gdzieś pomiędzy 43. stopniem szerokości geograficznej północnej a 43. stopniem szerokości geograficznej południowej.
 • @fretka 15:23:37
  1.04.2018

  10:30 Wysokość 166,24 km i spada

  10:25 Stacja kosmiczna wpadnie w atmosferę za 17h 14m 43s. Więcej tutaj: http://www.satview.org/?sat_id=37820U

  9:15 Wysokość 172.24 km Wiemy tyle co nic nie wiemy
 • @fretka 15:23:37
  Spada pprosto na kaldere Yellowstone

  https://www.nps.gov/yell/learn/photosmultimedia/webcams.htm
 • @Talbot 16:05:52
  chwilkę temu ten wrak przeleciał na Big Benem
  świecił jak gwiazda betlejemska
  8-))))
 • @Talbot 16:05:52
  tylko koni żal
 • @fretka 16:15:57
  Co tam konie - autokaru żal.

  https://wiadomosci.wp.pl/polski-autobus-spalony-we-lwowie-prowokacja-czy-fake-news-6236480285480577a
 • @Talbot 16:20:09
  Dobra, masz tu troch świątecznych jaj.
  https://www.youtube.com/watch?v=uvaV9k0oISY
 • @Husky 16:10:43
  :) http://heavens-above.com/GroundTrack.aspx
 • @Repsol 17:43:29
  musiałem miedz zwidy
  czyli whisky działa 8-))))

  Wesołych Swiąt
 • 5h
  http://www.satview.org/imagens/grey/greyline_01abr.gif

  http://www.satview.org/?sat_id=37820U
 • @Talbot 19:43:54
  Spalone fragmenty chińskiej stacji kosmicznej Tiangong-1 (Niebiański Pałac), która uległa zniszczeniu po wejściu do atmosfery, wpadły w poniedziałek do Oceanu Spokojnego w jego południowej części - podała agencja Xinhua. Stacja weszła w atmosferę o godz. 1 w nocy.
 • Ciekawe o Medwiediewie
  Teraz cały Internet dosłownie huczy wiadomościami - w Moskwie aresztowani są bracia Magomedow, część tego samego dagestańskiego oligarchicznego klanu, którego oczyszczenie już dawno trwa i powoduje takie napięcie na wszystkich szczeblach władzy. Przerzuty korupcji w Dagestanie od czasu prezydentury Miedwiediewa przenikały Kreml i wpływają nie tylko na rozwój sytuacji na Kaukazie, ale także na geopolityczną rolę Rosji w kontekście globalnych przemian, w których Rosja desperacko walczy o byt.
  Nie przejmując się wagą walki z korupcją jako taką, stwierdzamy tylko, że bardzo poważni przedstawiciele elity władzy są związani węzłem dagestańskiej mafii, którą zwykle nazywa się liberalnym skrzydłem rządu. Jest to przede wszystkim wicepremier Arkady Dvorkovich i premier Dmitrij Miedwiediew. Bez tych dwóch ikonicznych i wspierających postaci cała struktura obozu liberalnego na Kremlu traci poparcie i rozpada się na niezwiązane fragmenty. Dworkowicz i Miedwiediew są podstawą liberalnej frakcji na Kremlu.
  I to jest podstawa ciosu. Podstawa finansowa Dworkowicza - klanu Magomedowów - wpada w pole śledztwa i aresztowań. Dlaczego i co to oznacza?
  Wybory wygrane przez Władimira Putina - tylko pretekst. Powód jest znacznie głębszy. Magomedov, między innymi, posiada duży udział w Noworosyjskim Handlowym Porcie Morskim, posiada udziały w grupie transportowej FESCO, United Grain Company, jest właścicielem operatora terminalu w porcie w Rotterdamie i ma udziały w terminalach zbożowych. Oznacza to, że mają ważne atuty w branży transportowej i logistycznej. Tak się złożyło, że nie jest już możliwe pozostawienie tych kluczowych pozycji w rękach liberalnego klanu. Nie mamy do czynienia z kolejną banalną redystrybucją własności, ale z daleko idącą krajową strategią państwa.
  Wybór Putina był ostatnim ogniwem w procesie, który trwa od dłuższego czasu i w którym rosyjscy liberałowie nie mają już miejsca. Wspomnę tylko o punktach wsparcia tego procesu:
  1. W Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy globaliści zostali pokonani w wyborach, a Trump doszedł do władzy, pokonując klan Clintona, którego zwycięstwo było niepodważalne dla nikogo. USA ogłosiły, że Rosja i Chiny są głównymi wrogami. Rozpoczęła się wojna o sankcje i wyścig zbrojeń.
  2. Chiny rozpoczęły budowę Drugiego Jedwabnego Szlaku, globalnego projektu logistycznego, którego wynikiem jest zniszczenie Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii jako światowych liderów, których dominacja finansowa opiera się na kontroli szlaków transportu morskiego. Powinien istnieć nie tylko korytarz transportu lądowego z Chin do Europy, ale po drodze tego korytarza będą potężne centra rozwoju gospodarczego powiązane z Chinami. Dolar i funt szterling jako światowa waluta ustąpią renminbi, światowe centrum finansowe przeniesie się ostatecznie z Nowego Jorku do Szanghaju i Hongkongu. Stany Zjednoczone staną się potęgą regionalną, a Chiny staną się potęgą globalną. Będzie kilka centrów na całym świecie, ale główny przeniesie się do Azji.
  3. W ramach tego projektu w Chinach odbył się ogólny przegląd "klanu Szanghaju" - odpowiednika naszego liberalnego klanu, zorientowanego na struktury globalistyczne. Xi Jinping rozwiązał problem władzy, wprowadzając zmiany w ustawodawstwie, pozwalając mu rządzić na całe życie i monitorować realizację głównego planu Chin.
  4. Jedwabny Szlak jest połączony z rosyjskim projektem integracyjnym EWEA, który staje się zasadniczą częścią chińskiego planu globalnego, a Rosja zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zrealizować swój geopolityczny projekt w ramach nowego globalnego ruchu zainicjowanego przez Chińczyków.
  5. To właśnie z powodu losu tych planów Władimir Putin poszedł do wyborów i pewnie ich wygrał. Jest to sygnał dla Chin, że w Rosji sytuacja pod kontrolą i oba państwa mogą z ufnością przystąpić do realizacji planu.
  6. Bezpośrednio po zwycięstwie Putin rozpoczął walkę o pozbawienie liberałów stanowisk w dziedzinie transportu i łączności, gdzie liberałowie organizują sabotaż, jednocześnie kontynuując otrzymywanie super zysków i przeprowadzając ich wycofanie się za granicę. Putin nie może pozwolić na kontynuację tego "bankietu".
  Ale aby wyciągnąć stołek spod liberałów, Władimir Putin zaczął z daleka. Nakładał je, jak to mówią, na odległe podejścia - kampania zaczęła oczyszczać Dagestana jako całość, a już w ramach tego dotarła do rąk klanów Dworkowicz i Miedwiediew. Usunięcie Dvorkovicha jest prawie pewne, Miedwiediew milczy, wycofuje się z gry, główne bitwy dla rządu są już przed nami, ale już teraz jasne jest, że pozycje liberałów znacznie osłabią. Osłabienie liberałów jest procesem długotrwałym i krok po kroku, którego zakończenia nie można oczekiwać w przypadku jednej kampanii w Dagestanie. Jednak kluczowe pozycje będą stopniowo odbierane z ich rąk i przekazywane do zainteresowania państwem sprawującym kontrolę nad siłowikami.
  O ile Putin poważnie podchodzi do tematu Jedwabnego Szlaku i miejsca EEMP, mówi to przesłanie do Zgromadzenia Federalnego. Spójrzmy na ten fragment. Temat - rozwój infrastruktury transportowej. Oto dane z raportu Putina:
  1. Ponad 6 bilionów rubli zostanie wydanych na rozwój i rozmieszczenie dróg w Rosji w ciągu 6 lat. W latach 2012-2017 przeznaczono 6,4 biliona rubli na te cele. Wzrost dwukrotny. Udział autostrad o znaczeniu federalnym w 2012 r. Wyniósł 38,7%, w 2017 r. 77,2%. Obecnie roboty drogowe są prowadzone praktycznie w całej Rosji.
  Stan dróg lokalnych i regionalnych powinien teraz znajdować się w centrum uwagi władz regionalnych. Zadaniem jest zapewnienie rozwoju miast poprzez zwiększenie aktywności biznesowej poprzez wzrost łączności w kraju. Przeszyć całą Rosję nowoczesną komunikacją transportową to główne zadanie.
  2. Rosja będzie jednym ze światowych liderów w tranzycie ładunków między Europą i Azją. Istnieje już budowa autostrady, która stanie się częścią korytarza "Europa-Azja-Pacyfik". Od 6 lat pojemność BAM i Transsib wzrośnie półtora razy, osiągając objętość transportu wynoszącą 180 milionów ton. Kontenery z Władywostoku na zachodnią granicę Rosji trwają teraz od dwóch do trzech tygodni i zostaną zakończone w ciągu 7 dni. Dlatego też wzrośnie wolumen ruchu kontenerowego wzdłuż linii kolejowych.
  3. Północny szlak morski będzie kluczem do rozwoju Dalekiego Wschodu i Arktyki, łącząc te projekty w jedną całość. Do 80 milionów ton do roku 2025 zwiększy przepływ towarów przez Północny Szlak Morski. W tym celu Rosja buduje obecnie nowoczesną flotę nuklearnego lodołamacza, która będzie najpotężniejsza na świecie.
  4. Infrastruktura społeczna Dalekiego Wschodu nie powinna pozostawać w tyle za rozwojem infrastruktury transportowej. Inwestycje w tworzenie centów wzrostu społeczno-gospodarczego w regionie będą przyciągać zewsząd.
  5. Konieczne jest rozszerzenie i rekonstrukcja sieci regionalnych portów lotniczych. W ciągu 6 lat połowa lotów międzyregionalnych powinna odbywać się bezpośrednio.
  Przed nami nie jest tylko system środków - mamy długoterminową strategię. Połączone na wszystkich poziomach i celowe pod względem znaczenia. Jeśli chcesz - prototyp idei narodowej. Czy uważasz, że takie plany są budowane z populizmu? Aby obniżyć budżet? Ci, którzy tak myślą, pozostają w tyle za życiem i nie rozumieją istoty tego, co się dzieje. Wszystko, ten okres się skończył. Fucha jest skończona. Kto nie rozumie - pójdzie do Ulyukajewa. Czas się zmienił, zwykłe stereotypy ocen są już nieaktualne, a fakt, że wczoraj było wcześnie, jest dzisiaj. Na jutro będzie za późno.
  Liberałowie w tym projekcie nie tylko nie pasują - są przeciwwskazani do niego. A więc ich czas się skończył. Stopniowo zostaną usunięte z kluczowych pozycji. Jest nieuniknione, jak wschód słońca. Teraz widzimy, że wszystkie procesy są ze sobą powiązane. Jedwabny Szlak - ЕАЭС - przesłanie do Zgromadzenia Federalnego - kontrola nad logistyką - walka z korupcją w kluczowym regionie - zmierzenie się z władzą liberałów.
  To dopiero początek procesu. Kiedy korupcja odbywa się nie w imię kolejnej redystrybucji władzy, ale ze względu na globalną geopolitykę, zasadniczo zmienia to sprawę. Reformy władz w Dagestanie, likwidacja Magomiedowów, redystrybucja własności w sferze komunikacji transportowej, osłabienie liberałów systemowych w rządzie to wszystkie ogniwa tego samego łańcucha: koncentracja władzy i własności w rękach Centrum na rzecz długoterminowego planowania i kontroli projektów integracyjnych, w celu kierowania przepływów finansowych do budowy Rosji w globalnym geopolitycznym procesie redystrybucji zasobów światowych.
  Na tej drodze Rosja zyska wzmocnienie i odnowienie, zwycięstwo nad Zachodem i zabezpieczenie suwerenności, źródeł finansowania i popycha do modernizacji. Nikt nie może oderwać Rosji od tej ścieżki. Nawiasem mówiąc, most krymski całkowicie wpisuje się w tę strategię - nikt nie sądzi, że Putin zbuduje nadmiar komunikatów dla Krymu z Rosji w zarośniętym obecnie impasem Khersona-Nikolaeva z ziół. Nie, to na przyszłość.
  http://www.iarex.ru/articles/56943.html?utm_source=politobzor.net

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY