Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
749 postów 6164 komentarze

Talbot

Talbot - Całym sercem strzeżmy dziedzictwa Narodu

Bohaterzy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Popatrzcie Rosjanie, jak Ukraińcy honorują swoich martwych bohaterów!” (+18)

 

Artykuł ten adresuję nie tylko do Rosjan, ale i do Ukraińców! Na samym początku chcę dotknąć bardzo smutnego tematu. Powodem było dzisiejsze odkrycie filmu umieszczonego w Internecie, gdzie umieszczono napis: „Spójrzcie „bracia” Rosjanie jak Ukraińcy honorują bohatera-cyborga, który zginął z rąk ruskich okupantów!”. Nawet nie rosyjskich, a ruskich okupantów!

 

Takich wideo w Internecie na ukraińskim kanale YouTube jest wiele! Umieszczono tam sporą ilość z najróżniejszymi ukraińskimi bohaterami. Ale dla przykładu chcę pokazać właśnie to, ponieważ Ukraińcy w nim wtykają Ruskim w twarz, że są dla nich „braćmi” ale w cudzysłowie, że nie tylko nie są braćmi ale są okupantami, i że ruscy chowają swoich zabitych bohaterów z nienależytymi honorami, z którymi powinno odprowadzać prawdziwych bohaterów się w ostatnią drogę. A oni, Ukraińcy, robią to jak trzeba!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Esge3k3kj_k

 

Co do „ruskich okupantów”, bez litości zabijających na Ukrainie bohaterów-cyborgów, (których potem martwych cała Ukraina, starzy i młodzi, odprowadzają na ostatnią drogę klęcząc), powiem tak.

Parę dni temu napisałem i opublikowałem artykuł „Moralny wyczyn Mariany Polańskiej z Ukrainy!„. W tym artykule mówiłem o dziewczynie z miasta Czortkow w obwodzie tarnopolskim, gdzie (jedna z niewielu spośród 40 milionowej ludności Ukrainy), zachowała jasność świadomości w zrozumieniu tego, co się dzieje wokół.

Prawdziwymi okupantami dla Marianny Polańskiej są nie ruscy, a żydzi, którzy przejęli pełną władzę nad umęczoną Ukrainą i ustanowili na całym jej terytorium taki pół-faszystowski reżim, który jest skrzyżowaniem żydowskiego judaizmu z niemieckim faszyzmem.

 

Wyrażając swoją opinię do władz na Ukrainie, Marianna redaktor miejscowej gazety wydała w „Czortkіwskim wіsniku” artykuł „Żydzi czy jewreje?”, pragnąc zapewne, jak to wynika z nazwy, uściślić poprawną nazwę dzisiejszych władców Ukrainy — żydów czy jewrejów?!

Swoją odezwę do ukraińskiego narodu Mariana Polańska rozpoczęła od słów: „Być może, po opublikowaniu tego artykułu zostanę oskarżona o szowinizm, antysemityzm lub inne śmiertelne grzechy, ale jestem patriotka, nacjonalistką (nie mylić z nazistą!). Zebrawszy się na odwagę, chcę zapytać: „Dlaczego rządzi nami tak wielu żydów?” Nie musicie odpowiadać na moje pytanie. Sama to wyjaśnię… „

Dalej Marianna Polańska wylicza głównych ukraińskich żydów po nazwisku: „Piotr Poroszenko (Walcman) — czołowy przedstawiciel narodowości żydowskiej, który jak widać nie myśli o kraju a o własnych korzyściach. Tymoszenko (Kapitelman) jest jewrejką, Jaceniuk – jewrej, Groysman – jewrej. Jeśli chodzi o Rabinowicza jego nazwisko mówi samo za siebie…”

Czytając tekst gazety zacząłem obrazować twarz każdej z wymienionych postaci i zapragnąłem w swoim artykule zilustrować słowa Marianny Polańskiej. Wszedłem do Internetu w poszukiwaniu niezbędnych portretów i znalazłem wiele plakatów i obrazów, którymi wielu ludzi od dawna próbuje obudzić umysły 99,9% Ukraińców, którzy nie są w stanie zrozumieć tego co dzieje się na Ukrainie. Oto tylko dwa z wielu zdjęć dostępnych w sieci WWW:

 

Jednak, zadziwiające jest to, że bracia-Ukraińcy nie widzą i nie rozumieją tego! Dla nich okupanci to Rosjanie! Żydzi ich zainspirowali, a teraz są zamroczeni jak zombie! Przytłaczająca większość Ukraińców ma otwarte oczy, ale umysł odłączony! Jota w jotę jak w sytuacji gdzie Chrystus-Zbawiciel mówił Żydom: „Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie. Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił.” (Mf. 13: 14-15).

Wszystko co opisano w Ewangelii było początkowo tylko u jewrejów! Miało to miejsce za całego życia Jezusa Chrystusa, a teraz to samo dzieje się z Ukraińcami! Ogarnęła ich „mentalna ślepota”, a wszystko dlatego, że żydzi, ci najbardziej biblijni Judeje (Żydzi) z dużej litery, „zgromadzenie satanistyczne”, jak nazywają to w Biblii (Objawienie 2: 9), teraz manipulują jewrejami i Ukraińcami!

To są manipulacje świadomością, jakie one w ogóle mogą być później trochę o tym opowiem, aby zapobiec przynajmniej u niektórych ludzi czytających ten artykuł niebezpieczeństwu zombifikacji przez żydów.

To, że dokonywane jest to przez żydów, a nie przez jakiekolwiek istoty pozaziemskie, jasno dowodzi całej ludzkości ukraińska telewizja. Nie tak dawno pokazała ona twarz i głos całkowicie ziemskiego stworzenia o imieniu i nazwisku Sawik Shuster. Ta istota użyła wielu magicznych zaklęć tuż przed kamerą i próbowała namalować w wyobraźni Ukraińców obraz ich wroga – „nowego Adolfa Hitlera”.

https://www.youtube.com/watch?v=zhvFYxnpwPA

 

Na tym filmie widać nie tylko Sawika Szustera w całej jego żydowskiej okazałości z martwymi jak u wampira oczami, ale też widać dziesiątki lub setki siedzących w sali studia telewizyjnego Ukraińców. Spokojnie słuchali wszystkiego co im mówił ten przedstawiciel „ludu bożego”.

Dla wielu obywateli rosyjskich pozostaje tajemnicą, dlaczego ci i inni Ukraińcy potulnie słuchali Żyda S. Szustera, kiedy on im po raz pierwszy powiedział: „Nie powinniśmy myśleć, że jesteśmy na krawędzi wojny, jesteśmy naprawdę w stanie wojny, na terytorium Ukrainy i Rosji jest wojna” , kiedy nagle porównał rosyjskiego prezydenta Władimira Putina do szefa nazistowskich Niemiec Adolfa Hitlera ?!

Ukraina jedna z pierwszych poznała na sobie, co to jest niemiecko-faszystowska okupacja, począwszy od pierwszych miesięcy drugiej wojny światowej rozpętanej przez Adolfa Hitlera przeciwko Związkowi Radzieckiemu 22 czerwca 1941 roku. Ponadto okupacja Ukrainy przez niemieckie oddziały faszystowskie trwała długie trzy lata do października 1944 r., kiedy to Siły Zbrojne ZSRR uwolniły ją dopiero po 15 operacjach ofensywnych (11 operacji strategicznych i 4 operacje frontowe).

Niemieccy saperzy rozminowują budynek muzeum Lenina na ulicy Korolenko, 57 (współczesna ulica Władymirska). Wrzesień 1941 roku.

 

I do puki Ukraińcy byli pod okupacją, wpajali im wytrwale ich narodowi zdrajcy ideę, że „przywódca wielkich Niemiec – Adolf Hitler jest ich wyzwolicielem!”.

 

Obecnie zamieszkali na Ukrainie żydzi starają się przekonać Ukraińców za pomocą mediów, że Władimir Putin to nowy Adolf Hitler. On nie jest wyzwolicielem Ukrainy, ale okupantem!

Dlaczego Ukraińcy spokojnie słuchają żydów (takiego Sawika Szustera, i wielu innych!) zamiast obić im mordy tam gdzie bezczelnie i cynicznie kłamią rozpalając tym samym wrogość między braterskimi słowiańskimi narodami?

Sam odpowiem na to pytanie. Ukraińcy w większości dlatego ich spokojnie słuchają, ponieważ żydzi mają klucze do ich rozumu! Dlatego posiadając takie klucze, żydzi mogą manipulować nimi jak chcą!

Cóż, na razie Ukraina gra w fałszywy patriotyzm …


Pierwsza dekada maja 2015 roku, Ukraina. Mieszkańcy Kamienia-Kaszyrskiego, regionu Wołyńskiego reagują na przejazd zabitego w Szyrokino przy wykonywaniu obowiązków żołnierskich bohatera – Iwana Setnika, żołnierza batalionu „Donbass”

 

Jakie są „klucze do umysłów” Ukraińców, którzy są własnością żydów, postaram się odpowiedzieć jak tylko będę miał więcej czasu …

17 lutego 2018 r. Murmańsk. Anton Blagin

Komentarze:

Obliko Morale: Czy żydzi zasiadają tylko w ukraińskim parlamencie? Na Kremlu ich nie ma … Palców u rąk i nóg nie starczy aby policzyć kremlowskich żydów, a także Gobliny, Leonowy, Wassermannowie – błaźni grochowi wszędzie przy lalkarzach!

Anton Blagin: Przyjacielu, nie myl żydow i jewrejów! W/na Ukrainie rządzą właśnie żydzi! W Rosji żydzi są w opozycji do Kremla, w którym, zgadzam się, jest sporo żydów! Dlatego Rosja diametralnie różni się od Ukrainy!

źródło

 

https://treborok.wordpress.com/popatrzcie-rosjanie-jak-ukraincy-honoruja-swoich-martwych-bohaterow-18/?preview=true

KOMENTARZE

 • Nie wierzę ..
  Przechodzisz na drugą stronę mocy ..
 • @fabi 13:39:03
  Po prostu, nie lubię banderowców - Polak jestem.
 • @Talbot 15:09:05
  Brawo . Pozdrawiam serdecznie . https://www.youtube.com/watch?v=aQx7RgKt8Y8
 • Jewriej a żyd czym to sie je ?
  proszę o pouczenie
  z góry dziękuję
 • @Repsol 15:17:38
  Polska wzięła na garba pasożyta czyli gazowy ślub z Ukrainą.

  https://www.youtube.com/watch?v=3NhkfCmFZd8
  Ps..Nie zgadzam się, że ukry nie mają kasy,sam Poroszenko ma 12mld dolarów a ilu jeszcze takich jest?. Pragnę poinformować, że od 2016 do końca 2017 "sprzedaliśmy" Ukrainie ponad 1 Miliard metrów 3 gazu !! także ropę i węgiel ... Pompujemy Banderstan Alleluja ! Gdyby to wszystko zrobił rząd platformy, to wszyscy by wiedzieli, że to zdrajcy i zaprzańcy. Ale to robi ten patriotyczny ponoć rząd więc wszystko gra i nic złego się nie dzieje. Najgorsze jest to, że szastają naszymi podatkami (pieniędzmi ) jak swoimi. Chcą pomagać to niech zrzekną się swoich wypłat do końca kadencji i wtedy jest OK. A jeśli chodzi o nasze pieniądze to trzeba się najpierw spytać Narodu czy My tego chcemy. Ruscy odcięli dłużnika a my go bierzemy w opiekę. Typowa logika "mądry po szkodzie". Żaden bank, nawet najbogatszy nie niańczy klienta, jeśli ten nie ma nic w zastaw. A ci będą nam płacić burdami ulicznymi tutaj i rozbojami na mniejszościach u siebie. Właściwie już to robią. Od setek lat jest z tym regionem tak samo, chyba już czas wyciągnąć wnioski. Putin tak zrobił. Kolejny dowód na to, że nasz miłościwie panujący rząd doprowadza do upadku Polski. Polityka mianiakalna i rusofobiczna. Zamiast utrzymywać poprawne kontakty z krajem, z którym wiąże nas tak poważny interes, oni ciągle straszą Rosją i upatrują w niej zła całego świata. Rosja pozbyła się wrzoda, a my ochoczo go przejęliśmy. Biznes to biznes, każdy normalny kraj dba o własne interesy, tylko nie my. Wcale nie zdziwię się, gdy ceny gazu skoczą niebotycznie dla Polski. Europa zach. nadal będzie miała lepsze warunki. Niby Ukraina pełni rolę bufora-śmiech. Już nas bronią wojska amerykańskie, które stacjonują przy naszych zachodnich granicach. To czyjej wschodniej flanki one bronią? Na pewno nie naszej. To już nie jest głupota, to jest celowe działanie na szkodę kraju. Ps.II..0.4.03.18 r Relacja z Lwowa...Marsz "Lwów nie dla "polskich panów"..

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=VJLqIxLx43o

  Ps..Teraz pomyślcie co by było, gdyby ktoś zrobił marsz "Wrocław nie dla żydów", "albo Warszawa nie dla żydowskich panów" albo "Wrocław nie dla pracowników z Ukrainy", to by zaraz pan Morawiecki w trybie pilnym ustawę przygotował broniącą Ukraińców przeciwko rasizmowi na tle etnicznym i takie tam... to światowe żydomedia by nam nie darowały! Jedynym sposobem żeby media głównego nurtu się o tym dowiedziały to udostępnianie tych "rewelacji" prosto z Ukrainy gdzie tylko się da. A nas Polaków nazywają nazistami! Hańba! Jeżeli któryś z polityków mówi, że stosunki Polsko-Żydowskie, Polsko - Ukraińskie są dobre lub świetne. To ja mówię, że jest debilem albo co gorsze zdrajcą. Rzygać mi się chce gdy słyszę, że panowie Duda, Morawiecki i inni kłamią nam w twarz...Na Górnym Śląsku wszystkie hotele robotnicze i nie tylko, dresiarskimi upaińcami wypchane. Pod hotele przywożą ich, uwaga - autobusami! Centra miast, sklepy, wszędzie, wszystko... Jestem już sam po dwóch awanturach z tymi bydlakami, którzy nawet ,"dzień dobry" powiedzieć w większości przypadków nie potrafią. I się wożą po pijaku jak u siebie. Rzeźnie, fabryki, przemysł meblowy i cała reszta obsadzona na Śląsku cudownie. Skretyniały, doszczętnie już ten naród. Rozjadą nas jak mokre żyto.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY