Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
754 posty 6196 komentarzy

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Pomaluje świat na niebiesko

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Netanjahu zapowiada izolację państw bez kontaktów z Izraelem

 

Izraelski premier Benjamin Netanjahu zapowiedział, że już niedługo izolowane na arenie międzynarodowej będą wszystkie kraje, które nie utrzymują stosunków dyplomatycznych z jego krajem, a to oznacza objęcie ich bojkotem. Netanjahu wcześniej spotkał się w Waszyngtonie z amerykańskim prezydentem Donaldem Trumpem, dziękując mu za przeniesienie ambasady Stanów Zjednoczonych z Tel Awiwu do Jerozolimy, zaś miliarder ze swojej strony zapewniał o najlepszych amerykańsko-izraelskich stosunkach dyplomatycznych w dotychczasowej historii.

Syjonistyczny premier przemawiał na zakończenie dorocznej konferencji Amerykańsko-Izraelskiego Komitetu Spraw Publicznych (AIPAC), czyli największej pro-izraelskiej grupie lobbingowej w całych Stanach Zjednoczonych, gdzie był entuzjastycznie witany pomimo kolejnych oskarżeń o udział w procederze korupcyjnym. Netanjahu w swoim wystąpieniu, skierowanym do blisko 18 tysięcy uczestników wydarzenia, podkreślał znaczenie przeniesienia amerykańskiej ambasady z Tel Awiwu do Jerozolimy, co oznacza uznanie tego drugiego miasta za syjonistyczną stolicę.

Netanjahu był jednak przede wszystkim zainteresowany podburzaniem Amerykanów przeciwko Iranowi, dlatego to właśnie temu państwu poświęcił większość swojego wystąpienia. Lider Likudu ostrzegał w nim przed budową sojuszu pomiędzy Iranem, Irakiem, Jemenem, Libanem i Syrią, a także po raz kolejny straszył realizacją irańskiego programu nuklearnego. Chociaż czuwa nad nim społeczność międzynarodowa, Netanjahu uważa, że Iran produkuje broń atomową, dlatego jest zwolennikiem zerwania porozumienia nuklearnego pomiędzy Iranem i sześcioma światowymi mocarstwami. Polityk dodał, że Izrael poprze każde sankcje wobec Iranu, o ile Ameryka zdecyduje się na odstąpienie od tej umowy.

Ponadto izraelski premier oskarżył Teheran o dławienie wolności słowa, pacyfikowanie protestujących studentów oraz religijny charakter tego kraju, po czym przeszedł płynnie do ataku na Autonomię Palestyńską. Jego zdaniem wspiera ona bowiem „terrorystów”, dlatego wezwał palestyńskiego prezydenta Mahmuda Abbasa do wypłacania rzekomych nagród w wysokości 350 milionów dolarów dla „terrorystów” i ich rodzin.

Jednocześnie uwikłany w afery korupcyjne polityk zapowiedział, że już niedługo izolowane na świecie będą wszystkie kraje, które nie utrzymują stosunków dyplomatycznych z syjonistami. Po tyj deklaracji Netanjahu stwierdził, iż będzie „zamalowywał świat na niebiesko” wskazując na mapę globu, na której właśnie tym kolorem oznaczono wszystkie państwa utrzymujące relacje z państwem żydowskim. W chwili obecnej takich kontaktów nie posiada większość państw afrykańskich i muzułmańskich, a także Boliwia, Kuba, Korea Północna i Wenezuela.

Przed konferencją AIPAC Netanjahu spotkał się z Trumpem, dziękując mu przede wszystkim za wspomniane przeniesienie amerykańskiej ambasady, co zdaniem Netanjahu będzie mu „zapamiętane na wieki”. Amerykański prezydent stwierdził z kolei, że placówka jest już w budowie, dlatego po jej zakończeniu z pewnością ją odwiedzi, zaś same stosunki amerykańsko-izraelskie uznał on za najlepsze w dotychczasowej historii.

Na podstawie: breitbart.com, timesofisrael.com, presstv.com.

//autonom.pl/?p=21440

KOMENTARZE

 • Waszyngtońskie obrady AIPAC z senator Anną Marią Anders w tle.
  http://46bah7dkfu-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2018/03/Anna-Maria-Anders-Costa-na-konferencji-AIPAC-1.png  W dniach od 4 do 6 marca 2018 roku w Waszyngtonie miała miejsce konferencja polityczna AIPAC ( American Israel Public Affairs Committee), organizacji którą sami Amerykanie żydowskiego pochodzenia nazywają proizraelskim lobby w USA.

  Wśród gości byli prezydent USA Donald Trump i premier Izraela Benjamin Netanjahu wraz z najważniejszymi członkami rządów.

  Na sali obecnych było ponad połowa senatorów i 1/3 kongresmenów. Bardziej uważni obserwatorzy podali, że ponad dwie trzecie Kongresu, to jest Senatu i Izby Reprezentantów razem. W obradach uczestniczyło ponad 18 tysięcy pro-izraelskich Amerykanów. Ponad 3600 studentów z ponad 630 kampusów, 283 prezesów Samorządów Studenckich ze wszystkich 50 stanów. Ponad 275 delegacji synagogalnych i członkowie AIPAC z całego kraju.

  Konferencja jest okazją dla delegatów do lobbowania wśród członków Kongresu w celu wsparcia idei ustawodawczych, wzmacnia relacje między Stanami Zjednoczonymi a Izraelem, oddziaływanie środowiska żydowskiego w USA na politykę zarówno w Stanach jak i w całym świecie. Troska kolejnych prezydentów i wielu amerykańskich polityków o wsparcie finansowe Izraela, jego pozycję na Bliskim Wschodzie to między innymi widoczne owoce takiej działalności. Zapewne w tym tyglu można również ulokować ostatnie żydowskie inicjatywy legislacyjne odnośnie wydrenowania Polski przez organizacje wchodzące w skład holokaustowego przemysłu.

  W konferencji jako obserwator Polskę reprezentowała minister do spraw dialogu miedzynarodowego, senator Anna Maria Anders. Dla Polskiego Radia wywiad z córką gen. Władysław Andersa przeprowadził redaktor Marek Wałkuski:

  Min. Anders powiedziała, że amerykańscy Żydzi liczą na rozwiązanie problemu nowelizacji ustawy o IPN i deklarują, że na konferencji AIPAC jest pytana o ustawę o IPN. Odpowiada wówczas, że należy poczekać na decyzję Trybunału Konstytucyjnego. Minister Anders oceniła, że polsko-izraelski spór znalazł się w impasie. – Są rozmowy, ale nie ma nic konkretnego ani w jedną, ani w drugą stronę – stwierdzała.

  Wyraziła też przekonanie, że kluczem do poprawy stosunków ze Stanami Zjednoczonymi jest rozwiązanie konfliktu z Izraelem. – Jeżeli uda nam się rozwiązać problem na linii Warszawa-Jerozolima to z Amerykanami też będzie dobrze – powiedziała Anna Maria Anders. Jej zdaniem, wrogowie Polski tacy jak Rosja cieszą się z pogorszenia relacji Polski z USA i Izraelem.

  Minister Anders oceniła, że nowelizacja ustawy o IPN, wbrew intencjom jej twórców, nie przyczyniła się do poprawy wizerunku Polski. – Wydaje mi się, że możemy się pogodzić z Izraelem, i że pogodzimy się z Ameryką, ale skutki tego wszystkiego mogą jeszcze trochę potrwać – stwierdziła. Minister Anders dodała, że podczas wizyty w USA spotyka się nie tylko z przedstawicielami AIPAC, ale również z członkami amerykańskiego Kongresu. (za: PolskieRadio.pl)

  Ubolewanie pani Senator jest o tyle dziwne ponieważ głosowała za tą ustawą, a teraz jakby się przestraszyła. Dziwni są nadwiślańscy politycy z jednej strony robią wrażenie jakby chcieli coś dobrego dla Polski zrobić, z drugiej po wykrztuszeniu panicznie boją się tego co powiedzieli, a nawet przegłosowali w Sejmie czy Senacie. Stąd też pewnie pokutna pielgrzymka do Izraela. Czy ostatecznie ustawa będzie napisana przez Izrael?

  Nie doszukałem się nigdzie czy pani Senator i Minister lobowała wsród senatorów i kongresmenów w sprawie powstrzymania ich od zajmowania się bezspadkowym mieniem w Polsce. Mam nadzieję, że polonijny aktyw USA poinformował o protestach na piśmie Amerykanów polskiego pochodzenia sprzeciwiających się politycznym hochsztaplerom.

  W chodzenie na paluszkach polskiej dyplomacji wpisują się marcowe przemowy polityków. Pod wodzą prezydenta Dudy przepraszają kolejno Żydów za to że mogli wyjechać z Polski. Kiedy to koszerne towarzystwo wyjeżdżało miałem dwadzieścia parę lat. Codziennie do pracy przejeżdżałem obok Dworca Gdańskiego skąd żegnani przez rodziny, kolegów i znajomych z wypchanymi walizkami czekali na swój pociąg. Zastanawiałem się jaka ta władza ludowa zmyślna, im za „karę” pozwala wyjechać, a nas zostawia sobie jako roboli za marne grosze. Kompletny odlot… Tyle szumu z wyjazdem, a wcale sytuacja mieszkaniowa w Warszawie się nie poprawiła mimo, że w większości zajmowali duże wygodne służbowe mieszkania w odróżnieniu do tysięcy Warszawiaków. Z czasem okazało się, że nowy BHP-owiec i nowa personalna w zakładzie to krewnymi tych co wyjechali ….. inni pracowali tak jak wcześniej. Czy zaczną wracać po takich czułych przemówieniach? W jednym z magazynów rozpisywano się jaka to im krzywda się stała, dostali paszport który dla Polaka był prawie nieosiągalny …. Ze zdjęć już na emigracji publikowanych w tekście wcale nie widać żeby martwili się, że „musieli” wyjechać. No i ta bryka w rok po wyjeździe do Szwecji na jednym ze zdjęć. Szkoda, że nie dali również zdjęcia „pokrzywdzonego” Stefana brata Adama, ten i paru innych to faktycznie spierdzielali przed sprawiedliwością ludową…

  Przepraszanie Żydów, w tym wielu komunistycznych zbrodniarzy to już kompletny blamaż. Milcząca postawa Naczelnika, wywiady Danielsa i skoordynowane ataki opozycji to jakby preludium przed czymś gorszym.

  Przypomnę fakt z II wojny światowej. Po przybyciu do Palestyny 2. Korpusu Polskiego dowodzonego przez gen. Andersa mającego w swoich szeregach ponad 6,5 tysiąca żołnierzy żydowskiego pochodzenia, 80% z nich pozostało na miejscu dezerterując z Wojska Polskiego. Budowali oni później zbrojnie państwo Izrael.

  Rosnąca z roku na rok liczba polskich paszportów wydawanych w ambasadzie RP w Izraelu może mieć również inne niż turystyczne podłoże. Tym bardziej, że jak wcześniej mówiono jedynie o ojczyźnie dwóch narodów tak teraz, już bez ogródek co ważniejsi nad Wisłą deklarują wyraźnie – Polaków i Żydów.

  Wracając do konferencji, na łamach Jeruzalem Post zauważono, że wielu przywódców AIPAC żyje ponad 6000 mil od Izraela i poza zasięgiem palestyńskich rakiet. Z tego powodu nie mają oni prawa nakazać Izraelczykom co mają robić i jak postępować.

  Była to zapewne reakcja na wystąpienie szefa AIPAC Howarda Kohra, który broniąc Izraela i wskazując na silne dwustronne stosunki ze Stanami Zjednoczonymi, powiedział: „Musimy pracować nad przyszłością, nad dwoma państwami dla dwóch narodów – jednym żydowskim z bezpiecznymi i możliwymi do obrony granicami i drugim Palestyńczyków z własną flagą i własną przyszłością. ”

  Wszystko to nic dobrego nie wróży. Miejmy nadzieję, że wyjazd pani Senator był więcej dyplomatyczny niż turystyczny i może kogoś przekonała do naszych kłopotów. Pozostaje jedynie dylemat kto na tym odniesie większe korzyści. Pewnie już w niedalekiej przyszłości na ten temat dowiemy się coś więcej.  Waldemar Glodek
  www.polishclub.org  Ilustracja tytułowa: Minister do spraw dialogu miedzynarodowego, senator Anna Maria Anders na konferencji AIPAC, 4-6 marca 2018, Waszyngton, USA. Fot. FB / Wybór zdjęcia wg.pco

  Polish-Club-Online-PCO-logo-2 , 2018.03.11.
  http://www.polishclub.org/2018/03/10/waszyngtonskie-obrady-aipac-senator-anna-maria-anders-tle/
 • @Autor
  To kiedy nastąpi ta izolacja względem Izraela?

  Nie mogę się doczekać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:56:00
  "Nie mogę się doczekać."

  Gdy świat pomalujemy na biało-czerwono.
 • Prawda o żydach w USA nie wróży nic dobrego
  Jeżeli ktoś myśli że ten pan na zdjęciu czyli Bibi i jego krwawa ferajna
  to mały problem więc się myli. To są bardzo niebezpieczne typy które posuną się do wszystkiego aby osiągnąć swoje cele.
  Kiedyś już tu o tym pisałem, w 17 Stanach USA zostało ustanowione prawo dosłownie zakazujące mówienia złych rzeczy o Izraelu i bojkotowania tego państwa pod groźbą kary pieniężnej jak i więzienia. Jest to wbrew konstytucji USA która w tym przypadku jak widzimy dla żydowskiego establiszmentu się nie liczy. Do pełnego przejęcia US przez lobby żydowskie dzieli ich tylko i aż elektorat zwykłych Amerykanów uczestniczący w wyborach. Jeżeli zdołają go w jakiś sposób zdusić Ameryka i wszystko co z nią związane będzie praktycznie ich.
  Ostatnio czytałem w US mediach wpisy i przypadkowo natknąłem się na jeden w którym jest mowa o forsowaniu przez prawników amerykańskich wiadomego pochodzenia nowego prawa. Jest to federalna uchwała 720S która przewiduje 20 lat więzienia i $250 tyś kary jeżeli ktoś będzie brał udział w bojkocie Izraela. Bojkot to magiczne słowo jak antysemityzm. Do tego można podpiąć zarówno prawdziwy bojkot jak i złe zdanie o Izraelu.
  Sprawdziłem tą informacje i faktycznie ustawa taka jest opracowywana. Znaczy to że syjoniści z Bibi na czele stłamszą elektorat amerykański oraz posiądą do swojej dyspozycji amerykańskie fundusze jak praktycznie
  i armię USA. Jeżeli ktoś myśli że to błacha sprawa myli się i to bardzo. Ludzie ci posiadając taką siłę będą terroryzować wszystkie państwa na świecie poczynając od Polski na pierwszym planie ze względu na dziwną
  i niezrozumiała wrodzoną nienawiść jaką noszą do nas.
  My, będąc w USA powolutku przestajemy działać w kwestii polsko-żydowskiej gdyż sprawa i prawo przybiera coraz poważniejszy obrót zagrażając naszej wolności. Tak samo będzie się dziać z całymi państwami. Gdy któreś będzie próbowało podskoczyć, w dodatku siłowo, po prostu rozjadą je militarnie zabijając przy tym wielu ludzi. Patrząc na skowyk i żenującą uległość polskiej rządowej ferajny dupków względem żydowstwa niedługo i Polaków nie będzie miał kto bronić. Perspektywy i przyszłość jest naprawdę w szarych kolorach. Jeżeli Polska nie postawi się dzisiaj, jutro będzie już za późno.

  PS: jak myślicie, dlaczego Max Kolonko dziwnie ostatnio przycichł?
 • @Talbot 09:46:46
  z FB..

  https://pbs.twimg.com/media/DYKZXHOW4AEMabO.jpg
 • @Stara Baba 11:42:08
  "PS: jak myślicie, dlaczego Max Kolonko dziwnie ostatnio przycichł"

  Bo ma swój kanał - nie na YouTube

  https://maxtvgo.com/start.php
 • @Talbot 12:13:11
  Oglądam go. Jego zachowanie zmieniło się diametralnie. Może na pierwszy rzut tego nie widać ale jeżeli ktoś zna jego twórczość od razu to wyłapie.
 • @Talbot 10:03:53
  "Prezydium PAN zdecydowało się potępić prof. Krzysztofa Jasiewicza za nieprawomyślną wersję historii zamiast wziąć go w obronę w imię wolności formułowania tez naukowych. Dokument sygnował prof. Michał Kleiber, były minister w rządzie Leszka Millera i Marka Belki. Prof. Jasiewicz w wywiadzie udzielonym miesięcznikowi „Focus Historia” sprzeciwił się żydowskiej wersji historii Holocaustu wskazując, że z jednej strony unika ona analizy żydowskiego udziału w tym ludobójstwie, a z drugiej wyolbrzymia udział Polaków.". List otwarty do prezesa PAN, prof. Michała Kleibera i opinii publicznej w związku z prześladowaniem prof. Krzysztofa Jasiewicza za udzielenie wywiadu prasowego, Warszawa, 31 maja, 2013 r. Szanowny Panie Profesorze, Stanowczo protestujemy przeciwko ograniczaniu swobody badań naukowej przez instytucję, utrzymywaną z kieszeni podatników jaką jest PAN, która w dodatku z założenia powinna służyć gwarantowaniu i rozszerzaniu tej swobody. Sygnał wysłany do środowiska naukowego poprzez wyrzucenie prof. Krzysztofa Jasiewicza z funkcji kierownika Zakładu Analiz Problemów Wschodnich w Instytucie Studiów Politycznych PAN za udzielenie wywiadu prasowego jest jaskrawym przykładem administracyjnej próby kneblowania poglądów naukowych, w dodatku wcale nie bardziej kontrowersyjnych w odbiorze społecznym niż tezy wielu innych naukowców działających w tej instytucji. Prześladowanie prof. Jasiewicza przywołuje pamięć o najczarniejszych praktykach terroru komunistycznego skierowanych przeciwko wolności nauki. Urąga też wolteriańskiemu zawołaniu „Nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale dałbym się zabić, abyś mógł je wygłosić” oraz mackiewiczowskiej maksymie „Tylko prawda jest ciekawa”, które to idee powinny przyświecać Akademii. Liczymy, że Szanowny Pan Profesor Kleiber oraz jego podwładni i współpracownicy uczestniczący w nagonce na prof. Jasiewicza, uświadamiając sobie jak decydującą sprawą dla nauki jest jej wolność, przemyślą swoje stanowisko i odwołają swoją skandaliczną decyzję.
 • @Talbot 12:13:11
  Po tym co zobaczyłem na wejściu na ten kanał, to gość powinien zmienić swoje dane: MAKS_ymilizacja $ GOLONOKO.
  a ŻE SIĘ ZMIENIŁ, BO NAJWIĘKSZA "DEMOKRACJA" WSZECHŚWIATA jest CORAZ BARDZIEJ NIEBIESKA, STRACH TAM ŻYĆ, O MURZYNACH NIE WSPOMNĘ, BO ZARAZ JAKIŚ ZOOAMERYKAN WYSKOCZY I ZARZUCI MI rasizm i pro rosyjskość, żal normalnych amerykanów, chociaż jak sobie przypomnę kto mieszkał wcześniej a kto obecnie mieszka w rezerwatach, to jakby mniej mi ich żal, w końcu na fladze też mają niebieski i gwiazdki, nie bez kozery stany zjednoczone to usrael !
 • @provincjał 13:20:37
  USA to prawie Rosja
  http://flags.fmcdn.net/data/flags/w580/ru.png
 • @Talbot 15:33:01
  Prawie ?
  Czy w stosunku do liczby ludności populacja lichwa muminków z miliardowymi majątkami nie jest przypadkiem równa ?
  Czy pootin dalej ma ładę, wołgę i 77 metrowe mieszkanie ?
 • @Husky 11:48:23
  Bosak relacjonuje pełną absurdów konferencję w Muzeum POLIN o antysemityzmie. Na czarnej liście m.in. portal wPolityce i Radio Maryja. Przełamałem się i postanowiłem zakosztować atmosfery debaty w Muzeum POLIN. Jestem na wykładzie „Epidemie mowy nienawiści. Jak blisko Marca’68 jesteśmy?”. Kilka metrów ode mnie takie znakomitości jak piszący o historii socjolog, znany z antypolonizmu prof. Jan Tomasz Gross napisał na Twitterze Krzysztof Bosak, który uczestniczył na konferencji, którą relacjonował w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że kilka dni temu wybuchł skandal, gdy w Muzeum cytaty Magdaleny Ogórek i Rafała Ziemkiewicza przedstawiono na jednej z wystaw jako przykład antysemityzmu. Z relacji Bosaka wynika m.in., że jednym z dowodów na antysemityzm jest niechęć Polaków do finansowania POLIN. Poniżej zamieszczamy relacje Bosaka z konferencji.


  https://wpolityce.pl/polityka/385796-bosak-relacjonuje-pelna-absurdow-konferencje-w-muzeum-polin-o-antysemityzmie-na-czarnej-liscie-min-portal-wpolityce-i-radio-maryja

  Ps.."Antysemityzm to choroba – łapiesz ją od żydów" – Edgar J Steele. Antysemitą nie jest ten który nie lubi żydów lecz ten którego nie lubią żydzi. Antysemitami są ci co na siłę szukają antysemitów w Polsce ! Oni sami ich tworzą ! Miejmy nadzieję na szybki wzrost antysemityzmu. On i tak się nieuchronnie pojawia wraz z wiedzą i doświadczeniem, ale czym szybciej tym lepiej. Zapytanie pani dr Ogórek o zmianę nazwiska też już jest przejawem antysemityzmu? Ktoś tam chyba ocipiał! A Gross ? A dlaczego on polonofob i paszkwilant w ogóle do Polski został wpuszczony ? Ten plakat "Polish holokaust" przedstawiający gestapowca i czerwonoarmistę strzelającego do Polaka zapewne dlatego jest antysemicki bo jak przyznał sam p. Weiss w armii czerwonej było 800 tyś żydów. A gdyby tak pod muzeum odbyła się milcząca demonstracja z portretami oprawców z UB i NKWD opatrzonym podpisem 70 lat "wspólnej’" historii dołów wapiennych. Gdyby tak tych wszystkich działaczy z KPP, PKWN, ZPP, agentów sowieckich i katów przynieść pod muzeum i zapytać o nich, o ich historię w relacjach polsko – żydowskich. Zapytać o zasługi dla Polski i dla wolności Polaków. To cale muzeum żydowskiej V kolumny jest niczym innym jak ich baza wypadowa a zarazem skarbonka bez dna na pieniądze Polskich podatników! Wszystko finansowane przez Polaków. Żydzi znowu zrobili na głupich Polakach dobry geszeft. Czemu Polacy to taki tolerancyjny i naiwny Naród. Pozwalają się wykorzystywać i poniewierać przez lata. My chyba jesteśmy masochistami, bo im bardziej walą w nas jak w bęben, tym bardziej się do nich liżemy. Jesteśmy wyjątkowym narodem! utrzymujemy, opłacamy największych naszych wrogów! Chore! Goje, niewolnicy obudźcie się w końcu i pogońcie to pasożytnicze towarzystwo wszelakiej maści. Przed wszelkimi wyborami podnosić sprawę antypolonizmu i jakie działania są w tym temacie podejmowane. Trzeba wymusić na rządzie aby nie dotował tych którzy tworzą antypolonizm. To antypolskie Muzeum Polin należy jak najszybciej zburzyć ! Po Warszawie chodzą słuchy, że budynek Muzeum Polin jest wadliwie skonstruowany i konieczne będzie szybkie jego zamknięcie i wpuszczenie ekip rozbiórkowych i inspekcji budowlanej. To na początek. Potem demontaż. Setki milionów pieniędzy polskiego podatnika zostało ukradzione na tę placówkę, w czasie gdy brakło klepaków na farbę by odmalować ściany w polskim muzeum na zamku w Rapperswil nad jeziorem zuryskim. Ten żydowski prof. Bilewicz otrzymał blisko 2 mln od min. Gowina na badania mowy nienawiści. Kto wie, może pan prof. zechce je sprzedać komisji min. Brudzińskiego. Min. Gliński proszę włączyć się w negocjacje ceny. Gliński płaci im nie tylko za antypolonizm, płaci im za neomarksizm, wykłady o gender itp. Tzn. my płacimy. Podczas kampanii 2015 PiS prezentował się jako partia pro-polska, patriotyczna... ? Gliński to faworyt Kaczyńskiego. Taka jest prawda niestety. Dlatego serce mnie boli bo to kolejny jego błąd w doborze ludzi. Prezes zresztą dziwnie się wycofał. Niedobrze. Przestaję być wyborcą PiSu. Ich uległość wobec chciwego, zakłamanego i wrednego Izraela jest już nie do przyjęcia. Będę głosować na Narodowców, bo liczę, że dzięki nim nie będzie sponiewierana moja godność. Minister Gliński natychmiast do dymisji. Dzisiaj PiS odmówił sfinansowania remontu Cmentarza Orląt Lwowskich, a zatem Gliński może przelać kolejne 100 mln zł na Polin. Wicepremierze Gliński do roboty! Przecież powiedziano wyraźnie: Polin potrzebuje środków finansowych na walkę z "narcystyczną tożsamością narodową" Polaków. Natychmiast proszę dorzucić następne 100 mln zł! Jak widać pilnie potrzebna jest komisja śledcza w sprawie wydania 100 mln zł i kolejne muzeum dla żydów wbrew Polakom. Hańba! Jesteśmy jako Polacy poniżani i upokarzani we własnym kraju ! Szargana jest nasza godność ! We własnym kraju większość społeczeństwa poddana jest presji i dyktatowi kłamstwa lewicowo-komunistycznej mniejszości, która każdy przejaw oporu i buntu piętnuje antysemityzmem. Antykomunizm jest automatycznie antysemityzmem. Diabelska przewrotność bolszewików w trzecim pokoleniu sprawowania władzy nad polskim narodem. Kłamać, opluwać, lżyć przeciwnika. Gdy ten podnosi bunt i reaguje agresją, broni się. Pokazywać go jako agresywnego i nietolerancyjnego antysemitę. Wszak bity musi akceptować, że jest bity, nie ma wyjścia. W każdej możliwej reakcji na agresję wpada w matnię. Polska powinna zdelegalizować partie komunistyczne i ruchy komunizujące jako zagrożenie wolności i demokracji totalitaryzmem. Bolszewizm i komunizm w każdej postaci powinien zostać oficjalnie potępiony i zakazany na terenie Polski.

  Ps..II..Znacie te bajkę La Fontaina, gdy chłop zamarznięta żmiję przyniósł do domu i "odchuchał", a wtedy ta kieł do przodu i do chłopa, mądry chłop za tasak i ją pociął na kawałki...., ale to był mądry chłop.
 • @Autor
  Jak się przypatrzeć zdjęciu sygnującemu notkę, to żona Trumpa ma mocno zaciśnięte usta. To dowodzi, że tylko siłą woli podtrzymuje pozór uśmiechu i chętnie kopnęła w d... Netanjahu.
  Kto umie patrzeć - to widzi.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:13:41
  Macaronowa babcia tys mo pikne...
  szczudła
  8-))))

  https://s1.kozaczek.pl/2017/08/11/brigitte-macron-pt-03-wynik.jpg
 • @Talbot 09:46:46
  Żydzi to pryszcz. Nam się trzeba bać USA:

  "Na sali obecnych było ponad połowa senatorów i 1/3 kongresmenów. Bardziej uważni obserwatorzy podali, że ponad dwie trzecie Kongresu, to jest Senatu i Izby Reprezentantów razem".

  Bez wnikania w szczegóły to:
  1/2 A + 1/3 B < 2/3 (A+B), a nawet od 1/2 (A+B)

  Natomiast ci "bardziej uważni ubserwatorzy uznają" że to już >2/3 (A+B)

  To co są w stanie uznać ci mniej uważni, albo przeciętni? Przecież przy takim poziomie logicznego myślenia starczy ze diabeł merdnie ogonem i oni we wszystko uwierzą i wszystko poprą, każdy idiotyzm, każdą wojnę.

  Jest brak połowy czyli nie ma większości a oni tu już uznają większość kwalifikowaną 2/3.
  Źle to rokuje.
  W takim stanie już nic dziwnego, że w Polsce dopatrują się "polskich obozów", albo że Netanjahu im się podoba.
 • @Husky 11:48:23
  "Powietrze jest za darmo"

  O nie. Nie jest. Już od paru lat jest "podatek klimatyczny" - no chyba że oni są z niego zwolnieni (przecież "inwestorzy zagraniczni mają zwolnienia), a jak tak to nie tylko mają duże nosy, ale one jeszcze im rosną (na ludzkiej krzywdzie...).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY