Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
749 postów 6164 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Przebierańcy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosjanie popierają Żydów i filosemitów w sporze z Polską. Dla Rosjan autorytetem jest Gross oraz lewica

 

 

Na stronach rosyjskiego portalu dla Polaków ukazał się przedruk z strony trybuna.info artykułu „Jak zostałam Żydówą” autorstwa Weroniki Książek, w którym autorka opisując demonstracje narodowców na rzecz uchwalenia nowelizacji ustawy o IPN (chroniącej Polskę przed pomówieniami o odpowiedzialność za holocaust). Stwierdziła ona, „że członkowie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości stali pod Pałacem Prezydenckim i de facto terroryzowali głowę państwa”. Zdaniem autorki tekstu publikowanego na rosyjskim portalu dla Polaków narodowcy powinni być ścigani za swoją demonstrację, która była równie skandaliczna jak ta,którą pokazano „w materiale „Superwizjera” TVN”.

Zdaniem autorki tekstu publikowanego na rosyjskim portalu dla Polaków antysemityzm w Polsce realnie istnieje, nie jest tylko „wymysłem lewaków”, choć to właśnie próbuje nam się wmówić”. Przykładem tego ma być wiara w mord rytualny, niechęć do posiadania „Żyda za sąsiada”, przeświadczenie, „że Żydzi wykorzystują Holokaust dla celów propagandowych albo w celu wzbogacenia się. Że dążą do panowania nad światem”.

Zdaniem autorki tekstu opublikowanego na rosyjskim portalu dla Polaków PiS chce zakazać mówienia prawdy o rzekomych zbrodniach Polaków na Żydach, ludobójstwie dokonywanym przez Żołnierzy Wyklętych, zaś „grzechem” nowelizacji ustawy o IPN jest „również to, że winduje na poziom narodowy polskie bohaterstwo, a polskie draństwo próbuje zepchnąć na poziom indywidualnych grzechów, z których narodu jako całości rozliczań nie można”.

Po stronie Żydów rosyjska propaganda dla Polaków opowiedziała się również w tekście Tomasza Dudka „Jan Tomasz Gross: postawcie pomnik Żydom, nie Kaczyńskiemu”. Z artykułu publicysty rosyjskiego portalu dla Polaków czytelnicy dowiedzą się, że Jan Tomasz Gross „zabrał głos w sprawie ustawy o IPN i butnego stosunku Polski do kryzysu na linii Warszawa-Tel Awiw/Jerozolima. Stwierdził, że zamiast budować pomniki Lechowi Kaczyńskiemu, należałoby je stawiać Żydom w różnych polskich miasteczkach”.

Z tego  samego artykułu czytelnicy dowiedzą się, że „Gross ostrzegł też, że Kaczyński za bardzo stara się naśladować węgierskich nacjonalistów z partii Jobbik i tak samo jak oni, podsyca nastroje antysemickie: — On sam się stał Jobbikiem. Co Kaczyński mówi o uchodźcach? Przenoszą jakieś choroby, świństwa, zagrożenie. Teraz ta cała opowieść „Polska wstaje z kolan”, „nie będą nam z zewnątrz dyktować” — to jest wszystko takie imaginarium tego, na czym polega zło i zagrożenie ze strony Żydów. Zaraz będzie, że nas okradają, wyzyskują, gdy tylko UE przestanie dawać pieniądze”.

 

Artykuł publikowany na rosyjskim portalu dla Polaków kończy się stwierdzeniem – „Ciekawe, kiedy do prokuratury trafi zawiadomienie na Jana Tomasza Grossa o złamaniu nowej ustawy i szkalowaniu polskiego narodu. Obstawiamy, że niebawem.”

 

KOMENTARZE

 • Bogacz
  Oto dowody, że Władimir Putin jest najbogatszym człowiekiem na świecie

  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/4wGktkpTURBXy8wNThiYjU4Njc3MjQxNDRiNDg1NTJmMmMxZTllZGU1MC5wbmeTlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw5UH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzFkNzRjYjQxNzA1OTUwNDM2NjI5Y2FiZDYwNmY1MGY2LnBuZwfCAA.jpg

  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wladimir-putin-jest-najbogatszym-czlowiekiem-na-swiecie/nks56gn
 • @Talbot 11:39:59
  Tania i wroga Putinowi propaganda siana przez wrogów Putina.
  To już było lansowane wiele razy.

  Putinowi już nie raz przypisywano własność obiektów rządowych czy Prezydenckich... i jakoś tak zawsze tuż przed wyborami.

  Kłamstwo i bicie piany nienawiści to chyba już ostatnia broń wrogów Putina.
  Jakie to niskie, niehonorowe, podłe,...no cóż jakie metody taki przeciwnik.

  Cała "polityka" tzw zachodu jest taka.. koszerna, talmudyczna..
  w tej polityce każda podłość jest dopuszczalna, zero moralności zero honoru...

  A Putin ma na koszernych wielkiego haka... rosyjskich żydów
  Połowa Izraela to ruscy żydzi... mają pełny dostęp to struktur tzw zachodu (USA, UE...Polska ma swoich polskich żydów)
  Ilu z nich to oczy i uszy Putina... to tylko Putin wie.
  Ta słabość globalnej mafii żydowskie powoduje że Putin wie co mafia knuje... i ma czas na przeciwdziałanie..
  a mafia nie ma pojęcia co knuje Putin do czego się głośno przyznaje.

  I to jest najsilniejsza broń Putina.
  .
 • @Oscar 12:34:18
  "A Putin ma na koszernych wielkiego haka... rosyjskich żydów"

  A jaki to ten HAK?
  To żydki mają na niego Haka - dlatego daje żydowskim oligarchom zarabiać miliardy dolarów.
  Dlatego Putin zaliczy kolejną kadencję na Kremlu.
 • @Talbot 15:27:23
  żydzi są podzieleni wewnętrznie na wiele frakcji.
  ale łączy ich wspólnota żydowska.
  oni się żrą zdradzają ale i wspierają przed zewnętrznymi siłami.

  Putin daje im działać w Rosji bo chce a nawet musi mieć z nimi dobre relacje.
  Jednocześnie Putin walczy z globalną mafią żydowską nie nazywając jej po imieniu by utrzymać dobre relacje z żydami.

  Putin dobrze wie jacy są żydzi... i nie dopuszcza ich do tajemnic Rosji.
  Globalna mafia żydowska jest ślepa ale z natury rzeczy Putin widzi i słyszy wszystko co knuje globalna magia .. bo ona jest żydowska a Putin ma swoich żydów... a mafia żydowska musi opierać się na żydach...

  I to jest jeden z "szchmatów" Putina.
 • @Talbot 15:27:23
  Poziom korupcji w KGHM był ogromny. Przekręt na ok. 16 mld zł!!


  https://www.youtube.com/watch?v=eukzFkme3wA


  Czy ktoś z nich już siedzi? Oddał zagrabione? Nie! Michał Dzięba może naprawdę się obawiać o zdrowie i życie. Mam nadzieję że pan Michał ma skuteczną ochronę. Podziwiam genialną pamięć. Martwię się o jego bezpieczeństwo. Czy ten człowiek chce oddać życie? ABW do działania, na gwałt, ochrona natychmiast potrzebna. Jak na "chorego psychicznie" dość rozsądnie prawi. To się nazywa analiza na zamówienie, "Paranoja pieniacza", albo "schizofrenia bezobjawowa", to nasi starsi braci z ZSRR, eliminowali tak persony, które widziały zbyt dużo. Coś ten "wariat", chyba dał dowód, że taki przydomek otrzymał bezpodstawnie. Mówi konkrety, ma dużo informacji. To co się dzieje z KGHM to jakaś paranoja. Dobra zmiana, powinna chyba bardziej uważać kogo sobie dobiera do rządzenia.
 • @Talbot 15:27:23
  Kilka lat temu do miasteczku Pikaljowo gdzie większość z tych 22 000 mieszkańców pracowała w miejscowym zakładzie produkcji cementu przyjechał Putin. Taki "rosyjski" dr Jan czyli oligarcha Oleg Deripaska zamknął zakład, ludzi pozwalniał i od trzech miesięcy nie płacił im nawet złamanego szekla za ich pracę. Wiedząc o tym, że WWP jedzie do nich z "gospodarska wizytą" zorganizował ten "deripaska" strajki niby pracowników którzy zablokowali drogi dojazdowe, o czym i Putin dalej mówi. Przyjechał w reakcji na list który dostał od szefa związków zawodowych w tym zakładzie i jemu też tam osobiście dziękuje.
  ".. Przyjechałem tu, aby "aktorów" tego skandalu i przykładu chciwości, rozliczyć...." Pomiędzy 4:23 i 5:01 minutą jest scena, która przeszła do historii współczesnej Rosji. Otóż Putin zażądał zapłaty zaległych pensji jeszcze dzisiaj i wznowienia produkcji zakładu i zatrudnienia wszystkich pracowników od zaraz. I teraz ten "panawojtyłowy" Starszy Brat w Wierze czyli Deripaska zaczął mówić, że on te putinowskie propozycje przeanalizuje i zastanowi się, kiedy Putin zapytał, dlaczego pod umowa którą on przywiózł ze sobą nie ma jeszcze jego podpisu. Wołodia położył umowę na stół, rzucił jak psu długopis i kazał mu podejść do stołu. Ten podszedł, zaczął czytać te kilkanaście stron ale po 10 sekundach zorientował się, że to bezsensowne i podpisał. Kiedy już wracał na swoje miejsce, Putin kazał mu jeszcze swój długopis oddać który ten ze sobą wziął, bo takie zwyczaje widać u tych "rosyjskich" oligarchów panują.

  Warto oglądnąć!!!

  Путин в Пикалёво жёстко разговаривает с Дерипаской

  https://www.youtube.com/watch?v=0MntxIPL8xo

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY