Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
781 postów 6333 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Rozgoryczenie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Putin: USA bezczelnie oszukały Rosję przy przewrocie na Ukrainie

 

USA zwróciły się do Rosji o zrobienie wszystkiego, aby Wiktor Janukowycz nie użył wojska podczas przewrotu na Ukrainie, powiedział Władimir Putin.

 

„W tej samej chwili zwrócili się do nas amerykańscy partnerzy, poprosili nas, abyśmy zrobili wszystko, cytuję prawie dosłownie prośbę, aby Janukowycz nie użył armii, aby opozycja zwolniła place, budynki administracyjne i przystąpiła do wdrażania osiągniętych porozumień w kwestii normalizacji sytuacji” — powiedział Putin w filmie „Porządek świata 2018” opartym na kilku wywiadach dziennikarza Władimira Sołowjowa.

Według Putina Rosja zgodziła się, a dzień później miał miejsce zamach stanu na Ukrainie.

„Cóż, przynajmniej by zadzwonili, coś by zrobili, powiedzieli choć słowo. Mogliby przynajmniej powiedzieć — wiecie, jest takie pojęcie, jak nadmierny akt — że tego nie chcieliśmy, ale wydarzenia (potoczyły się), ale zrobimy wszystko, żeby przywrócić sytuację do porządku. Ani słowa, wręcz przeciwnie, pełne poparcie dla sprawców zamachu stanu” — powiedział Putin.

Prezydent podkreślił, że w rzeczywistości Ameryka dokonała tego zamachu własnymi rękami, dlatego jest zmuszona wspierać obecny rząd w Kijowie — „po prostu zapędzili się w ślepy zaułek”.

Jak zaznaczył rosyjski przywódca, ten przypadek był pierwszym poważnym oszustwem ze strony amerykańskich partnerów. „Jakby powiedzieli: zróbmy tak, a w rzeczywistości wszystko zrobili inaczej i nawet nie raczyli nic powiedzieć na ten temat, czegoś takiego chyba nie było” — dodał.

 

https://pl.sputniknews.com/polityka/201803077501249-sputnik-rosja-usa-ukraina-putin/

KOMENTARZE

 • ######
  https://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201709/1505566648_0rfucd_600.jpg
 • Putin poprosił amerykańskich biznesmenów o pomoc w dialogu USA-Rosja
  http://i.iplsc.com/wladimir-putin/0006KGHQ2OAGELTC-C122-F4.jpg


  "Pomóżcie nam odnowić normalny dialog polityczny. Proszę was w imieniu Rosji i zwracam się do strony amerykańskiej: pomóżcie także nowo wybranemu prezydentowi (Donaldowi Trumpowi) i jego administracji" - zwrócił się Putin do biznesmenów uczestniczących w spotkaniu "Dialog biznesowy Rosja-USA".


  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-putin-poprosil-amerykanskich-biznesmenow-o-pomoc-w-dialogu-u,nId,2401593#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 • Putin o najbardziej niezależnych państwach na świecie
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/750/10/7501033.jpg

  Władimir Putin twierdzi, że niezależne są Rosja i kilka innych państw.

  Pytany w filmie dokumentalnym „Ład światowy 2018” o to, czy sankcje wobec Rosji zostaną zniesione, Putin podkreślił, że należy to pytanie zadać tym, co je wprowadzali.

  Dziennikarz przypomniał, że prezydent Czech opowiada się przeciwko restrykcjom, na co Putin odpowiedział: „A co mogą zrobić? Są bardzo uzależnieni wewnątrz Unii Europejskiej. Samodzielnie nic nie mogą zrobić”.

  Dziennikarz zapytał też Putina, kto w takim razie jest niezależny na świecie. – Rosja. Jest jeszcze kilka państw. Ale ja nie odpowiadam za nie. Je zapytajcie, w jakim stopniu są samodzielne – podkreślił prezydent Rosji.

  Prezydent zwrócił też uwagę na niestabilny charakter niepodległości niektórych krajów, powołując się na skomplikowane procesy wewnątrzpolityczne.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201803077501052-sputnik-rosja-putin-wywiad/
 • @Talbot 08:04:33
  ,,.....amerykańscy partnerzy, poprosili nas, abyśmy zrobili wszystko, cytuję prawie dosłownie prośbę, aby Janukowycz nie użył armii..."
  ,,Według Putina Rosja zgodziła się, a dzień później miał miejsce zamach stanu na Ukrainie."
  „Cóż, przynajmniej by zadzwonili, coś by zrobili, powiedzieli choć słowo."

  Klasyczny przykład pańskiej głupoty mister Putin, pańskiej głupoty i to nie tylko politycznej.
  Niejako przyznał pan, że krew przelana na Ukrainie i jej upadek, to także pańska zasługa.
  Głupek na Kremlu to zagrożenie dla całej Rosji.
 • Jeżeli to prawda to prezydent Putin jest naiwniak pierwszej wody !
  Bandyta żydowski nie ma skrupułów ! a z tego widać ze prezydent Putin naiwniakiem jest bo dał się zrobić w kona nie po raz pierwszy !
  1. pierwszy raz to pozwolenia na bombardowanie Libii Kadafiego !
  2. drugi raz to wstrzymanie Janukowycza by zgasił rebelie żydowską !
  3. trzecia raz to brak poparcia Nowo-Rosji zajęcie wschodniej Ukrainy wraz z Odessą ! [ i tak ma sankcje z żydowskie UE i USA ]

  Pocieszam się tym że Rosja się dobrze przygotuje do starcia z żydowskimi bandytami z Izraela i z żydami UE i USA ! BO DO STARCIA DOJDZIE !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. żydy dalej więzią Mateusza Piskorskiego
 • @ele 10:14:00
  Naiwniak?
  Putin ma zwyczaj używać zwrotu ,, nasi zachodni partniorzy”.
  Najwyraźniej chciałby być jednym z tych zachodnich gangsterów i mieć Rosję dla siebie.
  Tym czasem jego ,,partniory” chcą Rosję podzielić miedzy siebie.
  Jak w związku z tym traktują Putina jego zachodni ,,partniorzy” widać na każdym kroku.
 • Doradca Putina ds. rozwoju internetu: Jesteśmy gotowi „odłączyć” Rosję od globalnej sieci
  http://dzienniknarodowy.pl/wp-content/uploads/2018/03/2017-08-22-09-43-35-1000x667-735x400.jpg

  – Nie ma żadnych aparatowo-programowych przeciwwskazań, żebyśmy żyli dobrze i normalnie, nawet jeśli wypowiedzą nam taką wojnę jak krymska izolacja – oznajmił German Klimenko, doradca Władimira Putina ds. rozwoju internetu, komentując dla mediów zagadnienie odłączenia Rosji od globalnej sieci.

  Przedstawiciel Kremla zapewniał dziennikarzy, iż jego państwo jest „techniczne przygotowane” do odłączenia się od internetu, choć zdaje sobie sprawę, że nie dla wszystkich odbyłoby się to w sposób „bezbolesny”.

  – Okaże się, że ktoś przechowywał swoje dane za granicą wbrew postanowieniu o ich przechowywaniu tutaj. Ktoś założył domeny za granicą. Prawdopodobnie zetkną się z pewnymi trudnościami – tłumaczył mediom Klimenko.

  Doradca Putina wyraził także obawy, co do „prób sabotażu” i ingerowania w wewnętrzne sprawy Rosji poprzez ataki hakerskie na instytucje rządowe. Co ciekawe, to Rosjanie oskarżani są o tego typu działania wobec Amerykanów podczas ostatniej kampanii prezydenckiej.
  Czy Rosja „odłączy się” od Internetu? Jest to mało prawdopodobne. Chyba, że pozbawieni dostępu do globalnej sieci zostaną jedynie szarzy obywatele, a decydenci i elity, utrzymają ten przywilej.

  za: sputniknews.com

  http://dzienniknarodowy.pl/putin-chce-odlaczyc-sie-od-internetu/
 • @Talbot 17:47:50
  Syf i nędza ta twoja globalna sieć. Ja tobym nawet chciała, żeby w Rosji była sieć rosyjska i żaden pajac z zachodu nie miał by do niej dostępu. A szczególnie dotyczy to borzych ukrów. Zamiast siedzieć w chochlandii i cieszyć się, że już są w Europie to łażą po rosyjskich portalach i smrodzą swoją cebulą.
 • @fretka 18:46:17
  A co się stanie, gdy Putin pogodzi się z Ukraińcami - bo poproszą o to jego zachodni koledzy?
  Twoja nienawiść do Ukrów, może skończyć się dla Ciebie Gułagiem.
  W polityce nie ma sentymentów.
 • @Talbot 19:05:30
  Putin może i się pogodzi ale zwykły lud nigdy przenigdy. Nie ma szans.
 • @Talbot 19:05:30
  To nie nienawiść do ukrów tylko ukrofobia co jest chyba normalne.
 • @Oświat 09:53:07
  Jest Pan w błędzie. Upadek Ukrainy zaplanował Lenin kiedy utworzył państwo USSR. Ot nikt nie chciał tego robić a Lenin zrobił. To tak zwana przysłowiowa bomba podłożona pod gmach który nazywa się ZSRR. i każdy kto chce jego powrotu, nie ma mózgu.
  https://stockinfocus.ru/wp-content/uploads/2016/08/%D0%91%D0%B5%D0%B7-%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-32.jpg
  Ale tu nie oto chodzi. Ukraina wybrała swój kierunek, niech idzie. Wszyscy dobrze widzieli Majdan, kiedy garnki i star i mład rwał kostkę brukową i d*pę na brytyjską flagę. Nikt nie wierzył, że na Ukrainie banderowcy, a jednak są. Są ulicy i pomniki na jego cześć.
  Chwatit! Nadojeło!
 • @Oświat 11:07:04
  Putin ma pelna swiadomosc co mowi "nasi zachodni partnerzy" USA i Rosja jak i wszystkie rzady w swiecie to jedna druzyna . Ale zeby to zobaczyc ( pojac ) trzeba miec oczy i uszy otwarte .Napewno o tym wszystkim jest wiadome , ale moment zamentu robi swoje. Kto byl organizatorem przewrotu w Rosji Carskiej? Kto byl organizatorem rewolucji Francuskiej ,IWS, IIWS, Kto kontroluje USA, Dlaczego ZSRR zrezygnowala z kontroli polowy Europy ?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY